16212
Battlefield 2142
  • nikopeti
    #11801
    És kb mikor??? Nekem is elment tegnap és még mindig nem jött vissza a budylistem...
  • Carlos HUN
    #11800
    Köszi akkor megnyugodtam :)
  • pIIrash
    #11799
    Vissza!
  • Carlos HUN
    #11798
    Eltünt a buddy listámbol az öszes ember ugy 140-150 sac per kb az lenne akérdésem viszza jön majd késöbbb ?
  • zee21
    #11797
    nem csak keverted a Bf2-vel :)
  • ronso
    #11796
    Megint nem megy a master........
  • MarkBlade
    #11795
    :) nem az a baj.. inkább olyan mintha nem lenne jó a verzió szám.. de ezt nem értem mert kiírja hogy fent van a 1.40...
  • Jim Morrison
    #11794
    NE a local szervereket nézd :)
  • MarkBlade
    #11793
    ThnX! Akkor már csak egy kis segítséget pls.. Nem látok egy szervert sem.. tűzfal kikapcsolva nem az a baj..Mi lehet?
  • Twetr0x
    #11792
    Ha a próféta szólt volna belőlem, akkor 6.87-ig meg sem álltam volna, ott is csak pihenni.
    Nem, sajnos a hülyeség szólt belőlem.
  • RoboGoD
    #11791
    A próféta szóljon belőled...
  • Twetr0x
    #11790
    Izé, bocs... 1.40
  • Twetr0x
    #11789
    1.41
  • MarkBlade
    #11788
    Sziasztok! Melyik a legfrissebb patch amin futnak a szerverek?
  • Twetr0x
    #11787
    Pont erre gondoltam, hogy kp-ba hozom. Sajnos nem sikerült lerendeznem az utalást. Sry mégegyszer, ha nem leszek beteg akkor jövök. Ha beteg leszek.. Hát akkor is megpróbálok :D
  • liquivent
    #11786
    Ok, gyere. ne feledd elhozni a polóra a pénzt... :)
    20 főre foglaltam, de azt már átléptük, de sztem nem lesz gond.
    Bár köcsögösködni kezdtek. Az elmúlt két alkalommal nem kellett foglalózni, most akarták. De kivertem a balhét, hogy eddig sem kellett, így el tudtam intézni telón is. Rohadjanak meg. Mindig csak az új szabályok... fennt a galérián lesz a zsúr. :)
  • Twetr0x
    #11785
    jövök! Ezt most nem hagyom ki!
  • o0Sagem0o
    #11784
    ne legyél már láma te láma :D
  • liquivent
    #11783
    Ha lelkes olvasója vagy a saját weblapotoknak, akkor pIIrash belinkelte a söröző weboldalát...de egyébként a nyaugati mellett van egy utcával.
  • zee21
    #11782
    kis Z :D
    viszont ami még fontos merre van ez a szlovák söröző? mert nekem kb közöm nincs hozzá.. ha elmondod szivesen csinálnék hozzá egy képet a fontosabb csomópontokról meg hasonlók de sajnos még énsem tudom....
  • liquivent
    #11781
    Kedves játékostársak!

    Ismét lesz klánok találkozója, vagy inkább hívhatjuk mostmár 2142 találkozónak...Ez lesz a negyedik ilyen alkalom.
    Most szombaton lesz a szlovák sörözőben 14 órai kezdettel.
    Aki szeretne jönni, az kérem jelezze nekem a [email protected] email címre. Ami azért fontos, mert asztalt kell foglalni annyi főre amennyien leszünk. Általában serezéssel-dumálgatással ütjük el az időt. Na meg tapasztalatcserével-poénkodásokkal. :)
    Eddig 20 ember jön:

    [PTD_HU] : tojas, darkarchon, tamas, pityu, reKKadam, antaios(CZ), papo, liquivent, dred, gabros, sziro.

    *818* : pIIrash, Dwayne Hicks, Zee21, raykrepsz, zsuskoo, grillo, rogiba, g0l3m, LPET.
  • Twetr0x
    #11780
    Ezt benéztem... Mindegy, vedd ál-oltásnak :D
  • czky
    #11779
    Üdv újra a fedélzeten! :D
    Megnéztem volna, ahogy a pheel-ek csak úgy röpködnek! xD

    Jó kis álkérdést tettél fel. Majdnem írtam is rá! :P
  • Look at the cat
    #11778
    czky odaképzeltem pheelt rendesen kapot pár rdxet ez lesz most a másodlagos nickem :D
  • Twetr0x
    #11777
    hmm... Eredetivel próbáltad már? Az nálunk segített.
  • Look at the cat
    #11776
    Sziasztok rem tudtok nekem segíteni!
    itt vettem nem mesze tőlem a sarki virágboltba meg a játékot 500ft ért de nem enged felcsatlakozni netre nem tudjátok mi lehet ahiba?

    van rendesen a 50 ftos dvdn grafika meg szép nyomtatót dvd boritóm is hozzá!
  • raykrepsz
    #11775
    pIIrash fel a fejjel, engem azért bannoltak inf szerverről, mert beültem a földi fix ágyúba kilőni a Walker-es gyereket.....
  • Twetr0x
    #11774
    Neki is tetszett a véleményed
  • czky
    #11773
    Ja, meg ha felmész egy szerverre, az összes ellenségnek képzeld oda pheel "haverodat"!
  • czky
    #11772
    Sajnos tényleg elég érdekes módon pontoznak ezek a modik...
    Én azért azt javaslom, hogy ilyen esetekre csinálj másik nick-et!
  • czky
    #11771
    De nem direkt!
  • Carlos HUN
    #11770
    Mondjuk van eza pheel moderátor aki most vagánynak képzeli magát me warezoltam sgn b+ :DXD
  • Carlos HUN
    #11769
    czky te mindenkibe belekötsz :D
  • czky
    #11768
  • Tes Parker
    #11767
    Semmi gond,köszi,hogy szóltál,észre sem vettem csak gyorsan összedobtam.
  • czky
    #11766
    Bocs, de ezt nem bírtam megállni: ezt nézd picit át!
    Utánna meg picit javítgass az aláírásodon, mert elég bután néz ki!
  • Tes Parker
    #11765
    Köszi a válaszokat.
  • Twetr0x
    #11764
    A podokat az APC 3-6os üléseiben lehet kilőni a jobb gombbal.
  • pIIrash
    #11763
    El kell érned bizonyos pontszámot, ahhoz hogy a bónusz dolgokat megkapd.
    Ahogy lépsz előre a ranglistán úgy kapod sorra az unlockokat. A játékot okosan találták ki, ugyanis ha nincs meg a Northern Strike, akkor nem tudsz minden eszközt kiunockolni. Szólva ha nem tervezed a Northern Strike megvásárlását, akkor jól gondold meg melyik egység milyen bónusz cuccait "veszed" meg,
    A csapatszállítóból meg minden másból azzal ugrasz ki, amivel beszállsz. Ez alapesetben az "e" gomb. És az ejtőernyő pedig "space".
  • Tes Parker
    #11762
    Cső Srácok! Lenne egy kérdésem,hogy hogyan lehet a bónusz fegyvereket és felszereléseket megszerezni,hogyan lehet kilőni magam a csapatszállítóból és,hogy hogyan lehet kinyitni az ejtőernyőt? Előrs is nagyon köszi a választ.