358
Nightwish
  • Zomil
    #278
    nocsak egész jo lett :)
    ha jol tudom nov. 30-án jön, szoval már várom :)

    amugy lesz valami film is nem(de lehet félreértettem)? vagy csak videoklip?
  • Jeti2
    #277
    nagyon tetszik ez a szám, alig várom a megjelenését!!!
  • TBTPumpa
    #276


    Jön az új album!
  • TBTPumpa
    #275
    Sziasztok!

    Van egy eladó eredeti Nightwish - Once albumom!
    Az album az alábbi változat: http://www.musicland.hu/?p=lemez&l=&b=CD&id=199542
    Akit érdekel keressen fel mail-ben: [email protected]
    Nem azért adom el, mert nem bírom őket, hanem mert már megvan ez az album kétszer, és nekem egyszer is simán elég! Gondoltam hátha érdekel valakit innét a cucc!
  • Pistike 007
    #274
    És ha elolvassátok a riportot, amit Tuomassal készítettek utána, megértitek miért ilyen fontos koncert volt:)
  • Atkamon
    #273
    Jaja, azt en is megvettem, nagyon jo:)
  • Jeti2
    #272
    :))
  • Pistike 007
    #271
    Szerencsére megvan a teljes koncertfelvétel, utazásközbeni vidikkel, színpadmögötti képekkel:))
  • Jeti2
    #270
    az biztos :(:)
  • Pistike 007
    #269
    Hát, jó lett volna egy End of an Eran ott lenni... :'(
  • Jeti2
    #268
    Tarja koncertjén ki volt?
  • Atkamon
    #267
    Decemberig 6000, azután 7000. Az ülő jegyeket nem tudom.
  • 0ppika
    #266
    6900
  • Pistike 007
    #265
    Üdv! Érdeklődésképp: mennyi volt a jegy a koncertre?
  • Jeti2
    #264
    tudom, hogy jó volt, ott voltam :D
    az autogramm osztásra gondoltam hogy jó lehetett, meg arra, hogy az Indicás csajokkal beszélgettek :)
  • 0ppika
    #263
    Pár fénykép ...
  • 0ppika
    #262
    heh :) én ... az elején még full középen voltam 4. sor körül, aztán sikerült előrébb menni, kicsit balra ...
    (most töltöm fel a fényképeket)
  • tugyiti
    #261
    te csináltad? kb. 4 méterre voltam tőled jobbra :DDDDDD
  • 0ppika
    #260
    bizony hogy jó volt

  • Jeti2
    #259
    jó lehetett :)
  • Atkamon
    #258
    Hát, jó volt az Indica meg a Pain is, Nightwish meg mindent vitt... Romanticide meg Ghost Love Score alatt megőrültem. Koncert után 1 körül meg kijött Tuomas hátul, aztán vagy 20 percig autogrammot osztogatott, aztán még vagy 3ig ott maradtunk dumálni az Indicás csajokkal, meg a pirotechnikus srácokkal:D Nagyon jófejek voltak:D
  • Jeti2
    #257
    én a színpadtól nem messze, NAGYON NAGYON jó volt!
  • Nuki
    #256
    Bővebben má? :D
  • Atkamon
    #255
    NAGYONNAGYON:) Első sorban voltam, kurva jó volt minden.
  • Jeti2
    #254
    NAGYON :)
  • tugyiti
    #253
    Jó vót :)
  • artschi
    #252
    Ha jól tudom, az idei Miskolci Operafesztiválon Tarja fog fellépni.
  • Qwerty4
    #251
    Alyson Avenue-t még nem, állítólag xar, de majd egyszer abba is belehallgatok. :)
    Azt viszont sajnálom, hogy ebben az évben nem volt ilyen jó női vokálos album, mint a DPP.Csajszis-metálba gyenge volt 2008.
  • Dragooon #250
    még mindig nem untam meg

    Alyson Avenue-t hallgatott már valaki? [ahonnan Anette átkerült a Nightwishbe]
  • Atkamon
    #249
    Van bizony... nekem pont az utolsó szám a legkedvencebb, de mongyuk az egész albumot imádom úgy ahogy van. Ez az első olyan Nightwish album, amin az összes szám tetszik nekem, a többin mindig volt egy-kettő, amik annyira nem tetszettek, de ez nagyon jó elejétől a végéig.
  • Nuki
    #248
    Jók tényleg! :) Főleg az első kettő! És még ha nem is hallgattad végig, akkor van még hátra jóság.
  • Dragooon #247
    csütörtökön megvettem a Dark Passion Play-t ajándékba. aztán kedvet kaptam hozzá, hogy hallgassam én is a zenét, letöltöttem és kb. most jutottam el odáig hogy az első négy számon továbbmenjek úgy igazából (eddig csak bele-bele hallgattam a többibe) :D
    nagyon jó kis album, első négy szám favorit, most jön a többi is :]
  • Mc Master
    #246
    Tiszteletem a rajongóknak!Lenne egy kérdésem:Honnan tudok leszedni magyar szöveget?HA valaki tud írjon be egy linket!Segítségetek elöre is köszönöm!
  • Nuki
    #245
    Tarotot most szeretem, egész jó. Várom a többit hogy csorogjon lefelé. :]
  • Nuki
    #244
    Szerintünk: is

    #242: Az idő előrehaladtával, ha jobban körvonalazódik a program, akkor szervezhetünk esetleg közös loálkodást, hátha közös nagy szállás olcsóbb :)
  • Cabell
    #243
    A NÁJTVISH AMÚGY NAGYON ÜTŐS ZENEKAR
  • Atkamon
    #242
    Igen lehet én is már pénteken lemegyek... dehát olyan messze van még, ki tudja mi lesz addig:D
  • Nuki
    #241
    Szívesen összefutok innen bárkivel, esetleg az iwiweseket hozd át az ezsgés talira

    ha minden igaz nálunk már pénteken le akarnak menni egyesek... majd meglátjuk hogy lesz :D
  • Atkamon
    #240
    Hát, én az iwiwes brigáddal leszek:)
  • tugyiti
    #239
    na de ha innen jönnek többen is meg kellene beszélni hogy valahol összefusson az sg-s brigád előtte ha van rá igény