Test Drive Unlimited
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

\\\\ My name Memphis...Remember me if we fight together. // \\\\ One shot, one kill // \\\\ I\'m not good,and I\'m not bad // \\\\ Porsche 996 Turbo Stage 1 //
Inkább itt van egy kép.
Különben ha beállítod a keresés szûrõjét akkor megtalálsz (bár ezt te is tudod).
\\\\ My name Memphis...Remember me if we fight together. // \\\\ One shot, one kill // \\\\ I\'m not good,and I\'m not bad // \\\\ Porsche 996 Turbo Stage 1 //
Megyek gyûjteni 2 millót a versenyhez hogy aztán jutalommal lepjem meg az elsõ helyezettet.
Aki tud jönni 9 órára az szavazzon:Caterham vagy Ford GT-R/Saleen S szériák.
A szavazást 8:30-ig engedélyezem.
Utána azzal a kocsival kell résztvenni ami nyerte a szavazást.
\\\\ My name Memphis...Remember me if we fight together. // \\\\ One shot, one kill // \\\\ I\'m not good,and I\'m not bad // \\\\ Porsche 996 Turbo Stage 1 //
Szal itt a linkklikk erre
Amúgy a TDU cache-t (radial.cdb) törli. Ez általában mindig segít a fagyáson!
Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun
Nem tudom hogy hova raktam sõt az is lehet hogy kitörõltem a lényeg hogy se a nevét se a helyét nem tudom.
Tehát nem tok most TDUzni.
\\\\ My name Memphis...Remember me if we fight together. // \\\\ One shot, one kill // \\\\ I\'m not good,and I\'m not bad // \\\\ Porsche 996 Turbo Stage 1 //
Jobb lessz a játék?
Nemfog akadni?
MI?<#idiota>#idiota><#vigyor3>#vigyor3><#nevetes1>#nevetes1>
Az mire jo?
Thenksz
\\\\ My name Memphis...Remember me if we fight together. // \\\\ One shot, one kill // \\\\ I\'m not good,and I\'m not bad // \\\\ Porsche 996 Turbo Stage 1 //
Akkor mindenkinek: 9 órakkor kezdünk és rám engem keressetek a clubnál.
Folytatódik a szavazás eddig 2:2.
Pepsi:Gyûlölöm az Ly és a sima jt is.
3x futottam neki hogy most hogy is írjam.
A magyar nyelv egyik buzulása =(
\\\\ My name Memphis...Remember me if we fight together. // \\\\ One shot, one kill // \\\\ I\'m not good,and I\'m not bad // \\\\ Porsche 996 Turbo Stage 1 //
21:00kor akkor nem lehetne. léciléciléciiiiiii<#gonosz1>#gonosz1>
Van egy gonosz ötletem😄
Toljunk civileket a pálya kanyaraiba meg a széleihez😄
Tök jól fog kinézni😊 Igaz kapunk biztos büntetést de megéri😄
Még lehet videózok is a végén😄
Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun
Cadillac Escalade Owner Pepsi Twist nem alszik, Pepsi Twist vár.
Sajna muszáj 8kór megtartanom nem tehetem késöbbre.
Várlak titeket.<#nyes>#nyes>
\\\\ My name Memphis...Remember me if we fight together. // \\\\ One shot, one kill // \\\\ I\'m not good,and I\'m not bad // \\\\ Porsche 996 Turbo Stage 1 //
Kb 90% hogy megyek, Caterhammal! De kellene vagy 8 ember, 2 csoportban, 4 versenyez, 4 meg a kanyarokban, hogy ne legyen könnyü "elnézni" a pályát.
Aztán csere, végül a 2 elsõ, és a két második csaphatna össze, hogy kiderüljön a sorrend.
Ez persze csak ötlet, mivel nem én szervezem a versenyt...
Ja igen, a 8 óra nekem jó, bár hangsúlyozom, csak nagy valószinüséggel tudok menni, nem 100%. (esti program még alakulóban, nem tõlem függ...)
Dante.
http://www.freetvmaci.info/
Ja és a 1. választom😊
Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun
Intel(R) Core(TM) i5-6500 CPU @ 3.20GHz Radeon RX 480 8GB 16GB ram
Két szavazási lehetõség van: 1.:Caterham CSRek 2.:Ford Mustang GT-R vagy Saleen tuningos Mustang.
Kérek mindenkit aki a MAI nap során ide fõlnéz és ismerõs és ESTE 8 órakkór ráér az küldjön privátüzenetet a választott kocsival (1,2) és hogy rendben van-e.


\\\\ My name Memphis...Remember me if we fight together. // \\\\ One shot, one kill // \\\\ I\'m not good,and I\'m not bad // \\\\ Porsche 996 Turbo Stage 1 //
Hide and fear, Cobra Commander is here !
Cadillac Escalade Owner Pepsi Twist nem alszik, Pepsi Twist vár.
Ilyenkor mit lehet tenni?
Mert neki irja ki azt a connection nemtudom micsodát.
Gyere TDUba és ott elmondok mindent.
\\\\ My name Memphis...Remember me if we fight together. // \\\\ One shot, one kill // \\\\ I\'m not good,and I\'m not bad // \\\\ Porsche 996 Turbo Stage 1 //
ALAPLAP:INTEL P5N32-SLI SE DELUXE
PROCI:CORE 2 DUO 2X 2.13=4.26GHZ
HANGKARI:5.1
SOK VENTI.
(Különben kinem állhatom a HDRt nekem olyan meseszerüvé válik és ez nem tetszik).
\\\\ My name Memphis...Remember me if we fight together. // \\\\ One shot, one kill // \\\\ I\'m not good,and I\'m not bad // \\\\ Porsche 996 Turbo Stage 1 //
Kérlek pontos adatokat... ne csak ugy futtában.. minden hw-nek a pontos adatját.. elõre is kössz
Steam: ktomi22 | LoL EUW: ktomi22 | Xbox Live: ktomi22x
_Bocsi de elfelejtettem és szeretnék menni.


\\\\ My name Memphis...Remember me if we fight together. // \\\\ One shot, one kill // \\\\ I\'m not good,and I\'m not bad // \\\\ Porsche 996 Turbo Stage 1 //
Cadillac Escalade Owner Pepsi Twist nem alszik, Pepsi Twist vár.
\\\\ My name Memphis...Remember me if we fight together. // \\\\ One shot, one kill // \\\\ I\'m not good,and I\'m not bad // \\\\ Porsche 996 Turbo Stage 1 //
Kiírja azt a network status os szart meg minden.
Patch fentt van.
Pls segítsetek.
Nagyon hangulatosak és az összes profimunka.
Egyszerûen újságba valók.
10/10+1 =D
\\\\ My name Memphis...Remember me if we fight together. // \\\\ One shot, one kill // \\\\ I\'m not good,and I\'m not bad // \\\\ Porsche 996 Turbo Stage 1 //
EGYENL?RE a tortát daraboljuk fel hogy mindenkinek jusson, de EGYEL?RE nem tortázunk, mert nincs senkinek születésnapja...
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
És ezt ere_a.bnk--->ecw_a.bnk
ilyenné.
VAMOS MI SEVILLA!!!!!!!!!!
Sztojka György: Nagyon sokat dolgozom naponta 12 órát, ezért nem érek rá semmilyen sportot ûzni, de a test drive-ból elég egy perc és már le is vezettem az idegemet!
És még sorolhatnám <#vigyor2>#vigyor2> FUCK ATARI <#mf1>#mf1><#boxer>#boxer>
Elvégre én vagyok a másik fõnök.
LOTRO: Pumuklee ; TDU: KisvukHUN
LOTRO: Pumuklee ; TDU: KisvukHUN