1023
  • howard13
    #983
    Olvass többet,...vagy esetleg csak menny moziba, éld az életed, vagy valamint...
    Különben azt kell kirakni, hogy THE MONA LISA,...mint a könvben, vagy filmben,...stb
  • Mepe
    #982
    Sziasztok!

    Én sajnos már az első pályán elakadtam...:) ott vagyok, hogy három angol szót kellene kiraknom az OH LAME SAINT szavakból. tudna pls valaki segíteni?

    előre is köszönöm

    üdv

    Peti
  • Neo8
    #981
    Segítséget szeretnék kérni a harmadik pályán.Saniure házában az egyik szobában(ahol egy őr volt)ott van egy olyan mondat ami úgyanúgy van lekódólva mint az első pályán a Mona Lisa kép.PLEASE HELP!!!
  • Judit
    #980
    Sziasztok!
    Talán segít Nektek egy leírás...
    1 a sok közül :-))
  • Hunor1234567
    #979
    helo tudna valaki segíteni nem tom, hogy a 3.dik pályán milyen sorendbe kell meggyújtani a fáklyákat
  • piamania
    #978
    Erre miért nem jár senki sem?Mi a szimbólumok megfejtése a lovagoknál?
    Köszi
  • piamania
    #977
    A Temple Church alatt a templomos tárgyakat hogyan kell elfordítani,hogy jó legyen?Kössz
  • DaVinci Betti
    #976
    Én nem tudom.
  • piamania
    #975
    még mindig nincs meg a cryptex szövege!!Légyszi mondd el!!!!KÖszi
  • Judit
    #974
    Megvan már a cryptex magyar szövege? :)
  • piamania
    #973
    Hova menti a mentéseket?Sehol nem találom!!
  • DaVinci Betti
    #972
    Én nem tudom a magyart,én végig angolul játszottam vele!!
  • piamania
    #971
    De sehogy nem jön ki!Szerinted nem próbáltam lefordítani!!!!!!!!??Légyszi mondd már meg!!!!
  • DaVinci Betti
    #970
    Ha angolul tudod akkor fordítsd le!!!
  • piamania
    #969
    hát ezt nem hiszem el.Valaki légyszi!!!!!!!
  • piamania
    #968
    na valaki légyszi
    légyszi
  • piamania
    #967
    NA légyszi valaki!Nem igaz,hogy nem nézi ezt a fórumot olyan,aki tudna válaszolni!!!!!!!!!
  • piamania
    #966
    HELP!!!!!!!plíz
  • piamania
    #965
    na most megint kell help!A Temple Church-nél vagyok és nem jövök rá a kryptex szövegére.Angolul tom,de magyarul nem,pedig nekem úgy kéne!!Légyszi HELP ME!!!!
  • piamania
    #964
    már megvan
  • piamania
    #963
    Hello!Normandiai kúriánál járok,lementem az alagsorba,de nem tom hogy kell ott lenit meggyújtani a kelyheket!!Valaki segítsen légyszi!!Köszi!!!!
  • manutdzoli
    #962
    Végigjátszást hol találok??
  • Nick996
    #961
    Hy!!!! megtudná valaki mondani. hogy a Reptéren, anmikor kiveszem a drótvágót a szerszámosládából, miért lesz miden sárga+ amikor lemegyek akkor nem látok semmit csak egy sárga képernyőt??
  • cimrus
    #960
    sziasztok! Eltudná nekem valaki küldeni a davinchi cod végigjátszását?
    Erre a címre: [email protected]

    Előre is köszönöm a segitséget!

    Ui: Ha lehet az elejétől kellene!
  • Nick996
    #959
    Mindegy már megcsináltam!!!!!
  • Nick996
    #958
    Hali!!
    Valaki megtudná nekem mondani hogy a 3. pályánál a labirintus után, lent hogy kell meggyújtani a kelyheket??(pl. ha a csillag alak közepén állok)
  • Dino16
    #957
    Mind1 megtaláltam :D
  • Dino16
    #956
    Hali meg tudná vki mondani a 2. cryptex kódot? Vmi Magdolnás leeht a jelszó de nem tom! HELP
  • DaVinci Betti
    #955
    Igen,a jelszó 1021.
  • Dino16
    #954
    Hát ez nem jött be! Amugy jo a jelszo?? 1021??
  • Dino16
    #953
    THX, megprobálom.
  • DaVinci Betti
    #952
    Próbáld meg beírni az O betűt!!!!
  • Dino16
    #951
    Azt hiszem a jelszo 1021 de nekem nem engedi h nullát irjak a jelszoba szoval nemtom most mi van
  • Dino16
    #950
    Hello
    Mi a jelszo a Letéti Bank-nál hogy ide adja nekem a bőröndöt?
  • Fédra
    #949
    Sziasztok!!!

    Tudna Nekem Valaki segíteni végigjátszás kellene,jó lenne magyar,a The Secret of Da Vinci-hez.
    Előre is köszönöm.
  • DaVinci Betti
    #948
    Hát ebben nem tudok segíteni,mert nem mindegy,hogy hol állsz!!!!!Logikusan gondolkodj és úgy meglesz!!!Én 3.-jára eltaláltam!!!!!
  • Nick996
    #947
    Hy!!!
    A 3. pályán a labirintus után, a barlangban milyen sorrendben kell meggyújtani azokat az üstöket vagy miket???
  • Nick996
    #946
    köszike,már megtaláltam!
  • Nick996
    #945
    helo
    már sikerült megtalálnom és a templom alatt a sírrejtvénynek mi megfejtése????
    köszi
  • Nick996
    #944
    Kösz!!!
    Csak merre keressem, mert seholsem találom!!