107658
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Norby646
    És tényleg jön a folytatás... :)

Test Drive Unlimited Solar Crown

Utoljára szerkesztette: Norby646, 2020.07.09. 08:14:10
  • mtibee
    Megvan a Test Drive Unlimited utódjának neve!
  • [HUN]FaTaL
    Platinum modot amúgy is érdemes felrakni és akkor nem kér CD-t se.
  • NicolBolas
    Sziasztok. A témát olvasgatva kedvem támadt újra elővenni a játékot, hogy feltelepítsem és játsszak. Igen ám, de másolt lemezen van. XP-n anno működött a YASU + Daemon tools kettős, de most a WIN7-n nem megy, telepítettem, de nem enged játszani, kéri az eredeti lemezt. Megoldható ez a probléma anélkül, hogy megvegyem az eredeti játékot?
  • [HUN]FaTaL
    Autófüggő, némelyik modell sz*r. Telepítsd fel az updateket (azt hiszem elég az utolsót, talán 1.12-nél jár most) és használd a 4 gigabájt patchelt exét, ez több ramot enged használni a játék 64 bites OS-en. A tapasztalatok alapján így jó.
  • Dante73
    Sajna, ez a platinum mod 2-3 perc játék után elkezd szaggatni. Az addigi 120+ fps leesik 2-3-ra....
  • Dante73
    Valóban, csúnyácska.
    De sajnos, jobb egyszerűen a mai napig nincsen. Most, hogy újra próbálgatom, rájöttem, hogy nem is annyira a játék, mint a benne rejlő lehetőség fogott meg annyira. Aztán azt látjuk, mihez kezdett ezzel a lehetőséggel a kiadó, fejlesztő.
    A The crew irányítása valami botrányos, a térkép szép nagy, de gyakorlatilag üres, (1-2 egyaránt) Forza 3-4 nem lenne rossz, de... kicsi a térkép, a fizikája ehhez képest kutyafüle, másfél év után rettentő repetitív, (pont a kicsi térkép miatt) az online része pl az autó eladás nagyon hiányos, rossz. Optikai tuning, pl egy belső tér átszínezése gyakorlatilag nincsen, (Ebben a paint shopoknál lehetett addig festegetni legalább, míg olyan belsőt dobott, ami jó)
    Most, hogy próbálgattam az örökös kedvencem, a TDU-t... meglepett. Sajnos nem ismerte fel az elite controllert, de fizikai motor döbbenetes a Forzák után. ELDOB a bukkanó, tehát ésszel kell menni, a verda nagy sebességnél érezhetően elkezd "császkálni"... eszméletlen. Pedig, ez sem tökéletes. Eddig egyetlen igazán zavaró dologgal találkoztam.
    Ugyan nem ismerte fel a kontrollert, de kiosztogattam a gombokat, okés. De a váltás valamiért akadozik. Vagy vált, vagy nem. Így kénytelen vagyok automata váltón hagyni, ami elvesz az élményből. Letöltöttem ezt a platinum cuccost, megkapja a project paradise fájljait, és meglátjuk....
  • [HUN]FaTaL
    Csak finomítottak rajta, maradt ugyanaz lényegében. :) Még mindig hihetetlenül jó, persze mára már kicsit csúnyácska, de belefér. :)
  • mulli1986
    Fizika mennyire változott? G25-el annyit játszottam vele, hihetetlen. kár hogy azóta meg kidolgozom a belem és a család is csak viszi az időt :)
  • Norby646
    Platinum+Photoshop. :) De lényegében csak a színeken módosítottam picit illetve kicsit kontrasztosabb lett, semmi extra.
  • [HUN]FaTaL
    Tettél fel valamilyen weather és víz modot, vagy ez csak a platinum? Nem rossz egy 12-13 éves cucctól :)
  • Norby646

Utoljára szerkesztette: Norby646, 2019.05.27. 23:13:21
  • Norby646
    Köszi, meglesem! Éppen települ... :D
  • [HUN]FaTaL
    Érdemes elölről kezdeni a singlet is, sokminden változott. :)
  • Norby646
    Egy próbát megér! :)
  • stalker001
    Kedvünk az lenne de mivel pont haverral nem tudtam múltkor se játszani, így felesleges. :D
    Nem is értem minek csináltak így újra multit ha 5-ből 3 ember laggol mint a rák. :D
  • [HUN]FaTaL
    TDU Platinum, hátha valaki még kedvet kap újra előszedni. :)

• [HUN]FaTaL
    Még mindig a legjobb. :) Lassan megjelenik a TDU platinum mod. Akkor nyomatom még. Most is gurultam kicsit :)
  • stalker001
    Azt tudja valaki, hogy miért látok mindenkinél csatlakozási probléma ikont a név mellett?
  • Norby646
    És milyen jó is volt... :)
  • stalker001
    Nem a géped miatt buggos, hanem a patch miatt, asszem van olyan commu patch amiben nincs láthatatlan civil. :D
  • peti79
    Én kb fél éve vettem elő újra, de a mostani gépemen annyira bugos, hogy játszhatatlan lett. Annyiszor mentem neki láthatatlan autóknak, hogy elvette a kedvem az egésztől.:( Ilyet a régi gépemen nem csinált. Sajnáltam nagyon.
  • Stockbauer33 #107636
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nosztalgiáztam ma kicsit.De rég volt

• Aborg
    Udv! Win8 64-en a jatek nem latja a kormanyt. Kiprobaltam hogy a kontrollert latja e, de azt se. Masnal is ez van? Van erre valami megoldas?
  • Norby646
    Köszönöm!
  • Stockbauer33 #107633
    HBD
  • stalker001
    Persz az online része még mindig működik a régi profillal, de én sajnos mivel lusta vagyok, mindig új játékot kezdtem. :D
  • [HUN]FaTaL
    Újra kell regisztrálni, de egyébként a profil működik. Az autók sajnos a lag miatt cikáznak, ez a hivatalos szervernél is jelen volt néha.
  • Vektor_75
    Szia,

Koszi az osszefoglalast, a lathatatlan autok nalam is folyamatosan gondot okoznak win10 alatt, meg hogy ossze-vissza cikaznak a tobbsavos uton az AI altal iranyitott civil jarmuvek. Nem a kocsik es egyeb huncutsagok miatt akartam a community patch-et felrakni, en anelkul korabban is megvoltam, hanem csak azert h menjen megint az online jatek, a regi online profilommal.

Az legalabb mukodott nalad?

koszi, Udv.,
  • stalker001
    Nekem ami a community pack-be volt asszem HD texture mod amit lehet állítani hogy 250 vagy 500 vagy ilyesmi legyen az nem működött, kiírta hogy a java vagy nem tudom mim nem jó. :D
    Plusz ha mindent bemásoltam mind 2 commu patch-t meg már mindent amit létezett, akkor olyan furán volt színes a játék, nem úgy mint az alap játék, gondolom valamelyik mappába van ilyen is mint hogy új zenék meg stb, de már annyira elment a végére a kedvem hogy a kocsik kamerája rossz belülről meg hogy kiég a szemem olyan színes a játék, hogy végül letöröltem a fenébe, mert nem volt kedvem még azt is megkeresni hogy melyik az a mappa ami így elrontotta a színeket.
    Ha rám hallgatsz jobban jársz ha felrakod az alap játékot win7-re meg a project paradise-t plusz ncore-ról leszeded vagy valahonnan az 1.66A patcht amibe még a tervezők által lett berakva néhány autó.
    Csak nekem úgy mindig buggos volt a játék, voltak láthatatlan rendőrautók meg civilek, meg kocsi importnál levette a pénzt a semmiért néha, de még mindig jobb volt mint ezzel az agyon mókolt commu patch-el. :D
    Legalábbis nekem ez a véleményem.
    BUÉK.
    Utoljára szerkesztette: stalker001, 2018.01.02. 10:29:15
  • Vektor_75
    Szia,

Neked megoldodott egyekbent a HD textura pack? Nem mondom hogy gyari formaban nem nez ki jol a jatek, de ha mar vkik dolgoztak vele es szebben mutat, akkor miert ne?

Elore is koszonom a segitsegedet!

Udv., es persze BUEK!
  • stalker001
    Project paradise-ra nem tudok megoldást nekem win7-en tökéletes.
    A commu patch-nek semmi értelme egyébként, oké hogy sok kocsi van benne, de mind szar, legalábbis belülről.
    Egyesével átállítgatni a cam-ot meg egy nap is kevés lenne sztem. :D
  • Vektor_75
    Sziasztok,

A fórumot átkutatva és a mindenféle forrásokat is felhasználva több dolgot is sikerült már letöltenem, de win10 alatt vagy hibával megáll közvetlenül indulás után a játék, vagy simán az 1.66 indul el. Tudnátok olyan oldalt linkelni ahol van ma is használható step by step leírás?

Project Paradise -t elindítva mindig elszáll a játék
    Ha felteszem az community patch 2.0-t (FULL-TDUCP-2.00A) akkor viszont simán 1.66-ként indul el.
    ha a community patch-et (Ultra Community Pack v1.04) akkor meg szintén nem indul el win10 alatt.

Szeretném a korábbi online accountomat ismét használni, hogy ne kelljen offline bohóckodni de nem jutottam eddig túl messzire sajnos. Mielőtt az angol facebook csoporthoz fordulnék gondoltam megkérdezlek benneteket.

Ja és persze boldog gurulós karácsonyt mindenkinek!

előre is köszönöm a segítségeteket
  • stalker001
    Illetve még egy olyan kérdésem lenne, hogy valaki leírná részletes hogy kell a community patch 1.04-et telepíteni, és az a HD patch se ártana.
    Igazából annyi a gondom, hogy az alap exe-vel elindulna a játék de úgy visít a kártyám a vsync hiánya miatt, a project paradise meg semmit se csinál ha bemásolgatom a community meg a dlc mappát. :D
  • stalker001
    Várható TDU3? Blackpanthaaa a youtuber 1 éve rakott fel olyan videót hogy tdu3 is coming, de azóta sincs semmi hír róla. :D
  • Norby646
    Ezúttal Opelos_HUN is csatlakozott hozzánk. :)

Utoljára szerkesztette: Norby646, 2017.09.11. 16:46:16
  • Norby646
    Egy kis nosztalgia, Entex haverommal. :) Ez a játék még mindig baromi jó. Az online rész egész jól működik, valamint az új community patchben lévő rengeteg hozzá adott autó nagyon feldobja a játékot.

• [HUN]FaTaL
    A hivatalos online már nem él, de a Project Paradise-szal van nem hivatalos multi. De sokan már nem játsszák, ahogy a kettőt sem.

Én azért néha még szoktam vele gurulni (bár többnyire inkább a második résszel az autopackkal), mert a Crew nem az igazi :)
  • bboyatty
    Sziasztok!
    Megláttam ma a polcon a játékot és kedvet kaptam hozzá de nem emlékszem már mi kellett a futtatáshoz. Játsza még valaki egyáltalán? Működik az online? Ha nem él akkor fel sem teszem.
  • Stockbauer33 #107619