1023
  • DaVinci Betti
    #943
    A harapófogót megkeresed és azzal nyitod ki az ajtót!!!!!
  • Nick996
    #942
    Kösz!
    Csak az orgonához hogyan tudok bemenni????
  • Dino16
    #941
    Valaki segitsen a 3. pályán vok é snem tom h milyen sorrendben kell meggyujtani a fáklyával az 5 db üstöt.
  • DaVinci Betti
    #940
    Én úgy emlékszek csak 2 kell,mert a 3. az már ott van ahova a többit be kell rakni.Van az orgonánál meg amit már megírtam!!
  • Nick996
    #939
    Kösz szépen!!!!!!!
    Lejutottam, de a harmadik bronzlemezt nem találom!
    Hol keressem???
  • Dino16
    #938
    Huh mégis help!!!
    A 3. pályán a labirintus után lent a "borospincében" a fáklyákat milyen sorrendben kell meggyújtani?
  • DaVinci Betti
    #937
    A szobrokat a a 7-es és a 14-es képek alá kel lhelyezni,és azt a bronzlemezt még tartsd meg mert abból még szerezned kell és lekell vinned a templom alá és ott kell használnod!!!!
  • Dino16
    #936
    Thx nem kell rájöttem
  • Dino16
    #935
    Hello

    Nekem az a bajom hogy nem tudom a Normandiai pályánál (Sophie-val kell menni) az elején van egy kis doboz és nem tom a kódot!!!
    A csaj meg a Fibonacci sorozatrol beszél de nem jo!
    pls help!!!!!!!!!
  • Nick996
    #934
    Kösz szépen, sikerült, rendes vagy!!!!!
    Amúgy azt a bronzlemezt hova kell behelyezni????
    Ja és meg tudná valaki mondani hogy melyik képek alá kell behelyezni a két jézus szobrot??
  • DaVinci Betti
    #933
    A nővér szobájába az ágya alatt a megfejtés SION(amit a középső sorba kell kirakni),a 2.szobrot pedig úgy szerezheted meg,hogy a templomban szétnézel és találsz a földön egy kőtáblát amin bekell állítani Jézus feltámadását!!!!!Ott a megfejtés "Aprilis" és "XI"!!!
    Ja és senki ne szidjon ha rosszat írok mert régi idők voltak amikor én végigjátszottam!!!És írjatok választ hog yjó-e vagy nem!!!
  • Nick996
    #932
    Hy!!
    A 2. pályán vagyok.
    Mi a megfejtés a halott nővér széfjénél, hol találom a jézus szobrokat(ami a komódba volt az már megvan)és hova kell behelyezni???
    légyszi segítsetek!!!!!!!!!!!!
  • DaVinci Betti
    #931
    A templomban van a szentelt víz tartóban a kulcs és azzal kell a szekrényt kinyitni!!!!
  • wisp
    #930
    sziasztok! valaki tudna segíteni, a 2. pályán nem tudom kinyítni a komodos szekrényt a halott apáca szobájában. Már mindent összeszedtem, a templom kulcsot is és az se jó oda. Ha valaki segítene nagyon hálás lennék. :D
  • evildamien
    #929
    köszi, rájöttem :)
  • evildamien
    #928
    üdv! Vmelyik jómunkásember nem tudná megmondani h a Mona Lisánál hogy kell beírni a megfejtést? Nagyon hálás lennék!
  • DaVinci Betti
    #927
    Hát én úgy jutottam ki a Niké teremből hogy megvártam a lépcsőn amíg arra jár a rendőr és a lépcsőn kinyírtam aztán mentem hátra és így sorba....Csak figyelned kell és kész is!!!!!
  • padawanrobi
    #926
    úgy kell,hogy gyorsan nyomogatod az e betűt közben a jobb egérgombot
  • padawanrobi
    #925
    amikor ki kell ynirni vagy 4 rendőrt
  • padawanrobi
    #924
    kinek van mentése amikor kijuttak a Louvréből??
    sürgősen kéne
  • yanka75
    #923
    Ki tudtad már nyitni azt az ablakot?
  • yanka75
    #922
    én csak most kezdtem el a játékot és elakadtam a Niké teremben
    tud valaki segíteni mit kell ott csinálni?
  • yanka75
    #921
    sziasztok
  • ricsa008
    #920
    Segítsetek
  • ricsa008
    #919
    hellló
  • ricsa008
    #918
    hogy kell az elején a mosdóba kinyitni az ablakot???? HELP
  • jackson77
    #917
    Hello.
    Én is végigvittem ezt a játékot igaz nagyon nehezen de sikerült.
    Küldök egy kis segítséget,remélem hasznát veszed.
    Wenstminster Apátság
    Bejárat, hátra arc bal kéz felé szoborvizsgálat, gold coin, újabb extra tárgy!
    Meglessük Shakespeare sírját amit renoválnak, egy szekrényt átvizsgálva egy ruhában találunk egy renovátort kefét, ez majd később kelleni fog!eztuán átmegyünk Newton sírjához! A kocsit beleborítjuk a kifolyt vízbe, ártalmatlanná téve így az őrt, a sírhelyet megvizsgálva alul egy furatot találunk, a gyűrűnk belepasszol, leszedjek a sun golyót és a tekercset belőle! Átmegyünk a körfolyósra, egyik vége lakattal zárt még, másik irányba tudunk haladni! a nagyteremben sötét van, addig nem is tudunk mit csinálni, előtte balra van egy szoba, rejtett tárggyal ha jól emlékszem és az ajtó mögött kapcsolótáblával! Vigyázat az őrök újraélednek néha, ezért ne nagyon rohangáljunk!!! Nem tudjuk lemosni a kormot a szoborról, meg kell keresnünk az erővágót, majd átrohanunk a másik ajtóhoz, az ajtó mögött torlaszt arrébpakoljuk feloltjuk a lámpát és alulról fehér kannában találunk szappant! A szoborhoz vissza, szappan kefe kombó letakarítjuk! Az ujja rámutat egy szóra TEMPLES.vissza a letakart szoborhoz nagyterembe, fent 4 díszes tárcsa olvassuk el, alul pajzsos kirakó! Középre helyezzük a Newton sírjáról származó Sun golyót, majd tegyük ki a PARDONER szót, jutalmunk egy újabb gyűrű és egy mentési lehetőség! Gyűrűt ráhúzzuk a lemosott (Shakespeare) szobor ujjára és kapunk egy tekerőt. Körfolyosón találsz egy állványt amivel szembe ki van írva, hogy william. Na itt kell tekerni a tekerővel míg meg nem kapod a fenti TEMPLES szót. Ezért kapsz egy ilyen kiráyos táblát. mögötted az állványt megvizsgálod. két kerék is be van akasztva. Akaszd ki, told el, menj be. Amit most kaptál azt meg tedd a helyére. ezután ezeket vhogy nyomkodni kell. Queen Baron Soldier-t kell gyorsan egymás után megnyomni (télleg nagyon gyorsan). Kapsz vmilyen kis szegszerűséget. Ezután bunyó majd a cylindert meg a sun ob-ot kombináld, amit behelyezel Newton hall-os szobor kis résébe. Kiad egy fiókot, kapsz egy fél papírt amit párosítasz a tiéddel. Ezután Puzzle. Itt ha helyesen rakod ki akkor a PAYENS szót kell kapnod/érdemes figyelni a kép keretét mert úgy egyszerűbb kirakni/
    Checkpoint

    De mégsem mert nem engedi. Sophie-nak az a feladata h. kérdezősködjön Teabin-től, amíg Langdon kirakja a cryptexet. A szó:PAYENS. Az se mindegy mit kérdezel mert minden kérdésre több-kevesebb ideig válaszol ami a kirakást szabotálhatja. Video

  • kopo
    #916
    Sziaztok. Egy kis swegitségre lenne szűkségem. Eljutottam a Wesztminszter apátság Newton sírjáig. Beraktam a napgömböt kombinálva a hengerrel. Kiugrott a láda ahol van egy fél tekercs, meg pár képcetli. Nos itt semmit sem tok csinálni. Mit kell itt tenni?
  • zolikawolf
    #915
    mi az 5 pályán az ajtó kód? /magyarul/
  • DaVinci Betti
    #914
    Valaki nem tud olyan oldalt mondani ahol le lehet tölteni a másik féle Da Vinci kódos játékot?
  • DaVinci Betti
    #913
    Ha valaki nem tud tovább jutni akkor segítek,mert énis nagy nehezen végig játszottam!!!Szóval aki nem tud tovább jutni írjon erre a címre:[email protected]
  • DaVinci Betti
    #912
    Ha valaki nem tud tovább jutni akkor segítek,mert énis nagy nehezen végig játszottam!!!Szóval aki nem tud tovább jutni írjon erre a címre:[email protected]
  • DaVinci Betti
    #911
    Én Silas elől nehezen menekültem,igaz másodjára sikerült de tudom milyen nehéz.Nagyon kell figyelned és akkor tovább jutsz,ha gyorsabb vagy Silas-nál és tényleg figyelsz,hogy mit kell nyomni.Nekem is így jött be,hogy gyorsabb voltam nála és nagyon figyeltem.Sok szerencsét!!!!
  • DaVinci Betti
    #910
    Úgy emlékszem,Sauniere szobájában a fiókot a gyűrűvel kell kinyitni ami nálad van.
  • Basic
    #909
    Na most kaptam a játékot szülinapomra. Nem tudom miért, de szerintem túl gyorsan megy. Tettem be magyarítást az öcsém kedvéért. Be vannak kapcsolva a feliratok, de olyan gyorsan mennek, hogy alig lehet őket elolvasni. Az angol beszédből sem értek szinte semmit sem, ugyanis egymást fedik a beszédek. És amikor már csak járkálnom kellene, akkor is mennek a feliratok. Mozogni is alig tudok normálisan, mert épphogy csak előre akarok egy kicsit menni, rögtön a másik falnél vagyok. Mi okozhatja ezt?
  • littlefisch
    #908
    Hali! Valaki tudna nekem segíteni a Church-ből nem tudok elmenekülni az albinó gyilokgép elől. Szivesen vennék okos ötleteket
  • tirinna
    #907
    Oké ezt is megoldottamDe újabb akadályba ütköztem.Már 100x átnéztem mindent de nem találok még egy szobrot ha jl tudom a 3. pályán vagyok.Hogy kell kinyitni sanuier szobájában a legalsó fiókot, azt hiszem abban lesz az uccsó szobor...
  • tirinna
    #906
    Lécci segítsetek már nagyon sokféle képpen kipróbáltam...
  • tirinna
    #905
    Köszönöm időközben ráeszméltem:).Most azt nem tudom, hogy a 3. pályánál mikor a tűzhelyes relytvény van merre tekerjem a nyilakat. Semmi összefüggést nem látok az eddigiekkel!
  • DaVinci Betti
    #904
    A nővér ágya alatt a megfejtés:SION