231
hhc,hc stb :)
  • Brolly
    #111
    Ha vki szereti Dj Promot akkor Szeptember 15.én a K2ben a helye:)
  • Brolly
    #110
    Hát ha többet akarsz megtudni Versusról akkorklik de ő Hard Technot nyom, de igen jó, meg ha a partyn lenyomta az idejét, akkor lemegy ő is bulizni:) de én mikor elsőnek megláttam nem akartam elhinni hogy ő Versus:)
  • Daza500
    #109
    Nem hoztak elég pénzt a rendezvények, lassan csődbe ment, eladták.
    Most ott is fog állni üresen, amíg meg nem veszi valaki.
  • SLICK
    #108
    Dior White érdekel ^^ én imádom a beteg zenéket ^^ Versusról nem hallottam, de bázze 15 éves :| Pedig én is foglalkozok DJ-skedéssel és mindjárt 19 vok, de még nem mindig gyakorolnom kell hoyg jól menjen -.-

    De LOL már, hogyhogy bezárt a Kashmir? :o
  • CzGobe
    #107
    ja, ide és is szívesen kimennék :-%
  • zolo
    #106
    Nem is tudtam, hogy ilyen is van itt, jee.
    Én amiket mostanában hallgatok , Zany, The Prophet , Brennan & Heart, és még mások , és úgy általában bejön ez a stílus , meghallgatom szívesen.
    És eközben is, terjesztem az igét, csak még nem juthatok ki ide , majd 3 év múlva :\ : Talán a legnagyobb bulik egyiket a világon :)
  • CzGobe
    #105
    tegnap betévedtem életemben először a k2-be. goa volt :/

    Én HC-t csípem a legjobban, ha a hangulat úgy hozza jöhet HS (hardstyle) is, vagy akár SC (speedcore) is :)
  • Daza500
    #104
    A Kashmir már bezárt.

    De attól még ott van felette a K2 !
    Oda most szombaton megyünk Sensor Base-re.

    Tényleg, a Hardstyle-al hogy álltok skaccok ?
  • Brolly
    #103
    Jah am meg Kashmirba ált. minden hétvégén van egy jó kis party, egyszervoltam össz-vissz, de sztem nyáron visszanézek mert egy kicsit bejött;) Hard Techno stílusban jobban mozgok, inkább olyan mixet szoktam leszedni, pl. Sven wittekind, Versus (aki sztem naon nagy tehetség és még csak 15 éves) killswitch, reset szal ngoht, Yhunykx, Dior White aki egy állat:), Bazz Dee, ViperXXL, Morison, Frank Kvitta, Jason Little, nagyjából ennyi, tom ezek gyengék a thunderdomehoz képest de vkinek még ez is sok:)
    Jah meg az egyik örök kedvenc számom : Dj Skinhead - Extreme terror, gondolom sokan ismeritek, beteg egy szám de akkor is jól megvan csinálva akárki-akármit mond. Megvan vagy 5 féle változatba:)
  • Brolly
    #102
    Huh, van ilyen is az sg-n, naon yoo...:)
    Am én is szeretem ezeket a stílusokat, leginkább a kedvencek közé tartozik Dj Promo, Gizmo, Dark Raver, Luna, leginkább ezek, de most találtam ezt: klip tom nem annyira kemény de nekem baromira bejön, és nem találok sehol Nico&Tetta -t ha vki tudna esetleg akkor pls help:)
    kössssz
  • CzGobe
    #101
    oh :)
  • Kaszi46
    #100
    #93
  • CzGobe
    #99
    nemrég találtam még 1 jó előadót. Angerfist, youtubeon is van sok videó...
  • a880120
    #98
    Hopp! Bocs!
    Csak hát a hardcore (math core, dath core, metal core) a hangszeres zene egyik válfaja is. :)
    Az Enter shikarinak meg amgy nektek is tessék utána nézni, mert trance elemeket is tartalmaz, ilyen elektronikus hard core holmi, kis math core-val átszőve
  • FlashKill3R
    #97
    a88 te biztos jo topicba irsz? :) :) ezitt elektronikus hardcore (ha vágod bocs csak még életembe nem hallottam azokat a neveket amiket irsz :D )
  • FlashKill3R
    #96
    hallóó mindenki :)
    majd még nézelődök ide :D
    hardcore to the bone
    na hakke
  • a880120
    #95
    Izé.. Plan, bocs
  • a880120
    #94
    Hmm. Core topic is van,. Remek
    Mostanában az Enter Shkariért őrülök meg, hihetetlen hangulatos zenét tolnak.
    Math core-ban preóbálkoztam a The dillinger escape land-al, de rövid távon meguntam... Viszont mathban a Protest the hero egyszerűen észveszejtően jó.
    Bár gondolom ezt nektek nem kell mondani :)
  • Kaszi46
    #93
    sziasztok!

    Ebben a videnyóban van egy szám 5:00-kb6:00-ig tart(amiben a bbbbbubble szerüség hallható:P)aminek szeretném megtudni mi a címe, ha tudtok, légyszi segítsetek!

  • Daza500
    #92
    Hát, tetszett volna nektek, azt meghiszem.

    Na persze énis késtem a flyer kirakásával, majd legközelebb előbb kikerül.
  • CzGobe
    #91
    úristen, ha ezt tudtam volna tegnap, iszonyú sok kellemetlenségtől óvtam volna meg a haverokat és még 1 jót is buliztunk volna... ó bassz^^
  • Daza500
    #90
    Aki úgy gondolja, jöjjön ma este a K2-be. Nem bánja meg.



  • Daza500
    #89
    Azt nemtudom, szerdától szombatig minden este megy valami elektronyos zene...
    Én személyszerint csak a NEORAVE-ekre járok, ahol régi és új HHC, HC megy.

    Most szombaton is lesz, de nem a Kashmirban. :-(
  • CzGobe
    #88
    Szóval mi lesz ott legközelebb? :P
  • Daza500
    #87
    Nos...majd ha legközelebb lesz ott NEORAVE, berakok ide minden infót.
    Az előtalálkozókra mindenkit szívesen látunk.
  • CzGobe
    #86
    Csak mer el akarok menni oda, de egyedül nem fogok...
  • SLICK
    #85
    én még nem :S
    de amint lesz jogsim elkéne néznem...
    de mét kérdezed? újonnan Speed Core megy? :P
  • CzGobe
    #84
    Ki volt már Kashmir U.ban?
  • Hardstyl3r
    #83
    üdv srácok! Szerintem nagyon is jó hardcoreok vannak mostanság is és igényesebbek sokkal!! néhány kedvencem; Art of Fighters,DJ D,Endymion DJ Mad Dog,Hellsystem,Tommyknocker,Tha Playah, ezek nagyon ottvannak nálam:)
  • Hunter of Deer
    #82
    Helloka!!
    Nekem Outblastnak kellene a trailer videoja mi meg a koncert elott volt fent itt http://download.mohradio.com/outblast/outblast-trailer.wmv de mar nincs!! ha valaki esetleg tudna adni egy linket vagy valamit jolenne koszi!!
  • Rudeeboy
    #81
    Trinity can't touch 06 (Kristoban Wild remix)
    qvaaaa nagy!!!!!
    a link:
    http://www.rogepost.com/n/9881507502
  • SLICK
    #80
    aki nem ismerné a Moleculez - Shinji című számto annak csak ajánlani tudom ;)
    enyhén brutális zenécske :D
  • CzGobe
    #79
    http://radio.hard.fm:9500
    Szerezz be egy StreamRipper progit, és már van is :P
    Amúgy winamp 5.x-internetradio :) Genre: hardvore :P
  • CzGobe
    #78
    Én mondtam :P
  • SLICK
    #77
    www.thepiratebay.org

    én innen szedtem le tegnap este ezt a gyönyörűséget:
    VA_-_The_Core-The_Very_Best_in_Hardcore_Darkcore_and_Gabber-2CD-2006-SQ

    beírod az ottani keresőbe h Best in Hard Core utánna meg fogod találni, 200 valahány Mb az egész, nekem nagyon bejön ;)

    bocs hogy warezolok :c
  • Vadim
    #76
    Helló! Tud nekem mondani valaki olyan címet - akár internetes is -, ahol hardcore techno/gabber cuccokat lehet kapni! Nagyon fontos, és előre is köszi!
  • SLICK
    #75
    hát mégsem az amire számítottam :c
  • SLICK
    #74
    majd megnézem... ha lejött belőle pár szám, és elektronikus HC akkor szedem tovább a többit is :D
  • Daza500
    #73
    Igencsak nagy szakadék van a rock és gép HC között.
  • CzGobe
    #72
    Az inkább a Hardcore rock vagy metál, nem tom hogy hívják pontosan, nincs messze, de van különbség a 2 HC között :DASD