1023
  • leonaprofi
    #263
    Segitsen már valaki mert nem értem az egészet!Most végül is mi a kód?
  • leonaprofi
    #262
    Sziasztok!Hogyan kell megfejteni a Mona Lisa kódot,mert hiába olvasok vissza nem értem.
  • huzolee
    #261
    perfect70 thX
  • huzolee
    #260
    na megvan a betűset kitaláltam ami ott az ágy alatt van ...
    ez után nemtom hogy menni fog-e ami ott lennt van, de remélem
  • perfect70
    #259
    A keresztet cipelő szobrot azt hiszem a VII-es képbe kell rakni ahol fekszik azt a XIV-be, ha jó helyre raktad kinyílik a kriptába vezető út!
  • huzolee
    #258
    valaki válaszoljon pls ... az előzőkre
  • MerlinW
    #257
    gamecopyworld.com
  • SD456
    #256
    Sziasztok!

    Nem tudna valaki egy DEViANCE-es crack et ide berekni vagy elküldeni nekem? ([email protected])

    Előre is köszönöm!
  • huzolee
    #255
    Ja meg még valami ... már voltam lennt ott lennt lennt és ilyen krisztus történet van ott ... hogy elsőnap meghalt második mi történt satöbbi satöbbi ... és ilyen kis szobrokat kell összegyűjteni de csak kettőt találtam meg amikor megvan halva és fekszik meg amikor a T alakzatú keresztet viszi nemtom mit kell tönni pls help me! :(
  • huzolee
    #254
    Hy all! Valaki segítsen egy apáca ház szerűségben vagyok vagy a egy templomban... második mission. Apáca meghal bla bla az ágy alatt amerre mutat van egy ilyen rejtvény és nemtom hogy ott mit kell kirakni... valaki segítsen pls. :(
  • Trucker39
    #253
    Tökéletes! Teccik! :)
  • MerlinW
    #252
    Örülök:) Ha Kirolnak is megfelel, kiteteszem.
  • Richard90
    #251
    Tök jó lett! (Y)
    Ki kellene rakni bannernek ! :)
  • MerlinW
    #250
    dzsásztforjú:)

  • MerlinW
    #249
    vitrin megnéz, gyűrűt használ, csajjal lopakodva megveri jól az őröket és amint tud kislisszol az alsó terem végén található ajtón.
  • Oszi
    #248
    A nike szobros küldetésnél mit kell csinálni?Az őr megölt:(
  • MerlinW
    #247
    mögötted levő szoborról vedd le a szikritet, aztán menj ki, és keress egy képet, amiről az objective ír. Kutasd át...
  • totyak
    #246
    Nem vert meg nagyon az őr? Mert amikor már kevés a manus élete akkor kezd fekete-fehér lenni. Szerintem ez lehet nálad is.
  • Richard90
    #245
    a mona lisa kód megfejtése utána mit kell csinálni?? még körbejártam az gész terepet?
  • Slayerboy
    #244
    Hm... jól néz ki!Ez ilyen Syberia stílusú játék nem?
  • Richard90
    #243
    Neketek is ki fekete-fehéredik a kép játék közben??? mert engem nagyon idegesít (akkor kezdte el amikor a mona lisa képnél megfejtettem a kódot)
  • Trucker39
    #242
    A kódfejtésnél?
    Minden betűt "világíts" le.
    Ha ez megvan be fogja dobni a kódfejtő ablakot.
    A kódot meg már többen is leírták.
  • Oszi
    #241
    Sikerült megoldanom!De a mona lisa festménynél milyen szisztéma szerint kell haladni?A kódfejtésnél.
  • Oszi
    #240
    Megmondanátok hogy hol találom az uv lightot sophieval?
  • 062020
    #239
    Ha megvan a mentés,akkor kipróbálhatom azt a részt amint lefordítottam
  • Trucker39
    #238
    A két dolog hogyan is függ össze ?
  • 062020
    #237
    Elkeztem én is fordítani a játékot!
    Valaki adna egy 100%-os mentést, hogy tudjam tesztelni, amit eddig csináltam?
  • Trucker39
    #236
    Igen így gondolom.
    Ez az egyik betűrendszer, ami hasnálva lesz.
    Lesz még egy másik is de az nagyon a végén és ott helyben is kell használni.
  • Serpa
    #235
    pl a történet elején lévő Mona Lisa képen felfedezett szimbólumokra gondolsz?
    írjam le a szimbólumot és a hozzá tartozó betűt?
  • Trucker39
    #234
    Csak jó tanács: A kódolás során használt betűket írjátok fel magatoknak (vagyis készitsétek el papíron az angol-idegen ABC-t). Lessz olyan hely, ahol komoly mennyiségű szöveget kell lefordítani és semmilyen segítséget nem kaptok.
    Nem akarom elijeszteni a pálya elején küzdő játékostársakat, de amit csak tudtok jegyezzetek fel papírra is. Kicsit lassabban lehet haladni, de ha valami nem úgy történik és a checkpointtól kell újra kezdeni, nagyon nagy segítség tud lenni egy ilyen jegyzet. ("Elijesztésül" megjegyzem, több mint 20! oldalt irkáltam össze)
  • Serpa
    #233
    vizsgáld meg a kezet, majd ha már közelről nézzed, nyisd meg a inventoryt és ekkor használd a gyűrűt.

    én is épp itt tartok.
    :)
  • 062020
    #232
    Pedig próbáltam a gyűrűt!
  • Trucker39
    #231
    Nálam semmi baja nem volt a vissza töltésekkel, de vigyázat menteni nem lehet akárhol. csak akkor veszi tudomásul, ha kiirja bizonyos pályaszakaszoknál, hogy Checkpoint reached. (máshol is menthetsz, csak éppen nem veszi tudomásul)
  • MerlinW
    #230
    Csak checkpoint-tól tölti be. Ez ilyen:)
  • Richard90
    #229
    Nekem is ugyanez a problémám... nem tölti be a mentéseket... mindig az elejéről kezdi... lehet hogy a crack miatt van? no dvd-s cracket szedtem le
  • Serpa
    #228
    nekikezdtem a kódtörésnek.


    a widescreenből át lehet váltani full screenbe?
    (rákerestem a "wide, széles, full, képernyő" szavakra de nem találtam semmit)
  • MerlinW
    #227
    válasz:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    vitrinen használd a gyürüt


    Ártatlan kérdés:
    ha egy problémára(ráadásul a fenti feladat az egyik legkönyebb) sem (nem akarsz) jössz rá magadtól, miért játszol kalandjtékkal? Ezeknek a játékoknak az (lenne) a lényegük hogy egy-egy feladat hosszú-hosszú percekre, esetleg órákra gondoldásra késztesse a játékost. Aki nem szeret egy feladat felett sokáig ülni, az játszon akciójátékkal:) Mellesleg ehhez a játékhoz nem árt az angol tudás sem.

    PS: 062020 nem csak neked szólt:)

  • 062020
    #226
    Köszi
    Most a Hand of Nike-nál tartok ott mit kell csinálni?
    Nike Room-ban kell keresni a clue-t.
  • Alien1024
    #225
    ott vagyo mona lisa képe elöt az uv lámpával min1 ik betür rá világitok be dob 1 logikai feladványt d enem ismerem eszt az abc:D ugy hogy valaki segitsen
  • M.A.D.
    #224
    jézus! :) ez lett a "trendi" a kalandjátékoknál? -de utálom ezt a szót, trendi!-