Test Drive Unlimited

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Dante73
#31479
Egye Fene, hozzunk össze valamit...
Sztem, maradjunk a kocsiknál, vagy legyen mind2. És mivel, (bár még sokmindent meg kell vennem) el vagyok eresztve, legyen 2 nyertes, egy motoros, (én ott nem indulok) a nyereményt fizetem, és egy autós, amit Te fizetsz. (hogy indulsz-e rajta a Te döntésed, én nem akarok magamnak fizetni, még véletlen sem, azért nem indulok)
Hozzászólás?

Dante.

http://www.freetvmaci.info/

#31478
7300 GT Top is elviszi 1024*768 ban, mediumon 40fps
de ne adj pénzt a 8500 ért😊

Már négyszer elváltam, de 70es a karakterem.

HUNMemphis
#31477
Hát mondjuk én meg pénten este nem leszek. Szóval akkor azt csínáljuk hogy SZOMBATON és VASÁRNAP is lesz futam, mondjuk délután 3 4 5 fele.Ezt még el lehet dönteni.(Úristen hogy fogom én ezt bírni anyagiakkal!!??)
Na szóval ez is egy megolkdási lehetõség.
Azért jó lenne ha a héten megírnátok priviben hogy KI JÖN,CATERHAM LEGYEN-E VAGY TRIUMPF/KAWASAKI?
Hozzunk össze egy fasza hétvégét fotókkal meg nyereménnyel én amondó vagyok.

\\\\ My name Memphis...Remember me if we fight together. // \\\\ One shot, one kill // \\\\ I\'m not good,and I\'m not bad // \\\\ Porsche 996 Turbo Stage 1 //

roberto
#31476
nem lehetne estleg mind2 vasárnap mert a szombat este 9 hát sztem én akkor már elkezdek pörögni itt ott a városbanxDxD.és sztem nem vagyok egyedül de hát ahogy gondolják.....

|MSI K9N NEO-F|X2 3600+|2048MB DDRII 800mhz|ASUS X1950pro 256mb ddr3| TDU online:Roberto16(HUN) TDU Favorite car:Ferrari F-430

HUNMemphis
#31475
Elkezdõdött a hét pff na mind1 HELLÓ MINDENKI!
Tegnap este gondolkodtam a következõ versenyen(Beach Rally).
Kocsi:Caterham CSR-el kell teljesíteni a távot.
Pénzdíj:1.5 milló dollár.
Feltételek:Kell hogy legyen egy vagy két Saturn Skyod,Hardcore Mod,1 milló dollárod,Catehamod,Driver Aid😮FF.
Arra gondoltam hogy több futamot is tartanánk.Esetleg 3 versenyzõ megy egy futamban lehet 4 is.
Valami olyan rendszeren gondolkozok ami (fúj matek) azt óldja meg hogy mindenki mindenkivel tudjon versenyezni.
Na igen most jön az üzlet.Mivel én rendezem ezért én állom a gyõztesnek járó díjat.
Ha én nyerek akkor az adott futamon az utolsó fizet nekem.
Ha más nyer akkor én fizetek.
Várom az ötleteket hogy ezt a részét hogyan oldhatnánk meg.
Tehát SZOMBAT este 9 óra Beach Rally.
És esetleg VASÁRNAP délután 4,5 fele motorcross ugyanott(Beach Rally)
Errõl majd még vitatkozhatnánk Bs mocikkal mondjuk Kawával meg Triumpffal.
Hát ennyit gondoltam így hírtelenjében.
Most megyek mert jön a matek aztán magyar.
Pénteken délután már leszek aztán megvitatjuk vagy itt vagy O'ahun.
Csáó

\\\\ My name Memphis...Remember me if we fight together. // \\\\ One shot, one kill // \\\\ I\'m not good,and I\'m not bad // \\\\ Porsche 996 Turbo Stage 1 //

SötétBarom
#31474
Ha jól tudom volt valami kiszivárgott peccs is, ami bugos... Nézz utána külföldi fórumokon.

ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ

c0llect0r
#31473
MONDTAM MÁR! van egy fájlja a tdu-nak amibe benne van a patch száma ,abba átírod arra a patchre amit felraktál!A többiek meg majd megmondják meik fájl az ,mert én nemtudom...

#31472
olvsgatom a topicot. kétszer adták ki az 1.66A-át?????

Asus P5QL, E8500@3,7GHZ,PQI 4GB DDR2 800MHZ,Asus GTX260, 2X500GB HDD, Samsung 223BW TFT

#31471
letöltöttem, felraktam Test Drive Unlimited Patch 1.66A , de még mindig nem jó.

Asus P5QL, E8500@3,7GHZ,PQI 4GB DDR2 800MHZ,Asus GTX260, 2X500GB HDD, Samsung 223BW TFT

Atti12
#31470
töltsd le az internetrõl a patcht és rakd fel. A játékban nekem se frissítette.

#31469
megvettem a gémet 7k-ért én nem megy. 166a-val sem. még mindig frissíteni akarja, ha yest nyomok fagy ,ha not akkor csak simán kidob. csak az offline prof.megy Mit kell még vele csinálni, valaki tudja?

Asus P5QL, E8500@3,7GHZ,PQI 4GB DDR2 800MHZ,Asus GTX260, 2X500GB HDD, Samsung 223BW TFT

Cobra.
#31468
1024*768-mediumban biztos játszható lesz, de az 512Mb-os verziót nagyon nem ajánlom, mert lassabb, mint a 256Mb-os (lassabb memóriák vannak rajta).

Hide and fear, Cobra Commander is here !

daf xf
#31467
A 8500gt ezt a gammát 1024x768ba elbírja?
Ennyi nekem bõven elég mert ettöl magasabb felbontást nembírja a monitorom.

AMD Athlon 64 x2 4200+|ASUS M2N4-SLI|Point of View GF8500gt 512mb @594/1188|2GB dual chanel DDR2 KINGMAX 800mghz|powerLogic 500w táp

#31466
Felteszek egy láma kérdest a dvd-én lévõ program files mappában a fájlokkal kell valamit csináni?<#kerdes><#kerdes>

Asus P5QL, E8500@3,7GHZ,PQI 4GB DDR2 800MHZ,Asus GTX260, 2X500GB HDD, Samsung 223BW TFT

Dante73
#31465
Én régebben néztem, kb 1-1,5 óra alatt 40 megát forgalmaz a játék. Ami ugye, nem sok... Ha a szervernek elküldöd a poziciód, és az tovább küldi mindenkinek, aki a közeledben van, akkor a 128, bõven elég kéne hogy legyen. Lefelé, meg kapod a másik 7 jelet. Így nagyjából megvan egy alap internetes sebesség. Ami ugye 1/8-as, sokaknál.
Szóval, nekem magas a lag...

Dante.

http://www.freetvmaci.info/

HUNMemphis
#31464
Rászolgáltál.

\\\\ My name Memphis...Remember me if we fight together. // \\\\ One shot, one kill // \\\\ I\'m not good,and I\'m not bad // \\\\ Porsche 996 Turbo Stage 1 //

AntiHero
#31463
Gondolom neked is scak 128kb/s a feltöltésed?

Sajna ezért lagolunk.

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

Pacal17
#31462
Nálam csak Anti volt mérges minden fára, fûre. 😊
Azért jó volt, várom a BEACH RALLY-t!

#31461
Köszi😊

HUNMemphis
#31460
Jah tényleg sorry!
Akkor küldöm nektek a nyereményt.

\\\\ My name Memphis...Remember me if we fight together. // \\\\ One shot, one kill // \\\\ I\'m not good,and I\'m not bad // \\\\ Porsche 996 Turbo Stage 1 //

#31459
A te régi sky-od.
Az a marancssárgapiros.

HUNMemphis
#31458
Örülök ha tetszett mindenkinek.
Ne feledjétek a jövõhéten Beach Race!
Dani mien színû a Sky?

\\\\ My name Memphis...Remember me if we fight together. // \\\\ One shot, one kill // \\\\ I\'m not good,and I\'m not bad // \\\\ Porsche 996 Turbo Stage 1 //

#31457
Hát jó kis verseny volt élveztem.
És megvédtem a klubbunk becsületét😄
Ráadásul még pénzt is kapok nagyon élveztem!
Köszi Memphis.

AntiHero
#31456
Én is élvesztem, de lehet volna több verseny is mert 1 az nagyon karcsú volt.

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

Dante73
#31455
Miért? Lagolhatott volna mindenki is, nem?<#ravasz1> (ataritól, azt szoktuk meg...)
Jó, sok dolgot tisztázni kelett volna elõre, de én élveztem. Pálya, start, egyértelmû volt, mondjuk én magát a versenyt is másként rendeztem volna, de ezt most Memphis rendezte. A saját izlése szerint. Másik, soxor az embernek kicsit késõn, (gyak a helyszinen) jutnak eszébe a dolgok, amik addig nem merültek fel benne. És akkor gyorsan, megfelelõ döntést kell hozni. Én nem láttam, hogy Memphis "tökölt" volna, amit kelett, elintézte. Nekem, nem volt problémám a rendezéssel, csak 1-2 apróság. (lezárni a betont, 2 kocsival, HÁTHA nem tesz oda autót az engine, a külsõ ívre tenni a "birókat", hogy látni is lássanak, és õket is lehessen látni, szoval, tényleg; apróságok) Száz szónak is 1 a vége; én ÉLVEZTEM a versenyt!
És ezúton is; Köszi Memphis!

Dante.

http://www.freetvmaci.info/

AntiHero
#31454
"csak AntiHero és Pacal lagolt,"

Szuper:S
Amúgy Memphisnek írtam egy terjedelmes levelet.
Mert szerint nem volt normálisan megcsinálva verseny. Nem volt egyértelmû stb....

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

Dante73
#31453
Iszonyatosan jó versenyt nyomattunk ma, képeket holnap rakok be, 1-2-õt...
Jelentem, a Hun Kamehameha Klub vezetõjeként helytálltam, és nyertem! (még mindig vigyorgok...<#vigyor1>) Bár a második futam necces volt, inkább döntetlenre venném, mert Memphis is, és én is beleszaladtunk egy <#kocsog> forgalom-autóba.
A jövõ héten is lessz verseny, remélem, több kamehamehás is eljön, és megmutatjuk, hogy mi vagyunk a királyok!
A verseny nagyon jó volt, mindenki fegyelmezetten csinálta a dolgát; a bírok figyeltek, és segitettek a jelenlétükkel, hol is a kanyar? ügyben, a versenyzõk pedig apait-anyait beleadva száguldoztak, mintha az életük függne tõle.
Atari is kegyes volt hozzánk, csak AntiHero és Pacal lagolt, (Pacal haragudott a benzinkút falára, ezerszer dobta neki a lag) a többiek "alig".
Egyszóval; ezért érte meg ez a játék az árát, másfél óra önfeledt szórakozás volt a mai napon a játék!
Más.
Az oldal készül közben, (igaz, idõhiány miatt marhalassan) de sajnos a fórummal nem boldugolok. Valaki felajánlotta a segítségét, de nem találom a privit, amit küldött. Ha küldene mégegyet, nagyon jó volna!

Dante.

http://www.freetvmaci.info/

c0llect0r
#31452
De az dx10re van kihegyezve.(bár még annak is lassú)
Sztem a gf 10 sorozat lassú (kivéve 8800-asok) és csak marketingfogás ,hogy megvedd a késõbbi idõszakra ,de szerintem egy ideig fölös lesz a dx10 ,inkább egy gyors dx9es...

Csuhai G
#31451
Az hogy valami új nem egyenlõ azzal, hogy jó is. 😊

\"Amennyiben az érintettek elhalálozása nem következett volna be, még ma is élnének.\"

Yoda001
#31450
hát nemhiszem el -.-' pedig sokkal ujabb káryta,nem?

http://9gag.com/gag/5135249

Cobra.
#31449
A 8600GT nagyjából azt tudja, mint az X800 DX9 alatt, sõt, talán még kicsit lassabb is az XT-nél. Talán AA nélkül mediumon megy 30+ FPS-sel.
A 8500GT meg egyértelmûen kevés az 1280*1024-hez.

Hide and fear, Cobra Commander is here !

Yoda001
#31448
lol... nekem most x800xtvel megy 1280*1024be 4AA-an lowon 25-38 fps-t... azzal csaklesz 30-40 vagy több

http://9gag.com/gag/5135249

Csuhai G
#31447
Van még szarabb: GeForce 8400 GS. 😊

\"Amennyiben az érintettek elhalálozása nem következett volna be, még ma is élnének.\"

Csuhai G
#31446
Gratulálok az észrevételhez! Nem is azért van az oldal, hanem hogy megismerd a VGA kártyák közti különbséget...
Amúgy 8600GT-n elég jól fog menni (természetesen nem maxon), 8500 GT-n már kevésbé. 😞

\"Amennyiben az érintettek elhalálozása nem következett volna be, még ma is élnének.\"

HUNMemphis
#31445
Kedves fórumozók!
Eljött az eredményhírdetés ideje.
DIRT RACE NYERTESEI: ELSÕ MENET😄ANI MÁSODIK MENET😄ANTE
Gratulálok a gyõzteseknek a jutalmat pedig intézem.
Sajnos képekkel nem tok szolgálni majd legközelebb.

FIGYELEM:BEACH RACE JÖVÕHÉTEN A NYEREMÉNY 1.5MILLÓ DODO.
KOCSIK:MÉG NEM TUDOM.

Igyekszem minnél szervezettebé tenni a programot gondolok itt a Menetekre Ellenörzõpontokra stb.
Az észrevételeket netán problémákat szívesen megbeszélem bárkivel Privát Üzenet formályában.
Köszönöm a fegyelmezetséget versenyzõk.
Jóéjt.

\\\\ My name Memphis...Remember me if we fight together. // \\\\ One shot, one kill // \\\\ I\'m not good,and I\'m not bad // \\\\ Porsche 996 Turbo Stage 1 //

gabi89
#31444
Elmegy vele de elég sz*r kari sajna hiába dx10-es a legszarabb közülük
Sebességben még egy 7600GT is gyorsabb nála.

EGYENL?RE a tortát daraboljuk fel hogy mindenkinek jusson, de EGYEL?RE nem tortázunk, mert nincs senkinek születésnapja...

Yoda001
#31443
eredeti

http://9gag.com/gag/5135249

daf xf
#31442
Csak eredeti cdvel leeht neten nyomatni vagy müxik törtel is?

AMD Athlon 64 x2 4200+|ASUS M2N4-SLI|Point of View GF8500gt 512mb @594/1188|2GB dual chanel DDR2 KINGMAX 800mghz|powerLogic 500w táp

#31441
Köszi ezt az estét mesés volt..!!!!! Jó ét!!

TDU: mohosenator

AntiHero
#31440
Akar valaki versenyezni? (ranked non ranked nekem nyóc.)

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

Pacal17
#31439
Köszi a mai versenyt! Kár hogy nem tudok játszani, igy utólag is elnézést mindenkitõl. Jövõhéten a strandon találkozuk 😊 Jóéjt!

Yoda001
#31438
omg.. nincs benne egy csomo játék..

http://9gag.com/gag/5135249

Csuhai G
#31437
Ajánlom nektek EZT az oldalt. 😉

\"Amennyiben az érintettek elhalálozása nem következett volna be, még ma is élnének.\"

#31436
Hello, sziasztok!
Sürgõsen lenne kérdésem hozzátok szeretném ha segítenétek, mert már jó pár hónapja küszködünk a barátommal ezzel a bajjal!
Tehát jó lenne ha tudnánk vele együtt nyomni TDU-ba, de free ride-ba megtaláljuk egymást de szaggatva látjuk egymást és 5 perc után szétkapcsol! Ha multiba csinál valamelyikünk szervert akkor nem tudunk bemenni egymáshoz mert csak connectingel és utáni kiírja hogy: lobby unavaible! Ugyanez a klubbomba is! PLZ Help....Elõre is köszi, de tényleg
Yoda001
#31435
ha válaszol valkai erre, akkor nekemis pls 😊 8600gt 256mega ddr3?

http://9gag.com/gag/5135249

daf xf
#31434
Üdv all!
Kedden lesz meg az új gépem.
Geforce 8500gt 512mb ddr2 videókarim lesz.
Azzal hogyan fog muzsikálni a gamma szerintetek?

AMD Athlon 64 x2 4200+|ASUS M2N4-SLI|Point of View GF8500gt 512mb @594/1188|2GB dual chanel DDR2 KINGMAX 800mghz|powerLogic 500w táp

HUNMemphis
#31433
Jöhetsz azzal is!
Az az 1 Mp nem számít.

\\\\ My name Memphis...Remember me if we fight together. // \\\\ One shot, one kill // \\\\ I\'m not good,and I\'m not bad // \\\\ Porsche 996 Turbo Stage 1 //

Dante73
#31432
Én meg most mentem el Mustangot venni, aszittem, gyõzni fog...
Mindegy, legalább jót krúzoltunk ATI-val...<#vigyor>

Dante.

http://www.freetvmaci.info/

HUNMemphis
#31431
Lezártam a szavazást.:Saleen s280 überállat izé
Igen 21:50kór ondulunk Jelenlévõk Dani,Pacal,Moho,Tibi,Te,Antihero,TV2 mrg én.

\\\\ My name Memphis...Remember me if we fight together. // \\\\ One shot, one kill // \\\\ I\'m not good,and I\'m not bad // \\\\ Porsche 996 Turbo Stage 1 //

Dante73
#31430
Akkor?
Tali a Hungarian Elite Club elött,20:50 körül, onnan krúz a versenyekig?
Mustang/saleen-el?
Hányan leszünk?

Dante.

http://www.freetvmaci.info/