1520
A folytatás
  • Tom01
    #1360
    Erre gondoltam fel is építettem a két lézerágyut de az egyikkel nem tudom löni a rácsot mert ott van valami tégla (vagy nem tom mi amit jedi erővel lehet mozgatni) és amiatt nem tom lőni a kaput.
  • mimosa12
    #1359
    Nagyon köszi az infot:D
  • Andrew20
    #1358
    köszönöm az infot!:)
  • zoombie
    #1357
    newhenry34:
    Köszi, de már töröltem a játékot, így elveszett a mentésem. Fel sem ajánlotta, hogy megőrizhetem, ha akarom. Majd elkezdem újra valamikor.:)
    Nem saját mentést meg nem akarok használni.
  • zoombie
    #1356
    mimosa12:
    Ha átmentál a rácsos barlangon, akkor van ott két nagy lépegető. Mindkettő lábait addig kell körbe-körbe tekergetni a hajód kötelével, míg el nem esnek. Aztán olyan robbanó golyót kell nekikhúzni, hogy felrobbanjanak. De gyorsan, mert hamar felállnak újra. Mikor a másodikat is felrobbantottad, akkor még a mögötte lévő falat is fel kell és csak úgy tudsz tovább menni.

    Andrew20:
    Újra végig kell játszni a játékot Free Play módban, minden részt. Meg ha összeszedtél mindent a páylákon, akkor nyílnak meg bónusz pályák is, asszem' 3-4 darab. Jó, mert Free play módban 4-10 karaktert kapsz, akiket használhatsz, így sok olyan helyre bejutsz, ahová normálban nem.
  • Andrew20
    #1355
    Sziasztok!

    Végigjátszottam a 6. epizódig de utánna mivan? kiírta hogy 50.9%-ot teljesítettem tehát van még utána.
    De mit kell csinálni? Aki tud segítsen légyszi!

    Köszi
  • mimosa12
    #1354
    sziasztok!
    segítséget kérek az 5. epizód 1. pályáján már kilőttem a rácsos barlangot, és a következő részben mit kell csinálni? valaki írja le nekem érthetően pls!olvastam már pár megoldást, de csak a rács robbanásáig irták. és utána? sürgős lenne!
    az email címem [email protected]
    előre is köszi!
  • newhenry34
    #1353
    Hy!

    Sajnos a játék nekem már nincs fent, szerintem a mappájában kell lennie, mert dokumentumokban nincs, és még a rejtett Local files\application data mappában sincs.
  • zoombie
    #1352
    Hali!
    Nekem az lenne a problémám, hogy most helyfelszabadítás végett le kell törölnöm a játékot, de nem akarom elveszteni a mentésemet. De sajnos nem találom sehol a játék mappájában a save fájlt. Ha valaki tudja, hogy hol találom, vagy hogy melyik az azt kérem írja meg!

    Tom01!
    Ha minden igaz, akkor az a Han és Leila menekülése a Hotról. Ott az ajtó elött a párkányon van két felépíthető lézerágyú (vagy nem tudom hogy nevezzem). Azt felépíted, (ha szétlőted őket, ha nem nem) és aztán az ajtót lövöd. Aztán a droidot a kisautóval feldobod a párkányra, és mész tovább. Bár ez elött már kellett ilyet, úgyhogy nem tudom erről beszélsz-e.
  • Tom01
    #1351
    Sziasztok tudna nekem segíteni valaki az 5/2 pályán elakadtam ott ahol van 5 láda és 4 juk nem tudom szétlőni a rácsot
  • Khandiszno
    #1350
    Sziasztok.Tudna valaki a Lego Star Wars 1&2 höz 100% mentést?(a ketőhöz ne a http://www.bellaonline.com/gaming/w/lego2/ és ahttp://files.filefront.com/Lego+Star+Wars+2+Save+File/;5542897;/fileinfo.html )kösszii!!!

    Khandiszno@freemail.hu
  • newhenry34
    #1349
    Hellosztok, ott akadtam el, hogy Han Solo-t kell kiszabadítani és a fejvadász emberkével lehet kiolvasztani, de nem találom csak a katona ill. a mokus sisakot amivel meg nem engedi. Tudna valaki segíteni? :S
  • jaster
    #1348
    Mi nem megy? Nem találod, crc-s, nem lehet összerakni vagy nem lehet feltelepíteni?
  • kitof
    #1347
    nem tom letölteni de már legaláb 2éve próbálkozom!!
  • kitof
    #1346
    hogy kell letölteni????????????
  • Muhu
    #1345
    AHA!!!
  • jaster
    #1344
    Sikrült túljutni?
  • Muhu
    #1343
    Köszönöm,Köszönöm,Köszönöm,Köszönöm,Köszönöm,Köszönöm,Köszönöm,Köszönöm,Köszönöm,Köszönöm,Köszönöm,Köszönöm,Köszönöm,Köszönöm,Köszönöm,Köszönöm,Köszönöm,Köszönöm,Köszönöm,Köszönöm,Köszönöm,Köszönöm,Köszönöm,Köszönöm,Köszönöm,Köszönöm,Köszönöm,Köszönöm,Köszönöm,Köszönöm,Köszönöm,Köszönöm,Köszönöm,Köszönöm,Köszönöm,Köszönöm,Köszönöm,Köszönöm,Köszönöm!!!!!!!!
    Te vagy az isten! Százezerszeres hurrá jasternek!Hipp-hippp!Hurrá! Hipp-hipp!Hurrá!Hipp-hipp!Hurrá! Hurrá!Hipp-hipp!Hurrá! Hurrá!Hipp-hipp!Hurrá!....
  • jaster
    #1342
    Ha minden igaz, elküldtem a mentést amit kértél.
  • Muhu
    #1341
    Kösz a "segítséget"
  • Muhu
    #1340
    Lécci segítsetek!
  • jaster
    #1339
    1.000.000 legoért megveheted Wuhertől a kantinban.
  • Heian
    #1338
    Sziasztok! nem tudom hogy hogyan kell megszerezni a detektort? már majdnem minden minikitet megszereztem csak egy pár van vissza ezért kellene a detektor. légyszes segítsetek! a válaszokat előre is köszönöm.
  • Muhu
    #1337
    Tudom hogy türelmetlen vagyok, de már június 1-én beszereztem a game-et és még aznap eljutottam idáig.3 Hónapja várok.
  • Muhu
    #1336
    Lécci már, bem szeretnék 100%osat berakni, mert elvenné az élvezetet. Csak a V/2 utánig kell. Cím #1333
  • Muhu
    #1335
    Nem nehéz odáig megcsinálni, legfeljebb 5 óra, ha nagyon lassúak vagyunk.A tesómmal csináltuk és nagyon jól szórakoztunk, és szeretném végigjátszani és még utána is szórakozni Free Playben.
  • Muhu
    #1334
    Szerintem a gép nem szinpatizál a játékkal, mert az átvezetők akadoznak. Pedig jó gépem van.Szóval Kérlek segítsetek!
  • Muhu
    #1333
    Könyörgök küldjön valaki egy mentést a V/2 utánról, mert nem tudom megcsinálni!tudom, h a végén a hajó melletti generátorokat kéne szétlőni, nekem is ez volt az első ötletem, de utána csak lövöm, lövöm, lövöm, lövöm, lövöm, lövöm, lövöm, lövöm, lövöm, lövöm és nem történik semmi. Már mindenféle helyzetből lőttem, természetesen a bazi ágyúkkal.Egyszer éppen szórakozásból összevissza lövöldöztem, és sikerült kilőnöm az egyiket, de utána 3 órán keresztül(komolyan) csak lőttem a másikat.Már napok óta szenvedek.Nem zavar, ha csak a pályák vannak megcsinálva, és mani sincs, csak lécci küldjetek mentés a V/2 utánról.E-mail: [email protected] MSN:[email protected]
  • jaster
    #1332
    Menj előre baloldalon lesz 3-4 kicsi szemetes. Obi-Vannal vedd le a tetejüket és rakj össze belőlük egy ajtót. A mögött lesz.
  • matulapapa
    #1331
    Összeraktad azt a nagy LEGO feliratot a kockákból?
  • romisz
    #1330
    Hi!
    Lenne egy gondom az IV/3 mas pályán nem találom a piros cheat-kockát le tudnátok írni plz hogy merre lehet.
    THX
  • jaster
    #1329
    C:\Documents and Settings\neved\Local Settings\Application Data\Lucasarts\LEGO Star Wars II\savegame_0
  • Darth Vader 500
    #1328
    Csumisztok!!!
    Hoan kell berakni a 100%-os save-et?
    Lécci vki segítsen me naon fontos.
    Előre is köcce.
  • gyugyo73
    #1327
    Sziasztok! Nem találom meg a Lego city-be az egymillio legot. 995.040 a vége. Tud segiteni valaki?
  • Darth Vader 500
    #1326
    Az ám de még mien nagy
  • jaster
    #1325
    Akkor valami bug lehet.
  • Darth Vader 500
    #1324
    Fél óráig lőttem az eggyiket!
    És SEMMI!
  • Darth Vader 500
    #1323
    én is azt csináltam
  • Vlala #1322
    Ne a pajzsot lődd, az hasztalan, inkább a két szélén célozd a pajzsgenerátorokat.
  • Darth Vader 500
    #1321
    Addig én is megcsináltam amíg összerakom a lézer ágyút.
    De utána nem akarja szétlőni az energiapajzsot.