16212
Battlefield 2142
  • zeoos
    #15812
    576-tól már megjött a béta-kulcs :)
  • zeoos
    #15811
    Tegnap mondta a TV (Karsai Zita kapcsán), hogy Dubai 700 ezres lakosságából 15 ezer Magyar
  • zeoos
    #15810
    Ezeknek a cégeknek a birtokában könyebb lesz a későbbi külföldről rendelés témakört körüljárni (már aki érintett az ilyen ügyletekben).
  • zeoos
    #15809
    Steam-en is megjelent már a játék ... kukucs
  • zeoos
    #15808
    Ki-ki:EZEKET A CÉGEKET tudja baszogatni béta-kulcs ügyben (akár merre vagyunk is szerte-szét a világban).
  • zeoos
    #15807
    A Battlefield Bad Company 2 fejlesztője (DICE) volt kedves és mesélt egy kicsit a PC verzióba kerülő másolásvédelemről. Mint ahogy azt hírünk címéből kitalálhattátok, SecuROM-ot építenek a játékba, de mint azt tudjuk, ez a szoftver rengeteg formában létezik, lássuk mit is kapunk ezzel a verzióval...

    Némi alapozás
    *A program nem tesz fel semmi olyat, amit ne tudnánk később eltávolítani.
    *A SecuROM csak akkor fut, amikor a játék fut.
    *Ha törlöd a játékot, akkor automatikusan eltávolításra kerül ő is.

    A zárt béta
    A játék indítófájlja (BFBC2Game.exe) a zárt bétás verzióban is SecuROM-ba lesz csomagolva, de ennek egyetlen célja, hogy a későbbiekben ne használhassák fel ezt a verziót a teljes játék törésénél. A bétában teljesen passzív lesz a program, egyetlen funkciója, hogy megnehezítse a kliens módosítását. (Uninstallnál természetesen itt is leirtódik a program, ahogy kell.)

    A végleges verzió
    Itt már az indítófájlba csomagoltakon kívül lesz több támogató file is a SecuROM-hoz. Installnál és a játék indításánál mindig igazolni kell, hogy legális a szoftverünk, ezt két módon tehetjük majd meg:
    *Az eredeti DVD behelyezésével.
    *Online megyünk. (Aki digitálisan vásárolja meg a játékot, annak nyilvánvalóan, ez az egyetlen opció marad.)

    Aki az előbbi lehetőséget választja, az természetesen végigjátszhatja a single player kampányt teljesen offline, nem fog a SecuROM sem "felpofátlankodni" a hálóra. Az utóbbi opciót választóknak egyetlen egyszer kell online igazolniuk magukat, nem kell minden egyes játékindításnál. Ezt a játék már az installnál felajánlja, ekkor a biztonsági szoftver elcseveg egy kicsit a master szerverrel, ami megszámlálja, hogy hány gépen használják jelenleg a serial kulcsodat.

    Ha kész az azonosítás, a SecuROM leszáll a hálóról és nem zargat minket többet. Ezt követően már nem kell a DVD az offline játékhoz és a biztonsági szoftver sem fog online menni, ha mi is csak offline tevékenykedünk.

    A játék egyszerre maximum 10 gépen lehet fent egy kulccsal. Az azonosítás 10,000 napig érvényes, tehát ha 2010. márciusában megejtjük a dolgot, az 2037. júliusáig érvényes lesz.

  • zeoos
    #15806
    Az EA nyilvánosságra hozott néhány tényt, amikkel enyhíteni akarják a lázongó tömeg gyilkolási vágyát. A SecuROM nem telepít semmiféle külső programot a gépre, csak akkor fut, ha a Battlefield: Bad Company 2-t is futtatjuk, valamint a játék törlésével automatikusan törlődik. Az azonosítás úgy működik, hogy be kell rakni a DVD-t a meghatjóba egész egyszerűen, ilyenkor az offline mód teljes mértékben elérhető. Válaszható az interneten keresztüli aktiválás is, ezzel a módszerrel 10 gépre telepíthetjük a játékot, és egyszerre akár mind a 10 gépen játszhatjuk az egyjátékos kampányt.
    A hadsereg legújabb fejlesztése, a szikrázó táska. Annyira titkos, hogy azt sem tudni, mire jó.

    Nos én már tűkön ülve várom a bétát ... addig meg körül nézek a játék háza táján :)
  • Szoki333
    #15805
    -.-'
  • Jim Morrison
    #15804
    Hú, de raj gyerek vagy.
    Elmennék hozzátok megnézni egy filmet. Adjátok meg a repteretek koordinátáit aztán az airbusommal odamegyek
  • zeoos
    #15803
    Ej-ej de piti vagy ... nálunk a színészek élőben adják elő a műsort, Madonna meg a sarokban vokálozik ("...gyúrunk vazze")
  • RoboGoD
    #15802
    Offmentes övezet:

    Mivel előrendelésem van az 576-nál, ezért megkérdeztem mi újság. A válasz:

    Minden PC-s Battlefield: Bad Company 2 alap és gyűjtői előrendelőnknek a regisztrált e-mail címére elküldjük a BÉTA kulcsot január. 28.-án és természetesen a jelenleg meghirdetett áron vásárolhatja meg.

    Jelenleg:9990.-
  • Jim Morrison
    #15801
    Bluray? Francokat! Beépiitett mozi terem van a hálószoba gardróbjában, az az igazi. Az enyim speciel a Plázában van
  • darkman1
    #15800
    Gyere sűrűbben, mer nélküled és Gyuree barátunk nélkül nincs itt élet...
  • Szoki333
    #15799
    Igen, arra gondoltam :D Mellesleg tényleg kihalt a fórum :(
  • liquivent
    #15798
    óóó, ugyan már...kökorszaki dvd -t nézel még?
    azt gondolná az ember, hogy csak bluray -t nézel. :D
  • raykrepsz
    #15797
    Eddig az gondoltam, hogy ebbe a fórumba életet igazán csak Hooopla és Gyuri vitái hoznak, aztán felűnik ez a Szoki gyerek a semmiből... Hihetetlen
  • raykrepsz
    #15796
    Nálad a pont Hooopla Tényleg legyünk pontosak és tényszerűek!
  • Angra
    #15795
    Ez a fórum kezd a szinuszgörbe aljára érni színvonalilag.
  • Angra
    #15794
    Lol..kis provokátor
  • zeoos
    #15793
    Mifelénk ilyenkor már éppen aktuális egy "csótány"-írtás
  • zeoos
    #15792
    Ha az előbb jól értettem, akkor nem Te veszed meg
  • Szoki333
    #15791
    Nekem ennyi boven eleg.. Minek tobb?? Filmeknek? Azt megveszem dvd-n..
  • RoboGoD
    #15790
    Ha menő lennél, akkor 1000W-os táp kevés lenne a gépedbe. Mert azokat is gyártják és vannak akiknek igényli is a gépe...
  • Jim Morrison
    #15789
    :D
    Amugy ez tenyleg bosszanto :/ Baker mellett állok :O
    Amugy neki csak 920GB kulso + belso a hdd k tarolokapacitasa, nekem meg csak a belso ketszer annyi. RAJGYEREK VAGYOK
  • darkman1
    #15788
    milyen kevés elég, h kis társadalmunk egyesüljön
  • Matthew Baker
    #15787
    Ez most aú... rendesen ki van nyalva a segged és te mit tettél ezért?
  • zeoos
    #15786
    :) halkmosoly :)
  • Jim Morrison
    #15785
    most inkább nem iirom le amit gondolok...
  • raykrepsz
    #15784
    Szerintem vedd meg mind a 2-őt, próbáld ki és a szarabbat dobd ki a kukába....
  • AdambanHun
    #15783
    gyorsan meglett a hét hülyéje. grat.
  • Szoki333
    #15782
    Ez a magyar valóság.. Sokak lennt, kevesek fennt.. No comment
  • Carloska
    #15781
    No comment
  • Szoki333
    #15780
    Én a szüleimen élek és fogok :D Annyit mondok, hogy nekem nem lesz szükségem arra, hogy dolgozzak.. ;)
  • Carloska
    #15779
    Milyen munkád van hogy ilyen gépet veszel? :D
  • Szoki333
    #15778
    Én is fullosan tolom..amikor majd kijön a BC2 akkor fogok egy új gépet venni.. i7 prcival, 4GB memóriával stb.. Jah még egy kérdés: ti az i7-re vagy a Quad-os procira esküsztök?
  • RoboGoD
    #15777
    Az én véleményem szerint csak a lámák keresik a trükköket. A valóságban sem lehet kikapcsolni a füstöt. Akinek ez hiányzik, nyomjon valami arcade fost. Csítereknek is ezt javaslom. Én fullon játszom, ahol a fű takar, az árnyék elrejt. Mert ehhez kell az ész. De azért várom a BFBC2-őt, ahol még hasalni sem lehet... Sniper nem hasal??? Grat EA+DICE!
  • Szoki333
    #15776
    Jóötlet.. kipróbálom.. Ez azt jelenti, hogy például egy robbanásnál nincs láng, füst meg ilyesmi? Mert ez akár előnyt is jelenthet..
  • Carloska
    #15775
    mindent effekt kikapcsol mert csak zavar
  • Szoki333
    #15774
    Hali!
    Mi a legjobb beállítás szerintetek? Mármint arra gondolok, hogy az effektek mennyire vannak feltolva, ilyesmi..
  • KennyGTP
    #15773
    Hi all.
    Szerintetek miért nem fogadja el a Activate Northern Strike az én eredeti kódomat (Deluxe edition-os)? Hijába írom be a kódot kötöjelekell vagy anélkül akoris ezt irja: The product code entered is not valid for game activation. Vagy System error-t.
    Valaki tud valami tippet?