Test Drive Unlimited

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

AlieN911
#99264
Ezt most komolyan írtad? <#falbav>

Honda - The Power of Dreams

[HUN]FaTaL
#99263
VGA miatt felejtõs, nekem sem megy a notebookon, szintén VGA miatt (ASUS F5SL-AP344)

http://goo.gl/gd6Zi5

bboyatty
#99262
Nem nekem asztali gépem van, de saját szememmel láttam akadozni a gémet a tiedtõl jobb konfigu gépen és low grffon. Szerintem is felejtõs amíg nem kapsz valami jobbat.<#vigyor5>

Be original, be creative, be fresh, be righteous, be yourself and let no one stop you! B.Boy4life!

Kaszi46
#99261
Hali, nincs valami modifikáció a játékhoz ami megfordítja a közlekedés irányát? Megyek ki kocsival angliába, gondoltam gyakorolnék kicsit..😊

*Posse*T.W.D*

wollnerd
#99260
Hát persze! 1,86 GHz kevesebb mint az enyém....(2,0 GHz)

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

wollnerd
#99259
Te most a laptopodról beszéltél vagy a asztali gépedrõl?

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

AlieN911
#99258
bboyatty
#99257
Hát ilyen lebutitásról még nem hallottam sajnos, de ezen a konfigon nem fog menni a game, nekem se hû de jó a gépem de a TDU-nak szerencsére pont megfelel.
Ha mindent lehúzol minimumra és úgy is laggol akkor várnod kell karácsonyig. De érdemes kivárni, mert nagyon jó ez a game, multiba meg még nagyobb élmény de ezt majd csak akkor tapasztalod ha játszol vele.

Be original, be creative, be fresh, be righteous, be yourself and let no one stop you! B.Boy4life!

wollnerd
#99256
Sziasztok!
Szeretném felinstallálni a TDU-t a laptopomra, de tartok tõle hogy nagyon fog akadozni.
Videó kártyám: VIA Chrome9 HC IGP.
Notebookom konfirmációja:

Ugye a procit is le kéne cserélni? AMD Athlon 2800+ az Athlon erõsebb mint a Sempron?
A RAM rendben van. És a videókari? Hát, ez sem ATI, sem Nvidia. Aszem nem fog mûködni!<#szomoru1>
Nagyon szeretném feltelepíteni! Unom hogy unalmas game-t tudok játszani és netezni lehet rendesen ezen az 5 éves notebookon!
Nincs valami megoldás a nagy grafikai lebutításra, hogy közel megfeleljen? nagyon akadozik a videó is! Videókari oka?
Különben várni kéne inkább karácsonyig! <#rinya><#szomoru1>

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

bboyatty
#99255
Nincs mit.
Ha feltelpedett nincs kedved gurulni egyet?<#wave>

Be original, be creative, be fresh, be righteous, be yourself and let no one stop you! B.Boy4life!

94mike
#99254
Köszönöm,és bocsi..:S

Nokia 5800 Xpress music|Tdu:borsodileho[HUN] [...Scania R470 Topline...] [Disco\'s hit]

bboyatty
#99253
Katt Kapásból ezt dobta be elsõre a gugli. Remélem innen menni fog.<#eljen>

Be original, be creative, be fresh, be righteous, be yourself and let no one stop you! B.Boy4life!

94mike
#99252
Fiúk,ne nézzetek lámának,nade..fel raktam újra a játékot,végre van fasza vidikarim,nem laggolok,és nem akar fel menni multiba..multkor valami 1.66 os patchot kellet fel rakni(asszem) az lenne a kérés,ezt be linkellné nekem valaki?

Nokia 5800 Xpress music|Tdu:borsodileho[HUN] [...Scania R470 Topline...] [Disco\'s hit]

#99251
Én biztos vagyok benne hogy majd elõszedem, amúgy nem apad a népesség, legalábbis én nem ezt vettem észre. 😊 Mapon rengeteg embert látok mikor fent vok, nameg a barátlistámból most is vannak fent 8 -an. Ha ezekbõl 2 legalább részt vesz egy - egy full layeres cruiseon, én már ok vok.
Ide viszont kevesebben írnak, de ez már nem az én problémám. Ami tõlem telt, telik HG -ként azt teljesítettem úgy érzem, és teljesíteni is fogom a zárásig. <#vigyor2>

bboyatty
#99250
Én is World-ozok, bár nem nyerte el a tetszésem de semmitõl jobb és rengetegen vannak fent. 😛
TDU-n egyre apad a népesség, bele se merek gondolni mi lesz ha megjelenik a TDU2.
Lesz még olyan itt aki TDU2 mejelenése után elõszedi az egyes részt?

Be original, be creative, be fresh, be righteous, be yourself and let no one stop you! B.Boy4life!

#99249
Én pár napja az nfs worldon lógok, hétvégén vok mostmár inkább a szigeten, a TDU nem olyan játék hogy leülök fél órát játszani, munka miatt pedig kb. ennyi idõm lenne rá.

bboyatty
#99248
Na hát majd kiderül.
Ha lehet össze kéne hozni valamit. 😊

Be original, be creative, be fresh, be righteous, be yourself and let no one stop you! B.Boy4life!

Leo 1991
#99247
zsír lenne
csak dunsztom sincs hogy érek rá:S:S
kezdõdik a bajnokság + csinálom a lakásom,így alig van idõm:S:S

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

#99246
Ha 7végére összeáll az új gépem akkor szombat és vasárnap délután szervezek krúzt.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. Amikor a félelem elment, nem marad semmi, csak én magam.

bboyatty
#99245
Hát igen...
Kéne egy krúz, hátha jönnének még páran.<#wave>

Be original, be creative, be fresh, be righteous, be yourself and let no one stop you! B.Boy4life!

Leo 1991
#99244
néha napján én is szoktam online lenni
de mostanság áttértem a Race07-re

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

bboyatty
#99243
Ha így fut a topik akkor jövõ ilyenkor pezsgõzünk az is csak talán.
Naponta 5-6 hsz ha van az már jó. Mindenki a TDU2-n lóg ami érthetõ is.
Én szoktam online lenni de magyarokat ritkán látok, nagy szerencse ha találkozok egyel.

Be original, be creative, be fresh, be righteous, be yourself and let no one stop you! B.Boy4life!

adamfesto
#99242
Még 750 komment és pezsgõzünk...

Bármire bármit megfestek. Commodore 64 floppy meghajtóval és két mikrokapcsolós joystickal.

#99241
Sziaztok! LEnne egy kérdésem. Nálam a FAQ linkje nem megy ezért kérdezek... Nemrég vettem egy G27-et mert az elõdjét már nem nagyon lehet kapni. A gondom az, hogy a kormányról az összes gombot hozzá tudom rendelni a kivánt funkciókhoz, de sajnos a gáz-fék és a kormány tengelyét nem tudom hozzárendelni a kivánt tengelyekhez. Olyan, mintha nem nyomnék semmit sem. Ha lenyomom és nyomva tartom a pedált akkor ezt irja ki : "Press only van key or axis at the time."

Pedig a váltó neutral pozicióban, a kormány középen van. Nem értem miért van ez...

Van valakinek valami ötlete?

wollnerd
#99240
A megapack offline módban mûködik, mert nem kell szerver hogy figyeljen.
Új online profilt csinálhatsz, csak NE vedd a megapackos autókat az Online-ben!

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

Szasza20
#99239
ja csak el is csesztem a mentésemet mert amikor nem dobott le packal a server megvettem a packos autókat mostmeg nem enged fel, hogy lehet új online profilt csinálni?

i7-3770+Hyper TX3 EVO / Asrock B75 Pro3 / Sapphire 280X Vapor-X Tri-X / 16GB DDR3 1600mhz cl9 / Samsung 850 Evo 250Gb SSD / LG 42LB650V Cinema3D | Logitech Z-5500

Szasza20
#99238
ja értem akkor azért dob le mindig akkor felrakom natúrba, jólvan akkor pont akkor játszottam amikor ment a packal is köszi azért

i7-3770+Hyper TX3 EVO / Asrock B75 Pro3 / Sapphire 280X Vapor-X Tri-X / 16GB DDR3 1600mhz cl9 / Samsung 850 Evo 250Gb SSD / LG 42LB650V Cinema3D | Logitech Z-5500

[HUN]FaTaL
#99237
Sosem volt ingyenes, csak egy darabig nem baszott ki a szerver miatta.

http://goo.gl/gd6Zi5

Szasza20
#99236
vagyis amikor utoljára játszottam akkor azt mondták ingyenes

i7-3770+Hyper TX3 EVO / Asrock B75 Pro3 / Sapphire 280X Vapor-X Tri-X / 16GB DDR3 1600mhz cl9 / Samsung 850 Evo 250Gb SSD / LG 42LB650V Cinema3D | Logitech Z-5500

Szasza20
#99235
meg 90%nál járok tudom hogy kell csak nem akar kapcsolódni csak már vagy 3 hónapja nem játszottam

i7-3770+Hyper TX3 EVO / Asrock B75 Pro3 / Sapphire 280X Vapor-X Tri-X / 16GB DDR3 1600mhz cl9 / Samsung 850 Evo 250Gb SSD / LG 42LB650V Cinema3D | Logitech Z-5500

Szasza20
#99234
a megapack már ingyenes amúgy fel van telepítve

i7-3770+Hyper TX3 EVO / Asrock B75 Pro3 / Sapphire 280X Vapor-X Tri-X / 16GB DDR3 1600mhz cl9 / Samsung 850 Evo 250Gb SSD / LG 42LB650V Cinema3D | Logitech Z-5500

[HUN]FaTaL
#99233
loál fõleg ha vásárolt megapackja van, vagy esetleg fel sincs telepítve neki 😄

http://goo.gl/gd6Zi5

wollnerd
#99232
A következõt kell tenni: Bemész a C://Documents and Settings/All Users/Appliclation Data(rejtett)/Test Drive Unlimited mappába, és onnan törlöd ki a addon.txt fájlt, és sikeres a csatlakozás!

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

wollnerd
#99231
Persze hogy lehet! az egész játék szabad kóborlásra van tervezve!
2 két verseny/küldetés között arra gurulhatsz amelyre akarsz! (még az erdõkbe is, ha elég bátor vagy!)

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

Szasza20
#99230
Nektek se mûködik a server?

i7-3770+Hyper TX3 EVO / Asrock B75 Pro3 / Sapphire 280X Vapor-X Tri-X / 16GB DDR3 1600mhz cl9 / Samsung 850 Evo 250Gb SSD / LG 42LB650V Cinema3D | Logitech Z-5500

#99229
Sziasztok!

Még kezdõ vagyok. Nem tudjátok, lehet -e szabadon vezetni?
belapeter
#99228

Asus EAH5770 512MB|AMD Athlon 4800 x2 2.5GHz|2GB 800Mhz RAM|7.1-es hangkártya! \"Nagyon jó társaság vagytok\" Ez a Radeon HD Series team...

wollnerd
#99227
Telepíteni nem engedte ahol nem található a TDU.
Patchs mappából rájöttem mely fájlok szükségesek:
FX.ini
setglass.2DB
setbush.2DB
Az eredeti fájlokat RAR-ban elküldöm privátba!

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

tdu Toyota
#99226
igen

VAMOS MI SEVILLA!!!!!!!!!!

wollnerd
#99225
8a veziót töltötted le?

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

tdu Toyota
#99224
Hali!
Igen letöröltem a program fileba az atari mappát
A mód telepítõs volt sajna :S
katt
Ebbe volt a iLLusion: 2D Nature - v8 & v8a mod
Köszi, hogy segítesz 😊

VAMOS MI SEVILLA!!!!!!!!!!

wollnerd
#99223
A játék letörlése után letörölted a fõkönyvtárát? Lehet hogy telepítõ a módosított file-okat nem törli, így bennmaradnak.
Ha ez sem segít, akkor elküldöm a e-mail címedre az eredeti játékkörnyezeti file-okat. (freemail-es vagy google mail-es vagy?)
Milyen fájlokat cselértél le?
Pl. CommonWorld.bnk vagy CommonWorldDiv.bnk?
Telepítõje volt a módnak?
Ha nem, akkor adj meg a linkjét ahonnan letöltötted!
Megnézem milyen fájlok vannak a rar vagy zip fájlban, és azonos nevû eredeti fileokat elküldöm az emailedre!
Meglátjuk, sikerül-e!
Jó? <#wave>

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

tdu Toyota
#99222
Hello! Felraktam egy fa modot ami nem tetszett.De nem lehetett letörölni a módot így újraraktam a játékot. De így még rondább lett már el is mosódott :S Mit csináljak, hogy kiszedjem?? Lécci segítsetek

VAMOS MI SEVILLA!!!!!!!!!!

#99221
Köszönöm 😊

\"A gumi kopjon, ne a lelked!!!\"

#99220
AMG10_F_01.bnk
Leo 1991
#99219
TDUPE-hez a 2.-at ajánlom

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

#99218
Sziasztok.
Egyik napról a másikra kilép az intro után a TDU, mi lehet a gond? Hogyan lehet helyrehozni?
Üdv.
adamfesto
#99217
Még pár ha már így bejött, örülök ha hasznosat pattintottam.
ICDB
SW
IGCD
Csemegézzetek, a 3. ugye játékfanoknak.

Bármire bármit megfestek. Commodore 64 floppy meghajtóval és két mikrokapcsolós joystickal.

Leo 1991
#99216
<#worship><#worship>

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

adamfesto
#99215

Bármire bármit megfestek. Commodore 64 floppy meghajtóval és két mikrokapcsolós joystickal.