1608
Minden, ami mountain bike. Márkák, túrák, versenyek, események, sztorik és csak úgy.
  • PyRex
    #366
    nya szombat éjjel szarrá-szakadt a láncom LOL, ez éppen a megfelelő alkalom volt arra, hogy single speed-et csináljak a bicómból :) képek (jó esetben) csütörtökön :D
  • PyRex
    #365
    Jövő nyárra elkezdek összepakolni egy dirt/street gépet. Csak nemtom milyen vázat vegyek... :(
  • bloodnero
    #364
    Kölcsönadtam pont amikor kérdeztem, és valahogy ő meg rájött addig a problémára most nagyon frankon gurul!!!
  • Seaweed
    #363
    Nah akkor megvan a gond! Uj, mikor beraktad nem zsiroztad be, vagy nem elegge es azert recseg.
  • bloodnero
    #362
    négyszögtengelyes csak azé mondom mert 3 hete cseréltem blokkot és fura lenne hogy már az is csapágyas lenne attol hogy egyhelyben álldogált
  • Seaweed
    #361
    nm ;)
    (rakj boven a csapagy es a persely koze, a tengelyek vegere is mehet (marha negyszogtengelyes)...)
  • bloodnero
    #360
    Pontosan ez a gáz!
    Köszi az infot!!
  • Seaweed
    #359
    Most tegnap meg pattogott az egesz bringa...nah mondom fasza! Mi lehet?!... megfeszitettem hoszanti iranyban es mint az alatt pattogott....
    Gondoltam feszultseg lehet valahol....jol sejtettem! Megigazitva a nyeregszar bilincset majd ujrabeallitva es meghuzva megszunt az eles ureges pattogo hang terhelesnel, es hosszanti iranyu megfeszitesnel!
  • Seaweed
    #358
    Nekem is volt ilyen....
    Ugy tudnam az en kattogasom leirni mintha recsegne! Ha ilyened van akkor szetkapni, monoblokk kihajtoval szedd kis es jol zsirozd be a letezo osszes feluletet ami masik felulettel erintkezik! (En meg a menetre is raktam egy kicsit)
    ...es a problema megszunt! (ne tudd meg meddig idegesitett engem is....aztan utanajartam es kb 10 perc munkaval, nameg jokis zsirral minden gondot eluztem....)

    Persze ha nem "soft" recsegos-pattogos hangja van hanem eles fem hangja es erezhetoen kotyog is meg nehezebben jar akkor viszont valamelyik csapagy haldoklik....Ilyenem is volt mar regen...komplett ketoldali csapagykoszoru (be)daralas
  • bloodnero
    #357
    Mitől lehet az hogy periodikusan kattog a hajtokar vagy a monoblokk, monoblokkot nem rég cseréltem , nem vágom!!!Hozzá tenném nem kicsi a kattogás hangja!
  • PyRex
    #356
    Azt hiszem picit nagy nekem a váz, vagyis nem is nagy, inkább a geometriája nem az igazi. Egy full dirt/street váz jobb lenne. De még meggondolom...
  • Subw00fer
    #355
    tényleg nem egyszerű bringa... miért adnád el?
    szerintem jól gondold át...
  • PyRex
    #354
    Lehet, hogy veszek egy 14,5 -es UMF Dirt Fun vázat, így esetleg eladó lenne a (szinte) vadiúj Specialized Hardrock '06 17-es vázam (májusi a bicó), elég egyedi a festése (nem láttam ilyet eddig még neten sem). Ha esetleg érdekelne valakit, dobjon privit.

  • Hajzer win
    #353
    Hát aa váz már megvan egy éve eddig eláég jjól bírja a terepet. ma találtunk haverral egy fasza pályát nagyon durva tele kövekkel 20 centis "ugratók hát ezt kilehet kerülni de 40 50 van egymás után de eddig jól bírja
  • gordon 24
    #352
    Nam tudomm!! Én biztos nem vennék Hausert.. Mert az a baj vele hogy: az is lehet hogy jó, de amilyen képet kaptunk idáig a Hauser márkától az nem azt mutattja hogy jó. Én a helyedbem ha nincs sok pénzem. Magellanba vagy Meridának az olcsóbb vázaiból választanék.Egyébként a mai árak nem olyan nagyon durvák szerintem persze ha egy csucs techinikást nézel akkor brutál.
    De ha egy kózép szinvonalu vázat nézel azt kb 30000-50000ft ig meg tudsz venni.
    És ha ez a szitu akkor nem biztos hogy mégéri a Hauser-váz. Igaz nem tudom mennyi, de ha kb ennyi akkor inkább, na szóval hosszu lesze ez már....
    Az a lényeg ha ma egy olyan bringát szeretnél ami nem esik szét az első héten kb:: 90000-130000ft kell elkölteni..De például mi vettünk egy komplet vadi uj Magellan Cratert ami simán jó cc-re 80000-ft ért. Na kb ennyi. Ha villa akkor meg a Manitou-t vedd szerintem az jobb mindenképpen mint egy rst és ráadásul szebb is. Ja egyébként nekem is az van, csak én dualra dh-ra használom és az egy Black 120mmm-ert mozgolodik.
  • Seaweed
    #351
    En nem ismerem azt avazat, es nem is CC-zek.
  • Hajzer win
    #350
    mi a vélemény a hauser winner vázról? CC-re szerintetek alkalmas? ja,és két teleszkóp között vacilálok Manitou '06 Axel comp vagy RS J2? tudom nem a legjobbak de ennyi pénzem van.Szerintetek melyiket vegyem? kösz a segítséget
  • gordon 24
    #349
    Jo nem is azért irtam hogy fikázzalak. Az is komoly tempo bringával.
  • Gabo
    #348
    Szerintem mindenhol kéne.
    Hordom is becsülettel. Ha nélküle indulok el, akkor már valahogy csupasznak érzem magam.
  • Gabo
    #347
    Hidd el, nekem ez is sok volt.
  • Galy
    #346
    Szerintem városban a sisak alap kéne legyen, ha jól emlékszem egy statisztikában a 3. helyre sorolták a bringás baleseteket a halálos kimenetelű balesetek közül.
  • Seaweed
    #345
    Haszanlj sisakot! Igaz nem bringa de tanulsagos! (En is tervezem hogy vezek egyet..bar en ilyen hulyesegeket nem csinalok, de az utestre mar egyre nagyobb para kozepette merek csak kimenni! (szerencsere nagyon ritkan kenyszerulok ra hogy az uttesten bringazzak a sok idiota autos kozott!)
  • gordon 24
    #344
    Azért nem előny én a Tektrot sose szerettem régebben volt, de nekem nem jött be.
  • Galy
    #343
    a féken még egy Tektro a.m.s.felirat is van
  • gordon 24
    #342
    Váltó, ha nem akarsz profit jó. Fékből vennék azért egy LX-et minimum, de inkább Avidot.
  • Galy
    #341
    a váltó/fék pedig Shimano Acera.
  • Galy
    #340
    meggyőztetek.
  • gordon 24
    #339
    51??? Mi most hétvégén 60-nat mértunk terepen murván fent a János Hegyen.
  • gordon 24
    #338
    Hali!

    Szerintem hobbi célú felhasználásra, teljesen felesleges tárcsát venni.
    És ezt azért mondom mertha veszel egy jó minőségű avid v-féket vagy egy jó Shimanot kb 20000-30000 ft kijön ha egy ugyan ilyen szintű tárcsaféket szeretnél kb ez min: 50000-60000ft mert ha nem tarcsafékagyas kereked van hanem sima akkor fuzetni kell új kereket és egy megfelelő minőségű bowdenes tárcsafék is 20000 ft-től indul/darab+tárcsa. Szóval nagyon drága és ráadásul nem is sokkal jobb egy bovdenes fék mint egy jó v-fék.
    Ha pedig jelentős diferenciát akarsz akkor olajos kell az viszont 25000-30000ft től kezdődik/darab+tárcsa. És ez sem a csúcs. Szóval ha nem vagy snob és nem használod terepen és kemény dolgokra nem érdemes tárcsaféket venni. Hiszen a v-fékes rendszer is egy nagy tárcsafék. De jó minőségü kell hogy olyan mint amit irtál ne következzen be.

    Üdv
  • Galy
    #337
    na, majd megnézem, hogy milyen fékem is van...
    aztán majd mondjatok okosat! (jó/nem jó) :)

  • Gabo
    #336
    Amúgy a fékpillangók cseréje nem egy brutál összeg. Ha jelenleg valamilyen noname fék van a bicodon, akkor megéri lecserélni legalább egy Deore fékre.
    Amikor a cserén gondolkodtam, akkor még a Sram fékekkel szemezgettem, de lecsúsztam egy jó kis akciót az új áruk pedig már kicsit több volt annál, amennyit én erre szántam.
  • Seaweed
    #335
    Hat emberek nekem ilyen balyom nincs...felenk a legnagyobb leejto a patka, meg lepcsosor, max a vasuti toltes :D...nah jo..van a varos kozepen egy utca ami kb 2 fokot leejt es tekeres nelkul at ut vegere fel is gyorsulsz vagy 15-re
  • Galy
    #334
    ugye? :)
    az tuti biztonságos :D
  • Gabo
    #333
    Inkább vegyél fotó állványt belőle.
  • Gabo
    #332
    Én alapból félek inkább a lefeléken. A max. sebesség eddig 51 km/ó volt de csak azért mert normális aszfaltút volt lefelé. Persze zabszem effekt így is bejátszott egészen a végéig.
    Nem mintha lejtő kellene ahhoz, hogy az ember jól elszálljon...
  • Galy
    #331
    ja, para nagyon :)
  • Galy
    #330
    na, hát 40ezret tuti nem fogok rá költeni
  • PyRex
    #329
    Nekem pontosan ez volt kb. 10 éve, csak én megszívtam... Átestem a bicón, az meg a fejemre (erdei úton jöttünk le) és a fejemen tört le a váltókar. 1 öltés volt, nem komoly, de majd' összeszartam magam, amikor éreztem, hogy elszálltak a fékeim és TUDTAM, hogy már nem lehet elkerülni a hatalmas zakót...
  • Seaweed
    #328
    Ha visszaolvasol irtam hogy en is tarcsat akartam, de mivel en alfoldi vagyok igy letetttem rola es vettem egy normalis V-feket! Egy Deore XT-t. Eleve harmadabol megusztam (12K volt elore+hatra), es osszemerhetetlen az elozo gyari fekeimmel.

    Azt viszont nem tudtam hogy enyire konkret dolgokat szeretnel es ezeket nem tudod. De Gabo leirta mar jol :)
    Viszont anyit tennek hozza az o irasahoz, hogy az AVID BB7-es mechankus tarcsafeket ahol csak teszteltek mindenhol az egekbe magasztaltak..hogy mar mar olyan jol adagolhato es allithato mint egy hidraulikus fekrendszer! (persze ez meg mindig nem olcso! Cirka 2x20K ugye! Plusz nem art egy "szervos" fekkar hozza! (nem feltetel! elvileg minden V fek karral mukodik de jobb az ha fekero kifejtesben segit a kar is(Ilyenek pl a Deore LX-tol felfele)))
  • Gabo
    #327
    Uhh... Ez tényleg durva lehetett.