Test Drive Unlimited
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
http://goo.gl/gd6Zi5
Be original, be creative, be fresh, be righteous, be yourself and let no one stop you! B.Boy4life!
*Posse*T.W.D*
PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2
PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2
Honda - The Power of Dreams
Ha mindent lehúzol minimumra és úgy is laggol akkor várnod kell karácsonyig. De érdemes kivárni, mert nagyon jó ez a game, multiba meg még nagyobb élmény de ezt majd csak akkor tapasztalod ha játszol vele.
Be original, be creative, be fresh, be righteous, be yourself and let no one stop you! B.Boy4life!
Szeretném felinstallálni a TDU-t a laptopomra, de tartok tõle hogy nagyon fog akadozni.
Videó kártyám: VIA Chrome9 HC IGP.
Notebookom konfirmációja:
Ugye a procit is le kéne cserélni? AMD Athlon 2800+ az Athlon erõsebb mint a Sempron?
A RAM rendben van. És a videókari? Hát, ez sem ATI, sem Nvidia. Aszem nem fog mûködni!<#szomoru1>#szomoru1>
Nagyon szeretném feltelepíteni! Unom hogy unalmas game-t tudok játszani és netezni lehet rendesen ezen az 5 éves notebookon!
Nincs valami megoldás a nagy grafikai lebutításra, hogy közel megfeleljen? nagyon akadozik a videó is! Videókari oka?
Különben várni kéne inkább karácsonyig! <#rinya>#rinya><#szomoru1>#szomoru1>
PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2
Ha feltelpedett nincs kedved gurulni egyet?<#wave>#wave>
Be original, be creative, be fresh, be righteous, be yourself and let no one stop you! B.Boy4life!
Nokia 5800 Xpress music|Tdu:borsodileho[HUN] [...Scania R470 Topline...] [Disco\'s hit]
Be original, be creative, be fresh, be righteous, be yourself and let no one stop you! B.Boy4life!
Nokia 5800 Xpress music|Tdu:borsodileho[HUN] [...Scania R470 Topline...] [Disco\'s hit]
Ide viszont kevesebben írnak, de ez már nem az én problémám. Ami tõlem telt, telik HG -ként azt teljesítettem úgy érzem, és teljesíteni is fogom a zárásig. <#vigyor2>#vigyor2>
TDU-n egyre apad a népesség, bele se merek gondolni mi lesz ha megjelenik a TDU2.
Lesz még olyan itt aki TDU2 mejelenése után elõszedi az egyes részt?
Be original, be creative, be fresh, be righteous, be yourself and let no one stop you! B.Boy4life!
Ha lehet össze kéne hozni valamit. 😊
Be original, be creative, be fresh, be righteous, be yourself and let no one stop you! B.Boy4life!
csak dunsztom sincs hogy érek rá:S:S
kezdõdik a bajnokság + csinálom a lakásom,így alig van idõm:S:S
TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN
Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. Amikor a félelem elment, nem marad semmi, csak én magam.
Kéne egy krúz, hátha jönnének még páran.<#wave>#wave>
Be original, be creative, be fresh, be righteous, be yourself and let no one stop you! B.Boy4life!
de mostanság áttértem a Race07-re
TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN
Naponta 5-6 hsz ha van az már jó. Mindenki a TDU2-n lóg ami érthetõ is.
Én szoktam online lenni de magyarokat ritkán látok, nagy szerencse ha találkozok egyel.
Be original, be creative, be fresh, be righteous, be yourself and let no one stop you! B.Boy4life!
Bármire bármit megfestek. Commodore 64 floppy meghajtóval és két mikrokapcsolós joystickal.
Pedig a váltó neutral pozicióban, a kormány középen van. Nem értem miért van ez...
Van valakinek valami ötlete?
Új online profilt csinálhatsz, csak NE vedd a megapackos autókat az Online-ben!
PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2
i7-3770+Hyper TX3 EVO / Asrock B75 Pro3 / Sapphire 280X Vapor-X Tri-X / 16GB DDR3 1600mhz cl9 / Samsung 850 Evo 250Gb SSD / LG 42LB650V Cinema3D | Logitech Z-5500
i7-3770+Hyper TX3 EVO / Asrock B75 Pro3 / Sapphire 280X Vapor-X Tri-X / 16GB DDR3 1600mhz cl9 / Samsung 850 Evo 250Gb SSD / LG 42LB650V Cinema3D | Logitech Z-5500
i7-3770+Hyper TX3 EVO / Asrock B75 Pro3 / Sapphire 280X Vapor-X Tri-X / 16GB DDR3 1600mhz cl9 / Samsung 850 Evo 250Gb SSD / LG 42LB650V Cinema3D | Logitech Z-5500
i7-3770+Hyper TX3 EVO / Asrock B75 Pro3 / Sapphire 280X Vapor-X Tri-X / 16GB DDR3 1600mhz cl9 / Samsung 850 Evo 250Gb SSD / LG 42LB650V Cinema3D | Logitech Z-5500
i7-3770+Hyper TX3 EVO / Asrock B75 Pro3 / Sapphire 280X Vapor-X Tri-X / 16GB DDR3 1600mhz cl9 / Samsung 850 Evo 250Gb SSD / LG 42LB650V Cinema3D | Logitech Z-5500
http://goo.gl/gd6Zi5
PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2
2 két verseny/küldetés között arra gurulhatsz amelyre akarsz! (még az erdõkbe is, ha elég bátor vagy!)
PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2
i7-3770+Hyper TX3 EVO / Asrock B75 Pro3 / Sapphire 280X Vapor-X Tri-X / 16GB DDR3 1600mhz cl9 / Samsung 850 Evo 250Gb SSD / LG 42LB650V Cinema3D | Logitech Z-5500
Még kezdõ vagyok. Nem tudjátok, lehet -e szabadon vezetni?

Asus EAH5770 512MB|AMD Athlon 4800 x2 2.5GHz|2GB 800Mhz RAM|7.1-es hangkártya! \"Nagyon jó társaság vagytok\" Ez a Radeon HD Series team...
Patchs mappából rájöttem mely fájlok szükségesek:
FX.ini
setglass.2DB
setbush.2DB
Az eredeti fájlokat RAR-ban elküldöm privátba!
PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2
PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2
Igen letöröltem a program fileba az atari mappát
A mód telepítõs volt sajna :S
katt
Ebbe volt a iLLusion: 2D Nature - v8 & v8a mod
Köszi, hogy segítesz 😊
VAMOS MI SEVILLA!!!!!!!!!!
Ha ez sem segít, akkor elküldöm a e-mail címedre az eredeti játékkörnyezeti file-okat. (freemail-es vagy google mail-es vagy?)
Milyen fájlokat cselértél le?
Pl. CommonWorld.bnk vagy CommonWorldDiv.bnk?
Telepítõje volt a módnak?
Ha nem, akkor adj meg a linkjét ahonnan letöltötted!
Megnézem milyen fájlok vannak a rar vagy zip fájlban, és azonos nevû eredeti fileokat elküldöm az emailedre!
Meglátjuk, sikerül-e!
Jó? <#wave>#wave>
PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

VAMOS MI SEVILLA!!!!!!!!!!
\"A gumi kopjon, ne a lelked!!!\"
Egyik napról a másikra kilép az intro után a TDU, mi lehet a gond? Hogyan lehet helyrehozni?
Üdv.
Bármire bármit megfestek. Commodore 64 floppy meghajtóval és két mikrokapcsolós joystickal.