77
WWF Smackdown vs. Raw 2006 - Vár a Ring
  • Rinike
    #37
    helló
    Hogyan lehet megcsinálni a possum-ot?
    Előre is köszönöm a választ.
  • John Cena
    #36
    Challenge Kupából mennyi van meg? én nem tudom még az 1se meg szereznI!!! meg az ELMIMINATION CHAMBER LEGENDASZINTEN! és mind az 5neked hell Pillenni!
  • Tom Alien
    #35
    Én még nem nyomtam, csak kipróbáltam. Majd ha minden kupa meglesz és minden challange, akkor nekiállok annak.
  • John Cena
    #34
    Valaki írjon léccives!!!
  • John Cena
    #33
    ki nyomja a a SD vs. Raw 2006ot GM módban???
  • John Cena
    #32
    meg majd nekem is lenne holnap 1-2 kérdésem a Challenge módal kapcsolatban és ott az angol tudás! hogy az Ametur Challengébe hogy kell meg csinálni? meg hogy mit mit jelent!
  • John Cena
    #31
    az Elmimination Chamber!
  • John Cena
    #30
    aha Tom Alien mennyi kupát nyertél meg és mieneket??? és a felső két sor + a felő alatti uccsó nincs meg!
  • Tom Alien
    #29
    A 2006-ban a Locker roomban a számítógépben van.
  • John Cena
    #28
    A menüben vagy a főmenű és ott a SHOPZONE és azon belűl a 2dik aszem bisztos fogod látni!!! sd! vs. raw 1ez?????
  • Rinike
    #27
    Köszönöm a választ.
    Még egy kérdés: biztos hülye vagyok, de nem találom ezt a challange mode-t. Hol van?
  • John Cena
    #26
    a Challenge mód az a Lóvé gyüjtésben segít és CHALLENGE MODE = "Bajnokság" Mód
    És ha bele mész meg nézed mlyen meccs típus van PL:REX MYSTERIO vs. André the Giant és aszt be álitod a játék szabályát és az ott le írtakat meg csinálod!!!
  • Rinike
    #25
    Valaki elmondaná nekem mi az a:Challenge Mode ? ÉS mire jó?
    Eklőre is köszönöm.
  • John Cena
    #24
    Duble Hockleslam??? az nem semmi én nem tudom meg csinálni pedig már 1éve nyomom az SD vs. Raw 1 et és most keztem a kettőt!talán ugy lehet hogy akarna 1 DUBLE movet! és ott csinálsz R2 asszem (Reserve) és nyomsz 1 L1et! és Duble HS
  • Tom Alien
    #23
    Azt mondja el valaki, hogy a Royal Rumble-ben, hogy lehet a kilökést megakadályozni? A gép 3-4 szer is visszajön a kötélnél való erőlködés után, én pedig örülök ha egyet túlélek.
    Nekem néhányszor sikerült úgy kirakni embert, hogy a fejem fölé emeltem és kivágtam. Ilyenkor ha a fejem fölött van az ember oda lehet sétálni a kötélhez. A gombkombinációt nem tudom sajnos. Véletlenül szokott sikerülni.

    A másik ami érdekel, hogy a multkor egy haveromnak sikerült Undertakerrel 2 elenfél ellen egy "double chokeslame"-et csinálni. Na azt hogy kell tudatosan?
  • John Cena
    #22
    a Smack Down! vs. Raw 2006-ot meg szereztem ott találtam rá ahol még az istense gondolná:)
  • John Cena
    #21
    Hello! valaki nem tudja honnan lehet a Smack Down! vs. Raw 2006-ot meg rendelni netről vagy valahola 4dik 15dik kerületben hol van ilyes fajta bolt?????
  • moralosan
    #20
    ökölvívás: Sosem értettem, hogy 2, egymást alig ismerő ember izzadva és indokolatlan dühvel miért püföli véresre egymást.


    ...Amúgy a game kijött asszem PSP-re, lehet beszerzem.
  • John Cena
    #19
    nekem meg van a SD vs. Raw 1 2006 ot nem tom meg szerezni és ugy lehet tötelen tül kilökni hogy! ott vagy a kötél mellet az ellenfeledel nyomsz 1 írányt és mondjuk jobb komb neki donod a kötélnek át esik vagy ütögeted és lassan-lassan ki esik vagy kör nekikapaszkodsz és nyomogatod a Gombokat mint az őrült tőlem bármit kérdezhettek tudni fogom!a játékkal kapcsolatbaN:D
  • cenobite
    #18
    Karika+háromszög = irish wip. Ezzel dobod neki a kötélnek az ellent. Majd ha a kötélnél van, akkor X és ezzel kezded ütlegelni, amíg ki nem esik. Vagy ha a kötélnél van, akkor karika+irány-nyíl (d-pad) és ezzel csinál egy grapple-t, amivel -elvileg- ki tudod tuszkolni.
    Így leírva lehet, hogy kissé katyvasz, próbálgasd. Még én sem játszottam túl sok Royal Rumble-t.
  • Brian87
    #17
    Jah én azt tudtam a legjobban csinálni hogy fejem mögé kaptam és ugy próbáltam kidobni...azt mindig sikerült megcsinálni hogy felkapom..csak nem dobta ki soha...
    jah elméletben én is tom mit kellene csak nem tom milyen gombinációt kell nyomni hogy ki is dobja...

    ha lesz időd ezekkel a gombinációkkal szolgálhatnál nekem... kössz
  • cenobite
    #16
    Ki lehet dobni. Kensz egy irish whip-et és amikor a kötélnek megy az ellenfél, nekirohansz, majd kiütöd. Ez is egy módszer. De lehet olyat is, hogy fejed fölé kapod és kihajítod, ha megfelelő szögben állsz. Vagy csak simán nekitolod a kötélnek és "kitolod". Billentyűkombókat most nem vágok így hirtelen... :)
  • Brian87
    #15
    Jah sztem is elég jó game csak az a baj hogy néha nem értek benne 1-2 dolgot.
    Én most a Royal Trumble(ha jól írom) módot játszom..sztem baromi jó hogy akár 30 ember küzdhet egyszerre...jó igaz 6-os leosztásokban, de sztem egy nagyon jó mód.
    Csak sajnos azt nemtudom hogy én miért nem tudom kidobni a ringből az ellenfelet ebben a módban.Mivel itt az a lényeg hogy kidobjuk az ellenfelet a ringből...de hiába vagyok jó..simán szétverem de nem tudom kidobni a ringből.
    Vki játszik ezen a módon??? Ha igen leírhatná milyen gombkombinációval lehetne kidobni..válra feltudom venni de kidobni vhogy nem csak vissza ledobja
  • flame ghost
    #14
    nekem a WWF Smackdown volt meg PS-re király game az is jó benne h lehet embert alkotni
  • John Cena
    #13
    WWF Smackdown vs. Raw 2006 az ikább WWE Smackdown vs. Raw 2006 WWF meg szűnt wwe lett belőle.!!! mennyi a SD! vs. R 2006? most a boltban? 15000-12000??
  • Banyapapa
    #12
    okéss,köszi szépen ^^
  • cenobite
    #11
    Ez nagyon jó játék, már ha itt a ps2-es SD vs RAW 2006-ról van szó. Kategóriájában szvsz a legjobb.

  • mrzed001
    #10
    Hazaérek előkeresem a címét :)
    Egyébként valami pwtorrents vagy mi
  • Banyapapa
    #9
    hun van ez az oldal?
  • mrzed001
    #8
    Ja, van egy külön wrestle torrent site is, ott is szép számban vannak fent a régi nagy meccsek, összes WrestleMania, Monday Nitro-k, ....
    Van egypár igen spéci régi meccs amit innen sikerült beszereznem (pl páros amikor egész stadionban nyomhatták egymást ... és szétverték a felét :)) )
  • Derapo
    #7
    Van olyan is amiben valódiak és nagyon brutálisak a meccsek.Pl: Combat Zone Wrestling.A WWF-et én még most is nagyon szeretem.Van egy nem semmi gyűjteményem is be-be:P
  • Istencsászár
    #6
    inkább látványos mitsem durva:) ha igazából az ellenfélre ugranának vagy igazábol szétverné a fejét, rugdosná, taposná a földön akkor az onnan nemkelne fel többet...
  • mrzed001
    #5
    Úgybizony, 2/3 megjátszás, illetve arra mennek, hogy kifogyjon a másik a "szuszból".
    Persze voltak durva meccsek is (ahol fel kellett mosni a ringet), de kevésbé durva, mint a box
  • Banyapapa
    #4
    Ebben nem naon vernek halálra senkit sem:P
  • Super Mario
    #3
    Ez nem annyira ismert sportág szerény hazánkban, és személy szerint utálom, hogy mindenki akár halálra verheti a másikat. Az ökölvívás, az más. Sokkal kultúráltabb.
  • mrzed001
    #2
    Az a baj, hogy nem igazán lehet fogni errefele, pedig régen még a WWF-et néztem (WCW viszont már nevetséges volt, annyira mű az egész)
    WrestleMania-k kb a félidőtől totál érdekesek voltak, meg volt egypár igencsak spéci (ketrec, létra) meccs is :))
  • Brian87
    #1
    Sziasztok!!!

    Azért nyitottam ezt a fórumot hogy aki kedveli a jó kis pankrációt az tudja megosztani a jó kis..illetve erőszakban gazdag véleményét másokkal is!!

    Jó bunyót mindenkinek!!!!