1520
A folytatás
  • C7
    #1080
    ja, az az volt. hirtelen nemtuttam, olyan sok minikit van azon a pályán. ha jól emlékszem pontosan 10:D
  • C7
    #1079
    :D
  • adios
    #1078
    Jól teszed :)
  • C7
    #1077
    ó, mingyá elpirulok
  • adios
    #1076
    Köszi mindenkinek a segítséget.Szeretem ezt a topikot,mert itt mindenki olyan közvetlen és segítőkész.Ritka az ilyen fórum.Mégegyszer THX.
  • Serpa
    #1075
    első: össze lehet rakni egy járművet és azzal oda tudsz menni, de ugrálva is oda lehet menni.
    második: menj körbe a luk körül, de érints minden négyszöget.
    harmadik: erre nem emléxem.
  • C7
    #1074
    fatetu!

    ezt kell: lsw_0 ha az első mentés volt!

    adios!

    az 1.höz a traktorral kell menni, ez kell a répákra is.
    a 2. hoz egy kép jó lenne.
    a 3. nemtom, nekem nem volt gondom, talán ne felszedd, hanem lőj bele egyet
  • adios
    #1073
    Még egy kis segítséget szeretnék kérni, mégpedig a következő helyszíneken:
    Az első a Battle of Endor nevű bolygón van egy vízesés,és annak a tetején van egy minikit,de sehogy sem tudok oda feljutni.
    A második a Jedi destiny-n ahol bemegyek egy terembe és ott a detektor a fal mögé mutat valamit,lehet hogy valami titkos ajtó,de nem tudom kinyitni.
    A harmadik pedig az Into the Death Star nevűn ahol végülis megtaláltam ott ahol 3 bombával kell felrobbanrtani 3 "földön" lévő célpontot,elő is jött a minikit,de amikor felakarnám venni egyszerűen felrobban.
    Röviden ennyi előre is THX a segítséget.
  • lacibacsi
    #1072
    :)
  • fatetu
    #1071
    adios!!
    Köszi, azt eddig is tudtam, hogy hol lehet összerakni, csak azt nem hogy hol és hogyan tudom használni. Köszönöm

    C7!!
    Namost eddig megvagyok, de azt a mappát kell ide másolni(Lego Star Wars)
    , vgay csak azokat a fájlokat amik benne vannak ???
    Előre is köszi
  • C7
    #1070
    én meg még annyit se segítettem neked
    a mentést ide kell másolni:
    C:/Documents and Settings/fiókod neve/!Local Settings/!Application Data/Lucasarts/Lego Star Wars II

    !=rejtett könyvtár
  • adios
    #1069
    :)
  • roblee
    #1068
    Örülök, hogy segíthettem, bár az nem volt túl sok.
    Csak a lelket próbáltam tartani benned!!!
  • adios
    #1067
    Saját megad által készített emberkét úgy tudsz berakni,hogy a kantinban a bárpult mellett van 2 henger amiben külön-külön össze tudod állítani a saját embereidet.Amikor kész vagy ezeket a Free Play modban tudod használni ott ahol akarod.
  • fatetu
    #1066
    yeeeeeeeeeeee
    Sikerült szétlőnöm azt a vackot.
    Nem tom Nálatok hogy sikerült, de én először leszedtem a pajzsot a bal oldaliról, felmentem az ágyúhoz és ugy kb. a 10. lövésre szétrobbant---> ezután szedtem le a pajzsot a másikról a C3PO-val és lőttem szét
    Én most olyan boldog vagyok...
    De, hogy továbbra is zaklassalak benneteket, lenne két kérdésem:
    -Hogyan tudok berakni saját, általam fabrikált, emberkét??
    -Hova kellene bemásolni a sima Lego Star Wars mentésfájlát, hogy azt a játék lássa is..
    Előre is köszönöm
    ----------
    És szeretném megköszönni mindazoknak, akik arra ösztönöztek, hogy ne adjam fel:
    robllee-nak, lacibacsi-nak, adios-nak és C7-nek.
    Nagyon köszönöm
  • fatetu
    #1065
    C7!!!
    Köszi szépen az oldalcímet...
    -----
    Ha Te 3-mat találtál, akkor én nagyon béna vagyok
  • C7
    #1064
    lacibacsi!

    azt én is próbáltam, csak ha fél méterrel közelebb vok a kelletténél, mire mellé lövök (meg kell fordulni)addigra megint sokat kő menni
  • C7
    #1063
    amúgy azon a honlapon, fatetu, én 3 féle fixet találtam
  • C7
    #1062
    végigjátszás
  • fatetu
    #1061
    lacibacsi!!!
    Sztem is egyszerű játék és én se használok trainert csak gondoltam megkérdezem; le se töltöttem
    Csak tudod az a fránya valami amit még mindig nem tudok szétlőni..

    adios!!!
    Sztem ez vicces, mert pont azon a részen nem tudok továbbmenni, és igy már tudom hogy veszed azt fel.
    Szét kell lőni a jobb oldlali forgó "tornyot" és ott le tudsz menni
    Remélem jóra gondoltam; sok szerencsét
  • C7
    #1060
    amikor az egyik céltáblát lelövöd, menj le, a céltábla helyénél le lehet esni
  • adios
    #1059
    Hali!
    Az lenne a problémám hogy minikiteket keresek,de van egy olyan amit egyszerűen nem tudok megszerezni.Jabba hajójának tetején van a padló alatt, a két ágyú ágyú között.Sehogy sem tudok oda lejutni,nem találom az oda vezető utat.Segítségeteket előre is THX.
  • lacibacsi
    #1058
    Ezzel először én is kínlódtam, de rájöttem a trükkre.
    Mindegy melyikkel kezded. Ha nem akarja lelőni, akkor messzebb kell meni tőle a lépegetővel - jó kis cammogós tempóban - és máris simán kilövi mindet.

    fatetu:
    ez egy olyan egyszerű és könnyű játék, hogy semmi értelme trainert, meg ilyeneket használni.
    A 6 éves kisfiam is végigvitte már, ráadásul sokkal gyorsabban mint én és egy-két extrém feladat kivételével még az én segítségem sem kellett neki.
  • fatetu
    #1057
    C7!!!
    Ez a "végigjátszás" honlap ez melyik.
    Nem vágom, pedig érdekelne.
    Előre is köszönöm
  • C7
    #1056
    nekem is volt ilyen, de nem ott, hanem a 6/3. pályán a végén ha nem az alacsonyakkal kezdtem, hanem egy alacsonyabban lévő maradt utoljára, nem bírta becélozni a lépegető
  • fatetu
    #1055
    Csak könyörgöm mondja azt valaki, hogy Ő is simán leszedte a jobb oldalit, és a bal oldali megy nehezen.
    Azon az oldalon, amit roblee mondott, azon találtam trainer-t meg unlocker-t, meg mittomén. Az jó ?
    És nagyon öszönöm mindenkinek az eddigi segítséget is
  • Kromka
    #1054
    Adios köszönöm segítséged már nem tudtam mit kezdjek a játékkal! még egyszer kössz
  • C7
    #1053
    a végigjátszás honlapján még video is van róla, a menüben megtalálod a Strategy Videos nál
  • Serpa
    #1052
    berakna vki egy képet arról a toronyról, ami szorja pénzt?
  • C7
    #1051
    nekem első lövésre mellette talált el vmit, másodikra meg a céltáblát
  • adios
    #1050
    Oksa igazad van.
  • roblee
    #1049
    Keress hozzá egy fix-et. Ha jól tudom a www.gameburnworld.com-on találsz, ami kijavítja ezt a hibát.
  • lacibacsi
    #1048
    Na jó. Kár ezen vitatkozni. A lényeg, hogy simán ki lehet lőni. Ha nem megy, akkor gyakorolni kell még az ifjú padawan-nak...
  • adios
    #1047
    az oszlopot célozza be nem a táblát.Ha az oszlop sarkát találja el ha pl éppen elfordult a céltábla akkor nem a céltáblát,hanem az oszlopot találja el.Tapasztalatból mondom.
  • lacibacsi
    #1046
    Olyan nincs. Ha arra felé lő, akkor magától becélozza a céltáblát.
  • adios
    #1045
    próbáld meg a win2k exe-t indítani
  • Kromka
    #1044
    Hali kéne egy kis segítség. 1/1 pályán amikor Leila beledobja artuba a lemezt az utána következő résznél amikor bemennék az ajtón kidob a játék a windowsba. ratyi verzió van meg nem tom mi ez kérlek segítsetek. előre is köszi : Kromka
  • fatetu
    #1043
    lacibacsi!!!!, és adios!!!!!!!
    Igen, odatoltam a dobozokat---> burkolat le..., és ezek után lövöm
    De akkor azt nem értem. hogy a másikat miért sikerül elsőre felrobbantani, pedig nem is célzok sehova, csak lövök és bummmmmmm

    De ki fogom bróbálni ezt a "céltáblás" dolgot
  • adios
    #1042
    De az is lehet hogy nem a céltáblát találja el,hanem a többi részét az oszlopnak és akkor nem csoda hogy nem robban fel.
  • lacibacsi
    #1041
    A "céltábla" körül lévő burkolatot lerobbantottad már?
    Oda kell tolni hozzá jobbról és balról is egy-egy ládát és akkor válik kilőhetővé.
    Ha ezt megcsináltad akkor működnie kell.