2613
Itt mindenki megmutathatja a saját oldalát, és majd értékeljük.
  • Jim Morrison
    #2530
    olvashatóbb. Sokkal!
  • netperformer
    #2529
    Nekem tetszik ^.^
  • Napibenji
    #2528
    módosítottam a blogot, így milyen? :http://napibenji.blogspot.hu/
  • netperformer
    #2527
    A kereső megértéséhez két oldal elolvasását ajánlom, melyek egyébként mind megtalálhatóak a kezdőoldalon: Bemutatkozás, Súgó

    Lehet egyébként úgy is tekinteni rá, mint egy link katalógusra. Igazából még regisztrálni sem kell hozzá, visszalink sem kell, meg semmi. Mély linkelés is teljesen megengedett. Regisztrálni csak abban az esetben kell, ha értékelni akarod a találatokat.
  • Malakai
    #2526
    Az a fekete viszont dettó áttetsző, ráadásul a szöveg se fehér, hanem szürke, és emögött még van is feketén fehér szöveg, ami fehérnek majdnem ugyanaz az árnyalata így, mint a bejegyzések szövegének.
    Természetesen el lehet olvasni, de megerőltető, így én se jutottam el odáig, hogy bármibe beleolvassak.
    És megjegyzem nem is szép.
  • Napibenji
    #2525
    szerintem a háttértől lehet olvasni, mert nem közvetlen arra teszi a szöveget, hanem egy sötét színű "lapra", de ha szerintetek csúnya válthatok, mit ajánlotok? Egyébként a bejegyzések milyenek?
  • mikvannak
    #2524
    HI!
    A magyar kereső értelmén gondolkozom, de nekem magas. Érdekelne hányan regeltek már.
    .
    Napibenji!
    Mint kezdőnek csak gratulálni tudok a bloghoz. (Ja az olvashatóság valóban lényeges lenne!)
  • Jim Morrison
    #2523
    addig jutottam hogy a háttért cseréld le. Olvashatatlanná teszi az oldalt (szerintem). Majd akkor talán bele is olvasok :)
  • Napibenji
    #2522
    Hali!
    Szeretném véleményeztetni,ill. népszerűsíteni a blogomat. Nem rég kezdtem( 4 napja) és érdekelne, hogy van-e egyáltalán valamiféle érzékem hozzá.
    a blog( azért nem link, mert még nem vagyok elég ideje felhasználó): http://napibenji.blogspot.hu/
  • netperformer
    #2521
    Sziasztok! Ha szeretnétek népszerűsíteni weboldalaitokat itt egy új magyar kereső, ahol érdemes elhelyezni linkeket. A találatokat bárki szerkesztheti és regisztráció után értékelhetők a találatok, ami pedig a találati sorrendet határozza meg.
  • Interstate 95
    #2520
    Nagyon jó, és hasznos oldal ez, le is mentettem.
  • mikvannak
    #2519
    Gyuri!

    Szerinted a szomszéd néni valódi Görög joghurtját veszik többen, vagy a bifidusz efenziszes Danont? (Csak képletes, remélem érted.) Amúgy igazad van. (Az oldal nem is a domain, csak egy eldugott linkeletlen teszt:)) Azt kívántam csak megmutatni, hogy a Flash nem sokat ér fotó programok nélkül.
  • kispeki
    #2518
    az előttem szólók alapján ezt célszerűbb lenne javascripttel megoldani:) de amúgy király a minimal design, tetszik
  • sapkafej
    #2517
    "ma már elképzelhetetlen az Internet nélküle"
    haha :D

    kimaradt az "Üdvözüljük honlapunkon" (persze közben tudjuk, hogy csak egyedül csinálod), illetve a "mai, felgyorsult világunkban..." kezdetű csodás szöveg. :D

    ez az utóbbi bekezdés nem rád vonatkozik, csak eszembe jutott valamiért.
  • MerlinW
    #2516
    Kezdj el lassan átszakosodni, mert pont a héten nyilatkozta Adobe, hogy kidobja a Flash-t és HTML5 megoldásokra cseréli:)
  • Lullaby
    #2515
    Flash nem túl előnyös manapság (o:
  • mikvannak
    #2514
    Flash, xhtml keretben:
    flashgrafika.info
  • Juhiii
    #2513
    épp a flash+xml világában kalandozok

    #2511 :,DDDDD
  • Lullaby
    #2512
    Miért flash?
  • sapkafej
    #2511
    kisebben nincs?
  • Juhiii
    #2510
    oldalam. :3
  • Jim Morrison
    #2509

    div id="header" class="header" (ahol a bejelentkezés van) stylyjai közé tegyél egy ilyet:

    min-width: 970px;
    (legalább 970px-et)


    így amikor összenyomom az oldalt marad a helyén nem vándorol lejjebb.
  • Lazarus
    #2508
    radiocron szívesen fogadnék építő jellegű kritikákat.

    rádiót lehet rajta hallgatni, a tracklistát megtekinteni és lejátszani, zenét keresni.

    A cél az lenne hogy minél többen használják és a chatből kiindulva kialakuljon egy kisebb közösség.

    Ötleteim:
    - A rádió alá kiírni mi szól éppen és információt közölni az előadóról
    - Az előadók albumait megszakítás nélkül le lehessen játszani egyben
  • MerlinW
    #2507
    Ez nálam ilyen örök lustaság:) Személy szerint gyorsabban tudok így dolgozni, mint ha rögtön külön css-be írkálnám. Valamint így kevesebb is lesz a végén a felesleges stílusosztály:) Minden fejlesztőnek megvannak a maga hóbortjai:)
  • sapkafej
    #2506
    ha alapból rendesen csináltad volna, nem kellene az utómunka :)
  • MerlinW
    #2505
    :) Ha megnézed a forrást, még bele vannak hányva a css pataméterek az elemekbe. Ezeket majd ki kell írogatnom css fájlba. Valamint a js-eket is sem ártana összegyűjtenem 1-2 fájlba, mert így pöppet lassú tud lenni, mikor 8-10 js-t kell betöltenie:) Hányattatott sorsú utómunkák:)
  • birdo #2504
    Nem értem, hogy mit szeretnél takarítani, mert elég takarosnak látszik ))
    Oké-oké....
    Ajánlottam máris az oldalt egy megfelelő személynek ))
  • MerlinW
    #2503
    Legújabb munkám
    Elvileg kész, már csak a css/js takarítások vannak hátra (utólag szoktam fájlba dobálni, összefűzni őket)
  • pyrohun #2502
    Web programozás - Véletlen guglizás során találtam, hátha valakinek szüksége van rá.
  • Nariusz
    #2501
    kezdő vagyok, de próbálkozok... egyenlőre így néz ki... most
  • MerlinW
    #2500
    Hát de.... ezmiez?:) Borzalom:)
  • sapkafej
    #2499
    aki nem tudja, tanítja!
  • Bexter
    #2498
    "Iratkozz föl" Ez most komoly?
  • pyrohun #2496
    Van olyan támogató aki a semmire (200 regisztráció az semmi, adatbázisnak, reklámnak is) ad egy notebookot? Irigylem a kapcsolataidat :)
  • DrGenya001
    #2495
    Elnézést kérek mindenkitől, aki esetleg reklámnak gondolta, szeretnék kérni akkor egy admint aki törli a hozzászólásaimat!
    Mi nem reklámnak gondoltuk ezt az üzenetet, hanem egy lehetőségnek, egy nagyon jó notebook megnyerésére. Természetesen, a sorsolásról, és a nyeremény átadásáról Videó készül majd!

    @pyrohun Nem a regisztrációtól lesz egy nyeremény notebook, hanem egy támogatótól (általában) :)

    Nyugodtan lehet törölni a "reklámot" engem egyébként sem érint nagyon, én csak egy sima "alkalmazott" vagyok az oldalon :)
  • pyrohun #2494
    200 regisztrációból notebook? Aha igen. :)
  • Bexter
    #2493
    Khm. Fos, és nem reklámozunk!
  • DrGenya001
    #2492
    Az első 200 regisztált között, egy Samsung Series 3 300E notebook-ot sorsolunk ki!
  • MerlinW
    #2491
    csini
  • passatgt
    #2490
    http://tuskomaras.info/

    Seo miatt kellett egy ilyen 1oldalas oldal:)