2613
Itt mindenki megmutathatja a saját oldalát, és majd értékeljük.
  • DrGenya001
    #2489
    Sziasztok! www.hwt.hu
  • roberrtto
    #2488
    sziasztok!
    Ha valakinek van igényes, minöségi, látogatott weboldala, az keressen meg!
    Elég jól lehetne vele keresni, hírdetés kirakásával. A forgalmát én intézném.
    [email protected]
  • pyrohun #2487
    nem is tudtam, hogy a te oldalad a facebook - egyébként nem tetszik :)
  • Bexter
    #2486
    Nem fér bele és ne reklámozd mindenhol!
  • Niimo
    #2485
    Multiple World Record Attempt (hátha idefér)
  • pyrohun #2484
    Igen, ez az a webkit bug, hogy bizonyos fontoknál CSS3 animáció közben megváltoztatja az antialiasingot... sajnos nem tudok mit csinálni ezzel :(
  • grizzly21
    #2483
    a literature-nel a boxokban a betuknek nem kene valtoznia ugye? nalam ha feleviszem kicsit megvastagszik (es/vagy sotetebb lesz?) majd vissza. ha lehuzom az egeret akkor ugyanez meg egyszer.
  • pyrohun #2482
    és pontosan mi a jelenség? Parallels alatt nézem, win7 18-as chrome, nálam olyan mint OSX alatt.
  • grizzly21
    #2481
    Igen, chrome 18.0 win7 (ma updatelodott, de ugyanolyan maradt)
  • Bexter
    #2480
    Rendben köszi. majd anyumat ráuszítom a nyelvtani részre :D
  • pyrohun #2479
    Plusz még pár észrevétel:

    - szerintem nem illenek egymáshoz a kül. fontok, amiket használsz.
    - nyelvtanilag átnézném a főoldal szövegét, mert olyan zavaros, az "amelyek" helyett nem "amelyeket" kellene? stb. Mindig olvasd el ha kész vagy egy ilyen szöveggel, mert utólag esetleg értelmetlennek fog tűnni (saját tapasztalat :)
  • pyrohun #2478
    Csatlakozom. A Webdesign szekcióban pl. rögtön a legelső.... aki beleolvas a szövegbe, az ilyen szépségeket láthat, mint: "mondjuk a puncipalota" (több hasonló is van)

    Vagy pl:

    "vajon van aki ezt elolvassa de komolyan?" - igen, aki kíváncsi a munkáidra. És ezzel szerintem el is vágod magad nála :))
  • pyrohun #2477
    Estro slider :)
  • pyrohun #2476
    Pár animáció CSS3 és a webkit pedig meghülyül ha speciális fontot és css3 animációt használsz :) Bár OSX-es chrome / safari alatt nincs hiba. Érdekes. Melyik chrome.ot használod, a legújabbat?
  • Bexter
    #2475
    Köszi az észrevételeket.
    Módosítani fogok mindenképp. :)
  • grizzly21
    #2474
    Korrekt ez is! A fontokkat itt ki vagyok bekulve, jol olvashatok, egyeduli gond, hogy a hosszu o u ekezeteket nem jol jeleniti meg, gondolom nincs meg a beagyazott fontban (kellett neked magyarul irni:))
    A webdesign szekcioban van nehany gagyinak tuno darab, ott szerintem jobb ha kevesebb de jobb munkat sorolsz fel.
    Ami egyedul zavart a layout-ban az az also resz:
    - eleg lenne egy "szerzoi jogok" hivatkozas, ami uj oldalra nyitja meg ezt a sok szoveget alatta. Ez a creative commons logo sem tetszik ott.
    - a bexter.hu all right reserved alig olvashato igy, nincs eleg kontraszt a hatterrel
    - a legalso "x online latogato" csik szerintem folosleges
  • Bexter
    #2473
    http://bexter.hu

    Csak őszintén :D
    (2 éve nem csináltam ilyet)
  • grizzly21
    #2472
    Megneztem firefox-ban is, ott jobbak a betuk valamivel, es erdekes a rollover-eket sem cseszi el fent a menuben sem, meg a boxok-ban sem. Chrome-ban a box rollover-re mintha bevastagodna a betu egy rovid idore, aztan megint vissza, kicsit ugralva..(firefox-ban meg se mozdul ugyhogy ott jo).
    Latom jquery-t (is) hasznaltal, az nem kene elfedje ezeket a cross-browser hulyesegeket ? Vagy mitol lehet ez ? (Nem koltoi kerdes, tenyleg erdekel, mert mostanaban en is ismerkedem ezekkel)
  • pyrohun #2471
    Összességében erre volt igény, minimálisan szólhattam csak bele. Szerintem a betűk jók amúgy, ez mondjuk szubjektív. A literature-nál nem értem: az hoverre fehéredik ki + mögötte animál a hátsó box. Nálad milyen?:)
  • grizzly21
    #2470
    Megneztem nehany komponenseteket, pl layerslider, ezek nagyon jok, utosek es latvanyosak! ilyesmit lehetett volna atmeriteni ebbe is talan
    Ez az oldal nekem kozepesen jon csak be, az ilyen minimal stilusban a reszleteknek kulonosen stimmelnie kell es itt nekem tobb bajom is volt:
    - a menupontok szethuzasa az also kep szeleig szerintem sok
    - az jo hogy minimal de valamilyen egyediseget / branding-et lehetne adni neki, pl fent kozepen "attila jk" legalabb mas betutipus, vagy valami egyszeru logo, igy szinte nincs egyedisege
    - a legzavarobb a font szerintem, a kenyer szoveg nehezen olvashato ilyen "anti-alias" stilusban, egy egyszeru pixelfont olvashatobb. Amikor a menupontokat rollover-elem az sem szep
    - a literature-nel a felso 3 doboz furan mukodik, rolloverre szint valt, aztan megint, nem tudom ez szandekos-e
  • pyrohun #2469
    http://kreaturamedia.com/
  • pyrohun #2468
    http://attilajk.com/

    minimál nagyon, de ilyen kellett :)
  • Bexter
    #2467
    Ismerős szöveg :D
  • Lullaby
    #2466
    Egyik ügyfél mondta "hiszen ez neked csak két kattintás!"
  • sapkafej
    #2465
    szétkúrja az agyamat, amikor ilyen "ajánlatokat" kapok. mindent elmond az arcról, hogy ennyire becsüli a munkádat.
  • Bexter
    #2464
    hm :) sokat kell még tanulnom :P
  • MerlinW
    #2463
    Ennyi:) Én többnyire zárt vagy intranetes rendszereket készítek, így nehezebben talál meg az utca embere, persze előfordul, de az is többnyire ajánlások útján:)
  • passatgt
    #2462
    utóbbi fél évben én is ráfeküdtem a 300-500e ft-os projektekre, és engem keresnek meg:D
  • MerlinW
    #2461
    Nem talál meg engem semmi, pont ezt mondom. Én keresem őket teljes mellbedobással, 7/24-ben:)
  • BaltásRém
    #2460
    Köszönöm a véleményezéseket !

    Neked pedig merlin őszintén gratulálok, ha ennyire tudsz élni ilyen lehetőségekkel.
    Pontosabban hogy ilyen lehetőségek állnak rendelkezésedre. Nem is az a nagy dolog hogy mennyi pénzt kérsz el egy oldalért, hanem az, hogy megtalál téged a lehetőség. Valamit nagyon jól csinálsz ! Tudsz valamit !
    De komolyan !
  • MerlinW
    #2459
    Nekem sosem volt ilyen problémám. Szerződést kell kötni. "Több tízezerért" pedig be sem kapcsolom a gépet. ~200k a minimum összeg amiért szóba állok a klienssel, de abból is 2-3x annyi lesz a tárgyalás végére . Erre a piacra nem igen igaz a "sok kicsi sokra megy" mondás. Az én stratégiám az 1-3 hónapos direkmarketing, majd a megfelelő munkák elvállalása komoly vállalkozóknak/cégeknek/befektetőknek. Tavaly pl. csupán 3 weboldalt/rendszer készítettem, mind több milliós tétel volt. Okosan is lehet ezt csinálni.
    Persze aki élvezi, szereti készíteni a kis honlapokat, az más kérdés. Csak azokból nehéz annyit összeharácsolni, hogy az ember tisztességes anyagi évet zárjon.
  • Lullaby
    #2458
    Ez sajnos még céges szinten is így van... "már több napja elutaltam a pénzt!"... ja persze
  • Bexter
    #2457
    Igen, sajnos érzem a tárcámban ezt a jelenséget is :)
  • Voyager5
    #2456
    Mostanában az is gyakori, hogy elfogadják a több 10ezres végösszeget, aztán "elfelejtik" kifizetni, ha pedig mondogatod, hogy fizetni kéne, akkor még nekik áll feljebb.
  • Bexter
    #2455
    sajnos a sok szomszéd pistikék miatt az árak lent vannak a minöség meg még lejjebbb
  • Lullaby
    #2454
    Na igen, pedig 2012-ben szvsz egyik legnépszerűbb hirdetési forma (:
  • Bexter
    #2453
    Mostanában elég sok olyan céggel meg emberkével találkozom akik 10k-t is sajnálnak rááldozni :D
  • Lullaby
    #2452
    Pláne ha fontos a cég fellendülése. Nem tudom ki hogy van ezzel (lehet csak szakmai ártalom), de nálam számít az, hogy az adott cég mennyit ad ilyesmikre, vagy csak megkéri a szomszéd kisfiát, hogy dobjon össze valamit egy tábla csokiért [:
  • grizzly21
    #2451
    Ez nem az igazi azert meg, ne haragudj:) Ha ugy nezzuk, hogy nem vagy profi ahhoz ugyes, ilyesmit csinal mindenki elsore valoszinuleg, de hogyha szamit hogy igenyes honlapod legyen akkor tenyleg csinaltasd meg valakivel akinek ez a munkaja, mert ez olyan tema, amibol lehetne szepet is csinalni.
  • passatgt
    #2450
    sokkal jobb mint volt, de jobb lenne ha keresnél egy céget akik ezzel foglalkoznak és csinálnának ennek egy rendes arculatot:)