708
Logitech G Series
  • Sippie
    #708
    eddig nem jár piros pont a logitech szervíznek azt kell hogy mondjam... 8 napja vitte el az egerem a futár, és még hozzá se kezdtek a munkához. Jövőhéten megint hosszú hétvége jön, 3 munkanappal, ha hétfőn sem oldják meg, kizárt hogy azon a héten megkapjam. Márpedig egy kb 5 perces melóért, hogy a kábelt kicseréljék, elég szép dolog 2 és fél hetet várni... még jó, hogy van itthon egy 3 gombos vacak egerem.
  • Hecker007
    #707
    Elvileg szabvány csatlakozó, de ha nem az se érdekelt volna, mert beforrasztom fixre :D
  • Sippie
    #706
    hát nekem az egeret elkérik, elvileg futár jönne érte, de a tököm se tudja hogy ezt most nekem kell-e intézni vagy a Fixit-nek... Viszont azoknál meg ott van a leírásban hogy kábel sérülés esetén nem javítanak... dafaq :D
  • Dodo55
    #705
    Lol, ha ezt tudom :D

    Igaz nekem egy kis cola meg utána egy kis kávé szétmarta az egyik billentyűmátrix áramkört, de ha tudom, hogy el sem kérik akkor nem állok neki folyamatosan javítgatni amíg a sok szereléstől el nem törik a szalagkábel nyaka :(
  • LSSAHPAUL
    #704
    Buta dolog, mert annyira triviális lenne egy vas drótot bekötni vagy valami pecazsinort, és ha húzódik akkor húzódjon az amelyiken nem folyik áram.. soha nem menne tönkre semmilyen cuccuk. Most szólok hogy végérvényesen megsemmisült a 30-eftos logitech fejhallgatóm miután fél évente voltak 'szálszakadási' gondok a fejhallgató pántjában, a sok méret állítgatás miatt, illetve a mikrofon fel-le állítgatásánál is. Kb 15x kellett javítanom, de a sok szétszerelés miatt már kikopott a müanyag sín, na nem ragozom a lényeg hogy vége van szegény párának, és ez is a hülyeség miatt, ezt is jobban meglehetett volna csinálni, minden cuccomat rendeltetés szerűen használok, csak sokat :)
    A logitech MX500-as viszont mai napig megy, (akkor vettem amikor az év egere volt, félhavi fizum volt anno) autocad-en rajzolok vele, vettem hozzá nemrég tappancsot mert csontra elkopott a 10 év alatt(7500ft volt szállítással) :D
  • Sippie
    #703
    Na ennek elvileg olyan a csatlakozófelülete, csak az a bumszli elágazás nem kéne bele, lehet úgy nem fér el a G400-ban.
  • Sippie
    #702
    szóval a billentyűzethez is szar a kábelezés. Érdekes, a hangfalam jól bírja, pedig párszor már feszült meg a kábele, amikor előrebukott :D
  • Sippie
    #701
    és azt mi alapján raktad bele? Mármint találtál egy razer vezetéket, és pont beleillett? Megnézném, hátha ebay-en árulnak pont olyan fajtát :D
  • LSSAHPAUL
    #700
    A G15 billem egyik pillanatról a másikra elromlott. 5 éve használtam gond nélkül. Felvettem a kapcsolatot logitech-el, (magyar) mondták hogy 3 éve lejárt a garancia, de ha bemutatom kicserélik. Kerestem, nem találtam erre mondták fényképezzem le akkor. Lefényképeztem, erre küldtek egy legújabb G510-et asszem (munkahelyen vagyok, de a lényeg hogy 50.000 ft egy ilyen :)
    A régit nem kérték el, ezért szédtem, és csak a kábel volt 'megtörve' ott ahol bemegy a bill-be. 1 perc alatt megcsináltam, a furi az hogy nem emlékeztem rá hogy megrántottam volna.. de könyörgöm senki nem várja már el az embertől hogy minden egyes nap, éveken át egyszer se fogja megrántani...
  • V43 1105
    #699
    Ha játék, akkor wireless nem jöhet szóba nálam.
  • Hecker007
    #698
    Nekem a Logi egérben a Razer vezeték van :D Sajnos a Logi nem tud egy értelmes vezetékezést csinálni semelyik termékében sem...
  • Sippie
    #697
    Ja izé a magyar supportnak írjak, vagy az angoloknak?
    Magyarok is kis aranyosak? 2 éve problémáztak és mindenféle szakszervízbe kellett regisztrálnom meg mittomén, le is szartam :D
    Viszont olvasom, hogy jó sok típusnál van ilyen kábel probléma. Hát nem lehet valami normálisra kicserélni? Alapítsunk egy sufnituning céget, ami erős kábelt gyárt logitech egerekhez, tuti nagyot kaszálnánk... :D
    Egyébként a wireless gaming egerekről mi a vélemény? A kábel nem törhet, az jó pont, de input lag? Pedig van vagy 2-3 fajtája a logitechnek játékra.
  • Sippie
    #696
    na akkor írok nekik, bajom nem lehet tőle :D
  • V43 1105
    #695
    Azt is kicserélik röhögve, vagy ha más nem kapsz pl. 50%-os kupont meg ilyenek , csak jól járhatsz =P
  • Sippie
    #694
    Hopp, és laptopnál is csinálta. Akkor lehet mégis van valami kábel gebasz
  • AnyátokKurva
    #693
    Aki akar látni egy náci fasszopót, kattintson :

    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=536046376440060&set=a.139364052774963.24349.100001041079857&type=1&theater
  • Sippie
    #692
    hát nemtom, 520-as corsair tápom van, ennek azért kéne bírnia. Úgy is akarok venni usb bővítőt, mivel alapból csak 4 van, és az alaplapon van még szabad csatlakozó felület, az szerinted megoldhatja a gondot? Én is a kábelre gyanakodtam, mert egyre többször fordul elő, de akkor a laptopnál is szarakodnia kéne :D
  • LSSAHPAUL
    #691
    Bakker én minden második asztali pc-énél találok ilyen hibát, valszeg korrodálnak az usb érintkezők, vagy gyengül a tápegység..
    De az is lehet hogy megvan sajnos szakadva az egér kábele és most pont úgy van hogy érintkezik :p Még próbálgasd pár helyen, ahova tudod vidd el, és rá fogsz jönni mi a baj.
    Én most vettem meg a G600-at, csípem a logiteket, de nem vagyok elragadtatva, annyi gomb van rajta hogy nem lehet úgy megfogni hogy ne nyomjál egy gombot, komolyan :(
  • Sippie
    #690
    hát rohadjak meg, ha értem az egeremet... asztali gépre dugva, folyamatosan szakadozik meg a "kapcsolat" még a lézerfény is elmegy néha, aztán fél perc és visszajön. Akármelyik USB-be dugdosom. most meg laptopba dugva használom win7-el, és semmi ilyen gond nincs.
  • LSSAHPAUL
    #689
    Próbáld meg! Rendesek nagyon!
  • Sippie
    #688
    Garancián túli egér problémával leszar a Logitech support, mi?
  • czky
    #687
    Közben leesett, csak még nagyon reggel volt. :D
    Igen ugyan úgy surrog. Szövetpadot használok. Elsőre itt is volt furcsa hang, aztán rájöttem hogy a vezeték hozzáért a padhoz és azért volt reszelős hangja. Kicsit felfelé görbítettem a vezetéket, aztán jó lett.
  • czky
    #686
    Úgy tűnik ezek a rágcsálók már csak ilyenek... :D
    A lényeg persze, hogy jól működjön. :)
  • czky
    #685
    Pontosan mire gondolsz?
  • Lacika 79
    #684
    eltérő az enyémnek is, és igazából nem érdekel, működik :)
  • pointer4
    #683
    Ha előre vagy hátra tolod, akkor ugyan úgy surrog ?
  • czky
    #682
    Vettem egy Logitech G9x egeret.
    Az mennyire elfogadható, hogy a jobb és bal klikknek eltérő a hangja?
    Kicsit zavar a dolog, mivel eddig egy G5-öt használtam és annak semmi ilyen "gondja" nem volt.
  • bajtokarpi
    #681
    Logitech G 600-ról valakinek van esetleg tapasztalata, véleménye?

    Köszi
  • Zomil
    #680
    Nekem a G5-ömhöz semmi nincs felrakva.

    Amugy optikát is megnézted? Semmi kosz nincs ott? Mert nekem is volt, h csinált ilyet mikor egy kis szösz ott volt benne.
  • Sippie
    #679
    rendszer újrarakás óta eltűnt a hiba.

    Viszont ami zavar már egy ideje, hogy az egér mozgása nem folyamatos. Olyan mintha láthatatlan rácspontokon ugrabugrálna, meglököm az egeret, és nem mozog, hanem ugrik egyet. Tapasztalt már valaki hasonlót? (értem én hogy valami akadozása kell hogy legyen mert csak pixeleket tud ugrani, de ez nekem több pixelnek tűnik, játéknál ahol precíz célzás kell nagyon zavaró) a gyorsítást a gaming szoftverből kivettem, a windows egér beállításánál is. esetleg hagyjam a picsába a logitech szoftvereket, és sima microsoft felismeréssel üzemeltessem?
  • Willi Betz
    #678
    Helló!

    Van egy eladó G25 kormányom,ha érdekel valakit akkor privátban tud érdeklődni. Képeket is küldök róla. Olcsón megszámítom!
  • Zomil
    #677
    megtört a vezeték
  • Hecker007
    #676
    eszközkezelőből törld a vezérlő programot meg mindent ezután gép újraindít, egér bedug driver települ magától, vagy a gyári lemezről, és elvileg működnie kéne, nekem billentyűzet csinált hasonló hülyeségeket és arra ez volt a megoldás, logitech fórumon is ezt tanácsolták anno
  • V43 1105
    #675
    Írj a Logitech supportnak!
  • Sippie
    #674
    Sziasztok! Újabb problémám adódott, sajnos közeledvén 1 éveshez a G400-as egerem kezd olyan dolgokat csinálni, hogy egyszercsak úgy érzékeli a gép hogy ismeretlen USB eszközt csatlakoztattam, és nem működik tovább, majd anélkül hogy hozzányúlnék, néhány másodperc, vagy van amikor hosszabb idő után újra működik. Fogalmam nincs mi az isten okozza, nem húzom ki az USB-jét, mégis ezt csinálja. Már átraktam egy másik usb portba is, de ott is előjött a hiba az előbb. Tapasztalt valaki hasonlót?
  • Hecker007
    #673
    A miranda plug in-t fel tudnád tölteni valahova? sajnos a miranda oldaláról nem érhető el, és google-ben is hiába kerestem :(
  • joccy
    #672
    Sziasztok!Van egy Logitech Racing Wheel kormányom. A Bus Simulator 2012-ben használtam, nagyon jól működött. Eddig! A programot egyéb grafikus problémák miatt kénytelen voltam újratelepíteni, aztán most az a problémája támadt, hogy a gázpedál érdekesen működik. Amikor felengedem, akkor ad gázt, amikor lenyomom, akkor nem. Egyébként minden más funkciója rendben van. Mi lehet a gond? A segítséget előre is köszönöm!
  • Sippie
    #671
    nabaszki :D:D:D rájöttem mi a hiba, be volt kapcsolva a gyorsítás :D Beszarás. Bocsesz ha valaki veszi a fáradtságot hogy elolvassa, sorry :D
  • Sippie
    #670
    Sziasztok!
    Kéne egy kis segítség. Egy G400-as egeret vettem nemrég, és nem igazán vagyok elégedett, bár ez lehet hogy nem az egér hibája. Egy microsoft intellimouse opticalom volt, aminek már kissé szarrá ment a gombja, ezért kihajítottam. Volt egy hasonló A4Techem, de amikor bedugtam baromira nem követte a mozdulatokat, úgyhogy vettem egy G400-at, de az sem valami precíz. Amikor pl körívet akarnék rajzolni, simán egyeneseket húz. Azon gondolkoztam hogy az egérpad a szar, de a microsoft egér is ezen volt, sőt az még az asztalon magán is jó volt. Létezik hogy az egér hibás, vagy ehhez már valami rendes gamer egérpad illik? A mostani az olyan szövetes felületű, lehet hogy az a gondja.
    Valami ötlet? Driverhiba? Másnak nem volt ilyen?
  • biomage
    #669
    Hali

    Van 1 logitech G500 egerem :), van hozzá ez a kezelő progi Setpoint, lehet ezzel a programmal olyan beállítást csinálni hogy 1 bizonyos játékban más legyen az egér beállítás?
    Mondjuk az 5 egér gombra programozott eseményt "Macro" csináljon?
    A játékban nincs egér beállítási lehetőség.