107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Penge88
    #107466
    Reggelt. Azért én még ici-picit reménykedem ebben...

    http://forum.turboduck.net/threads/29561-Test-Drive-Unlimited-Project-Paradise-UPDATED-INFO/page28

    https://backwardgaming.wordpress.com/

    Amióta ETS2-höz van multi, azóta hiszek az ilyen csodákban :D Aztán meglátjuk, most úgy van elfoglaltságom (munka végett is), figyelgetem, aztán lehet egyszer csak kint lesz. Ha nem, addigra csak lesz valami hasonló.

    TDU 2-ről is annyi jót/de főleg rosszat hallottam, hogy végül nem is vettem meg. Ha Steam-en lett volna ilyen 3-4 dollárosba, lehet megveszem, de szerintem lassan annak is vége.

    Láttam a Crew-ról videót, igazából érdekes. Még nem tudom eldönteni, tetszik-e vagy sem.
  • gabull
    #107465
    hát köszi a gyors választ ... sajnálattal hallom... ugrott a móka :)
  • Norby646
    #107464
    + egy "nincs már szeró...stb" szöveggel (persze más fogalmazással) is ki kéne egészíteni mert már jó páran érdeklődtek ezügyben. Na majd írok neki, hátha segít.
  • Norby646
    #107463
    Szerintem jó lenne az eddigi dizájn max 1-2 pofásítással, csak át kéne variálni, hogy most is működjön. Diesel dog segített nekem korában a topic dizájn kapcsán, remélhetőleg most is segít majd, mert én ehhez tök hülye vagyok... :) Mindenesetre köszönöm a felajánlásod, ha az előző megoldás nem jön össze, és még áll az ajánlatod, akkor élnék vele.
  • Bronx South
    #107462
    Nekem még megvan az a banner amikor én voltam itt HG, nem akarod kirakni ? Továbbá van egy Hawaii -os hátterem is ha érdekel, csak tárhely kell nekik.

    Írd majd meg PM -ben hogy döntöttél és megoldjuk.
  • [HUN]FaTaL
    #107461
    Nincs már szerver jóideje, nem tudsz online játszani.
  • gabull
    #107460
    Hali mindenkinek!
    TDU1 az egyik kedvenc játékom volt régen és most is. Megtaláltam a polcon, mondom nem azért vettem meg drága pénzen annó az eredetit hogy ne toljam neten és itt kezdődnek a gondok, melyben remélem tudtok nekem segíteni. Úgy olvastam, hogy megszűnt a gamespy, ám én nem emlékszem, hogy máshogy lehetett volna játszani online. Kérlek segítsetek .... jó lenne megint egy két honfitársammal szelni az utakat :)
  • bboyatty
    #107459
    Húh hát ez nagyon jól hangzik, imádom az adv. felniket, már kíváncsian várom.

    Laptopom egy Sony Vaio, i3-2310M 2.10 Ghz, 4 Gb Ram, GForce 410M 64bites Windows 7, szerintem felejtős a játék.
  • Norby646
    #107458
    Nehéz megmondani. Ez a járgány jól megszivatott már párszor, valahogy nem szeretné hawaii virtuális útjain tengetni az életét, de rajtam nem fog ki. Rengeteg gondom volt a beltérrel, szerencsére sikerült helyrerázni a dolgokat, viszont ez rengeteg időt vett el. Rajta vagyok az ügyön, túl sok minden már nincsen hátra, de még 1-2 napnyi munka és tesztelés szükséges. Jó hír, hogy Zoqqer csinált nekem 3 gyönyörű ADV felnit, abból az egyik a belinkelt képen látszik valamelyest, de nem teljesen (szándékosan). Nemsokára kész lesz, és ha feltöltöttem akkor belinkelem ide. :) Említettem már, de azért leírom, a belteret illetően, több féle fa betét lesz, illetve carbon és szálcsiszolt fém betét lesz választható, ehhez társul úgy 4-5 színű bőr beltér, illetve kb 2-3 olyan beltér változat ahol egy színű a beltér de a műszerfal felső része sötétebb míg a többi része világosabb lesz, esetleg még egy fekete alcantara változat is, de ez nem biztos. Azután lesz gps-es változat illetve olyan ahol az idrive főmenüje lesz a középső kijelzőn. Valószínüleg új textúrát kap a 190e-s mercimnél alkalmazott hq gumi is. Leheta külsejére is kitalálok valami kis extrát, majd meglátjuk. :) Kézi váltós lesz a járgány, ehhez való fizikát is kap majd. Kell még csiszolnom a hátsó lámpákon, 1-2 textúrán, állítani kell a mutatókon, meg kell csinálni a tükröket, be kell lőni a megfelelő felfüggesztés beállításait, kamera nézet, ülés pozíció...stb. Hát dióhéjban ennyi, bocs a regényért.

    Szerencsére a Crew gépigénye elég jól lett eltalálva, az én gépemen high-on fullhd mellett simán megvolt a 45-60+ fps ami a ramomat elnézve nem rossz. :) A limitet 60-ra módosítottam egy próba erejére, kevésbé gépigényes részeken ez szinte mindig meg is volt, de visszaraktam 30-ra egy bug miatt, ami ugráló autót és hangot eredményezett. Így is teljesen játszható volt ennek, fényében sztem az enyémtől jóval gyengébb gépeken is játszható lehet, alacsonyabb beállításokon. :) Mondjuk a laptop más tészta, főleg ha nem mai darab. Mindegy hajrá a pc-hez, remélem sikerül beszerezned, ha már a benzin drága legalább a Crew-ban tudjunk egyet krúzolni. :P
  • bboyatty
    #107457
    Hát videók alapján beillik TDU 3-nak és ami kicsit feldobja a dolgot, hogy személyre tudod szabni az autókat. Egyetlen dolog miatt nem fogom megvenni a Crew-t mert nem lesz min tolni, csak ez a szaros laptop van szóval amíg nem újítok be egy pc-t addig maradnak a képek meg a videók és a TDU 1-es offline krúz.

    BMW mikor lesz kész? :)
  • Norby646
    #107456
    Elírtam...: *egy esetleges tdu 3 helyett*
  • Norby646
    #107455
    Volt szerencsém a The Crew zárt bétában részt venni, szerintem tökéletes alternatíva lesz egy esetleges tdu 2 helyett. Bár én is szívesen kipróbálnék egy open world autós játékot szimulátoros fizikával. Hát szerintem ilyen nem lesz soha, de ne legyünk telhetetlenek. A tdu 2 fizikájával én sem tudtam kibékülni, néha játszok, vagyis inkább játszottam vele, de annyira mű az egész, hogy azzal a lendülettel ahogy előveszem újra a játékot, félre is dobom... Én szeretek úgy is közlekedni ezekben a játékokban, ahogy az életben is tehát nem nonstop 300+ meg üveghang. Tartom a forgalom tempóját, persze van 1-1 előzés vagy gyorsulás, mégiscsak egy játék, itt kiélheted azt amit az életben nem. Ez a Crew-ben nagyon jól kivitelezhető volt, legalábbis szerintem. A tdu 1-ben is többnyire így mentem, persze ha olyan volt a krúz akkor toltuk neki, a kivétel erősíti a szabályt. :)
  • Dante73
    #107454
    Autószállítgatós küldik! de jók is voltak! Emlékszem, az egyikben a fél szigetet meg kellett kerülni, mert különben odaverted az alját, mert valahol "törés" volt az aszfaltban, azaz hibás volt maga a játék. De még azt is megcsináltam, megcsináltuk mindannyian, de hányszor!
    Irányítása pedig pont jó volt. Se túl árkád, se túl szimes.... a 2.-é meg szimplán vacak. 3. rész pedig szerintem nem is lessz. Pedig nem lett volna ez a game bukás, ha kissé jobban veszi az atari az akadályokat.
    Gondolkoztam is rajta, hogy ennek a grafikus motorja alá betenni a Race07 fizikai motorját, és (Licenszelni mind a kettőt) És ezzel a térképpel, kicsit felfrissítve kiadni egy komoly, szabadon mászkálós multiplayer game-t. Gyorsulási versenyekkel, pálya versenyekkel, drift versenyekkel, (Mondjuk hegyi pályákon) Némi pmpelési lehetőséggel, egyedi, de korlátozott garázzsal rendelkező házakkal, klubélettel, stb... Csak, nem Magyar zsebnek való, pedig 3 dollár/1 hónapért nyugodtan lehetne adni. Esetleg ötvözni némi mikro-tranzakcióval...
  • Norby646
    #107453
    Írok pm-et, 10p. Nem maradt le semmilyen fájl, általában a mod autók belterét ha lehet módosítani, akkor azt vagy telepítővel oldják meg vagy csinálnak több verziót, amit külön külön kell berakni, attól függően melyiket szeretnéd használni. Tehát játékon belül nincs lehetőség a variálásra.

    Amúgy az autó szállítgatós küldetések a kedvenceim voltak. :)
  • fuszhi
    #107452
    Amúgy nekem is az első rész jobban tetszik mint a második negyed annyit nem használtam a másodikat mint az elsőt. A másik meg ez a regisztrálós százzzzzzer kódos megoldások elrondítják én is elrontottam az accoutomat vagy mit és most nem menti mindig tolhatom elölről. Le kellett volna írjam akkor. a második részben ez a jogosítvány megszerzéses dolog nem annyira jött be bár nem marhaság mert legalább begyakorolja az ember a különféle típusokat , de jobban tetszik az első résznél mikor el kell vinni "a"-ból "bé"-be a hölgyeket és kocsikat is hasonlóképp le kell szállítani. Azt nem értem ami jó azt miért nem bővítik e helyett inkább változtatnak. Pedig értelmetlen az arcszabászat és amit itt is olvastam hogy a kormányzás lehetne szimulátoros nem pedig semmilyen. Élnék a lehetőséggel Norby646 ha elmesélnéd akár itt akár privátba hogy honnan szerezhetem be a konvertáló programot és az egyéb szükséges dolgokat , de az is jó ha ide jegyzed le mert akkor más is láthatja ha szeretne ilyesmit csinálni. De nekem jó az is ha üzenet formában tudsz informálni a dolgokról.Üdv
  • fuszhi
    #107451
    Tool831 Maserati GT modját sikerült és az van bent , de nem engedi a szalonba a belsejét átváltoztatni semmilyenre lehet hogy lemaradt volna valami file ? Hát nem tudom, de gondolom akkor nem működne. bnk már az omzi esetében csináltam konvertálgatást az egy busz szimulátor ott egyfajta konvertáló program segítségével gyúrt két file ból egy filet gondolom itt is kell egy program aminek a segítségével ki és visszacsomagolhatom a szükséges változtatások elvégeztével a fájlokat/fájlt.
  • Norby646
    #107450
    Annyival kiegészíteném, hogy először a bnk fájlt csomagolod ki, majd a kívánt 2db fájlt konvertálod dds-re, ezután szerkeszted, majd vissza 2db-re és mehet a bnk-ba. Kicsit félreérthetően írtam, de ha kell úgyis kifejtem bővebben mert még ez sem olyan egyszerű annak aki sose csinált ilyet.
  • Norby646
    #107449
    Ha más színeket akarsz a beltérbe, azt elképzelhető hogy elég a .bnk-ban fájlban lévő .2db fájlokat módosítani. Nem tudom ki hogy csinálja, de én pl különböző bőr textúrákat használok. Ha a material paraméterei nincsenek módosítva, akkor elég csak photoshop-al átszínezni a dds fájlt (a dds-t kell átkonvertáni 2db-ra, és az megy a bnk fájlba), ha érdekel el tudom magyarázni pontosabban. Én több féle variációval szoktam feltölteni a modjaimat, ilyenkor én is ezt csinálom, tehát az alap mondjuk fekete bőr textúrát "színezem" át szürkére, bézsre, pirosra...stb.

    Ha magát a modellt akarod módosítgatni, akkor valószínűleg falba fogsz ütközni, mivel általában lezárják a modell fájlt. A másik hogy kizárólag zmodeler-el tudsz bármit is kezdeni. A konvertálás itt nem olyan mint gta-nál, Egy normális mod elkészítése több napot vagy akár hetet is igénybe vehet, ha minden nap tudsz vele foglalkozni. Ha megtalálod Tool831 Maserati GT modját, akkor sztem azzal jársz a legjobban. A belteret valószínűleg tudod módosítgatni ahogy feljebb írtam, de magát a modell külsejét/belsejét nem fogod tudni mert zárva lesz. Nem tudom melyiket töltötted le, amennyiben az a mod amit leszedtél a forza-ból lett átkonvertálva, akkor az biztosan élethű, miután az eredeti autó-t szkennelték 3d-sen.
  • fuszhi
    #107448
    üdv sziasztok hogy tudom átfesteni az autót ? Sikerült maserati granturismo fájljait bemásolnom a megfelelő könyvtárba és felül is írta , de arra gondoltam hogy átfesteném a belső kárpitozást , illetve nem tudom hogy lehet konvertálni tehát hogy változtathatnék az autó külsején , mert az alsó dísz lécet kiszeretném cserélni rajta és oldalán van még egy kis rész amin változtatnék hogy életszerűbb lehessen. Szoktam blenderrel 3d szerkesztgetni tehát a modellezés megtudom oldani csak ahhoz nem értek hogy tudom átszerkeszteni kibontani a fájlokat vagy fájlt melyik az és mit csináljak hogy szerkeszthető legyen aztán hogy alakíthatom megint megfelelő fájl formába hogy ismét tdu számára kezelhető legyen. Az autó műszaki dolgaihoz nem szeretnék hozzá nyúlni ahogy van teljesen jó. Üdv
  • bboyatty
    #107447
    Szééép! :D
  • Norby646
    #107446




  • #107445
    Köszi!
  • Dj Tommy
    #107444
    Röviden: sehova.
  • #107443
    TDU-t a kulcsával be lehet regelni valamire? Steam, uplay, origin?
  • Norby646
    #107442
    Eléggé... :)





  • bboyatty
    #107441
    Unalmas a délután.
  • #107440
    Nem , de ha bemész a profilomba, egész sok mindent megtudsz, de ahhoz elég, hogy tovább kutakodj a neten. Ami nálad nem lehetséges.... :)
  • Szabi #107439
    "..ha egy névtelen acc mögé bújsz.."

    gondolom a te személyidben is a muli86 név van :D
  • #107438
    Na mi az, betalált a tippem? BTW hogy is alkothatna bárki rólad értelmes véleményt, ha egy névtelen acc mögé bújsz és paraszt módon viselkedsz...
    Kapásból egy büdös bunkó paraszt voltál, így nem került sokba kialakítani egy véleményt rólad.
    Építő jellegű kritikának meg megvan a stílusa és a közlési módja. Te egy az egyben fikáztál. Tény hogy ebből is lehet építkezni, csak ne várj normális reakciókat.
  • Roger6
    #107437
    Kocsival jártál lehet, de hogy helyesen írni nem tudsz, az is biztos. Jézus... Azért tartunk ott ahol, mert az ilyen agyatlan embereknek van pénze, akik még írni sem tudnak. Valamiért valakik direkt módon a hülyéket teszik meg vezetőnek, ezért van szarban az ország. Tudom, nem fogod felfogni, ezt nem is vártam el. Azt meg, hogy gondolj bele, még álmaiban sem merem mondani.
  • Lacika1992
    #107436
    És neked meddig terjed? olyan embernek szólsz be akiről szart se tudsz :) de nem gáz az ilyenen csak mosolygok egyet.
    Szakiskolába is azért utáltak mert én kocsival jártam mindenki más meg busszal, de hogy miként kerestem meg a kocsira a pénzt az már senkit se érdekelt csak ők eldöntötték hogy utálni fognak... ti is csak kapásból eldöntöttétek hogy szart se ér amit írok.
    Mondtam hogy csak egy észre vétel volt semmi több, egyáltalán nem érdekel hogy megmutatod vagy sem hogy kell kocsit csinálni.. kinőttem már abból a korból hogy ne bírjam felfogni.. ha nem hát nem kész.
    Ha be kéne mutatom Magyarországot azzal kezdeném hogy ncore fórum meg ez a fórum és egyből tükröződne miért tartunk ott ahol... annyira nincs össze tartás hogy egy építő jellegű kritikát meghallgasson valaki, mert egyből megy az oltás meg stb a semmire... ahelyett hogy meghallgatná amit mond a másik vagy esetleg meg is fogadja....
    Mindegy ez már más téma, Norby te meg ha javítasz a kocsin javítasz ha nem nem :)
    Erre az irományomra meg inkább ne pazaroljátok a drága időtöket ha jót nem tudtok írni akkor inkább semmit.
    Sziasztok
  • #107435
    Bazzeg, már én se tudom megállni szó nélkül. Ez a kis pöcs tuti valami elkényeztetett egyke gyökér, akit a szülei nem tudtak megnevelni, de cserébe fényesre nyalták a seggét. Olyan stílusban és olyan dolgokat ír, amihez se köze se joga. Ebből is látszik meddig terjed az intelligenciája...
  • Norby646
    #107434
    Képzelem... Majdnem 3000 letöltés után te vagy az első aki megjegyzi, ne nézz már hülyének. Az a bajod, hogy nem segítettem, de képtelen vagy felfogni amit írok, nem hiszem el, hogy nem vagy képes megérteni, hogy nincs se időm se kedvem ahhoz, hogy mindent elmagyarázzak. Mellesleg majd akkor tedd a megjegyzéseket más munkájára ha már letettél valamit az asztalra. A többiek meg nem a seggemet nyalják hanem egyszerűen nem értenek veled egyet. Részemről téma lezárva!
  • joceruza
    #107433
    Köszönöm!
  • Lacika1992
    #107432
    Csak egy észre vétel volt, ha én csinálnék kocsikat akkor 100%-osan oda figyelnék minden apró részletre tök mindegy mennyi időm menne el, mellőzöm is magam nyugi mert bármit írok ti mindig norby seggét fogjátok nyalni, szóval peace
  • Norby646
    #107431
    Nehéz eset... :D

    joceruza: Ettől van frissebb verzió ami kicsit egyszerűbb már, INNEN tudod letölteni, és ITT pedig találsz hozzá instrukciót is (kb az oldal felétől van angol nyelven is). Ha rám hallgatsz mindenképp csinálj egy bizt. másolatot a cameras.bin fájlról (c:/....tdu/euro/bnk/database).

    Lényegében az említett fájlt kell betallózni a progiban, illetve kiválasztai, hogy melyik autó kameráját szeretnéd állítani.

    Személy szerint én nem nagyon használom, de némi próbálgatással rá lehet jönni, hogy mivel mit állítassz. Csak az a fontos, hogy legyen biztonsági másolatod a cameras.bin-ről és ha vmi nem stimmel csak visszarakod és próbálkozhatsz újra.
  • bboyatty
    #107430
    Nem azért mondom, de ha csak sírni meg akadékoskodni tudsz akkor inkább mellőzd magad a topikban...üdv
  • Lacika1992
    #107429
    Nem kötekedésből írom de az E63 AMG-nek a belső nézetnél megcsinálhattad volna úgy hogy ne legyen annyira fehér a fordulatszám mérő meg stb :)
  • joceruza
    #107428
    Helló mindenkinek! A segítségeteket szeretném kérni!
    Az alábbi képen található beállítási lehetőséget hogyan tudom elérni?


    Válaszotokat előre is köszönöm! További szép napot mindenkinek!
  • Norby646
    #107427
    Gondoltam. :)