Test Drive Unlimited

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

RS
#69113
Már kicsit fáradt vagyok, nem Zonda hanem Koenigsegg. <#idiota>

King of the Road - SCANIA A svédek büszkék az acéljukra. A magyarok is - a svédek acéljára. Pláne, ha ez az acél némi műanyaggal karöltve kamionná áll össze.

RS
#69112
Karbon kocsi?

King of the Road - SCANIA A svédek büszkék az acéljukra. A magyarok is - a svédek acéljára. Pláne, ha ez az acél némi műanyaggal karöltve kamionná áll össze.

Atti12
#69111
csinálj meg pár versenyt, majd lépj ki a játékból. Utána vissza és menni fog.

somdav95
#69110
Én be is szarok 😄

popzu
#69109
g25tel beszarnál😄

Hoffi
#69108
nagyon

TDU nick: [HUN]kishoffi / TDU 2 nick: kishoffiHUN / Logitech G25/Xbox360/Samsung 32\" Full HD TV monitorként :)

#69107
Amúgy kormánnyal mennyire lehet élethûen játszani ezt a játékot?

#69106
Na sikerült végre belépnem, de játék közben kiírja, hogy nincs kapcsolat a szerverrel... Elõjöttek az új versenyek végre, de mégsem tudok másokkal játszani mert nincs kapcsolat... Miért lehet ez? Hiszen a gamespy be tudott jelentkezni... :/ Amúgy köszönöm a sok segítséget!!!

#69105
Addigra összehozok valami pöpec kis kocsit😊

Asus P5B,E1200@3,2ghz,2*1gb Kingmax 1066mhz@cl4 HD2900 pro@900/2500mhz,Toshiba 60GB,Maxtor 160GB,Samsung 500GB,Vista Ultimate, Logitech Z2300,Acer 22\",Sok hűtő:)

Toyo
#69104
Láttalak vagy 3x, de mindig eltûntél valóban.. 😊 Majd pótoljuk ha rendbe jön.. <#email>

TDUnick: ArtMooney(HUN)

#69103
Kidob a server mindig:S
Úgynézki tönkre ment a routerem 10percenként újraindul:S
Köszi ezt a versenyt amúgy😊

Asus P5B,E1200@3,2ghz,2*1gb Kingmax 1066mhz@cl4 HD2900 pro@900/2500mhz,Toshiba 60GB,Maxtor 160GB,Samsung 500GB,Vista Ultimate, Logitech Z2300,Acer 22\",Sok hűtő:)

Willi Betz
#69102

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#69101
oké inditok.😊

Asus P5B,E1200@3,2ghz,2*1gb Kingmax 1066mhz@cl4 HD2900 pro@900/2500mhz,Toshiba 60GB,Maxtor 160GB,Samsung 500GB,Vista Ultimate, Logitech Z2300,Acer 22\",Sok hűtő:)

Toyo
#69100
Maradj a ház vagy a város környékén, megkereslek..

TDUnick: ArtMooney(HUN)

#69099
HUNmokus akkor azzal a V8al jövök. Én meg azt hittem jól jártam😄
Hol találkozunk?

Asus P5B,E1200@3,2ghz,2*1gb Kingmax 1066mhz@cl4 HD2900 pro@900/2500mhz,Toshiba 60GB,Maxtor 160GB,Samsung 500GB,Vista Ultimate, Logitech Z2300,Acer 22\",Sok hűtő:)

Toyo
#69098
100.000 😊
Nem kell hozzá, de felteheted a pack-et simán, csak akkor töröld majd ki az addon.txt fájlt a rejtett mappából.
Így legalább látni fogod a packos kocsikat.. nekem is így van.

Mehetünk egy kört, mi a nick neved?

TDUnick: ArtMooney(HUN)

holecsko10
#69097
Csak úgy.



TDU,ETS2 Nick: holecsko

#69096
Csinálom😊
Most benéztem valaki 98000ért árult V8 vantage-t egybõl megvettem.Mennyi lett volna amúgy??

Lesz valamikor közös kocsikázás kíváncsi vagyok milyen😊
Fel kell tennem a megapack-et?

Asus P5B,E1200@3,2ghz,2*1gb Kingmax 1066mhz@cl4 HD2900 pro@900/2500mhz,Toshiba 60GB,Maxtor 160GB,Samsung 500GB,Vista Ultimate, Logitech Z2300,Acer 22\",Sok hűtő:)

laci 700
#69095
Nálam is csinálta régen! asszem az vlt a gondja hogy foglalt vlt a név... kitaláltam egy másikat és rögtön elfogadta! írd elé vagy utána pl hogy: .... Sok sikert!

#69094

Toyo
#69093
Szerintem próbáld újra feltenni a játékot úgy, hogy elõtte mindent törölsz ami tdu.. rejtett szarokat is!
Aztán hogyisvolt... install, 1.66a patch, gamespy id pipa meg ami kell.. mennie kell !

TDUnick: ArtMooney(HUN)

Toyo
#69092
Fel kell fedezned a szigeten a kereskedéseket.. magyarul el kell kocsikáznod mindhez, hogy adott helyre be tudj menni, elsõ alkalommal.. utána már a térképrõl is be tudsz lépni. De javaslom, hogy csinálgasd az autószállítós feladatokat ahol látsz.. így pénzt is keresel közben! 😊

TDUnick: ArtMooney(HUN)

#69091
Szenyaság, amikor ki is írja gamespy, hogy validated visszaigazoltam emailben az emailcímem és így se ment 50 próbálkozásra sem...

#69090
Hol kell kocsit venni?Még ilyeneket nem tudok simán a boltban?

Asus P5B,E1200@3,2ghz,2*1gb Kingmax 1066mhz@cl4 HD2900 pro@900/2500mhz,Toshiba 60GB,Maxtor 160GB,Samsung 500GB,Vista Ultimate, Logitech Z2300,Acer 22\",Sok hűtő:)

somdav95
#69089
GTA IV-el is lehet ennyit szívni... Bár én letö.... akarom mondani megvettem, szóval nekem nemvoltsok 😄

#69088
Nekem még mindig nem fogadta el... azt mondja hibás felhasználó 😞 Ennyit még nem szívtam egyetlen játékkal sem...

somdav95
#69087
Nekem most nincs barátnõm, csak haver ( lány...) de így is elég jó hisztiket levág... De hogy mire..

on: Ma vezett keresztanyám pasija a TDU-ba a Lotus-t. Hát az elején nem nagyob ment neki, de vagy 10 perc mulva kezdett ráérezni. Nem rossz ez a tdu 😊

ladics
#69086
Ha valakit megbántok most ma/vagy akár jan 5.-ig vagy max 10 akkor nézze el nem tok jópofizni igerlékeny leszek :@ sorry ez figyelmeztetés!


kedves barátnõm...az oka...

\" Aerodynamics are for people who can\'t build engines. \" \"My favorite Ferrari, the following.\" Enzo Ferrari.

V43 1105
#69085
XD Valaki 1000$-ért tegyen már fel neki valami finomságot 😄

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#69084
Megy nem írt ki hibát😊
Sima A3al is mehetek veletek?😄

Asus P5B,E1200@3,2ghz,2*1gb Kingmax 1066mhz@cl4 HD2900 pro@900/2500mhz,Toshiba 60GB,Maxtor 160GB,Samsung 500GB,Vista Ultimate, Logitech Z2300,Acer 22\",Sok hűtő:)

somdav95
#69083
Hülyén van megcsinálva az egész regisztráció...

Toyo
#69082
Öööö nem tudom, emlékszem én is, hogy szarakodtam vele egy ideig, mert online profilhoz szent meggyõzõdésem, hogy kell egy gamespy account.. engem addig nem engedett tovább míg e-mailben meg nem lett erõsítve a regisztráció.. mások azt mondják, hogy nem kell hozzá semmi, megy vígan 😊 hát ezt rakd össze <#nevetes1>

TDUnick: ArtMooney(HUN)

#69081
DE jó kód van ott amit megadtam faq-ba volt hogy töröljem ki meg is cináltam.
Most a Password-re és a felhasználónévre panaszkodott

Asus P5B,E1200@3,2ghz,2*1gb Kingmax 1066mhz@cl4 HD2900 pro@900/2500mhz,Toshiba 60GB,Maxtor 160GB,Samsung 500GB,Vista Ultimate, Logitech Z2300,Acer 22\",Sok hűtő:)

Toyo
#69080
Ha warezzal toltátok elõtte akkor innen C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Test Drive Unlimited törölj ki mindent vagy írd át a cd kulcsot.. rejtett mappa, csak úgy találod meg ha engedélyezed a rejtett fájlokat.

TDUnick: ArtMooney(HUN)

#69079
Hali én is feltettem az eredetit, de nekem nem is kért serialt. Mit kell csinálni? Szeretnék online játszani, de nem megy... 😞

#69078
Feltettem a tdu-t megvettem létreakartam hozni a profilt de azt mondja nem jó a serial.😞 Amiatt mondja h nincs fent a patch??:S vagy mi a próbléma?

Asus P5B,E1200@3,2ghz,2*1gb Kingmax 1066mhz@cl4 HD2900 pro@900/2500mhz,Toshiba 60GB,Maxtor 160GB,Samsung 500GB,Vista Ultimate, Logitech Z2300,Acer 22\",Sok hűtő:)

V43 1105
#69077


ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

somdav95
#69076
addon.txt-t törlöd.
FAQ-t olvass, köszi, puszi...

#69075
lenne egy gond feltetem a megapackot (nem eredeti) és nem enged fel a szerverre lehet valamit csinálni vele?
#69074
Kösz,de sajnos nem segített 😞.

#69073
én néha teszek fel 1.000 dolcsiért 2-4 millás autókat <#idiota>

#69072
Hali
vettem egy A osztájú mercit 100.000 ért 3-as tuning volt rajta az jó nem?
Toyo
#69071
Az meg milyen driver hozzá? 8.12-es az új.. itt

TDUnick: ArtMooney(HUN)

#69070
az nem segít 😞

Misi az ezredes
#69069
MA teszek gépembe 9500GT-t 512MB-os ddr3-as remélem jó lesz 😊

A fájdalom elkerülhetetlen. A szenvedés választás dolga. ... Hirosima '45 .... Csernobil '86 ...... Windows '95 ...

somdav95
#69068
Radialeng-et töltsd le

cicai
#69067
mennyire jó a belsõnézet? és a külsõ szép?

De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt

#69066
hali,egy aprócska kérdés.Vettem új vga-t(hd4830 8.541-es catalyst),és azóta folyton fagy a game,tudja valaki mit kéne csinálnom vele?Ja és néha bele ragadok az aszfaltba (300-ról nollára egy szempillantás alatt 😊

holecsko10
#69065
BMW 535i







Nekem eddig nem fagyot, ki de azért készítsetek biztonsági másolatot.

TDU,ETS2 Nick: holecsko

Toyo
#69064

TDUnick: ArtMooney(HUN)