1023
  • MaddoxX
    #703
    Hy a 3. pályán a tűzhelynél a korongokat hova kell forgatni???
  • MaddoxX
    #702
    Melyik kép alá kell bedugni a két Jézus szobrot légysz?????
  • reménytelen
    #701
    Nekem meg az a bajom, hogy szélesvásznú az egész? Nem lehet megszüntetni valahogy?
  • nagykispeter
    #700
    Úgy emlékszem valamelyik kép alá kell bedugni
  • MaddoxX
    #699
    Hy megtudnátok mondani, hogy a 2. pályán a két jézus szoborral mi a francot kell csinálni mert már unom előre is kösz.
  • drH
    #698
    Ezt nem hiszem el, hogy nem lehet átállítani az irányítást egyáltalán... Most már ez lesz a divat? Pedig nagyon akartam játszani, de nekem ilyen billentyűzetkiosztással nem megy. Az agyam elszáll.
  • nagykispeter
    #697
    Lehet másik driver kell.
    Az első amin elakadtam hogy miért GRAIL-t kell beforgatni.Erre utalás semmibe nem volt.
  • akyyy
    #696
    mi van mikor elinditom a játékot, start game, és nagy szürkeség van csak, és hangokat hallok?:(
  • Vinsanity15
    #695
    Lécci valaki hel! #690
  • sd54321
    #694
    oh thx!
    nagy informatív voltál...
    főként az utolsó mondatod tanúskodik átlag feletti, tomboló inteligenciáról...
    én azt hittem ez egy fórum: mindenféle megkötésekkel, de mégiscsak azt a célt szolgálja, hogy kérdezzenek és felejenek (ha akarnak az emberkék), más különben ez a pár oldal csak egy sima FAQ lenne...
    azért ne vedd sértésnek...
  • Trucker39
    #693
    Ez igy nem igaz. Már le lett néhányszor irva, hogy csak akkor kell (lehet) menteni, mikor egy pályaszakaszt teljesítettél (checkpoint reached). Különben egy hat éves gyereknek sem lenne kihivás végigjátszani, mert 10 másodpercenként menteni.
    Nem egyszerü, de éppen ezért jelent kihivást.
    A magyarításról meg annyit, hogy nem értem mit akar a kolléga másolni. Egyszerüen el kell indítani a telepítöt és ha nem "variáltál" a game telepítésekor az útvonallal, simán telepíti a magyarítást.
    A Mona Lisa képnél, meg máshol is, csak akkor jön be a kódóló ablak, ha az UV lámpával az össze betüt "levilágitottátok". Vagyis az a betü, amin átment az UV lámpa fénye, hirtelen kivilágosodik. Ha minden jól van csinálva, már meg is jelenik a kódoló panel.
    Amire rájöttök betükre, irjátok le valahová, mert a progi nem fogja tárolni.
    Amugy megsugom, itt a fórumban találtok lefordított ABC-is.
    Aki komolyan gondolja a game végigjátszását, venni fogja a fáradságot és végig olvassa a fórumot. Ha meg csak végig kiván rajta szaladni utána meg dicsekedni a haveroknak, hogy egy este alatt végig szaladt rajta, az meg csak sirdogáljon továbbra is. :)
  • sd54321
    #692
    igen, az nagyon gáz, hogy képtelenek voltak megoldani az állásmentést, gyakorlatilag semmi értelme... ha kilépsz vagy maghallsz nem onnét folytatja ahol mentettél, hanem ahol a progi csinált egy autó-mentést...
    ez azért elég xar, mert ha mondjuk 2-3 órát bolyongtál, akkor egy ilyen betöltés után ujból végig kell bolyonganod...
    mellesleg nem tudjátok, hogy a templomban hányra kell beállítani az órát az orgonánál? vmi 11 vagy mi... egy cetlin volt egy Máté evang idézet, de nem tom már, hogy milyen számok voltak ott, ha egyáltalán azt kell beállítan...
  • zolo15
    #691
    mit kell csinálni a 7. pályán ha kinyitram a 3 testőrt és levégtam a viurágot majd elolvastam a táblát?
  • Vinsanity15
    #690
    Tudnázok segíteni? Ott akadtam el hogy a Saint Lupice ban vok és megvan 2 db kőtábla egy Jézus szobor ,egy olajos kanna és gyufám.kiiktattam a monkokat de nemtom mit kell most csinálni.Lécci se
  • akyyy
    #689
    nekem nem megy a fordítás:( hiába másolom oda ahova kell, datas és users mappák mellet ott az engine mappa, nem lesz magyar a játék:(
  • Rémember12
    #688
    lécci írjátok le melyik hozzászolásnál van a mona lisa-s képnél lévő megfejtés már kurvára unom végig olvasni megint lehet h vak vagfyok de nem találom
  • Rémember12
    #687
    lehet h vak vagyok... :P
  • Trucker39
    #686
    kb 4-5 ször le van irva itt a fórumban a megoldás.
  • Rémember12
    #685
    hi, fél órája tölöttem le és az első pályán mikor a mona lisa képenek védő ablakán vannak azok a hülye betűk ott el akadtam vki írja le hogy hogyan kell megfejteni de a megoldást NE IRJÁTOK LE LÉCCI csak azt hogy hogyan kell megfejteni :)
  • serito
    #684
    Nálam pl: el sem indul, úgyhogy felhagytam a próbálkozással. A könyv , film megvolt a game-t nem sajnálom.
  • Tűzliliom
    #683
    Még sajna nem tartok ott. Hiába mentek sűrűbben, csak bizonyos pontoktól lehet újra játszani nem? Legalábbis itt az elején mindig előlről kellett kezdeni hiába mentettem. Most épp szétvert valami őr, és a folytatás gombra kilépett a játék, úgyhogy úgy tűnik ismét kezdhetem elölről
  • sd54321
    #682
    igen, elég gyakran
    pl. alt+tabv-bal váltasz akkor szinte mindig kilép
    vmi gubi lehet a játékban, de azért müxik:)
    gyakrabban kell menteni...
    amugy nem tudjátok mi a myagar szöveg a Mona Lisa képnél?
    de már szégyelem is magam érte.... hiszen ebben van a játék borsa...
  • Tűzliliom
    #681
    Sikerült. Viszont időnként kilép a játék magától. Volt ilyen hiba Nálatok?
  • Tűzliliom
    #680
    Próbáltam, meg elkezdtem elölről is... a wc előtti feladatok megoldhatók voltak. De eddig nem kellett vele járni, magától ment a hapsi. Pl. ki a wcbe. Elvileg simán úgy megy ha viszed az egeret?
  • totyak
    #679
    Hát akkor sajnos valami probléma merülhetett fel nálad, mert elvileg tud mozogni a hapsi. (Nálam legalábbis). Szóval szerintem próbáld meg újra betölteni a mentést és hátha sikerül megcsinálni. Jobbat nem tudok javasolni.
  • Tűzliliom
    #678
    Én is nagyon köszönöm a magyarítást! S egyben kérek segítséget. A wcben ott tartok hogy Sophie azt mondja keressek valamit amibe bele lehet rakni a gps szerkentyűt. De a játék csak forogni enged, mozdulni nem. Hogy juthatok el a szappanig?
  • Richard90
    #677
    jeeeee erre vártam.... a fordításra
    KÖSZÖNET GAMEHUNTER TEAM!!! CSAK ÍGY TOVÁBB!!!
  • nagykispeter
    #676
    Nagyon jó a fordítás.
    Köszönet érte!
  • sd54321
    #675
    remek munka:)
    mingyá tudom is, hogy mit csinálok a játékban, vagyis most kezdtem csak igazán játszani vele:)
    örök hála:)
  • Trucker39
    #674
    Gratulálok.
    Valami ötletbörzét nyithatnál. Biztos vagyok benne, hogy nem csak engem érdekelne. Sajnos ez a baromi meleg teljesen kikészít, egyszerüen nem fog már esténként az agyam.
  • hodex
    #673
    én itt talátam meg: http://www.magyaritasok.hu/ , majd leellenőrzöm :D

    trucker: végigjátszottam a da vinci titkát :D
  • Solid Snake GH
    #672
    GameHunter
  • hodex
    #671
    hol található?
  • Solid Snake GH
    #670
    Én köszönöm, hogy használni fogjátok. Akkor már megérte dolgozni rajta. :)
  • Trucker39
    #669
    Köszönjük Snake!

    Gyors munka volt. Megigérted, megcsináltad. :)
    (Én meg azt igértem meg, ha kész a honosítás, újra végig játszom.)

  • Aschil
    #668
    Kiadták a magyarosítást!
  • hodex
    #667
    szólj ha kell vmi, mostanában én is igen elfoglalt vagyok de nem sokára vége a kínzásnak már csak 4 vizsga 29-ig :D
  • Solid Snake GH
    #666
  • nagykispeter
    #665
    Megfejtettem:
    THE DA VINCI CODE IS DONE
  • Solid Snake GH
    #664
    Nagyon közel jártok, de nem END ISO, hanem... :)