1520
A folytatás
  • Darth Vader 500
    #1320
    Nagyon szépen köszönöm!!!
  • jaster
    #1319
    Mikor beérsz a hangárba lőj le mindenkit, rakd össze az ágyút és lődd szét az energiapajzs két szélét. Mássz fel a hajó tetejére, rakd össze a quadlézert és a beszállórámpánál a négy piros bigyót.
  • Darth Vader 500
    #1318
  • Darth Vader 500
    #1317
    Hello!
    Segítségeteket kérném az 5/2-es pályán.
    Ott akadtam el hogy ki kell szabadítani az 1000 éves sólymot.
    Ha valaki segítene az jó lenne!
    Előre is köszi.
  • jaster
    #1316
    A kiindulási helyen menj jobbra amíg a kamera ráfordul egy szakadékra. Ott dobj egy bombát és repülj át,egyenesen aztán fent balra. Végül repülj át.
  • valakis
    #1315
    Na megvan a játek 100%-ra!
  • General D
    #1314
    hello végigjátszást vki linkelne?
  • valakis
    #1313
    4\2 az a minikt hiányzik ahol ösze lehet rakni a radart!
    Az hogy kell megszerezni?
  • jaster
    #1312
    A kiindulási helyen menj jobbra amíg a kamera ráfordul egy szakadékra. Ott dobj egy bombát és repülj át, ugrálj fel a platformokra jobb oldalon és lökd le a csillét. Az kitöri a rácsot és ott lesz a piros kocka. Asszem.
  • valakis
    #1311
    Valalki meg tud dobni egy Lego Star Wars 1 100% save-vel!
    Hogy lehet megszerezni 4\2-őn a piros kockát?
    Légyszi segítsetek minfkét kérdésben!!
  • steweee
    #1310
    egyből el is akadtam az első epizód második pályájánál, ahol a tetves kis buckalakók karmaiból kell kiszabadítani a robotjainkat

    már összeszsedtem r2d2-t és c3po-t is, az egyik nagy teremben artuval kellene aktiválni egy kapcsolót de nem sikerül neki sehogyan sem. mi lehet a hiba?
  • steweee
    #1309
    na mivel visszakerestem,ezért most leírom a szükséges dolgokat egyben, hogy kulcsszó kereséssel később mindenki megtalálja egyben a szükséges dolgokat.én is csak most játszok vele, de az első rész nagyszerű volt, ez meg sztem még jobb

    tehát

    lefagyás
    kifagyás
    kilépés
    kidobás
    végigjátszás
    save

    kifagy-a-játék-a-C3PO-nál szindrómára:

    Csak a LegoStarWarsII_Win2k.exe írjátok felül, és menni fog

    LegoStarWarsII_Win2k.exe vel inditsd el és nem fog lefagyni

    http://www.bellaonline.com/gaming/w/lego2/

    100% save - ld : 1305
  • jaster
    #1308
    Először robbantsd ki a két oldalfalat, bal oldalon és szemben aztán a szemben lévőről duplaugrás+jobb+előre gomb. Nekem így sikerült. Viszont én előrébb a bal párkányon lévőt nem tudom megszerezni. Ha valaki tudja, írja le, hogy kell. Kösz
  • Heian
    #1307
    Sziasztok!Segítsetek!!!! Nem tudom hogy a 4/2-es buckalakós pályán amikor a Nagyurral ki kell nyitni a kaput és fent a sziklán van a minikit nem tudom hogy kell megszerezni mert nem tud akkorát ugrani hogy elérje! Előre is köszönöm!!!
  • dani0125
    #1306
    kihagytam azt hogy ezzel be lehet kapcsolni az old savet is
  • dani0125
    #1305
    Ha valaki nem tudná magától kijátszani a gamet akkor itt a megoldás http://files.filefront.com/Lego+Star+Wars+2+Save+File/;5542897;/fileinfo.html 100%-os végigjátszás 99 piros kocka ja és van hozzá lego sw 1 mentés is be kell másolni a C:\document and settings\név\local settings\applications data\lucas arts\save vagy ami bennevan\és ott felülírni az elmentést ha nincs akkor csak másold bele,ja és aki nem talákja a locall settings mappát akkor menj rá egy mappára aztán ezközök,mappa beállításai,nézet,kicsit lentebb rejtett fájlok és mappák,megjelenítése. ha megvan csináld meg a fent leírtrakat és már csapathatod.
  • TrashLáda
    #1304
    Nincs mit
  • tormaimi
    #1303
    hellosztok! kössz a segítséget, sikerült
    üdv
  • TrashLáda
    #1302
    Üdv! Ahoz hogy megépítsd a másik autót, valamelyik folyosón fel kell robbantani hődetonátorral egy olyan fémszínű tartályt, ha jól emléxem, és utána az egyik autóval a rámpa egyik oldalára, a másikkal meg a másik oldalára kell állni és előjön a minikit.
  • Tomsokadik
    #1301
    Rá kell állni egy autóval. Én abbol a teremből hoztam el egye autót amelyikbe csak fejvadászok léphetnek be. Itt kettő is van egy az utolsó teremben van ahol a virágokat lehet locsolni egy pedig valahol a folyosón
  • tormaimi
    #1300
    üdv mindenkinek! a IV/1 pályán nincs meg mind a tíz minikit, mert nem tudom hogy jön elő az, amelyik egy narancssárga platformon van, melyre ha rámész akkor egy kicsit fentebb megy. Tudja valaki, mit kell csinálni, hogy előjöjjön?
  • tormaimi
    #1299
    Hello! kössz mindent
  • TrashLáda
    #1298
    Üdv Tormaimi! Ez esetben a "Cloud City Trap" nevű pályára gondolsz.
    Itt könnyű dolgod lesz, rögtön a kezdőpozíciónál lévő X-wing mögött lesz, nem látni mert eltakarja, de ott van szorosan mögötte.
    hi
  • tormaimi
    #1297
    Hello TrashLáda! bocs de nem erre a pályára gondoltam, hanem mikor a sztoriban lukkal meg r2-d2-vel kell menni és vaderrel kell harcolni
  • jaster
    #1296
    elkezdtem fordítani a végigjátszást, napok kérdése és meglesz. Kb 3-4 nap. Nem a Bellaonline-osat csinálom, találtam egy lényegretörőbbet. Elég részletes. Ha meglesz kiírom, honnan lehet letölteni.
  • TrashLáda
    #1295
    Üdv!
    Tormaimi! free playben Boba Fett hajója felett (ahol a sztoriban elrepül, ott a hajó)fel kell ugrani érte.
  • tormaimi
    #1294
    Valaki help me!!
  • Rollee
    #1293
    Tudja vki, hogy van-e valami jelentősége a Disguisenak vagy csak poén?
  • tormaimi
    #1292
    Hello! az V/6 pályán, ahol Vaderrel kell küzdeni, azon a pályán nem találom a vörös kockát. tud valaki segíteni, hogy hol találom?
    thx előre is
  • jaster
    #1291
    Ha lesz lelkierőm, lefordítom a végigjátszást azoknak akik nem tudnak angolul. És ha kell nekik, elküldöm e-mailben.
  • jaster
    #1290
    Lego Star Wars 2 végigjátszás.
    http://www.bellaonline.com/gaming/w/lego2/
    + fejleszted az angol tudásodat is.
  • Heian
    #1289
    LegoStarWarsII_Win2k.exe vel indist el a progit és akkor nem fog lefagyni!
  • Heian
    #1288
    LegoStarWarsII_Win2k.exe vel inditsd el és nem fog lefagyni!
  • Koon JM
    #1287
    szasz, nem! Mivel én PS2-őn nyomom, ezért nem tudom az ilyeneket, én ckas a küldetésekben tudok segíteni! Mellékesen nem rég megvettem a Yoda, és az Obi-wan szellemet, buli, mer tnem tudnak meghalni, mertmodnjuk ha leesnek, akkor sme vesztenek a kis legóizékből! És nem is látják őket, viszont tudsz gyilkolni is velük! Állati Klasz!xD
  • red bull
    #1286
    A játék az első pályán egy idő után mindig ugyanott lefagy...Nem tudtok rá valami okosságot amivel kilehetne ezt javítani?
  • Heian
    #1285
    Szia!

    Menj vissza a kapun a sapkaadógéphez ott kapsz egy fejvadász sisakot amivel menj a hánhoz és állj bele a körbe!
  • Heian
    #1284
    Sziasztok!

    A dagobah-on elakadtam. Egyszer sikerült felvennem a Yodát a hátamra de töbször nem és nem tudom hogy miért?Hogyan kell felvinni r2 d2 -öt a kapunyítóhoz hogy tovább tudjak menni?
    Elüöre is KÖSZI!
  • Heian
    #1283
    Sziasztok!
  • Koon JM
    #1282
    xD! Kérsz 100 % SAVEt, aztán leírod, hogy van 100 %-os SAVE-d az első részhez, és ezzel segítesz! Akkor most felvilágosítalak! Ez Lego Star Wars II Topic!
  • lego sw2
    #1281
    Sziasztok!!Nagyon fontos lenne!!!!!
    Kinek van a lego star wars 2-ben egy 100%-os mentése???KÉRLEK!!!NAGYON KÉRLEK KÜLDD EL IDE:[email protected] És ha nincs,nem tudjátok,hol tölthetném le? köszi!!
    A HÁLÁM:BÁÁÁÁRKINEK BÁÁÁRMIT MEGTUDOK OLDANI,AKI SEGÍT!!KISZABADÍTANI HANT,AZ ELSŐ RÉSZBŐL 100% SAVE-M VAN,ÚGYHOGY ABBOL IS TOK SEGÍTENI!!DE ELŐBB ÉN KÉREK HELP-ET!!KÉRLEK!!!!LÉCCY!!!