1023
  • tirinna
    #903
    Szijasztok!
    Tudna nekem valaki segíteni? Mi a kód a 2. pályánál a nővér ágya alatt?
  • DaVinci Betti
    #902
    Azért követik,mert azt hiszik,hogy Robert ölte meg Sauniere-t és Mária Magdolna az nem ugyanaz mint Szűz Mária,mert Mária Magdolna Jézus felesége,Szűz Mária,pedig Jézus anyja!!!!!!
  • DaVinci Betti
    #901
    Az első Cryptex kód:Grail(Grál)
  • DaVinci Betti
    #900
    a 3.pályánál állj szembe úgy Sophie-val,hogy e jelemezek is előtted legyenek és látszon a földön az ötágú csillag és akkor:
    A

    B C


    D E
    Ez a sorrend
  • DaVinci Betti
    #899
    Ezt Corlone-nak írom ha még ott tart hogy a szobrokat a templomban a 7-es és a 14-es kép alá kell berakni és csak úgy tudsz továbbjutni!
  • riddick669
    #898
    hali mindenki! a 3. pályán nem tudok tovább juti a fákjlyáknál légyszi valiaki segítsen!!!!!!!!!!!
  • KOVU
    #897
    hi all

    a VII. pályán amikor sophiane val együt le emelem az ajtoról azt a nagy vasat.
    ott leütök két embert megyek tovább.
    és amikor az egyik ember azt mondja csatornák utálom a csatornákat akkor ujra indul a gépem.
    ezellen mit tudok tenni.
    wlöre is kösz.
  • Djemba
    #896
    vagy melyik a jó verzió?
  • Djemba
    #895
    leszedtem a gamet és amikor menteni akarok elmeni és amikor beakarom tlteni kezdi az elejétől mért van????vagy mit csináljak?
  • nagykispeter
    #894
    Azt sajnos ki kell tapasztalni hol jobb ha nyomod a gombokat egyszerre,nem mindenütt érzékeli az egér egyformán.
    Ez a legelbaszottabb dolog ebbe a játékba
  • tamás88
    #893
    nem
    de nekem se ment mindig a dupla egér
  • Katja
    #892
    Senki nem tud segíteni?
  • Katja
    #891
    Sziasztok!

    Nem tudok tovább jutni az ötödik pályán amikor Silast kellene leütni,támadáskor hiba nyomom a dupla egér gombot nem reagál rá!
    Segítsetek, hogyan lehet megcsinálni???
  • Solid Snake GH
    #890
    Gamehunter Team
  • ádám0416
    #889
    Hello! Azt szeretném kérdezni hogy tud e valaki ehhez a játékhoz magyarosítást vagy végigjátszást??
    Aki tud az lécci írjon!!
    előre is köszi!
  • Judit30
    #888
    Sziasztok! Találtam egy nagyon szupi oldalt ahol van végigjátszás igyaz angolul de nagyon jól kilehet rajta igazodni a képek alapján. Az oldal cime http://www.candiedskull.com/dvc/. Sok sikert mindenkinek és persze jó játékot
  • Iceman MC
    #887
    csá, még mindig nincs magyar végigjátszás, a 2. pályán nem tudok továbjutni ahol a szobrokat kell gyűjteni
  • Rupicz
    #886
    Sziasztok! Az ötödik pályán tartok,ahol a csajjal kellene megtanulnom a Grál történetét.Van a kastélyban egy zongora,és a megtalált kottával kell eljátszani az adott dallamot,a le,fel,jobbra,balra,E,és egérgombokkal.Amikor az E-nél,és az egérgomboknál villan fel a jelzés,működik,de ha a nyilaknál,akkor hiába nyomom bármely billentyűt,vagy mozgatom az egeret,nem történik semmi.Mit kell itt csinálni?Kérlek, segítsetek!
  • tamás88
    #885
    hopp
    kicsit lassan töltött ezért küldtem el 3* bocs
  • tamás88
    #884
    THX
  • tamás88
    #883
    THX
  • tamás88
    #882
    THX
  • Barcaman
    #881
    itt megtalálod:
    http://www.gamesover.com/walkthroughs/DaVinci17.txt
  • tamás88
    #880
    helló
    és angol végigjátszás honlapot vagy honlapokat tudsz mondani?
    kössz
  • tamás88
    #879
    kár
  • Judit
    #878
    Ja...akkor jó
  • littleNorbi
    #877
    magyar nincs.
  • tamás88
    #876
    nem tudod hogy van e végigjátszás valahol a neten??
  • tamás88
    #875
    nem tom nekem betölti
  • Judit
    #874
    Tamás....végülis menteni tudsz, csak nem tölti be
  • littleNorbi
    #873
    de igaz
  • tamás88
    #872
    ez nem igaz
  • littleNorbi
    #871
    csak onnan birod folytatni ahol ellenőrző pont van, máshol nem menthetsz...
  • Levike25
    #870
    Cső megint megkérdeznékm, hogy hogyan lehet menteni úgy, hogy oda is töltsön vissza ahol abbahagytam a kátékot???mindíg a pálya elejéről kell kezdnem!
  • littleNorbi
    #869
    Kösz szépen !Végre én is végigvittem.
  • Levike25
    #868
    Srácok az komoly hogy ha mentek és újra akarok játszani visszatesz a pálya elejére?én ezt tapasztalaom!
  • Barcaman
    #867
    jobban mondva harmadik korong :D
  • Barcaman
    #866
    sikerült végig vinnem! :D
    Little norbi, a harmadik érme a faláda alatt van! Bal lábánál nézd meg a földet!
  • Ticsy
    #865
    Miért van az a reptéres játéknál miután felvettem da vinci találmányát minden sárga lessz? alig látni vmit.
    Ha tud valaki segíteni kérem segítsen
  • littleNorbi
    #864
    egy van az oldal falon és a másik meg az angyaloknál, de nem ott ahol a gyufa volt, hanem a másik felén van mind a 2 érme.