107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • bboyatty
    #107506
    Na nem tudom mi van de nem tudom oda be írni, azt írja, hogy Invalid path vagy mit és az előbb kékhalált kaptam a semmiből.
  • Norby646
    #107505
    A játék parancsikonján jobbklikk és a célhoz beírod egy szóköz után amit akarsz (pl nálam így néz ki: D:\Jatekok\TDU\TestDriveUnlimited.exe -fuel)
  • bboyatty
    #107504
    Hülye kérdés, de hol van ez a command line, vagy hogyan tudom előhozni, hogy kipróbáljam a fuel módot?
  • Norby646
    #107503
    Na majd legközelebb. :) Mentem pár külföldivel, elég stabilan ment az egész pedig 7-8-an voltunk, csak kiléptem mert kéne lassan készülődni, holnap kezdek az új melóhelyemen. Legközelebb bepótoljuk, lesz rá lehetőség. :P
  • bboyatty
    #107502
    Na engem ledobott a szerver...szóval mindjárt még megpróbálom.:p
  • bboyatty
    #107501
    Most megyek az éjszaki golfpályához. Gyere oda.
  • Norby646
    #107500
    Merre vagy? :)
  • bboyatty
    #107499
    ÓÓÓÓ te jó ég, már fent vagyok a szigeten...:D
  • Norby646
    #107498
    Akit érdekel, tölthető a multiplayer mod a tdu-hoz. :) INNEN lehet letölteni.
  • bboyatty
    #107497
    Ez már valami. Na lassan de biztosan újra lehet majd gurigázni, már nagyon várom.:D
  • Norby646
    #107496
    Igen, de még nem publikálták a mod-ot. Hamarosan kiadják, és onnantól kezdve lehet megint multizni. Jelenleg tesztelgetik, javítgatják. :)

    Más, amit nem említettem, hogy lesz tankolásra lehetőség, úgyhogy a benzinkutak végre nem csak a pálya "díszei" lesznek, hanem működő üzemanyag töltő állomások. :)
  • Gyuszopapa
    #107495
    Hali akkor most működik megint valamilyen úton-módon a játék multiban is?
  • Norby646
    #107494
    Köszönet Szabinak, hogy újra van topik dizájn! :)
  • Norby646
    #107493
    Na azt megköszönném! :) Megy a pü!
  • Szabi #107492
    küld el privátba és ránézek :)
  • Norby646
    #107491
    Ha valaki tudna amúgy segíteni, a topik dizájn visszaállításában, azt megköszönném. Megvan a régi fórumdizájnnal működő változat, nem tudom, hogy kell átalakítani, hogy működjön a jelenlegi fórumdizájn mellett. Dieseldog segített nekem előzőleg (konkrétan ő csinálta a topik dizájnt), sajnos azonban a mostani levelemre nem válaszolt, nyilván van más dolga is, ami érthető, de lehet meg se kapta vagy nem is látta a levelem, mind1. Tehát a kérdésem, hogy tudna segíteni valaki a régi topik dizájn átalakításában, hogy a jelenlegi fórum dizájn mellett működjön?
  • Szabi #107490
  • Norby646
    #107489
    Multiplayer mod FAQ:

    "Q. When will it be released?
    s00n (may sounds like Atari )

    Q. Do I have to own a legal version of TDU?
    Yes

    Q. How do I install the mod / how can I solve my issues?
    See the ReadMe in the archive, it will solve most of your issues

    Q. Do I have to own the Megapack to play online?
    No. You need however the latest official version of TDU (1.66A)

    Q. Is there any mod incompatibility with the mod?
    Most of your mods should work (unless it implies executable modifications)

    Q. Is this completely free?
    This mod is, and will ever be 110% free. You can always make a donation to show your support, it will be appreciated.

    Q. Where can I download the source code or the server binaries to set my own server?
    This isn't possible at the moment (because it would be pointless to setup many TDU servers when the game work in P2P). If the server close, the binaries will be released.

    Q. What features aren't / won't be working at release? (this list may change)
    Clubs, Drive In, Multiplayer Lobby, Leaderboard, Ebay

    Q. Can I play offline with this mod and keep the features (such as the fuel mode)?
    Yes

    Q. Do I need a powerful connection to play?
    If your connection used to work on the official server, then it'll work too there

    Q. Can I play with Xfire, Steam, MSi afterburner integrated into my game?
    No, because it will cause conflicts with the mod. You'll have to play without those

    Q. I get an error message on connection because of my username
    Read the instructions provided in the archive

    Q. Is there more features to come?
    Maybe... who knows! "

    Utoljára szerkesztette: Norby646, 2014.11.06. 12:25:31
  • Dante73
    #107488
    Majd kipróbálom, bár, sztem kevéske lesz hozzá a gépem. Bétában sajnos nem voltam benne...
  • [HUN]FaTaL
    #107487
    A Crew nem tetszik? A béta alapján szerintem oda-vissza veri mindkét tdu-t :)
  • Dante73
    #107486
    Köszi!
    Az volt a gond, hogy a G25 18-as gombjára volt állítva a pause menü, azt meg már réges-rég eladtam...
    Viszont, most, hogy egyszerre volt fent ez, és a TDU2, azért nagyon kijön a különbség a kettő közt. Ez irányításban, élményben kenterbe veri, viszont az azért szebb, és van benne 1-2 dolog, ami kifejezetten hiányzik. Mennyi mindent ki lehetett volna hozni pedig ebből!
    azért, ha ez a paradyse project kijön, remélem, gurulunk majd még eggyütt, a régi motorosokkal! (Én akár egy jelképes összeget is hajlandó volnék áldozni havonta, mintegy beszállva egy magyar szerver fenntartásába, ha sikerülne pár száz felhasználót összehozni, és legalább hétvégente össze lehetne hozni egy kis online gurulást!)
    Utoljára szerkesztette: Dante73, 2014.10.30. 13:00:47
  • Norby646
    #107485
    Belépsz a pause menübe, és ott nem a photo fülre mész hanem a bookmarks-ra.
  • Dante73
    #107484
    Hali!
    Remélem, még van itt valaki... Újra feltettem a játékot, és irgalmatlanul jól szórakozom vele, bár azért az online krúzolgatás hiányzik... Viszont egy irgalmatlanul ciki kérdésem volna. Hogy is csinálok könyvjelzőt? Valami rémlik, hogy foto modba kellene belépni, de ilyen gombot nem találok. Ha valaki még emlékszik, szánjon meg legyen olyan jó!
  • Nekrofil
    #107483
    működik töréssel, elvileg a single player küldetések is imán játszhatóak
  • Norby646
    #107482
    Hát igen, ez egyelőre kérdéses, de sztem menni fog.
  • Nekrofil
    #107481
    zsír, bár még mindig kérdés, hogy törttel fel lehet-e menni a serverekre, révén hogy már nemigen lehet beszerezni a játékot.
  • Norby646
    #107480
    "Test Drive Unlimited: Project Paradise [Multiplayer Restored, G27 FFB Fixed, Fuel system WIP]" ;)
  • Nekrofil
    #107479
    Project Paradise-hoz is kell majd eredeti játék, vagy lehet rá csatlakozni virágbolti verzióval is? sajnos anno nem vettem meg, most meg szinte sehol nem kapni cdkulcsot.
  • Norby646
    #107478
    Kicsit visszatért a kedvem a tdu-hoz, látván hogy nagyban folynak a szerver "tesztelései".





    Közben egyre többen kerülnek be a szeró tesztelésbe, nem tudom mi alapján lehet teszter valaki, én nem akartam kunyerálni így azt hiszem többek között én is kivárom, hogy kiadja az első nyilvános verziót.
  • bboyatty
    #107477
    Ez nagyon biztató.
  • Stockbauer33 #107476
  • Norby646
    #107475
    Az első png kép, sry, de nem az én képem/képeim és nem akarom le/fel töltögetni.



    Jelenleg tesztelik a szervert, hamarosan nyilvánosan is elérhető lesz. Akit érdekel, ebben a topikban talál róla információt, nagyjából a 33-34 oldaltól.
  • becsiati
    #107474
    Na megvettem az eredeti TDU 2!! Csak valamiért nem tudok online profilt létrehozni.
    Van E valaki regisztrálva a TDU 2 ben? Az atarinál is regelve vagyok de nem fogadja el a felh. nevet, és a jelszót sem.
    Valaki tud segíteni? Annak is örülnék ha csinálna nekem 1 online profilt és azt elküldené nekem. A felhasználó nevem az ez lenne a játékban: BecsiAti88HuN. - emailcímet PÜ mondom meg.
    Előre is köszi.
  • ldavid
    #107473
    5k-ért egy használt olcsósított kiadás? feléért esetleg

    3,2-ért franciaországból megvehető eredeti borítós verzió
    sőt
    4,5-ért (postával együtt) németországból acéldobozost lehet venni
    Utoljára szerkesztette: ldavid, 2014.09.23. 19:04:04
  • Muttley
    #107472
    Eladó - Richard Burns Rally és TDU 1 - eredeti PC játékok

    a legautentikusabb rally szimulátor
    és a legélethűbb szabadtérképes sportautó szimulátor
    Sehol nem kapható - hiánycikk mindkettő.
    Állapot: karcmentes, magánkézből új - nem bolti új
    Tokjukban papírjaikkal.

    Ára: 4.990,- Ft/db
    Egyben a kettő: 7.990,- Ft

    Érdeklődés - PÜ-ben.

  • becsiati
    #107471
    Szevasztok. Ez az már alig várom, hogy újra menjünk online!
    Kérdésem a következő! Valaki megtudná csinálni nekem az online profilomat, hogy offlineba is meglegyen?
    Olvastam a bejegyzést de nekem nem akar sikerülni. valaki megtudná csinálni?
    Előre is köszi.
  • Norby646
    #107470
    Hát úgy néz ki. Bár egyelőre sok információt nem adott a srác csak annyit, hogy továbbra is dolgozik rajta. :)
  • bboyatty
    #107469
    Sikerült nekik? Nem hiszem el, újra lesz TDU???
  • Norby646
    #107468
    Hosszú idő után végre egy igazán jó hír a játékkal kapcsolatban:



    Lnik

  • Roger6
    #107467
    Én 1.500 Ft-ért vettem, pár hónapja a TDU 2-t.

    Itt írtam róla.