1023
  • nagykispeter
    #663
    Talán END ISO?
  • Trucker39
    #662
    The Da Vinci Code (maradék betűk: E N I D S O)
    Sajna nem tudok angolul, ezt másra hagyom :)
  • Solid Snake GH
    #661
    A megfejtés angol nyelvű, hat szóból áll :)
  • Solid Snake GH
    #660
    EDDA NINCS DE HOT CIVI OE

    Ez egy anagramma. Aki kitalálja, az rájöhet üzenetem lényegére. :)
    Elnézést az üzenet végének értelmetlenségéért, de hirtelen így jött ki. :)
  • Skinner
    #659
    én már kijátszottam és elég néhéz is vót
  • Trucker39
    #658
    Sajna én meg még nem tartok ott. Kicsit elfoglalt voltam mostanában.
    vagyis, most te vagy az "Élvonal" :)
  • vonaltyin
    #657
    Kössz hodex, lehet, hogy magamtól is rájöttem volna, ha kicsit több türelmem lenne... (amugy ki lehet nyitni azt a hirdetős izét, és ott van bent, és nem vettem észre, hogy ki lehet nyitni:D)
  • Lyna
    #656
    Sziasztok!Bocsi hodex, csak most olvastam a kérdésed,de amúgy sem tudtam volna segíteni,mert én nem játszom sajna ezzel a Da Vinci játékkal.Nemigazán szeretek számítógéppel játszani.Azért kérdeztem,hogy nincs-e xboxra ez a játék is.
  • hodex
    #655
    nah megoldottam, viszont van egy rész amit kihagytam mert nem tudtam mit csinálni vele, azt hittem megúszom de nem jött össze. h kell puskaport csinálni? hozzávalók megvannak de nem engedi beletenni a tányérba és egyszerűen nem értem miért
  • hodex
    #654
    assszem a hirdető táblán van, az a rész tök nehéz három gorilla vár rád :D
  • vonaltyin
    #653
    Temple Church-ban tartok, és nem took bemenni a templomba... hogyan kell? látom hátul azt az ajtót, de nincs kulcsom hozzá... honnan szerezzek?? PLS HELP!
  • hodex
    #652
    és tudod is a választ?
    "szia, bocsi vizsgáztam így eltűntem egy időre. h kell megfesteni a mona lisa-t? szög a helyén, a kép a helyén rajta a fonal. festékek is a helyükön, de nem tok semmit csinálni. sztem kéne vmi vászon, v nem? a szénnel próbálkoztam rajzolni de az se jött be :S tudsz segítni?"
  • Trucker39
    #651
    Nem baj értsük :)
  • hodex
    #650
    truckernek írtam ez nem tom h lett lyna :P
  • hodex
    #649
    szia, bocsi vizsgáztam így eltűntem egy időre. h kell megfesteni a mona lisa-t? szög a helyén, a kép a helyén rajta a fonal. festékek is a helyükön, de nem tok semmit csinálni. sztem kéne vmi vászon, v nem? a szénnel próbálkoztam rajzolni de az se jött be :S tudsz segítni?
  • Oszi
    #648
    Már sikerült az Ö-re volt kiosztva:P
  • Oszi
    #647
    Hi all!

    A zürichi banknál tudom a jelszót csak nem tudok 0-át beütni miért van ez?1021 a kód!!!Segítsetek PLZ!!
  • Lyna
    #646
    Hali mindenkinek!Nem tudjátok,hogy az a Secret of tehe Da Vinci xboxra nem jelent meg?Régi játék?Köszi
  • Trucker39
    #645
    Nézdd meg a #430 hozzászólást!
  • vonaltyin
    #644
    A 6. pályán mit kell csinálni a biztosítékokkal? Hogyan kell betenni???? Légyszi help!!!
  • kriszt
    #643
    Hihetetlen hogy az utóbbi időben menyire belehúztam már 70%-nál tartanak.
  • Trucker39
    #642
    Válasz a #636-s hozzászólásban. Rengeteget kellett volna visszalapoznod :)
  • doncarlos
    #641
    hali...van már magyarítás?
  • flame ghost
    #640
    Köszi már nem kell rájöttem!:D
  • flame ghost
    #639
    Sziasztok!Segítséget szeretnék kérni.Ott vok amikor összekombináltam az elején a szappant meg azt a kerek vlm-t és Kijönnek ilyen négyzetek és vlm kódot kell összeraknom a betűkből csakhogy én nem tom!Segítsen vlk!Előre is köszi!
  • Trucker39
    #638
    Köszi, már nagyon várjuk :)
  • Trucker39
    #637
    Közben megoldódott. Ki kellett nyitni, majd becsukni a tűzhely ajtót és máris lehetett meríteni a gyógyitalból.
    Megjavítottam a távcsövet, másnap megkerestem a csónakot és csónakáztam egyet.
  • kriszt
    #636
    már 60%-nál tart a magyarosítás
  • Trucker39
    #635
    Minek kell becsukni az ajtaját?
    Ok, hogy Da Vinci, meg kódolva irogatunk, de nem nagyon tudom kisilabizálni, mit is akarsz leirni.

  • totyak
    #634
    Akkor ennyi, végeztem a gémmel? És ha meglenne az összes cucc akkor sem lenne tovább a játék, vagyis mindenképpen így fejeződik be? Szerintem itt a vége a képekkel meg az UV-zgatással teljesen értelmetlen. Minek ha nem is jó semmire?
  • hodex
    #633
    ha minden megvan anagramma, stb. akkor vége a játéknak, nem tudsz másképp kijönni csak ha kikapcsolod a játékot. és az továbbra sem párisz ahol vagy, hanem rosslyn
  • totyak
    #632
    Mi a teendő miután végigjátszottam odáig, hogy újra a Luvre-ban vagyok? Megvizsgáltam a képeket, megfejtettem mindet, de semmi nem történik. Azért nem mehetek innen tovább, mert nincs meg minden cucc, vagy mit csináljak? Válaszoljatol plíz.
  • hodex
    #631
    szia, közben a prés meglett a párolós cucc: be kell cskni az ajtaját! nekem ez hibádzott, aztán csésze+ amiben főztél és akkor kimer belőle.képzeld 2kor elfelejtettem elmenteni :S
  • Trucker39
    #630
    A rongyok közben nekem is meglettek (galambház).
    Papirt meg abban a présben kell készíteni, ahol nyomtatni is lehet. Találtam két, nevezzük negatívnak, amit ebbe a présbe behejezve és pairt rárakva lehetett kinyomatni. No ugyanide kell rakni a paper maché-t, csak nem kell semmit hozzá tenni.
    Azért a lepárlóra kiváncsi leszek :)
    Méz, kakukkfű, citrom már benne van, a hűtőspirálba is öntöttem elegendő vizet. Valami még hibádzik a történetből.
  • hodex
    #629
    túl vagyok a napon, bár papírt nem tom hol lehet préselni :P van egy szerkentyű de nincs hova lerakni. a következő napba már csak holnap(azaz ma :P később kezdek bele) :) ha megakadtál szólj!
  • hodex
    #628
    nah már megvannak a rongyok ha még érdekel...
  • hodex
    #627
    mondd h nem amikor főzőcskézel :S
    pont azt akartam megtudni tőled h jön ki a csőből a cucc :)
    a galambokra rájöttem közben, azé köszi, a bronznál nem tévedett semmelyikünk. :) én még nem tudtam h bronz lesz és a bronzhoz csak rezet szedtem még össze. :)
    én is vertem pénzt de a szenyó kertésznek adtam mert átvágott. >:( nem is maradt semmi :(
  • Trucker39
    #626
    Tévedsz. :)
    Már van bronz kulcsom és ott csináltam.
    Sőt már aranyat is olvasztottam és pénzt is vertem. :)
    A galamboknál pedig:

    0 0 0 0 0
    5 3 2 1 4

    Gondolom, értelemszerű a jelölés :)
    Igen, kis segítség elfog kelleni, mert ez a lápárlós dolog még mindig nem jött össze.
  • hodex
    #625
    eskü v 20x átnéztem az ágyat de semmit nem találtam ott. na megyek vissza köszi, szólj ha köll vmi :)
    jah tudsz furulyázni a galamboknak? még nem jöttem rá milyen dallamot kell nyomatni.
    és az edénybe réz kell :) nézd meg a szótárat :P
  • Trucker39
    #624
    Csak a kódot nem tudtam, de a túloldalról már az úrnő már kinyitotta az ajtót.
    Az öntöminta meg az öreg mester baldachinos ágya melett van.
    Ha megvan a négy jel a könyvedben, akkor már eltudod olvasni a szimbólumokat az ágy oszlopaiban.
    A rejtekhely meg az ágy lába felőli oldalon van a szönyeg alatt.