107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Norby646
    #107586
    Tegnapi szigetkör 2 pillanatképe Entex-el:






  • Seangaijin
    #107585
    Jó kérdés, nekem nem is hiányoznak mondjuk. Nagyobb baj, hogy a régi mentésemet nem fogadja el a játék.
  • jumper1
    #107584
    Sziasztok. Tudtam csatlakozni a szerverhez, de miért nem láthatóak a térképen Többjátékos versenyek? Előre is köszi a választ.
  • Seangaijin
    #107583
    Az miért van, hogy vissza rakom a mentésem és nem fogadja ell belépve a játékba?
  • Seangaijin
    #107582
    Multihoz milyen 2 fájl kell mert nem találom. Multiplayer modification exe-t szedtem le de azzal meg nem csatlakozik. Magic bnk fent van, 1.66 patch, mi kellene még?
  • Norby646
    #107581
    Hát "hazai" krúzokat nem igen látok, bár mostanában én se sokat játszottam, ellenben külföldieket mindig látok együtt menni, illetve mentem is teli layerben. :)
    Utoljára szerkesztette: Norby646, 2015.01.22. 21:20:56
  • Seangaijin
    #107580
    Kínlódunk itt a Crew-val erre itt a jó gamma :D Gurulások vannak?
  • Norby646
    #107579
    Üdv! :) Pedig már 2 hónapja megy kb. :D
  • Seangaijin
    #107578
    Mi a lúrva életért nem tudftam én erről, hogy újr aonline van????????????????????????????????????????????????
    Hol vannak a régi arcok wazze????
    Üdv mindenkinek!!!!!
  • Norby646
    #107577
    Köszönöm!
  • Stockbauer33 #107576
    HBD

  • mulli1986
    #107575
    Köszi! Az eredeti CD-t elhoztam otthonról, a mentések meg ott maradtak :D
  • marcihusi
    #107574
    Letöltöd azt a két file-t ami kell az online mókához, és bemásolod a játék könyvtárába. Ha megvan még a régi mentésed, akkor egyszerűbb a dolgod. Egyszerűen visszamásolod a mentést a helyére, és indulhat a móka. Ha újat kezdesz, akkor kell egy felhasználónév, valami e-mail cím (lehet kamu is), jelszó, gamespy-nál pipa, és kezdheted előröl, de online természetesen.
  • mulli1986
    #107573
    Guten Abend meinen Freunden!

    Hol isch találom aztata leírást itt a HSZ-k között, ahol azt ecsetelitek, hogyan kell ezt a tört vagy milyen szervert aktiválni eredeti gammával?
    Danke schön die Antwort!
  • 12346
    #107572
    Meg ez kezeli a tdupk fájlokat is, szal lassan csak jó lesz ez. Még egyszer köszönöm :)
  • 12346
    #107571
    Fú, köszönöm szépen. Végre értem mit akar a PE :) Jelenleg meg is oldódott a belsőnézet problémám is. Belőttem, amit kért a járgányhoz mellékelt leírás, aztán jelenleg szerintem megvagyok.
  • marcihusi
    #107570
    Bármilyen módosításhoz, előbb fel kell raknod a Djey's magic map-et, itt megtalálod, néhány egyéb hasznos moddal együtt.
    Itt pedig van angol nyelvü tdupe.
    A kamera beállításokhoz nem tudok érdemben hozzászólni, azt remélhetőleg megteszi valaki más.
  • 12346
    #107569
    Szasztok!

    Kb ezer év után újból akartam picit gurulgatni pár addon autóval, amikkel meg is gyűlt a bajom helyből :) Van ezekhez valami installer hülyéknek? Mert a belsőnézet kameraállása rendszerint nem perfekt. Aztán ebből kifolyólag ugye némelyikhez kéne egy TDUPE nevű cucc (amiből eddig csak orosz nyelvűt találtam), és azzal kéne importálni a mellékelt *.tdupk fájlt (gondolom az még nem lenne megterhelő, ha nem orosz a progi), meg valami "IK" nevű akármit egyéb járgányból, amiről foggalmam sincs, hogy mi :)

    Bármilyen homályosítást köszönök előre is.
  • akyyy
    #107568
    nálam most valamiért nem möködik. előbb kiirta hogy van update töltsem le? WTF? rámentem hogy igen, erre leszedett egy új tdu client dll-t, azt bemásolva meg lefagy az egész még a menübe, mikor kiirja hogy connectint to server :\
  • Dante73
    #107567
    Annó én is mentettem, minden kilépés után, de nem tudtam, hogy vagy a PP, vagy az 1.68B ezt visszahozta. Mikor az uninstallra nyomtam, imádkoztam, hogy ne vigye magával a C:-t, mert régen azt is csinálta...
  • Entex
    #107566
    Pénz hackkel 4 óra alatt megvolt a HC :)

    Továbbá van HCx mód amiben csak a DB.bnk-t kell kicserélni és rögtön van HC szinted, igaz lesznek egy páran akik meglepődnek, hogy nincs korona a neved mellett mégis HC-ban vagy :) HCx mod

    Tegnapi random:




  • fery02
    #107565
    Ilyenek is voltak anno a játékkal, hogy hirtelen eltűnnek a mentések (legalábbis ha meg is voltak, előfordult, hogy betölthetetlenné váltak).
    Emlékszem, hogy hetente többször is kimentettem magamnak mindig a mentések mappáját.

    Szóval ez sem róható fel a mod hibájának, persze ez téged most nem vigasztal és nagyon idegesítő tud lenni, az biztos.
  • Dante73
    #107564
    Na, én most hagytam abba. Befagyott, alt+tab, feladatkezelő, lelőttem, indítanám, mentés sehol. 45 pont hiányzott a HC-hez, épp ferkát venni indultam, amivel meg lett voln. (10 járgány, 3 ferrari) vagy 2 hét ment a kukába. Most egy kis pihi, lehiggadás, és jövök, újra...
  • akyyy
    #107563
    ha megvan a mentésed, akkor lehet folytatni, csak én azt nemtudom hogy az ilyen multis versenyeket hogyan lehet elindítani? sehogy? mert enterrel le lehet villogni mást, de hogy egy rendes versenyt menjünk az má nem megy :(

    nem írnak a fórumon valamit erről?
  • marcihusi
    #107562
    Tudod folytatni a korábbi online mentésed.
  • Penge88
    #107561
    Helló. Sikerült működésre bírni az újdonsült multit. Annyi, hogy mindenféleképpen előről kell kezdeni a játékot, vagy van lehetőség folytatni a meglévő profilt?
  • Roger6
    #107560
    Ez igaz :)
  • orszagtom
    #107559
    Tegyük gyorsan hozzá, hogy ez az "original" TDU idejében is egy fos volt, illetve azt is, hogy másnap azonnal összerakott minket, egymás után többször is. Jó lesz ez!!!!! :)
  • mulli1986
    #107558
    Erre mondom én hogy ajándék lónak ne kukucsku procsku. De remélhetőleg rendbe teszik majd a szervereket
  • Roger6
    #107557
    Beszarok, több mint egy órája próbálunk egy layer-be kerülni. Eddig 2-szer ment, elmentünk autót venni, azóta (kb. 50 perce) se kép, se hang, vagy ha összerak, akkor szakadtan. Ez így azért nem túl mókás.
  • marcihusi
    #107556
    valaki jön esetleg gurulni? fent vagyok az északi világítótoronynál még egy kis ideig, egy dodge charger super bee-vel.
  • Dante73
    #107555
    Aszem, láttalak titeket egy pikkanatra, de, sajnos a szeró nem akarta a találkozást....
  • akyyy
    #107554
    tdu 2 is működik?
  • Entex
    #107553
    Random krúz:

  • Roger6
    #107552
  • mester1987
    #107551
    Üdv. ide is beírom. Akit érdekel megjelent a Test Drive Unlimited új magyarítása sok hibajavítással ugyan még tavaly, de még jön még egy uccsó.
    Elérhető erre, aki hozzám hasonlóan pótolná vagy esetleg elővenné. Mellesleg szégyellem is magam, hogy egy ilyet kihagytam, de a The Crew előtt azt hiszem meg fogja adni azt a löketet, amit a The Crew folytatni tud.

  • Stockbauer33 #107550
    HBD
  • Moodovin
    #107549
    Oké, rendben, akkor hétvégén.
  • Roger6
    #107548
    Még nincs meg a HC módon, tegnap kezdtem csak. Talán hétvégére meglesz, utána mehetünk egész éjszakákon át :)
  • Moodovin
    #107547
    Szívesen, amúgy este olyan fél 9 körül fent leszek a "szokásos" északi golfpálya környékén, ha esetleg ráérsz gurulhatnánk pár kört.