462
SG: USA Connection
  • Frosty01
    Boldog szülinapot CSOCSO ^^
  • asfa
    Boldog szülinapot Csocso
  • bertino
    HBD csocso...
  • CSOCSO
    milyen is jo lenne:D
    ehhez papirok kellenek. de ami kesik nem mulik!!
  • systeel
    Látom, jó kis géped van... miért nem melózol vele valamit? Azzal biztos többet lehetne keresni, mint kubikolással.
    Jó kis légkondis iroda, titkárnénik...stb. 4-5K fizu havonta. :D

• CSOCSO
    nem... de hasonlo berelheto limok vannak..
  • desigo
    ilyenekkel járkáltok-e?

• CSOCSO
    persze.. en tisztaban vagyok ezzel.. en csak megvalaszoltam a kerdest...
  • Punker
    arányokat is nézd ott mennyi a minimál bér (legálisan) és itt mennyi.....
  • CSOCSO
    persze hogy..
  • Vegas
    he? értettem én.. nem kell kéccer :D
  • R0sc0
    drágább mint MO?
  • CSOCSO
    idekint amcsiban is szokott esni a ho... de floridaban nem..
  • Vegas
  • CSOCSO
    persze idekint is szokott esni a ho... csakugy mint europaban...

de floridaban nincs havazas
  • Kanál
    40 centi :CCCC
  • Vegas
    kint esik a ho? :o
  • CSOCSO
    nah mivan csajok?
  • CSOCSO
    akkor meselek tovabb.. oktoberben a baratnom rendelt egy kanapet egy labtartoval, 3 parnaval.. kurvaszep, velurbor alladek dizajn meg minden...

azt mondtak hogy novemberben hozzak (megrendelesre keszul)
    kihoztak 2 hettel az igert utan.. a vicces hogy az egeszet forditva csinaltak meg.. ami az ajto fele kene hogy legyen az van az ablak fele...
    a csavo aki hozta a cuccost mondta hogy hivkuk fel a boltot mondjuk meg neki hogy mi a bajunk es addig tartsuk itt ezt.. ez mind szep es jo..talan ilyet nem csinalhatnank meg magyarorszagon.. de erre a masik butort ma hoztak ki!!!! MAJDNEM MARCIUS VAN!!!!!

erre az egyik falabon nem gyenge karcolas van es alabtarto oldalan a varrat el van szakadva egy par cm es reszen!!!!!!!!! hat pazmek lol vattafakk???
    ez azutan volt hogy a kisszallito csavok elmentek 10 perce. felhivjuk oket, de ok nem akarnak visszajonni... felhivjuk a boltot es elmondtuk nekik a bajunkat..sajna annyira nem sajnaltak meg hogy azonnal visszahozzak a regi labtartot ami perfect kondizioban van.. neeem.. hiaba csak 10 vagy akar legyenek 30 percnyire is.. hat rohadjanak telibe... most megint varhatunk kitudja hany hetet mig csak azt a kis szart meghozzak....
    persze azonkivul nem tudtunk semmi mast csinalni hogy nem vagyunk megelegedve se a bolttal, se az aru minosegevel se a kiszallitassal.... ennyi.. ha lenne internet oldalunk irnek is egy szep kis rivjut...

• Thanatos
    ott a pont
  • CSOCSO
    nem az embereket hibaztatom!! bar mindenkinek megvan a sajatossaga...
    amennyire lehet szidni a magyarokat pont ugyanugy masban lehet szidni az amcsikat...
    az ilyen massag pedig leginkabb az anyagi helyzetek miatt alakul...
  • Thanatos
    nah ez már igy stimm, de ez se az átlag magyar hibája mert szegények nicns is gumipókja nem hogy még oda is adja :DDDD
    amugy tény hogy más a világhoz való hozzállás, de ez olyan hogy a magyar csuscgardagnak is jobb a hozzáálása amikor az egyik limobol átszáll a másikba az ráviz miatt mint akinek szó szerint mindene odalett és barbekjűja meg végképp sincs :P
  • Thanatos
    jah mert "picit " más a szinvonal és ez nem a magyar paraszt hibája :)
  • CSOCSO
    nincsen sok amcsi baratom... ket szomszedrol tudok velemenyt alkotni...
    az egyik jo fej volt.. ocsemmel focizott a parkban meg ilyenek.. csak voltak erdekessegei... pl egyszer fel akarta torni az automat mert benne volt az o cucca:D:D:D lol. maskor meg bejott a lakasunkba mert szolni akart nekunk de nem jott ki senki...
    deo mar elkoltozott.. anyam kisse kivolt tole. engem annyira nem zavart.. a masik meg jofej.. annak nemsok baja van..

amugy a legelso heten mikor kijottunk es vettunk tv-t a bestbuy elott.. odajott egy redneck es kezembe nyomott egy gumipokot thogy ne szarakodjak mar...
    hm... a cora elott sose tortent ilyen velem:D
  • CSOCSO
    mindig van csak meg de.. ez is beletartozik a kulonbsegbe amit emlitettem... amig magyar paraszt ehendoglik addig a jenki barbekjuzik...
  • magus
    depresszios nemzet vagyunk

most oszinten, teged nem idegesit ez a keep smiling ami ott folyik? en ugy hallottam az amerikaiak azok akikkel ha egyiknap a legjobb baratok lesztek a masiknap nem akar megismerni
  • Thanatos
    jah csak te talpra tudsz ettől még állni viszotn a apraszt termését elmosa a ház és akkor vagy éhendöglik családal együtt vagy mehet csövezni mert amire valami kis kártérités jut neki eltelt 5000 év...
  • desigo
    jah
  • asfa
    a barátnőjéről kérted? :)
  • desigo
    képet:)
  • asfa
    értem!hát akkor megnyugodtam jo helyen vagyok én itt!nem csak én állítom hogy a magyar lányok a legszebbek!de azért durva hogy tanga nem szokás meg nem adnak magukra!
  • CSOCSO
    reg voltam en mar fasza magyar csajok kozelebe, de a magyar csajok sokkal jobbak...

itt alap nem szokas a tanga.. a csajok tobbsege tok atlagos. .magara nem ad.. a masik fele meg valami elfajzott elhizott spanyol vagy feka... neha latok jo csajokat. azokat extra mod megnezem:D mondjuk legszivesebben a sajat baratnomet nezegetem
  • asfa
    amugy a csajok milyenek a magyarokhoz képest?
  • CSOCSO
    :)
  • asfa
    pedig a legokosabb nép lehetne a magyar!ne meg perszea legjobb nők :P
    de ha nincs pénz nicns élet :(
  • Frosty01
    hát ez igy van, a magyar az egy átkozottul lusta nép :S
    tapasztalat, összes szomszéd ilyen gondolom nem csak felénk...
  • desigo
    Jah ez megy itt

Mindenki sír de ha valamit tenni kellene akkor már belehalna!
  • CSOCSO
    most neztuk a hireket.. latom agy arvizek vannak otthon..
    bar sajnaljuk a helyzetet de azert rajottunk hogy itt is nagy kulonbseg van magyarorszag es amcsi kozott...
    otthon sir mindenki mert arviz van, itt meg ha van valami problema akkor mindenki kiul valahova, generatorrol zenet hallgatnak ,buliznak, hust sutnek.
    Ok most nem a katrinas new orleansra gondolok.. ami szinte tsunami szintu dolog volt... de amit mondok abban akkor is van valami igazsag... talan a kulonbseg hogy itt nem szakad meg az elet ha nincs mani 2 hetig meg hasonlok... persze en is leterdelnek ha a lakasunkat elontene a viz es mindenunk elazna.. de... de akkor is valami azert megis mas...

pl mikot katrina volt.. tenyleg kiultunk generatorrol tv-ztunk, ittunk ettunk, eskuszom uberzsirul ereztem magam mert ilyen helyzetbe reg voltam.. mint valami tok jo party.. azonkivul hogy betort akocsim szelvedoje meg behorpadt a mocihaztetom..
  • Mihail
    jó a karmád
  • Mihail
    úh indán nő :D király