466
SG: USA Connection
  • CSOCSO
    #346
    en meg senkitol sem hallottam egyiket se...
  • I.C.ram
    #345
    Sőt tesómtól azt is tudom, hogy nem háváj, hanem háváji :D
  • CSOCSO
    #344
    nem tanulok es szartse:D
  • CSOCSO
    #343
    akkor mar inkabb miamiban az egyik penthouse:D

    amugy dolgoztam parton levo toronyhazban es uber volt hogy felkelsz es csak az osönt latod.... szal. kell a faxomnak a central park...
  • I.C.ram
    #342
    Hát nem tudom... Én azért eltudnék képzelni egy fasza fullos lakást egy toronyház tetején, mondjuk a Central Park szomsédságában :P
  • I.C.ram
    #341
    Pff... Én 15-16 fokban is lazán jól érzem magam pólóban.
  • I.C.ram
    #340
    Nem Csikágó, hanem Sikágó :D Meg nem Micsigen, hanem Misigen :D Ejnye CSOCSO hát mit tanultált ott :D
  • CSOCSO
    #339
    itt inkabb a paratartalom miatt mas a dolog.. itt sincs 70 meg 60 fok.. altalaban 30-40... ennyi magyarorszagon is van nyaron...csakhat a paratartalom
  • Thanatos
    #338
    hm, akkor lehet ezért votl ott is meleg és floridában nincs is melegebb? :DDDD
    htő, peches :D
  • KG21
    #337
    Én voltam mindkét helyen, és nem éreztem a különbséget. Mintha atomrobbanás lett volna :D
  • CSOCSO
    #336
    :D:D:D lehet mar atszokott a szervezetem. de en abban mar megfagyok!
  • Thanatos
    #335
    hát izlések és pofonok... én most 21-22fokban alsogatyában meg poloban vagyok itthon :)
  • CSOCSO
    #334
    nekem ott kezdodik a hideg!
    a lakasban ha 24 fokra van teve alegkondi akkor jol erzem magam.. ha 22-23 fokra sullyed (pl telen neha elofordul) akkor mar lefagy kezem meg a talpam!!
  • Thanatos
    #333
    nemtom a légkondi nem midnen..., én washington dc környékén is nagyon döglödtem a melegtől pedig az "picit" északabbra van és tényleg minden viskoban légkondi..., csak éppen kilépsz az ajtón és hanyatvágodsz a +50 foktól :/ meg az hogy kinek mi a zsir idő nézőpont kérdése, 20fök felett nekem már meleg van :)
  • CSOCSO
    #332
    hat... neha tenyleg szar... de mikor felkelek reggel 7 kor.. es egy szal poloban olyan zsir ido van hogy szinte vigyorgok.. nah az bejon.. nappal meg legkondis helyen vagy altalaban... hacsak nem a haztetot javitasz... ( en csintaltam ket hetig:D)
  • CSOCSO
    #331
    florida nem = miami...
    miami egy kis varoska... amugy tenyleg el tudnam elni itt az eletem.

    A baratnommel elmentunk egyszer felvebnni a kocsijat z ex sogornojehez.

    Egy ilyen .. dallas szintu farmokat kell elviselni.. hatalmas zold terulet olyan haz hogy megszolal akkora terepjarok hogy mar monster trucknak hivnam oket es egy tok jo csaj eppen szembelovagolt velunk... hat rohadjon meg nyujok meg csikago....
    nem kene nekem semmi csak egy ilyen uber haz.. egy ket zsir verda a kertbe hatulra egy faxa medence meg uber kert es kesz. hepi az elet!!!
  • CSOCSO
    #330
    nah azert ott is nem gyengen vannak lepratelepek.. fekanegyedek meg stb.. mindenholv annak szal teruletek.. az mocsar kifogas nagyon gyenge....
    semmi baj nincs floridaval...
  • I.C.ram
    #329
    Hát én nem! :D

    Inkább mennék a szeles Chicagoba, vagy New Yorkba, mint Florida akármelyik városába...
  • Thanatos
    #328
    engem scak a meleg zavarna, én hideget sokkal jobban csipem mint meleget :) bár ettől még alaszka nem biztos hogy jobb hely :DDDD
  • KG21
    #327
    úgy fikázod, mintha valami isten háta mögötti cigányteéep lenne, de Miamiról beszélsz! Én el tudnám viselni a helyet egy életen át.
  • CSOCSO
    #326
    mocsar???... ez most kb olyan mint vazi utcan buzafoldet keresni... van mocsar... jo messze... amugy meg tok zsir hajozni rajta es nezni a krokodilokat
    hurrikan. nahja...
    siksag .. ez nem izgat...
    sok puerto rica se erdekel...
    elviselhetetlen meleg.. hat.. meleg az van..szvsz jobb mint a hideg!
  • I.C.ram
    #325
    De ti miért pont odamentetek? Sok szar mocsár, sikság, hurrikán, rakás puerto ricoi bevándorló, elviselhetetlen meleg, stb...
  • CSOCSO
    #324
    nempaj... jottem iq atlagot javitani.... :D
  • I.C.ram
    #323
    De ha megnézed az észak-keleti régió a legjobb za átlag iqban. Ezt még a választások idején láttam valahol.
  • CSOCSO
    #322
    valami felmerest neztem hogy melyik allamban mennyi az atlag iq.. florida kozepen csucsult az 51 allambol..szvsz nem mondhatjuk hogy "legolyanabb" az allam...

    amugy benne voltam a TV ben!!!!!!:D:D:D

    elloptak egy allatkereskedesbol egy kiskutyat.... nem messze tolunk es a pet store mellett van egy "patyolat" es oda vittuk a takarot tisztittatni es bementunk addig az allat kereskedesbe nezelodni.. akkor vettuk eszre hogy kint all a news csatornas furgon a bolt elott.. odabent meg nagyban vartak hogy mindjart ok jonnek:D
    mi meg pofatlanul odamentunk mogejuk nezegettuk a kutyakat... a tv ben meg tuti benne voltam mert volt kis tv-juk amin latta a riporter hogy mi van a tv ben szal lol:D
  • Mr Csé
    #321
    nemtom nemvagyok ott :(
  • bertino
    #320
    kolbász kerítések ? hát vannak kerítések ? :D
  • I.C.ram
    #319
    Szar helyen laksz. Florida a legputóbb rész ilyen szempontból. Mindenki oda akar mennyi, mert napsütés, meleg, bikinis csajok, stb... Aztán oda koncentrálódnak a legnagyobb parasztok. Északra kell menni, ott teljesen más az egész, meg valahogy az értelmiség is északon koncentrálódik, főleg a nagy tavak környékén, és az észak-keleti parton.
  • I.C.ram
    #318
    Nem nickle, hanem Nickel
  • Mr Csé
    #317
    kolbász keritések vannak ottan?
  • KG21
    #316
    én meg igen. A kölkök azt játszották, hogy 1 centesért merültek a medence aljára, és pennynek hívták.
  • systeel
    #315
    Azt a szót, hogy penny, nem hallottam odakinn.
  • systeel
    #314
    Nickle az 5 centes
    Dime a 10 centes
    Quarter a negyeddolláros
  • Mihail
    #313
    Pfennig az osztrákoknál volt az apró amikor még Schilling volt
  • Met
    #312
    ott is annak hívják, vagy pfenig-nek (fonetikusan írva)?
  • KG21
    #311
    vagynemis, a dime a tízcentes, a nickle az nemtom melyik :/
  • KG21
    #310
    az 1 centest szokták pennynek nevezni. Van még nickle, az a tíz centes, meg quarter, az a 25.
  • Punker
    #309
    az nem az angoloknál van?
  • Met
    #308
    Csocso, kérdeznék valamit.
    Kint a pénz dollár, annak a váltópénze a cent de van amikor penny-t emlegetnek. Az mi? A centet is váltják?
  • CSOCSO
    #307
    THX!