1520
A folytatás
  • szunyika
    #1440
    van magyar rajongói oldala valamelyik LEGOs játéknak ?
  • spaky
    #1439
    Köszönöm!
  • hitch
    #1438
    szerintem az 576-ban vagy a cdgalaxis.hu-n lehet megvenni.
  • spaky
    #1437
    Hy All:o)

    Valaki segitsen Lego Star Wars 2. hol tudom megvenni a fiamnak szülinapjára.

    Előre is köszönettel.
    mail. [email protected]
  • steweee
    #1436
    nekem az a bajom, hogy egyedül játszok

    és ott ahol úgy lehetne továbbjutni, hogy mindkét emberre szükség van, ha bekapcsolom a kézi irányítást a második emberre, ugye az elsőt paddal nyomom, akkor a második is manuálon marad billentyűről.

    hogyan lehet kikapcsolni hogy csak az elsődleges karakter irányítása maradjon nálam ?
  • SCTO
    #1435
    Ok köszi nem kell!

    Prccízen megoldottam:D

    Ha érdekel elmondom.
  • SCTO
    #1434
    Sziasztok!

    Először írok ide és segítséget kérnék!

    A Lego StarWars2-ben a V/2 pályán nem tudom a végén kilőni a lézerfalat pedig tudom hogy kéne, és sok tanácsot fogadtam meg ez ügyben: Nem működtek!

    Ezért kérnék egy mentést a játékba de nem 100%-ost hanem csak a V/2 pálya utánig. LÉCCI SEGÍTSETEK!!!!
  • madcow95
    #1433
    Hi all

    Nemtudna valaki küldeni 1 100%-os mentést a Lego Star Wars 1-hez?
    Mert ki akarom próbálni a régi karaktereket is a 2-ben de nekem nincs meg az 1. rész.
    E-mail címem:[email protected]

    előre is kössz
  • attila0012
    #1432
    Végülis nem mindenkinek egy az utolsó.
  • attila0012
    #1431
    Amúgy szerintem már rá jóttél, hogy hol az utolsó minikit. Amúgy mi honnan tudnánk, hogy melyik az utolsó?:)
  • attila0012
    #1430
    Vagy írjon ide!
  • attila0012
    #1429
    Akinek bármi segítség kérés, kérdés vagy bármi. Az küldjön üzenetet a: [email protected]
  • gruikricsi
    #1428
    sziasztok tudna nekem segíteni abban valaki hogy megmondaná honnan lehet letölteni a 100%-os mentést lsw 2-höz?Előre is köszönöm .KÉRLEK SEGÍTSETEK.
  • Sunog
    #1427
    A Harc az uralkodóval című pályán hol az utolsó minikit
  • zoenma
    #1426
    Sziasztok! Két kérdésem lenne, és szeretném ha válaszokat is kapnák :D

    1. kérdés: A VI.Episod-ban az első pályaban röktön a végén ahol Hanso van befagyva, oda a zöld kalapos azaz Boba Fett kell, de én nem találom azt a sísakot, ami rám adja, legalább is a pályába nem, kérlek, HELP, előre is kössz!

    2. kérdés: A gépemen Windows Vista rendszer van, és nem találom a documents and settings mappát, valaki segítsen, mert szeretném elrakni a mentésem, mivel nemsokára új gépet kapok, és arra is rá szeretném telepíteni a játékot, és játszani vele! Előre is kössz a választ!
  • Menő
    #1425
    LegoStarWarsII_Win2k-val idítsad és nem fog kilépni
  • dpt44
    #1424
    ÜDV MINDENKI A IV EPISODE-NÉL AZ ELSŐ AJTÓN BEMEGYEK AZTÁN ADDIG ELJUTTAM HOGY LEA BELEDOBTA A LEMEZT A ROBOTBA DE AZTÁN MINDIG KILÉP HA VALAKI MEG TUDNÁ MONDANI HOGY MIÉRT LÉP KI ÍRJA MEG A FREEMAILOMRA? [email protected].
  • gyongyosi5
    #1423
    Megkell huzni a 3om kart hogy följöjön a Millelnium falkon és a végén meg beleszálni
  • gyongyosi5
    #1422
    Ja amugy az episod 4 / 6os pályályán a legvégén jobboldalt van a sarokban a piros kocka.
  • Trexyke
    #1421
    sziasztok
    az 5 ős pálya végén mit kell csinálni mert nem jöttem rá
    kösszi
  • vBenito
    #1420
    kösszönöm!
    örök hála!

    működik csak elveszett a mentésem :(
    de legalább működik...
  • TrashLáda
    #1419
    Küldtem mailt
  • vBenito
    #1418
    Sziasztok! most van egy nagyobb problémám is... :(
    az a baj hogy ha elindítom akkor kéri azt hogy telepítsem ujra mert
    hiányzik a " d3dx9_30.dll " fájl örök hála annak aki elküldi nekem!
    ui.:nem tudom ujrainstalálni mer nem az enyém a cd azóta meg már nincs is meg :(
    e-mail:[email protected]
    köszz
  • gyongyosi5
    #1417
    Bocs hogy nem ítram csak régen voltam fönt az oldalon. Azon a páylán még én sem találtam de megpróbálom holnapra megkeresni.
  • vBenito
    #1416
    nekem nem tudnál segíteni? (lejjeb)
  • vBenito
    #1415
    Szia!

    Ott az adott időn belül össze kell gyűjteni asszem 1 millió studot
    és akkor kapsz ilyen gold bricket(ami nálam szürke mert rossz a videókártya :) )
  • gyongyosi5
    #1414
    Sziasztok!

    Azt nem tudom hogy mit kell csinálni azokon a páylákon amiknek az a neve hogy Minikit és free player. Ott az összeépített ajtóknál. bemegyek elkezdem a játékot és nme tudom hogy mit kell csinálni, gondolom az arányokat kelll ott fölül megváltoztatni de hogyan?

    Segítségeteket előre is köszönöm
    gyongyosi5
  • vBenito
    #1413
    Sziasztok!
    Nem találom a power bricket a 4/6-os "rebell attack" pályán.
    (nem volt benne az angol végigjátszásban sem)
    légyszíves segítsetek
    köszi
  • TrashLáda
    #1412
    Nincs mit. A "repülő" házra gondolsz? Azzal semmit, csak a amikor
    "elrepül" akkor ott van egy fém cucc amit felrobbantasz és összeraksz belőle egy kocsit, és összeszeded vele a kék érméket. Egyébként lőj szét, robbants föl, erőzz ki MINDENT amit csak lehet. Ja és a járműveket is használd mert van egy csomó kék érme amit csak akkor látsz ha valamilyen járműben/tauntaun-on stb. ülsz. A két nminikitet majd még megpróbálom leírni.
  • HerrKiss
    #1411
    Köszi! Sikerült!
    A kis kocsit már számtalanszor összeraktam, csak sosem mentem el vele olyan sokáig.
    Közben a fejvadászos küldiket is megcsináltam már, úgyhogy csak a két minikit kell...
    Meg még egy dolog. A LEGOLAND-es pályán van egy házikó, ami "szétmegy" ha közeledem felé. Azzal mit kell csinálni?
  • TrashLáda
    #1410
    bocs, ez a 2. kép
  • TrashLáda
    #1409
    Szia
    Secret Plans: Ezen az ajtón bemész



    utána a folyosón kétszer balra kanyarodsz azt hiszem, de ugy is megtalálod ezt a fém valamit:



    Felrobbantod és összeraksz belőle egy kis kocsit, felmész arra az emelő féleséghez, (ami a te képeden látszik) és előjön a minikit.
  • HerrKiss
    #1408
    Hát, nem sikerült elsőre... :-(


  • HerrKiss
    #1407
    Helló!
    Ha már ilyen kedvesen felajánlottad, élnék a lehetőséggel :-)
    Ha sikerült belinkelni, akkor az alábbi helyeken nem lelem a minikiteket. A detektor jelez, de hiába ugálok, ERŐlködök :-), semmi :-(



    Kérlek, ha tudsz, segíts!
  • TrashLáda
    #1406
    Ja és a lényeg: ez a kocka ami az V/5-ön van, ez pont a minikit detector
  • TrashLáda
    #1405
    Üdv.
    Végigjátszás
    Sajnos angol nyelvű, esetleg ha képet feltöltenél akkor tudok a minikitekben segíteni . Arra emlékszek hogy az V/5-ön (Could City Trap) a piros kocka rögtön a kezdésnél, az X-wing hajtóműve mögött van (ugrálsz egy kicsit és felveszi).
  • HerrKiss
    #1404
    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni. Szeretnék egy 100%-os mentést készíteni, de 91,3%-nál elakadtam. Hiányzik még 4 minikit és 2 piros kocka.
    * IV / 1 Secret Plans - 1 minikit
    * IV / 3 Mos Eisley Spaceport - kocka
    * V / 2 Escape From Echo Base - 1 minikit
    * V / 4 Dagobah - 1 minikit
    * V / 5 Could City Trap - 1 minikit, piros kocka
    Nem tudom már megmondani, hogy melyik minikit-ek vannak meg; nincs valami leírás arról, hogy melyik minikit merre van?
    A LEGO Star Wars 2-ben létezik minikit detektor?

    Továbbá elakadtam egy kicsit a Jabba-s pályákon. Rögtön a másodikon, ahol - azt hiszem - Obi Wan-t kellene megkeresni. Mászkálok a fejvadászommal, de mindenhol olyan ajtók vannak, amit csak robottal lehetne kinyitni. Itt meg ugye nem tudok karaktert váltani. Hogy lehet ezt megoldani...?
  • Beni21
    #1403
    Kösz de nem megy felépítem mind a kettő lézerágyut lövöm azegyiket utána a másikat de nem sikerül hol kell lőni?
  • MrCellophane
    #1402
    Beni 21

    Építsd fel a két ágyút és adj a lézerfal két oldalának!
  • MrCellophane
    #1401
    Sziasztok!

    Segítsetek kérlek!


    A LSW II.ben megvan a 100%, megvan az oldsave, megvan a 4.000.000.000., de a karakter készítőben tök kevés az alkatrész...arról nem is beszélve, hogy a színük más a tartályban és a pályán.

    mindenhol azt írják, hogy az összes fegyver, test, sisak és fej felhasználható, de nekem 5-6 van csak belőllük... megőrülök!

    LÉGYSZI SEGÍTSEN VALAKI!!!!

    Előre is köszi!