29
#1
  • zyppy
    #29
    nekem olyan kene ami megcsinalja helyettem a matekhazit
  • Sanyimanyi
    #28
    Tudok ajánlani egy ilyen oldalt:
    online tudományos számológép
  • Kontroll69
    #27
    sziasztok a következő kérdésem lenne mi a különbség a texas instruments ti-83 és a ti-83 plusz között?? (valami olyasmit hallottam hogy nem lehet rá olyan programot tenni ami txt-t olvas)

    válszokat köszönöm sokat segítene
    üdv
  • PíszLávJuniti
    #26
    derive?
    diff egyenleteket is tud, szimbólikus(!) deriváltást, integrálást, stb..
  • Thanatos
    #25
    mongyuk neki spec pont nem alap számológép kell :P bár aki egyenletet is géppel akarja megcsináltatni ilyen olyan okból (vagyis a háziját :P) az szeirnted meg tudná irni delphiben? nem biztos :D
  • Sadist
    #24
    mondom Delphi
  • Sadist
    #23
    Delhpiben a hülye is összedob fél óra alatt egy alap számológépet.
  • Csacsi
    #22
    Ja, látom nemrég volt a felvételid gimnáziumba....Nekem kéne egy ilyen program...kíváncsi vagyok mit hozol ki belőle :))
  • CattiBrie
    #21
    Számológép, Excel, Maple


    Én ilyen sorrendben haladok. Ha a számológép gyenge hozzá, akkor excel. Ha az excel is gyenge, akkor maple. :)
  • NEOreg3
    #20
    én leszoktam mindig másolni, de legalább 5-ös vagyok belőle
  • Daniel
    #19
    ja hogy ez iet is tud..
    kösz azoknak akik normálisan válaszoltak, thanks!
  • SHARER
    #18
    Microsoft Calculator
    Equalizer Quiccalk
    TE MEG DANEE CSINÁLJ 14 NAP ALATT 1 CALCULATORT MAGADNAK.
    AMIT BÁRKI MEGCSINÁL1Ö PERC ALATT
  • Thanatos
    #17
    én arra se forditottam, energiát, egy ideig probálkozott a tnaár aztán feladta, nincs értelme ezeken izgulni... :) (amugy mivel matektagozatra jrátam ott összvissz 2 lény volt... :P, a nem tagozatosok meg 4.ben is a pitagorasztételnél tartottak szal... :P)
  • mila69en
    #16
    "én sose csináltam matekházit, kaptam rá midnig az egyest"--->én sem.... inkabb reggel mindíg megcsináltattam csajokkal
  • Danee
    #15
    2 hét alatt irok neked egyet, de olcsobban meguszod ha veszel egyet :)
  • Shortstop
    #14
    bemész egy boltba és veszel egy számológépet ami ilyet tud. mondjk egy sharp-ot és megúszod 3000HUF-ból....
    na még google sem kell hozzá :)
  • CaviaR
    #13
    így is van
  • Thanatos
    #12
    egyrészt van oylan is ami levezeti (igaz csak minimális szinten de az már hihető) másrészt emg a házit le kell szarni..., én sose csináltam matekházit, kaptam rá midnig az egyest dogákkal emg felhuztam az átlagot, ennyi a titka és nem kell szenvedni :P
    ráaádsul a házi nem azért vna hogy meg legyen oldva hanem hogy ygakoroljon vele az illető :)
  • Geeryy
    #11
    ha hazi miatt gondolta akkor el van tevedve, mert eredmenyt ir majd, nem fogja neked levezetni a feladatot, az ugy meg 0 pont :D vedd el a tankonyvet es hajra :D
  • joebacsi
    #10
    "há' profik vagyunk, ba'meg" :D
  • CaviaR
    #9
    Jujj egészen a gyökvonásig? Az erős :D
  • DJ Skyline
    #8
    start menü--->futtatás--->calc.exe beír,enter,számológépen nézet/tudományos
    én ezt szoktam használni!:)
  • PyRex
    #7
    loool :D
  • nf1
    #6
  • CUCLI
    #5
    csak nem házi miatt kéne? :)
  • vaaa
    #4
    excelel elég jó dolgokat lehet csinálni, pár függvénnyel csodákra képes..
  • cicai
    #3
    A google segít
  • Ch_Slater
    #2
    maple
    bár az egy kicsit többet tud :)
  • Daniel
    #1
    Sziasztok!
    Nekem egy olyan programra vagy oldalra lenne szükségem ahol egy olyan számológép van amivel a nagyon alap zárojeles feladatoktól kezdve a gyökvonásig stbstb megtudok oldani?!
    Előre is köszike :D