1520
A folytatás
  • Heian
    #1480
    Helló!

    A 2. képnél mindig a két embernek a fehéren világító ponton kell állnia,és ezt addig csináld míg ki nem nyílik az ajtó.
  • Heian
    #1479
    Sziasztok!

    Tud valaki segíteni nekem?

    Azoknál a pályáknál amikor 3-3 aranytéglát kell összegyűjteni.
    5 perc alatt hogyan lehet össze gyűjteni 10 MILLÓt?
    Mit kell csinálni annál amikor újra ki kell pörgetni az egész pályát szintén aranytégláért?

    A válaszokat előre is köszönöm.
  • thedarkdawe
    #1478
    csá all léci segitsetek mert sokszor a kijátszásnál jártam de mindig ujra lett rakva a gépem sokszor a virusok miat.Most tesom kezdte el a játékot.Lécives segitsetek neki mert én sem emlékszem hogy hol van a 4X piros tégla.Lécives aki tud segitsen [email protected] vagy xfire:megyeridavid vagy msn:[email protected]
  • Herma
    #1477
    Hello!
    Tudna valaki segíteni megakadtam az Episode V, Chapter 2 (Escape From Echo Base). Ott amikor az energiamezőt kell eltüntetni. (nemtok beilleszteni képet mert nemengedi)
  • lewus
    #1476


    hello valaki segitsen itt akadtam el a Sarlac verménél
    elöre is köszi
  • Eisenhauer
    #1475
    Helló! Valaki tudna adni nekem egy 100%-os mentést az ELSŐ részéhez? Merthogy az 1. résznek a fórumába beírtam, de még nem válaszoltak + lehet, hogy itt is tud valaki adni, mert hátha használta az old savet
  • attila0012
    #1474
    Háát, én már rengetegszer kijátszottam hibátlanul! De nem emlékszem, sajnos. Annyi biztos hogy a 4. részben valahol!
  • horikecske
    #1473
    hali ki tudja hogy hol van a 2x pontok piros téglája ?
  • attila0012
    #1472
    Slash ott az a lényeg, hogy lődd ki az egész erő mezőt, csak aztán kellenek azok a tantanok. Mássz rá egy tantanra és a hajónál ugorj rá!
    Ott csináld meg a tetején. Majd gyere le és kész! Ha már tudod akkor mind1.
  • horikecske
    #1471
    hello nekem egyik meghajtóba sincs olyan mappa hogy stettingsaplication
  • guzu99
    #1470
    Sziasztok! Ha valakinek megvan az összes pálya mentése,kérem küldje el nekem.Köszönöm! címem:[email protected]
  • gruikricsi
    #1469
    hello nekem olyan kérésem volna hogy ha valaki megtudja adni akkor nekem kellene az összes pályán hol lehet megtalálni a piros négyzeteket?
    email címem: [email protected]

    nagyon köszönöm előre is
  • simko
    #1468
    tudja valaki, hogy hogyan kell kódokat beírni, mert nekem nem fogad el semmit. előre is kösz.
  • simko
    #1467
    olyankor mikor áramot vezet beléd át kell lépni a másik karakterbe, és azzal gyorsan letámadni
  • Zedok
    #1466
    hali! psp-n van meg a játék és nincs valakinek ötlete h hogy lehet kivédeni az áramot? mármint amikor sidius nagyúr küldi felénk a 220at azt hogy lehetne kivédeni?? :)
  • SCTO
    #1465
    Slash0821: Szét kéne lőni a lélzerfal mindkét oldalát de ez nekem sem ment simán.
    DE ha megveszed a SELF DESTRUCT extrát akkor C-3PO-val vagy R2-val ki tudod robbantani a falat az erő használata gombbal.
    lac556: Menj fölfelé egy bombával és robbantsd fel a barlang kapuját.
  • lac556
    #1464
    helo kellen egy kis help V epizod 1 pálya amikor az elején urhajoval kell csinálni vmit mit?
  • Slash0821
    #1463
    Hello sziasztok....
    Nem tudom hogy tudtok e segíteni nekem mert elakadtam a v.-epizód 2.ik-pályáján...
    odáig jutottam hogy meg van már csubi is... kinyitottam az első "garázst" rátologatom azokat a dobozokat a helyükre kinyílik a második "garázs" ott van az a két tantaun és utána...?? mit kell csinálni?? mert csináltam már minden félét... a hajónál lévő védőmező egyik felét sikerült kilőnöm de a másikat nem miért?? mit csináljak??
    előre is kösz..
    üdv. Slash0821
  • SCTO
    #1462
    Szivesen!
    Ha mondod hol akadtál el akkor segítek.;)
  • thgiled
    #1461
    Szia SCTO!
    Nagyon szépen köszönöm!
    Amúgy megint elakadtam..xD
    Most nem tudom, így hirtelen, hogy hol is:P De ha megnéztem megint kérdezek bénákat. Még egyszer köszi!
  • SCTO
    #1460
    Szia!:-)

    Vedd fel a yodát a háradra ugy kell erözni és segit kiemelni.
  • thgiled
    #1459
    Sziasztok!
    A Dagobah pálya végén nem tudom kiemelni az x szárnyút a mocsárból. Megmozdítom erővel, de visszaesik a vízbe. Jobb oldalon az egyik fán látok egy kart, lehet köze van ahhoz, hogy nem tudom kiemelni, de oda meg nem tudok felmenni. Valaki segítsen pls!!!
    Még a sztorit nyomom, de elakadtam!!!
  • lewus
    #1458
    http://files.filefront.com/Lego+Star+Wars+2+Save+File/;5542897;/fileinfo.html
    innen leszedhetitek
  • Eisenhauer
    #1457
    Helló!

    Kellene egy 100%-os végigjátszás (nem fontos, de ha lehetne, az összes karival).

    E-mail címem: [email protected]

    Előre is köszönöm!
  • SCTO
    #1456
    Jaaaa asszem már tudom.

    A pálya végén az ágyúval azt a kettó piros izét:-) amiknek pajzsa van.
    Csak lődd. Ha elfogy a lőszer tölts R2D2-vel, a másiknak nem tudom hogy kell leszedni normálisan a pajzsát, de én azt is a Self Destruct-al csináltam.;)
  • SCTO
    #1455
    Bocsi nem tudom melyik helyről beszélsz:(

    Tudnál adni pontosabb leírást is?

    De azt tudom hogy a 6/2 az a Carcoon Veremes pálya.
  • star wars 50
    #1454
    Pontosabban a tetejerobban de az alja nem.Segítsen valaki!
  • star wars 50
    #1453
    Hogy kell az SW 2-be 6.episode 2.pályán szétlőni azzal az ágyúval szétlőni azt a kettő tornyot vagy valami olyasmiket szétlöli?
  • SCTO
    #1452
    Ok!

    Én meg majd válaszolok rá;)
  • Konti
    #1451
    kössz , közbe rájöttem én is :D. Azt hittem hogy oda vmi más szar kell, mert boba fet fejet mutatott az a cucc. :D
    kösz még 1 szer :D, majd ha elakadok még akkor írok :D =)
  • SCTO
    #1450
    Tudnék

    vedd fel azt a hülye sisakot akkor ki tudod nyitni;)
  • Konti
    #1449
    Köszi Szépen ! Sikerült megcsinálni , most viszont az a tré hogy a JAba palotájából nem tudok tovább menni. Ott van a lefagyasztott Solo de csak úgy tudnám kiszabadítani, hogy ha a boba fat feloldja vagy mi a szösz.
    Tudnál segíteni?
    előre is kössz :)
  • SCTO
    #1448
    Húzz le egy kart akkor a társad lehúzza a melletted lévőt és kinyílik 2 kar között egy ajtó

    Az egyikben vagy a hercegnő;)
  • Konti
    #1447
    Hello! vkinek nincs egy 100 %os magyar végigjátszása? =)
    elakadtam azon a pályán amikor ki kell szabadítani a hercegnőt. Van egy hosszú folyosó amin egy csomó kar van. Azokat végig húzkodtam de azon kívül hogy onnantól nem jön egy őr se nem történt semmi. :S Kéne elvileg az R2-D2 hogy kinyisson vmit de nem találom. Vki PLZ írjon.
    Kössz, Gábor
  • attila0012
    #1446
    háát igen
  • szunyika
    #1445
    hát úgylátom nincs értelme csinálni egy olyan oldalt ahol LEGO-s játékok volnának [SW, indi, batman], kárérte...
  • attila0012
    #1444
    Kell valakinek 100%-os mentés?
  • szunyika
    #1443
    ezek közt nincs például a SW1-2 vagy az indiana jones-os lego
    tehát fura lap az....
  • TrashLáda
    #1442
    itt van egy csomó rajongói oldal (nem csak pc-s játékok)
    lego
  • attila0012
    #1441
    nem tom de szerintem biztos hogy van:D