107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Vektor_75
    #107626
    Sziasztok,

    A fórumot átkutatva és a mindenféle forrásokat is felhasználva több dolgot is sikerült már letöltenem, de win10 alatt vagy hibával megáll közvetlenül indulás után a játék, vagy simán az 1.66 indul el. Tudnátok olyan oldalt linkelni ahol van ma is használható step by step leírás?

    Project Paradise -t elindítva mindig elszáll a játék
    Ha felteszem az community patch 2.0-t (FULL-TDUCP-2.00A) akkor viszont simán 1.66-ként indul el.
    ha a community patch-et (Ultra Community Pack v1.04) akkor meg szintén nem indul el win10 alatt.

    Szeretném a korábbi online accountomat ismét használni, hogy ne kelljen offline bohóckodni de nem jutottam eddig túl messzire sajnos. Mielőtt az angol facebook csoporthoz fordulnék gondoltam megkérdezlek benneteket.

    Ja és persze boldog gurulós karácsonyt mindenkinek!

    előre is köszönöm a segítségeteket
  • stalker001
    #107625
    Illetve még egy olyan kérdésem lenne, hogy valaki leírná részletes hogy kell a community patch 1.04-et telepíteni, és az a HD patch se ártana.
    Igazából annyi a gondom, hogy az alap exe-vel elindulna a játék de úgy visít a kártyám a vsync hiánya miatt, a project paradise meg semmit se csinál ha bemásolgatom a community meg a dlc mappát. :D
  • stalker001
    #107624
    Várható TDU3? Blackpanthaaa a youtuber 1 éve rakott fel olyan videót hogy tdu3 is coming, de azóta sincs semmi hír róla. :D
  • Norby646
    #107623
    Ezúttal Opelos_HUN is csatlakozott hozzánk. :)



    Utoljára szerkesztette: Norby646, 2017.09.11. 16:46:16
  • Norby646
    #107622
    Egy kis nosztalgia, Entex haverommal. :) Ez a játék még mindig baromi jó. Az online rész egész jól működik, valamint az új community patchben lévő rengeteg hozzá adott autó nagyon feldobja a játékot.


  • [HUN]FaTaL
    #107621
    A hivatalos online már nem él, de a Project Paradise-szal van nem hivatalos multi. De sokan már nem játsszák, ahogy a kettőt sem.

    Én azért néha még szoktam vele gurulni (bár többnyire inkább a második résszel az autopackkal), mert a Crew nem az igazi :)
  • bboyatty
    #107620
    Sziasztok!
    Megláttam ma a polcon a játékot és kedvet kaptam hozzá de nem emlékszem már mi kellett a futtatáshoz. Játsza még valaki egyáltalán? Működik az online? Ha nem él akkor fel sem teszem.
  • Stockbauer33 #107619
  • Roger6
    #107618
  • vtechonda
    #107617
    Szuper lenne, még talán van pár fotóm is a régi krúzolásokról :)
  • Roger6
    #107616
    Két hete nyomtam vele 3-4 órát, még mindig remek kikapcsolódás, és nosztalgia is egyben. Talán jövő hétvégén megint lesz rá időm, akkor csapathatnánk pár karikát.
  • vtechonda
    #107615
    Sziasztok!

    Gondoltam ma feltelepítem a TDU-t, mert már kb 5-6 éve nem játszottam vele. Azt hittem hogy az online részt el is felejthetem, erre látom hogy létezik megoldás a játékra. Sikerült is felcsatlakoznom, tök szuper. Komolyan örülök neki! Van valakinek esetleg kedve autókázni valamikor, mint régen? Esküszöm az tök jó volt! Üdv!
  • Laszlo_Gogolak
    #107614
    Ma délután gurultunk egy kicsit Ricsivel, 5 év után. Ez még mindíg a legnagyszerübb játék. :)
    Utoljára szerkesztette: Laszlo_Gogolak, 2016.05.21. 17:32:35
  • Blackfoot
    #107613
    Üdv. Nem tudja valaki a TDU hez hogyan kell physics-et insallálni? Az autó mod működna de ha belső nézetben vagyok akkor nem ideális a dolog:) Néztem hogy a mappákban hol vannak ilyen fájlok de én nem találtam olyanokat amiket felűl kellene írni. Gondolom ezeket valahová be kell tenni manuálisan vagy egy tool-al telepíteni kell. Segítsen már valaki ebben. Amúgy működnek a dolgok, csak a belsővel van ilyen gondom.
  • Dante73
    #107612
    Sziasztok!
    Egy kickstarter kampányt tervezek indítani, egy ehhez hasonló játék létrehozásához.
    Ehhez kérném az itteni moddereket, ha van kedvük, és esetleg rendelkeznek a 3D modellek készítéséről képekkel, esetleg videóval, Vagy a játékban (majdan!) szívesen látnák viszont a munkájukat, (ne adj isten, beszállnának a tudásukkal) jelentkezzenek nálam, privát üzenet formájában!
  • XRV
    #107611
    Sziasztok!
    Az hsz-ek szerinti módszerrel nekem is sikerült működésre bírnom a régi profilomat, de sajnálatos módon ha térkép nézetet választok, akkor kifagy az egész játék, erre van valami gyógyír?
  • AppleJack.
    #107610
    Közben rájöttem hogyan kell multizni, de valaki tudna küldeni egy online mentést? Nem szeretném újrakezdeni a játékot.. letöltöttem pár mentést, de mindegyiknél TDU Szerverek nem elérhetőek... :S Vagy nem olyan nehéz "Kipörgetni" a játékot?
  • AppleJack.
    #107609
    Heló! Valaki leírná nekem tömören és érthetően, hogy hogyan kell multizni tört játékkal? Melyik patch, mit kell hozzá letölteni stb, valaki magyarázza már el, kösz! :D
  • peachman
    #107608
    Szokott valaki még kocsikázni online? Néha lenne kedvem gurulni párat, de leginkább oroszokkal találkozom csak és ész nélkül tépnek folyton, aztán persze falteniszt játszanak a korlátok, oszlopok között. Percenként csattannak ide-oda. Ha valakinek kedve lenne alkalmanként gurulni, annak örülnék.
  • Norby646
    #107607
    Ha szereted a játékot akkor miért ne? :) Én felraktam, ritkán játszok vele, de amikor igen akkor baromi jó. Múltkor is tök random találkoztam pár emberrel, végül 2-en maradtunk, de letoltunk ~250km-t. El lehet vele lenni, néha rám jön a nosztalgia. Amúgy nem tudom hányan játszhatnak összesen, általában ~50-80 játékos van fent, tehát összesen pár száz biztosan van. :) Számomra az egyetlen zaavaró dolog a civilek laggolása, nálam jobbra-balra csúszkálnak, nagyon nehéz őket kikerülni.
  • setuh
    #107606
    Sziasztok!

    Hanyan jatszanak online kb?Erdemes feltenni ha nincs haver aki jatszana,hanem csak ugy neha jatszanek random emberekkel,esetleg veletek?
  • Norby646
    #107605
    Ja, értelek. Hát nem próbáltam de nem hiszem hogy mennének.
  • akyyy
    #107604
    ROSSZUL írtam a kérdést, nem az online játék érdekel engem, hanem az onliba lévő versenyek. azok nem müködtek akkor sem, csak haketten mentünk egy párbajt vagy mit.
  • Norby646
    #107603
    Az előtted lévő hozzászólásokban le van írva minden.
  • akyyy
    #107602
    csináltak már valamit azóta vele? online lehet-e már menni vagy valami
  • djtwilightstar
    #107601
    Müködik is! Köszönöm a segítséget!
  • djtwilightstar
    #107600
    Köszönöm szépen, mindjárt ki is próbálom!
  • Norby646
    #107599
    Letöltöd a project paradise-t, a letöltött fájlokat bemásolod a játék főkönyvtárába (pl.: c/program files/atari/test drive unlimited). Ha megvagy akkor az eredeti exe fájlal elindítod a játékot.

    Ha volt online mentésed és azt akarod folytatni, akkor kiválasztod az online profilod és megvárod amíg csatlakozik. Elképzelhető hogy elsőre visszadob a profilválasztó menübe, nem kell megijedni, menj rá megint az online profilodra, be kell hogy engedjen, de ha mégsem akkor lépj ki, indítsd újra és úgy próbáld meg. Néha szórakozni kell vele kicsit mire beenged, de be kell hogy engedjen, a lényeg csak annyi hogy nehogy átírd a jelszavad vagy az email-ed, hagyd úgy ahogy van.

    Ha nincs online profilod, akkor meg csinálj egyet, random e-mail-re, vmi egyszerű jelszóval.

    Annyi a lényeg, hogy legyen fent a hivatalos 1.66-os patch.
  • Roger6
    #107598
    Ha tudsz angolul, akkor google: TDU Project Paradise. Ha nem, akkor nem.
  • djtwilightstar
    #107597
    Sziasztok!
    Látom, hogy újra futnak a TDU szerverek. A kérdésem az, hogy hogyan tudok felmenni online-ra? Ha van valami megoldás, kérlek részletesen írjátok le, hogy hogyan is kell megcsinálni!
  • Lacika1992
    #107596
    Idő közben sikerült rájönnöm, hogy nem a monitor sípolt hanem a vga, a vsync off miatt.. on-ra kapcsolva semmi baja.
    Annyi kérdésem lenne, hogy ha kocsi modot rakok be, akkor a paradise indítóján belül be kell pipálni a system-nél a big bnk-t?
    Vagy elég ha letöltöm a magic map-ot mint anno? :D
  • orszagtom
    #107595
    No akkor hátha másnak is hasonló baja van/lesz....
    Ahogy Norby nagyon jól körülírta, ha jön a cuki "Nickname invalid" hibaüzenet, utána a gamespy ID melletti boxba pipa, aztán megy minden mint régen.
    Ha mégse, akkor a leírtak előtt a "..Documents\Test Drive Unlimited\savegame\" mappát menteni valahova, törölni, utána TDU start (új profil létrehozást kér, nem kell létrehozni), TDU kilép, mappa visszamásol.
    Viel spaß :)
  • orszagtom
    #107594
    Köszi, próbálkozom! :)
  • Norby646
    #107593
    Tudom, én is az eredeti online profilomat használom, múltkor valamiért kiaadta ezt az üzit párszor, leokéztam, kiléptem beléptem, kicsit szenvedte vele, azóta megint jó.
  • Roger6
    #107592
    Nem új profil, már nyomtuk együtt többször ToMeE-val Project Paradise megjelenése óta. A legfrisebb patch is lent van, szóval nem tudjuk mi a helyzet...
  • Norby646
    #107591
    Elvileg először nickname invalid-ot ír ki, ekkor le kell okézni, beadja a profilokat, kiválasztod a gaamespy-osat és mennie kell. Ha jól elékszem gamespy id-t be kell pipálni, de a readme írja mit kell. Viszont az adatokat nem szabad változtatni, mert állítólag reseteli a profilt bár nem tudom ez pontosan mit takar. Azért egy backup legyen a mentésedről ha eddig nem volt. :)
  • orszagtom
    #107590
    Belépek, "Nickname invalid" hibaüzenet, azóta TDU Servers Unavailible. Másnál van szeró?
  • Lacika1992
    #107589
    Nem, hanem ilyen hülye hangot ad.
    Sípol kb vagy nem tudom leírni. :D Régen a S.T.A.L.K.E.R-nél volt ilyen az intro-nál, de az a menübe megjavult, illetve a játékba se csinált ilyet.
    De ez most folyamatosan csinálja ezt a jelenséget. :D
  • akyyy
    #107588
    mi az hogy vinnyog? villog a kép? mert azt nekem is szokta.
  • Lacika1992
    #107587
    Nekem sajnos a monitorom vinnyog játék közbe... fogalmam sincs mi lehet a kínja.....