708
Logitech G Series
  • Landor
    #668
    jó ez az everest csak nem találtam benne olyat hogy a GPU kihasználtságot is mutatná.. nekem pedig az kéne hogy lássam a CPUkat és a GPU-t is egyszerre..
  • Landor
    #667
    teamspeak, xfire, BC2 (már benne van a natív G19 support! :), alapból valami időjárás meg órát szeretnék
  • pointer4
    #666
    Amira én használom a G15öt, pl a G19 teljesen megfelel.
    Everestel megy,




    Meg a mirandával is megy. MSN/ICQ játék közben is mehet :D
  • pointer4
    #665
    Ne irígykedj :D
  • LSSAHPAUL
    #664
    És milyen gémen fogod használni? A 2 beépített időmérő nagyon nagy segítség real time játékoknál. Emelett a teamspeak kijelző is hasznos főleg ha sokan vagytok és nem ismersz mindenit :D A makró dolgoknak van egy nagyon nagy hibájuk, az egér mozgást nem veszi fel. Kitudod erőszakolni utasításokkal de ahoz bekell mérjed az egér koordinátát és ez annyira macerás hogy úgyse fogsz ezzel foglalkozni. Annyira jó a makró felvétel hogy beírhatod előre hogy a gombokra kattintva különböző mondatok jöjjenek elő pl "qrva anyád szemét kemper", "idiot", "szép volt", sziasztok, jóéjszakát" stb.
  • pointer4
    #663
    Jeeeeeeeeeee, mázlista :D
    Nekem már annyi minden közbejött hogy ne tudjam megvenni :D
  • Landor
    #662
    eltelt majdnem 1 év, de megvaan!! :DD
  • duracellmumus
    #661
    biztos én vagyok a béna, de nem tudtam vele szövetpadon gyorsan megfordulva(90-180°-ról) fejest dobni, szövet nélkül meg ment...
  • 5c0rp330n
    #660
    hogy erted h ugral? az en g500-am nem ugral 5700 dpi-n sem, szinten szovetpad (qck)
  • duracellmumus
    #659
    még akkor vettem A G5-öt amikor még volt mistral szegeden

    ha tönkremenne (véletlenül beleesne 1 liter kénsavba), akkor ismét g5-öt vennék...

    egy szopás volt vele: 2000dpi-n ugrál a szövetpadon...

  • fook
    #658
    nahjümostmár :)
  • pointer4
    #657
    Lehet ezért volt olcsó :D
    Dugd be másik gépbe, hogy ott is megáll-e. Ha nem, valami driver gond lesz, ha megáll, akkor hibás.
  • fook
    #656
    hellotok ! Ma kaptam kölcsön egy g5-egeret , de bedugom , pár másodpercig megy , de utána megáll , és semmi ... valaki help ?:)
  • KILLER2
    #655
    Nekem is ez az első komolyabb egerem. Kezdetben én is kicsit gondban voltam vele, hogy mi az a sok szar, amit tud, de aztán belejöttem :)
  • Rage47
    #654
    jah most átnéztem jobban és szerkesztgettem. :) elég új még nekem, először azt sem tudtam mi a DPI, eddig csak ilyen gagyi egerem volt:D
  • KILLER2
    #653
    Miért nem állítod be úgy, hogy az legyen az alap? Bár ha kell több lassabb, akkor már nem jó. Bár minek windowsba ennyi DPIt? Én igazából csak egyet használok, játékhoz meg automatán profilt vált és az meg már más DPIkel megy.
  • Rage47
    #652
    kár, jobb lenne ha megjegyezné. így nem kellene mindig nyomogatnom a DPI állítóját.
  • KILLER2
    #651
    Nem hinném, hogy megmarad. Majd meglesem. Amúgy nekem is win7em van, szóval nem fogunk túl sokat megtudni belőle :)
  • Rage47
    #650
    ja az egéren lévő DPI gombot mondjuk 3-ason használom. de restart után visszaáll 2-esre.
    azért kérdem, mert lehet hogy a setpoint nem teljesen kompatibilis a win7-el...
  • KILLER2
    #649
    Vagy hogy érted? Ha csak a DPI gombjával állítod egy fokkal följebb és hogy úgy hagyja-e? Mert azt nem tudom, még nem próbáltam. De gondolom az nem marad úgy.
  • KILLER2
    #648
    Nem.
  • Rage47
    #647
    G9 nálatok is visszaállítja magát alap DPI-be win restart után?
  • KILLER2
    #646
    Az enyém asszem 25x21 cm. Átlag használatban amúgy nekem is bőven elég, csak játéknál kicsi néhány helyzetben.
  • Landor
    #645
    Én direkt a kis méretűt válaszottam: QPAD Hi Sense
    Persze a választás attól függ, hogy milyen egérérzékenységet preferálsz.
    Nagyon meg vagyok vele elégedve.
  • KILLER2
    #644
    Nekem is QCK egérpadom van G9 alatt, egy steelseries, a legkisebb. Jó ez, csak hát picit kicsi, de amikor vettem, még nem volt hely nagyobbnak.
  • pointer4
    #643
    Én vettem egy QCK-t még egy éve, amikor a G9-et, az jóóóó nagyba is van, és vékony is, nem is pödrődik fel az oldala.
  • solo
    #642
    Én europarkba, teljesen tökéletes, de most előbb veszek egy g25 öst:]
  • Rage47
    #641
    milyen felületű egérpadot szeret legjobban a G9? esetleg van konkrét egérpad tippetek?
  • Rage47
    #640
    na megrendeltem, majd leirom a véleményem:p MM-ben próbáltam és rohadt jónak tünt, ellenben a razerekkel.
  • V43 1105
    #639
    Elhiszem. =D
  • solo
    #638
    Számomra, és vagy még majdnem 1 000 000 ember számára a g9 a legjobb:]
  • V43 1105
    #637
    Nem feltétlen, bár igaz Razerben is van ami gagyi, de nem hiába van vagy 10 féle, szóval érted.. =D csak megkell találni azt az egeret ami számodra a legjobb =-D
  • solo
    #636
    Racer sztem drága, fos, és még kényelmetlen is az én medve tappancsaimhoz: D
    g9 tökéletes, már razer árban van, rohadt kényelmes.Bár, még ő is picit kicsi, de jobb mint a razer ek.
  • V43 1105
    #635
    Nem flamelek , csupán véleményt nyilvánitok =-)
  • Landor
    #634
    Életkor: 14-18 között
    takarodj már nyucikádba flémet kelteni a logitech topicból
  • V43 1105
    #633
    Ez az egész G9 egy szemét :/ aki normálisan vélekedik, az úgyis Razert vesz =-D
  • Rage47
    #632
    sztem ez az ár már jó érte.
  • pointer4
    #631
    Nem sok az érte, mi vagyunk csórók.
  • V43 1105
    #630
    Ezért az ócskavasért ennyi pénzt? .. Röhej
  • solo
    #629
    Jóllátod:]
    Eddig 17-19 k volt:]