77
WWF Smackdown vs. Raw 2006 - Vár a Ring
  • Rajnoka
    #77
    Valaki segítsen. Hogy tudok possum pint csinálni?
  • Prince of Máté
    #76
    Ez mi?
  • John Cena
    #75
    WWE Smackdown vs. Raw 2006 - Vár a Ring

    de m1:)
  • CS@
    #74
    Üdv!
    Kipróbáltam ennek a játéknak a 2007es verzióját.
    Sok mondanivalóm nincs a dologgal kapcsolatban csak annyi, hogy nagyon tetszik(egyedül a gombnyomkodás nem szimpi).

    Candice
    Undertaker
    Hulk
    Az általam kreált Warrior + még egy , aki hááát finoman szólva sem tökéletes, de hát erre fussa.
  • John Cena
    #73
    senki sincsen itten??
  • John Cena
    #72
    vidd végig a SD! és a Rawot és Tuti lesz!!!
  • John Cena
    #71
    a Rawon azok az emberek mehetnek akik rawosok!!! a SD! az a smack Down-osok!!! és a legendáknál meg választhacc!!!
  • Brian87
    #70
    Öööö a raw kupát megnyertem már...és beenged a General Manager módba is csak nem tudom mi a fenét kell benne csinálni.
    Meg azt nem vágom hogy pl.John Cenaval kezdtem.Megnyertem jópár kupát.Megkaptam a Raw kupát.
    Aztán elkezdtem Hulk Hogannal és ott lehetett az elején választani, hogy raw vagy smackdownban akarok indulni.
    Ez hogy van??Megvan melyik emberrel lehet raw kupát és melyikkel smackdown kupát szerezni??
  • Brian87
    #69
    Hello!!

    Örülök, hogy tetszik a játék.Játsz vele minnél többet..sztem megéri.Jó kis időtöltés nyüstölni az ellent...vagy a haverokat :)))
    Nah szal..jó játékot.
  • Callme
    #68
    Hello! Nemrég szereztem be a gámét,és hát azt kell mondjam, hogy egy állatkirály:) Nagyon eltalálták a mozdulatokat, karakterfejlesztést, mindent, de főleg a zenéket. Tényleg, valaki nem tudja, hogy a Smackdown-os intro alatt milyen zene fut?
  • John Cena
    #67
    asszem akkor kapod meg The Rockot amikor végig viszed az SD! seasont vagy a rawot nem tudom pontosan de úgy!! és a GM mód szentem a 2 RAWE és a SD! végig vitel útán lehet csak!!!
  • Brian87
    #66
    Üdv srácok!!

    Visszatértem.Sajna lekötött ez a vacak érettségi bizz-bassz.
    Visszaolvasgattam miket írtatok...nekem abban ha tud vki segíteni megköszönném, hogy hogy müködik ez a General manager mód.Nézegettem de nagyon nem vágok valamit mit kell csinálni.
    Apropó nem tudja valaki rockot mikor kapom meg vagy mi kell hozzá??
    THX
  • John Cena
    #65
    ÁÁÁÁÁ itt nincs senki se???
  • John Cena
    #64
    PCre nem jön ki!!!
  • CivicMan
    #63
    Sziasztok!!!
    Tud valaki egy linket adni h honann lehet letölteni ezt a Gémet!!!!
    Mert nekem csak a Raw volt meg
  • John Cena
    #62
    Játékból is kérdezhetsz!
  • John Cena
    #61
    szivesen!
  • danicool
    #60
    köszi szépen!..má csomagolom is kifele..csak rohadtlassú
  • John Cena
    #59
    Torrent oldalt tudok csak! ha az jó? Itt!
    DE! nem bisztos hogy jól írtam le!
  • danicool
    #58
    szasztok! nemtud valaki egy linket adni ahonnan le lehetne tölteni a gémet?
  • John Cena
    #57
    Alig írunk ide emberek!
  • John Cena
    #56
    akkor ezt a fórumot nyugottan nekünk adhatnánk:D:D
  • Rinike
    #55
    Szerintem nincs.
  • John Cena
    #54
    Van itt valaki!!! Rinike és én köztem??
  • John Cena
    #53
    Okés izé új be ugrásokat Tudok bármeik emberrel! nem csak a sarokból be ugrás nem a kommentátor asztal hanem a kötél ről!
  • Rinike
    #52
    Szívesen segítek, amiben tudok,de nem ártana 1-2: KÖSZÖNÖM!!!
  • Rinike
    #51
    amikor kiválasztod az embert akivel csinálod a mérközést ki kell választani, hogy clean vagy dirty. a dirty-t válaszd.
  • John Cena
    #50
    Super Dirty movie -hez kell egy W és tele kell lennie a számlálónak(kék csík) ezt már meg csináltam!!!!! de nem adja meg!a W ki gyülik és utána a maxon van a kék! meg volt!
  • Rinike
    #49
    bocsi itt
  • Rinike
    #48
    A revese 10 strikes az 10 ütés kivédése (L2-vel).Revese 10 grapples az 10 fogás kivédése (R2).Steal Taunt-ot nem tudom. Super Dirty movie -hez kell egy W és tele kell lennie a számlálónak(kék csík) , be kell szédíteni az ellen feles és nyomni kell hosszan az L2-őt és mellé az L1-et.A töbit nem emlékszem, de itt le van írva angolul.
  • John Cena
    #47
    Na akkor ezeket szeretném meg tudni!!! :Reverse 10 Strikes,Reverse 10 Grapples,Steal Taunt,Possum!,Super Dirty Move,Kick out of a Possum Pin,Interrupt a Stolen Taunt ennyi! Ja és ez AMETURE!!!
  • John Cena
    #46
    Okés 13:00-15:00 között meg írom! hellosztok mennem kell 2óra mulva leszek!
  • Rinike
    #45
    Nekam a Ringstar-nál és a Legndnél (challange) kérdőjeleket ír.
    Miért?
  • Rinike
    #44
    Az amature szintet megcsináltam. Írd le a feladat nevét és segítek.
    1-2-őt véletlenül csináltam meg, de amiben tudok, abban segítek.
  • John Cena
    #43
    Challenge Módban végig vitted az AMETURE SZINTET!? mert ha igen akkor! mond el lécci 3-4 hogy mit kell csinálni mert szinte alig tudom!15 kb. 3at 4et tudtam meg csinálni és Ameture és a Rising Star kupát meg akarom tuti nyerni!
  • John Cena
    #42
    a Ligth súlyban pedig Rey Mysterio,Shawn Michaels,Charlei Haas,Spike Dudley,Hurricane,(Carlito,Shelton benjamin nem bisztos)
  • John Cena
    #41
    a fel emelni aszt nem tudom de a Szuper Nehéz súlyúak meg tudják a Ligth súly
    Nehéz súlyú:Batista Undertaker Kane Heidereich asszem HHH John Cena
  • Rinike
    #40
    Már rájöttem a possum ra. Egyéblémt challange modban volt.
    Ügyes vagy engem már néha normal modban elpüfölnek
    lenne még egy kérdésem. Royal Roumble-ban hogyan lehet felemelni és kidobni az emberkéket?
  • John Cena
    #39
    Meg csináltam az ELMIMINATION CHAMBERT LEGENDA SZINTEN!
  • John Cena
    #38
    Possum ez mi? fogás? vagy Challenge mód? mi van oda írva ha challenge mód???