466
SG: USA Connection
  • Frosty01
    #226
    [nem nagyon érti, de nem baj] :D
  • Kanál
    #225
    ugy mint ahogy en akarom, kubai allampolgarsag es itt elni 1 evig es egy napig, innentol legalisnak szamitok, aztan meg itt elni 5 evet.
  • Rafaelo
    #224
    born in the jueszéj
  • CSOCSO
    #223
    ...igy...
  • CSOCSO
    #222
    itt vagyok es sajna (meg) nem allampolgar. szal ez nem igy megy..hanem...
  • Frosty01
    #221
  • Thanatos
    #220
    feleségül vezsel egy macsit :)
  • Vegas
    #219
    Kimész :d
  • Frosty01
    #218
    megteccett America ;)

    mesélj arról hogy hogyan lehet vki állampolgár??
  • desigo
    #217
    :)
  • CSOCSO
    #216
    tomoren:

    jott a katrina hurrikan itt ultunk egymasnak 2 hetig mivel se aram se semmi...
    kiultunk, szomszedok a lepcsohazba.. volt tv meg sok pia meg jokedv stb...
    es vegulis annyi hogy szepen lassan elkezdtem flortolni anyam baratnojevel... es ez jott ossze:D
  • desigo
    #215
    Azt meséld már el,hogy hogy szedted fel a barátnőd és mit szól hozzá,hogy magyar vagy.Thx
  • CSOCSO
    #214
    "ott jogsit lehet automatából is szerezni"

    Ne vegyetek ugy a dolgokat mintha itt ilyen konnyu lenne az elet...
    1) ha nem vagy allampolgar akkor addig tudsz jogsit csinaltatni amig van feherkartyad.. ergo 1 ev utan elveszik a jogsid akkor ennyi volt neked.. tobbet NEM tudsz csinaltatni SEHOGY!!!
    ha allampolgar vagy akkor attol fugg milyen sebesseggel mentel. ha elveszik fel evre a jogsidat akkor szvsz a hivatalbol nem kaphatsz jogsit.. en ilyen automatat meg nem lattam soha.. mondjuk ha lenne is max allampolgaroknak de ez akkor is hulyeseg szerintem!
    es itt a biztositasod az egekig szokell az ilyen gyorshajtasok meg DUI ( ittas, drogos vezetes) miatt
  • CSOCSO
    #213
    egyszer elkaptak.. fuck:( 35 helyett 55 el mentem... 40 ezer ft-t kellett fizetnem.. nem vagott foldhoz ( ez a kulonbseg Magyarorszaghoz kepest) de orulok hogy nem vettek el a jogsim...

    ilyenkor tobb lehetoseged van... ha nem akarsz pontot a jogsidra akkor elmesz ugyvedhez.. vagy elmesz egy 4 oras kresz oktatasra... ami maga a halal... uber brutalunalmas es szar...

    ja amugy a jogsi... elmesz a 4 oras tanfolyamra.. ami 1 video.. ezekutan mehetsz elmeletizni.. utanna nem kell semmit vezetned semmilyen oktatoval.. beulsz egy no melle es ha sikeresen szerepelsz a tesztpalyan akkor megvan a jogsid... LOL SZANALMAS!! nem csoda, hogy nem tudnak vezetni az amerikaiak!!!!

    otthon meg vezetni kell mittom 30 orat oktatoval!!!!1 az elmeleti nem 4 oras tanulmany hanem kicsit tobb ( ha jol emlexem 1200 kerdesre kell megtanulni a valaszokat, marmint Magyarorszagon...)
    ezekutan megott az egeszsegugyi is...

    ha jol emlexem itt a kresz konyv akkora mint egy otthoni iskolas fuzet.....
    otthon meg akkora volt mint egy rendes irodalmi olvasmany...( nem a 600 oldalas egri csillagokrol beszelek:D hanem mondjuk az odusszeia)
  • bertino
    #212
    végülis USAban kicsit más ez a jogosítványt elveszik helyzet... mert (állítólag?!) ott jogsit lehet automatából is szerezni, kicsit másabb mintha ujra kellene járni egy tanfolyamot... (egy Kanadában élő ismerősöm mondta, hogy van ilyen)
  • magus
    #211
    na igen de ha jol tudom ez nagyon konnyen elmegy csak a lakasra es mint az egyetlen kozlekedesi lehetosegre az autora
  • Mihail
    #210
    otthon is funky. de kint amcsiban mérnek mint állat, radar, trafipax, műhold amit akarsz :D
  • Guer
    #209
    :D
    de ott nincs miami feeling :) meg nemértem egy szavukat se...
    amugymeg itthon is a saját tempomban haladok szal :))
  • Mihail
    #208
    olasz jobb ott nem kell aggódni folyon hogy bemérnek :D mehecc "saját" tempóban :DDDDD
  • Mihail
    #207
    ez igényes
  • Guer
    #206
    hmm ha 1x sok zsém leszz tuti kiköltözök ide...
  • Frosty01
    #205
    milyen jól megy eggyeseknek :DDD Miamiban élnek xD, sok a munkalehetőség egyébként?
  • Vegas
    #204
    kügyé nekem veszek :d
  • Kanál
    #203
    food ruckers rooolz D:
  • Vegas
    #202
    finom a hamburger?
  • _Vegeta_
    #201
    Hu es kepek keszultek ezekrol a csodakrol? ;)
    Kepek johetnek nagyon erdekel mien a tenyleges ámerika. :D
  • DEXTER92
    #200
    Milyen amerika? Teccik lekalább?
  • Thanatos
    #199
    ott a pont, ez a tuti trükk, énis ezt alkalmaztam midnig, de a mai napon nem tom mi az értelme ennek a csoda usa wc-nek, mer tjó hogy bűzelzár talán a viz de ál igyis ugyis büdös van szal tökmind1 :DD
  • Kanál
    #198





  • Kanál
    #197









  • Max7
    #196
    vajon a mekibe és a shell kutnál elfogadják a smart kártyámat? :D:D:D
  • Kanál
    #195


  • Kanál
    #194
    tess tegnap kicsit lusta votam hozza :c









  • Punker
    #193
    ő írta.
  • Kanál
    #192
    pontiac :d
  • CSOCSO
    #191
    mikor kijottem kapkodtam a fejem.. teljesen kesz voltam!!!
    minden keresztezodesben valami zsir jargany... minden 5. percben lattam egy corvettet, nissan 350z-t sl mercit meg stb....
    sok sok SUV sok sok truck ( platos kocsi) sok sport verda es sok igenytelen verda amit basznak megjavittatni...

    ( mondom ezt ugy hogy be van horpadva a mocihaztetom a katrina miatt:D meg le van fittyenve az elso spoiler mert beakadt a padkaba)
  • ffxi
    #190
    Csak Kubában XD!
  • Vegas
    #189
    Lada D:D
  • _Vegeta_
    #188
    Mien sportgepjarmuvel lehet talalkozni odakinn? :)
  • Vegas
    #187
    hehe :)