358
Nightwish
  • Atkamon
    #238
    Fordítva vannak az árak:) Az álló 7500 és az ülő 6000:)
  • tugyiti
    #237
    NIGHTWISH + PAIN + INDICA
    2009. 04. 04. Főnix Csarnok - Debrecen 19:00
    jegyár: álló:6.000.-
    6.900.-december 1-től
    ülő:7.500.-
    [3 jegy rendelve is :D]
  • artschiatwork
    #236
    inkább kihagynám
  • Nuki
    #235
    Hallod, neked most azonnal magam és 3 jóbarátom nevében AZONNAL MEGKÉREM A KEZED
  • Atkamon
    #234
    Igenigen, már hétvégén kinnt volt a hivatalos oldalon, annyira örülök!!:D Csak még olyan sok van hátra:P
  • artschiatwork
    #233
    2009. április 4.
    Debrecen
    Főnix Csarnok

    NIGHTWISH
    PAIN
    INDICA

    concerto.hu
  • codmusic
    #232
    Igényes power/gothic/symphonic metál játszó zenekar keresi új és tehetséges billentyűssét! Demó, próbahely, cucc és egy rakás saját szám van! Gyere hogyha úgy gondolod híres szeretnél lenni, mert mi azok leszünk!!!:-)) http://www.myspace.com/creaturesofdawn
    email: [email protected]
  • Nuki
    #231
    Az, árcs enemire gondoltam :D
    Ezt mutogatták nekem széles vigyorral, mellesleg az a zene nekem nagyon nem jön be
  • tugyiti
    #230
    amilyen jó volt a bandával olyan borzalmas soloba szegény tarja :(
  • Dying Soul
    #229
    goth bandák többségében nő énekel.
    amiben meg hörög, az arch enemy, tymah pl.
  • Nuki
    #228
    Van olyan is akiről meg nem mondanád hogy nő úgy hörög :o
    Lehet hogy az olyat :D
  • Atkamon
    #227
    nem tudok túl sokat, csak azokat, amiket sokan ismernek, mert amúgy csak Nightwisht hallgatok:) Dehát ugye Within Temptation, Epica, Tarja Turunen... bár neki a szóló aébumát nem nagyon ismerem.
  • Zomil
    #226
    ", nekem a női hang tetszik nagyon a metálegyüttesekben"
    mondj pls pár ilyet :)
  • Atkamon
    #225
    ööh... jó kis heavy metál:D annyira nem vagyok oda az ilyenért, nekem a női hang tetszik nagyon a metálegyüttesekben.
  • Nuki
    #224
    Tetszik-e?
  • Atkamon
    #223
    Csak a Tarotot, amiben Marco van:D
  • Nuki
    #222
    Itt fel vannak sorolva a Nightwish tagjainak zenekarai amikben még benne vannak a Nightwish-en kívül. Valamelyikőtök ismeri valamelyket? :)
  • Atkamon
    #221
    Hát örökké semmi sem tart:) Én még most is nagyban hallgatom:D Mongyuk nem csak a DPP-t, de a régebbi számokat is.
  • Qwerty4
    #220
    Na úgy tűnik, hogy a Dark Passion Play végleg kicsúszott a sűrűbben hallgatott lemezek sorából.
    Azért jól bírta, augusztus végétől kb. április elejéig.Szép teljesítény.Mára kifulladt.
  • Atkamon
    #219
    Itt egy nagyon jó kritika a koncertről.
  • Nuki
    #218
    Na ja. jöjjön a koncertdvd :D Várjuk.
  • Atkamon
    #217
    Én is októberben vettem:P Dehát én sem ismertem egy számukat sem... végülis nem volt rossz, de olyan nagyon jó se.
  • Nuki
    #216
    Körülöttünk senki nem ismerte :D

    Aztán bementem iskolába, elmeséltem és volt valaki, aki ismeri és szereti őket... na mondom, csak én vagyok műveletlen

    (főleg hogy nekünk olyan jegyünk volt, amin még csak + support-ként tűnt fel, én csak a koncert napján tudtam meg hogy Pain lesz a nevük) Egy kicsit korán vettük... olyan okt-nov környékén... :D
  • Atkamon
    #215
    nem tom nem volt nagy szám... azért rossz se volt
  • Nuki
    #214
    Mi kb. fél3-ra értünk oda, és a második sorban voltunk nagyjából.. :)

    Hogy tetszett a előzenekar?
  • Atkamon
    #213
    Hát... 5re értem a sorba kábé. A koncerten kábé a tömeg egyharmadánál álltam. Jól láttam szerencsére.
  • Nuki
    #212
    Hol voltál? Sorban és koncerten? :D
  • Atkamon
    #211
    Na voltma a koncerten és eszméletlen jó volt!! Anette nagyon jól énekelt, nagyon jó volt az egész! Eszméletlen jó show volt!!
  • Nuki
    #210
    HOLNAP KONCERT !!!! :D

    (aki jön, ugye tudja hogy NEM a pecsában lesz?)

  • Dying Soul
    #209
    Ha neked a Nightwish Tarja volt, akkor igazad van.

    Kár, hogy a zene ugyanaz.
  • Nuki
    #208
    Lehet valami kórus vagy ilyesmihez kapcsólód fogalom... Majd jönnek a többiek és kisegítenek (talánxD )
  • Zomil
    #207
    nemtom, hasbeszélés? :DDDDDDD(csak viccel :) )
  • Nuki
    #206
    Én azt imádom amikor be-énekel maga mögé :D
    Amikor áá-zik és közben ugyanúgy ő áá-zik a 'háttérben'. (hogy hívják ezt?)
  • Zomil
    #205
    én meg inkább az eva-ban fedeztem fel a szép kis nightwish-t:) (nemo)
    amugy nem értem, h pl eva-ban meg jonéhány számban olyan szépen énekel magas hangon, konertem meg mikor magas rész jön elkezd visitani:S nem értem
  • Atkamon
    #204
    nem igazán... nekem a Nightwish nem csak arról szólt, hogy operaénekes van benne. plusz Tuomas is megmondta, hogy a (asszem) a Century Child album óta nem is opera metált csináltak. Legalábbis a stúdiófelvételeken Tarja nem operahangon énekelt, max a koncerteken. Most nekem például a Poet and the Pendulum nagyon is Nightwish-es. Meg a többi szám is. Nekem most is nagyon tetszik.
    És igen lehet hogy kár érte, de Tarja csak magát okolhatja azért, hogy el kellett mennie.
  • haata
    #203
    Eltűnt a zenéből az, ami Nightwish. Kár érte.
  • Dying Soul
    #202
    De, van. Van tehetségében pótolhatatlan zenész, de az távolról sem ez a műfaj.

    Jól megírt kritika.
  • gabr
    #201
    Jövö hét kedden Tarja új lemezbemutató koncerje (My Winter Storm) a pecsában! Nagyon jó az új album!
  • Zomil
    #200
    itt megtalálod :)

    amugy igazábol, engem legföképp az zavar az uj énekesbe h értem én h nem képes arra amire Tarja, de spec az én fülemet nagyon zavarja h mikor a régi számokban magasan probál énekelni akkor elkezd visitani, olyan mintha azt hinné, hogy ha visit attol magasabban fog énekelni:D
  • Qwerty4
    #199
    Akinek hiányzik Tarja az hallgassa a szólóalbumát és meg van oldva!