16212
Battlefield 2142
  • RoboGoD
    #12121
    Ezzel én is így vagyok. Mivel másolod, és mibe mountolod?
  • RoboGoD
    #12120
    Huh, te aztán naprakészen olvasod a fórumot. Vagy ilyen lassan frissül a memóriád. Amúgy igazad van, de egyes szervereken attól még tilthatja a háziszabály. Szerintük szerezd meg a plecsnidet máshol...
  • oldoldold
    #12119
    Az autóval történő gázolás nemhogy nem tilos, még plecsni is jár érte (egy körön belül 10 vagy vmi hasonló nagyságrendnél...).
  • liquivent
    #12118
    Hogy sikerült működő ISO file-t csinálnod? Mivel?
    Én bármivel csinálom és felmountolom, nem fogadja el, asszongya, rakjam be a lemezt.
  • o0Sagem0o
    #12117
    nekem nem ment/megy a nodvd.
  • RoboGoD
    #12116
    Ha megy az ISOval, akkor minek NODVD crack?
  • RoboGoD
    #12115
    Miért? Az NS nem patch-el? Ha nem akkor tényleg kell egy patch, de lehet 1.50 is, nem? Csak mert minek mindent letölteni.
  • o0Sagem0o
    #12114
    ha annyira olvassa a cuccot, hogy készíts egy isot róla, akkor tedd ezt. telepítsd, kreálj egy iso-t, majd ezt mountold, így dvd nélkül tudsz játszani. Én ezt csináltam, és így játszom, mert nekem is eléggé leharcolt állapotba került már a korongom.
  • darkman1
    #12113
    az NSt nemhiszem, h fel lehetne tenni, minimum az 1.2es nélkül (de lehet h 1.25)
  • RoboGoD
    #12112
    Jaja:
    BF
    NS
    1.50 FULL
  • czky
    #12111
    Ha nem olvassa a lemezt, akkor új olvasót kell venned!
    Telepítésnél meg hagyd ki az 1.40-es peccset! 1.50-esben bent van minden, ami kell.
  • levi19711023
    #12110
    Vegyek új dvd olvasót?
  • levi19711023
    #12109
    Na és akkor most mit csináljak?
  • RoboGoD
    #12108
    Néhány olvasó nehezen olvassa a lemezt.
  • levi19711023
    #12107
    Hello!Amikor el akarom indítani a játékot(eredeti)kiírja hogy rakjam be az Install cd-t de be van rakva és nem bírok vele játszani.Ilyen soorendben telepítettem a cuccost:
    1.Bf 2142
    2.1.40patch
    3.Northern strike
    4.1.40 újra
    5.1.50
    Most mit csináljak, lehet hogy valamit rosszul raktam fel?
  • H2
    #12106
    Jah, ez ismerős, de azért köszi!

    Én a játékon belüli opcióra gondoltam.
  • czky
    #12105
    parancsolj
  • H2
    #12104
    16:10 wide támogatást hol lehet állítani? Vagy nincs is ilyen? Pedig szó volt róla...
  • RoboGoD
    #12103
    Nem volt elég hely a winyón, de a verziót felülírta. Az 1.50-es szervereket mutatta. Most újra patch-eltem.
  • o0Sagem0o
    #12102
    rosszul látod, most telepítettem, igaz még nem probáltam ki, de elvileg benne van:)
  • RoboGoD
    #12101
    Ha jól látom, az incrementalban nincs benne a 2 új map.
  • czky
    #12100
    xD
    Egyszer már csináltam ilyet. Picit dühös lettem a gaméra...
  • RoboGoD
    #12099
    Megfogod 2 kézzel a lemezt, és feszíted. Ha jól csinálod, hamarosan kész a crack.
  • czky
    #12098
    És a crack?
  • liquivent
    #12097
    nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek, vagyis hogy jobb lesz e az új mint a szar régi. :)
  • Carlos HUN
    #12096
    Végre!

  • papo21
    #12095
    1.5final
  • Carlos HUN
    #12094
  • AdambanHun
    #12093
    Bad Company, Haggard:

    "Hey, Haggard here.

    Don’t let the rugged handsome looks fool ya. I’m just your average, normal G.I., really. I’m a great peoples person. And when they say that folk tend to get killed around me, that’s just not true. Well, I mean… we’re at war, you know.

    So shit happens, I guess. What else? I enjoy fine food, especially beer and beef jerky. Also, I like blowing stuff up. Back home everyone was kinda giving me a hard time about that, but in the Army they actually want you to blow stuff up, so I fit right in.

    OK, looking back, that thing with the Officers’ latrine and the Claymores was maybe a mistake. But, still, it blew up real nice!"
  • Carlos HUN
    #12092
    hurrá mindjárt nyaralunk legalábbis remélem :D
  • RoboGoD
    #12091
    Hurrá, flame!
  • JethroHUN
    #12090
    Jaj haggyad már magadat, ne keménykedjé senki nem kötött beléd... Vagy nem hiszed hogy van 1.4 patch? Van csak az alap BF2142. Te meg a FS modhoz értetted. Én azt hittem arról van, szó mivel ez az a topic. De mind1 ne húzd fel magad a semmin, rosszat tesz az idegeidnek.
    Ha tudsz értelmesen válaszolni a kérdésem akkor válaszolj.
  • Carlos HUN
    #12089
    ne magyarázál ebben a topikbon ez nem au ujonc ygerekek topikja
  • JethroHUN
    #12088
    Ki kötött beléd??? Hagyjuk már a képzelődéseid...
  • Carlos HUN
    #12087
    ne nézél már madárnak first strike modrol volt szó mielött még itt ujoncan bejösz totyikba és belémkötsz!
  • JethroHUN
    #12086
    Már 1.4 es patch is van :)
    Azt kérdezném hogy a Otions->Controls->Common nál az egér beállítás két csúszkájával milyem értékeket állítsak be? Hogy a legjobb legyne a célzás.
    Sensitivity ? (ezt tom, érzékenység)
    YAW factor ? ez a két utolsó amúgy
    Pitch factor? mire jók?
  • Carlos HUN
    #12085
    már van 1.25 hotfix is hozzá :D
  • zee21
    #12084
    first strikehoz külön patch van (asszem 1.2) ugyh töltsd le azt és azzal szerintem már menni fog
  • RoboGoD
    #12083
    Lehet, hogy olvassa az EA a fórumunkat? Mintha működne az MS. Nem?
  • RoboGoD
    #12082
    Nekem mindegy mi van az 1.50-ben, csak b@sssszzzzák már meg a qrva master szerverüket. EA