1520
A folytatás
  • C7
    #1160
    azt nemtom, de lehet, hogy neked is az, ami pálya közbe van, a LegoStarWarsIIWin2k.exe fájlt indítsd le
  • vixo
    #1159
    Hi all!

    Lenne egy olyan kérdésem,hogy telepítés után a játék amikor elindítom kiír egy hiba üzit,amire sokan azt mondják,hogy gép hiba, kártya csere,stb.De szerintem ez nem így van mivel nekem megvan az SW:Republic Commando és ez tökéletesen ment.de most amikor nem olyan rég feltettem újra,teljesen ugyan ezt a hiba üzit írta ki,mint a lego-nál.Theát akkor most mia gond?Valaki tudna nekem segíteni???Szerintem naon faja ez a game és ki szeretném próbálni,de sajna nem tom! :((
    Szoal,ha tudtok,akkor segítsetek!!!
    Előre is Kösz!
  • red bull
    #1158
    Mind 1 azért kössz...
  • C7
    #1157
    sztem gépgond, átlagos hiba. az egybe elmosódó sárga háttér volt, semmit se lehetett látni, ebbe meg ez van, gondolom
  • red bull
    #1156
    Óh! :@ ne már..
  • C7
    #1155
    nemtom
  • red bull
    #1154
    Nem válaszolna senki?? PLS!
  • red bull
    #1153
    Error 1330.A file that is required canonnt because the cabinet file H:/Default~1.cab has an invaild digital signature. This may indicate that the cabinet file is corrupt. Error 3 was returned by WinVerifyTust......Nah enkem ezt irná ki telepitéskor a játék...Mit tegyek...HELP PLS
  • red bull
    #1152
    Syasztok....Tudnátok nekem segiteni???..Telepitéskor a játék ( A tesómnak kell ) kiir valamien hibaüzenetet...mindjárt irom hogy mit...
  • adios
    #1151
    Az első rész mentéseit hívják old save-nak, tehát régi mentésnek.
  • bnorb
    #1150
    Mi az az old save???????
  • C7
    #1149
    ott lét egymás melletti kar nyit egy ajtót, amit nem lácc abból a nézetből, a jobboldalon az utolsó pár kar nyitja Leia ajtaját
  • paragraf
    #1148
    A halálcsillagon vagyok amikor ki kell szabadítani a hercegnöt.El is jutottam a börtöncelláig a 3 blaster karakterrel(Chuwi,Han,Luke),de nem tom hogy mit kel csinálni.Van ott egy csomó kar de hiába huzkodom öket,semmi sem történik.Elvileg az R2-es kell az ajók nyitásához,de a robotokat sehol sem találom.
  • Streetlife
    #1147
    Hali! nekem az a problémám hogy a lego starwars II-t nem tudom beállítani hogy melyik meghajtóra tegye , nekem két félre van osztva a vinyó... és a C:\ Teljesen megtelt ezért a D:\ be akarom rakni... és amikor ezt a telepítőbe beválasztom akkor ugyanúgy a C:\ be próbálja telepíteni... :( van valami ami ez blokkolja?
  • C7
    #1146
    de még délután megpróbálom elküldeni neked gmailről
  • C7
    #1145
    még mindig aszondom, kérd el vkitől, biztos megvan vkinek
  • C7
    #1144
    bocs, én így nemtom átküldeni, mer elindul 1200zal, aztán csak 5tel megy el. router van, apának is korlátozza a netét, nemtom holnap éjjelig tölteni neked, bocsi
  • C7
    #1143
    crack a hoodlum mappában lesz hozzá
  • C7
    #1142
    na, csinálom a képet, 5 perc múlva küldöm
  • C7
    #1141
    vagy nincs neted? majd előkaparom vhonnan, ha tudom
  • C7
    #1140
    de mér nem töltöd le? simán lejön egy BitLorddal. mér nem jó neked a torrent?
  • C7
    #1139
    aszhittem, mentés kell, bocs, nincs meg a cdje
  • C7
    #1138
    elküldtem
  • C7
    #1137
    nem nagy kérés, megszámolom neked, kb 5-10 embernek majdnem mr elküldtem, szóval fél perc múlva megkapod
  • GTA
    #1136
    C7 lehet, hogy nagyon nagy kérés, de légyzi küldd el nekem a lego star wars 1-et e-mailben citromailen keresztül.(akár képfájlban is jó).

    Az e-mail címem: [email protected]
  • GTA
    #1135
    Már ha megvan neki. Nem mindenkinek van otthon net, és nem mindenki tud letölteni a munkahelyéről, mert 80%-ban terheli a rendszert.
  • C7
    #1134
    akkor is pihenek:D ugyanaz számomra. na ha vki megunná, ezzel jáccon, egy kis ingyenreklám: Marvel: Ultimate Alliance!
  • Doom 4
    #1133
    nem halt ki csak mindenki boldogul
  • C7
    #1132
    na mivvan, kihalt a topic? nem baj, legalább van egy kis pihenőm
  • C7
    #1131
    akkor te vettél fel
  • asd16
    #1130
    nem tudom mi az a minikit!
    freeplay modban meg nem megy
    szal nem tudom hogy miket irtal
    le tudnad irni reszeletesen
    vagy vegyél fel MSN-re:[email protected]
  • C7
    #1129
    ott minikit van, vagy free play módban kirobbantod a csontvázakat, és ha mennek, egyszer rámennek, neked is akkor kell, vagy a végén Csubival visszajössz, a lövőt kell összerakni, és kilövöd az ajtó rácsát, aztán c-3poval kinyitod
  • asd16
    #1128
    HI!
    Én a V. részben ott akadtam el ahol Han Solo-val + Leila-val kell elindulni!(JEGES PÁLYA)
    elmegyek mindenfele de nem tudom mit kell csinalni, mert van 2 oan hely is ahol 4 gomb van a földön és csak 3 emebrem van!
    vki segitsen !
    MSN-em:[email protected]
    vagy aki tud adjon mar magyar nyelvű végigjátszást hozzá vagy linket ahonnan le tudom tölteni!
  • GTA
    #1127
    Küldj képeket onnan, ahol a minikit detektor mutatja. Akkor tudok segíteni
  • Novbert
    #1126
    sziasztok!
    Vannak pályák ahol az istennek sem találunk meg egy-egy minikitet, még a detectorral sem... ( pl.: hoth Battle, Dagobah, Falcon Flight, Moth Eisley Spaceport ) Végigmentünk rajtuk storyban is a detektorral, meg freeben is, de valahogy nem sikerül. a Mos Eisleynél még a detektor sem jelez semmit, a többinél legalább igen, bár azokat sem tudjuk felvenni...
    valaki tud segíteni? képeket küldeni a minikitek lelőhelyeiről, vagy valami jó leírás róluk, hogy hol vannak? ( nem a mycheat.comosat)
    köszi
  • demetan
    #1125
    már megvannak, mégegyszer thx!
  • demetan
    #1124
    meg egy kérdés: hol vannak az 1. rész mentései?
  • demetan
    #1123
    thx mindent
  • C7
    #1122
    lődd a lépegetővel a házakat, mindet!. a legelején legbalrább van egy rét, ha arramész, kinőnek a virágok. régi mentés hely: C:/Documents and Settings/fiókod neve/!Local Settings/!Application Data/Lucasarts/Lego Star Wars II

    !-rejtett mappa!!!
    mappástul mindenestül ide kell másolni. ha első mentés volt, ezt kell: lsw_0

    az V./5. pályán van, az X-szárnyú mögött szorosan a kérdéses kocka
  • demetan
    #1121
    ja és melyik pálya piros kockája a minikitdetektor?