Test Drive Unlimited
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Sztem, maradjunk a kocsiknál, vagy legyen mind2. És mivel, (bár még sokmindent meg kell vennem) el vagyok eresztve, legyen 2 nyertes, egy motoros, (én ott nem indulok) a nyereményt fizetem, és egy autós, amit Te fizetsz. (hogy indulsz-e rajta a Te döntésed, én nem akarok magamnak fizetni, még véletlen sem, azért nem indulok)
Hozzászólás?
Dante.
http://www.freetvmaci.info/
de ne adj pénzt a 8500 ért😊
Már négyszer elváltam, de 70es a karakterem.
Na szóval ez is egy megolkdási lehetõség.
Azért jó lenne ha a héten megírnátok priviben hogy KI JÖN,CATERHAM LEGYEN-E VAGY TRIUMPF/KAWASAKI?
Hozzunk össze egy fasza hétvégét fotókkal meg nyereménnyel én amondó vagyok.
\\\\ My name Memphis...Remember me if we fight together. // \\\\ One shot, one kill // \\\\ I\'m not good,and I\'m not bad // \\\\ Porsche 996 Turbo Stage 1 //
|MSI K9N NEO-F|X2 3600+|2048MB DDRII 800mhz|ASUS X1950pro 256mb ddr3| TDU online:Roberto16(HUN) TDU Favorite car:Ferrari F-430
Tegnap este gondolkodtam a következõ versenyen(Beach Rally).
Kocsi:Caterham CSR-el kell teljesíteni a távot.
Pénzdíj:1.5 milló dollár.
Feltételek:Kell hogy legyen egy vagy két Saturn Skyod,Hardcore Mod,1 milló dollárod,Catehamod,Driver Aid😮FF.
Arra gondoltam hogy több futamot is tartanánk.Esetleg 3 versenyzõ megy egy futamban lehet 4 is.
Valami olyan rendszeren gondolkozok ami (fúj matek) azt óldja meg hogy mindenki mindenkivel tudjon versenyezni.
Na igen most jön az üzlet.Mivel én rendezem ezért én állom a gyõztesnek járó díjat.
Ha én nyerek akkor az adott futamon az utolsó fizet nekem.
Ha más nyer akkor én fizetek.
Várom az ötleteket hogy ezt a részét hogyan oldhatnánk meg.
Tehát SZOMBAT este 9 óra Beach Rally.
És esetleg VASÁRNAP délután 4,5 fele motorcross ugyanott(Beach Rally)
Errõl majd még vitatkozhatnánk Bs mocikkal mondjuk Kawával meg Triumpffal.
Hát ennyit gondoltam így hírtelenjében.
Most megyek mert jön a matek aztán magyar.
Pénteken délután már leszek aztán megvitatjuk vagy itt vagy O'ahun.
Csáó
\\\\ My name Memphis...Remember me if we fight together. // \\\\ One shot, one kill // \\\\ I\'m not good,and I\'m not bad // \\\\ Porsche 996 Turbo Stage 1 //
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
Asus P5QL, E8500@3,7GHZ,PQI 4GB DDR2 800MHZ,Asus GTX260, 2X500GB HDD, Samsung 223BW TFT
Asus P5QL, E8500@3,7GHZ,PQI 4GB DDR2 800MHZ,Asus GTX260, 2X500GB HDD, Samsung 223BW TFT
Asus P5QL, E8500@3,7GHZ,PQI 4GB DDR2 800MHZ,Asus GTX260, 2X500GB HDD, Samsung 223BW TFT
Hide and fear, Cobra Commander is here !
Ennyi nekem bõven elég mert ettöl magasabb felbontást nembírja a monitorom.
AMD Athlon 64 x2 4200+|ASUS M2N4-SLI|Point of View GF8500gt 512mb @594/1188|2GB dual chanel DDR2 KINGMAX 800mghz|powerLogic 500w táp
Asus P5QL, E8500@3,7GHZ,PQI 4GB DDR2 800MHZ,Asus GTX260, 2X500GB HDD, Samsung 223BW TFT
Szóval, nekem magas a lag...
Dante.
http://www.freetvmaci.info/
\\\\ My name Memphis...Remember me if we fight together. // \\\\ One shot, one kill // \\\\ I\'m not good,and I\'m not bad // \\\\ Porsche 996 Turbo Stage 1 //
Sajna ezért lagolunk.
Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun
Akkor küldöm nektek a nyereményt.
\\\\ My name Memphis...Remember me if we fight together. // \\\\ One shot, one kill // \\\\ I\'m not good,and I\'m not bad // \\\\ Porsche 996 Turbo Stage 1 //
Az a marancssárgapiros.
Ne feledjétek a jövõhéten Beach Race!
Dani mien színû a Sky?
\\\\ My name Memphis...Remember me if we fight together. // \\\\ One shot, one kill // \\\\ I\'m not good,and I\'m not bad // \\\\ Porsche 996 Turbo Stage 1 //
És megvédtem a klubbunk becsületét😄
Ráadásul még pénzt is kapok nagyon élveztem!
Köszi Memphis.
Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun
Jó, sok dolgot tisztázni kelett volna elõre, de én élveztem. Pálya, start, egyértelmû volt, mondjuk én magát a versenyt is másként rendeztem volna, de ezt most Memphis rendezte. A saját izlése szerint. Másik, soxor az embernek kicsit késõn, (gyak a helyszinen) jutnak eszébe a dolgok, amik addig nem merültek fel benne. És akkor gyorsan, megfelelõ döntést kell hozni. Én nem láttam, hogy Memphis "tökölt" volna, amit kelett, elintézte. Nekem, nem volt problémám a rendezéssel, csak 1-2 apróság. (lezárni a betont, 2 kocsival, HÁTHA nem tesz oda autót az engine, a külsõ ívre tenni a "birókat", hogy látni is lássanak, és õket is lehessen látni, szoval, tényleg; apróságok) Száz szónak is 1 a vége; én ÉLVEZTEM a versenyt!
És ezúton is; Köszi Memphis!
Dante.
http://www.freetvmaci.info/
Szuper:S
Amúgy Memphisnek írtam egy terjedelmes levelet.
Mert szerint nem volt normálisan megcsinálva verseny. Nem volt egyértelmû stb....
Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun
Jelentem, a Hun Kamehameha Klub vezetõjeként helytálltam, és nyertem! (még mindig vigyorgok...<#vigyor1>#vigyor1>) Bár a második futam necces volt, inkább döntetlenre venném, mert Memphis is, és én is beleszaladtunk egy <#kocsog>#kocsog> forgalom-autóba.
A jövõ héten is lessz verseny, remélem, több kamehamehás is eljön, és megmutatjuk, hogy mi vagyunk a királyok!
A verseny nagyon jó volt, mindenki fegyelmezetten csinálta a dolgát; a bírok figyeltek, és segitettek a jelenlétükkel, hol is a kanyar? ügyben, a versenyzõk pedig apait-anyait beleadva száguldoztak, mintha az életük függne tõle.
Atari is kegyes volt hozzánk, csak AntiHero és Pacal lagolt, (Pacal haragudott a benzinkút falára, ezerszer dobta neki a lag) a többiek "alig".
Egyszóval; ezért érte meg ez a játék az árát, másfél óra önfeledt szórakozás volt a mai napon a játék!
Más.
Az oldal készül közben, (igaz, idõhiány miatt marhalassan) de sajnos a fórummal nem boldugolok. Valaki felajánlotta a segítségét, de nem találom a privit, amit küldött. Ha küldene mégegyet, nagyon jó volna!
Dante.
http://www.freetvmaci.info/
Sztem a gf 10 sorozat lassú (kivéve 8800-asok) és csak marketingfogás ,hogy megvedd a késõbbi idõszakra ,de szerintem egy ideig fölös lesz a dx10 ,inkább egy gyors dx9es...
\"Amennyiben az érintettek elhalálozása nem következett volna be, még ma is élnének.\"
A 8500GT meg egyértelmûen kevés az 1280*1024-hez.
Hide and fear, Cobra Commander is here !
http://9gag.com/gag/5135249
\"Amennyiben az érintettek elhalálozása nem következett volna be, még ma is élnének.\"
Amúgy 8600GT-n elég jól fog menni (természetesen nem maxon), 8500 GT-n már kevésbé. 😞
\"Amennyiben az érintettek elhalálozása nem következett volna be, még ma is élnének.\"
Eljött az eredményhírdetés ideje.
DIRT RACE NYERTESEI: ELSÕ MENET😄ANI MÁSODIK MENET😄ANTE
Gratulálok a gyõzteseknek a jutalmat pedig intézem.
Sajnos képekkel nem tok szolgálni majd legközelebb.
FIGYELEM:BEACH RACE JÖVÕHÉTEN A NYEREMÉNY 1.5MILLÓ DODO.
KOCSIK:MÉG NEM TUDOM.
Igyekszem minnél szervezettebé tenni a programot gondolok itt a Menetekre Ellenörzõpontokra stb.
Az észrevételeket netán problémákat szívesen megbeszélem bárkivel Privát Üzenet formályában.
Köszönöm a fegyelmezetséget versenyzõk.
Jóéjt.
\\\\ My name Memphis...Remember me if we fight together. // \\\\ One shot, one kill // \\\\ I\'m not good,and I\'m not bad // \\\\ Porsche 996 Turbo Stage 1 //
Sebességben még egy 7600GT is gyorsabb nála.
EGYENL?RE a tortát daraboljuk fel hogy mindenkinek jusson, de EGYEL?RE nem tortázunk, mert nincs senkinek születésnapja...
AMD Athlon 64 x2 4200+|ASUS M2N4-SLI|Point of View GF8500gt 512mb @594/1188|2GB dual chanel DDR2 KINGMAX 800mghz|powerLogic 500w táp
TDU: mohosenator
Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun
\"Amennyiben az érintettek elhalálozása nem következett volna be, még ma is élnének.\"
Sürgõsen lenne kérdésem hozzátok szeretném ha segítenétek, mert már jó pár hónapja küszködünk a barátommal ezzel a bajjal!
Tehát jó lenne ha tudnánk vele együtt nyomni TDU-ba, de free ride-ba megtaláljuk egymást de szaggatva látjuk egymást és 5 perc után szétkapcsol! Ha multiba csinál valamelyikünk szervert akkor nem tudunk bemenni egymáshoz mert csak connectingel és utáni kiírja hogy: lobby unavaible! Ugyanez a klubbomba is! PLZ Help....Elõre is köszi, de tényleg
Kedden lesz meg az új gépem.
Geforce 8500gt 512mb ddr2 videókarim lesz.
Azzal hogyan fog muzsikálni a gamma szerintetek?
AMD Athlon 64 x2 4200+|ASUS M2N4-SLI|Point of View GF8500gt 512mb @594/1188|2GB dual chanel DDR2 KINGMAX 800mghz|powerLogic 500w táp
Az az 1 Mp nem számít.
\\\\ My name Memphis...Remember me if we fight together. // \\\\ One shot, one kill // \\\\ I\'m not good,and I\'m not bad // \\\\ Porsche 996 Turbo Stage 1 //
Mindegy, legalább jót krúzoltunk ATI-val...<#vigyor>#vigyor>
Dante.
http://www.freetvmaci.info/
Igen 21:50kór ondulunk Jelenlévõk Dani,Pacal,Moho,Tibi,Te,Antihero,TV2 mrg én.
\\\\ My name Memphis...Remember me if we fight together. // \\\\ One shot, one kill // \\\\ I\'m not good,and I\'m not bad // \\\\ Porsche 996 Turbo Stage 1 //