1023
  • MerlinW
    #223
    Ajánlom állítsátok a combat-ot easy-re, úgy nem kell annyit tökölni a Fahrenheit-nél idegesítőbb (és sokkal nagyobb mennyiségű bunyókkal). Annyit jelent a szint csökkentése hogy lassabban pislognak az egérgombok, ergo kezelhetőbb a dolog.

    Egyébként odamész megütöd, elkapjátok egymást, kiválasztod mit akarsz csinálni vele: megvered, ellököd, stb. utána figyeled a felvillanó egereket, és azt a gombot nyomod meg ami sárga. ennyi.
  • 062020
    #222
    Hogyan kell megölni az elején a két őrt?
    Már vagy 10-szer megpróbáltam és men sikerül.
    Valaki adna egy mentést az ezutáni részhez?
  • Alien1024
    #221
    ja visza olvstam
  • Alien1024
    #220
    továb juttoam des valami ki kell taláni sok betubol mit kell
  • Alien1024
    #219
    helosztok elég gáz de én már az elején nemtom mit kell csinlani ott beszél a hapek a nővel én meg csak vok de mit kell csinálni?
  • Trucker39
    #218
    Örömmel jelentem, Végig sikerült vinna a játékot! :)
    Mindenkinek csak ajánlani tudom, hogy a nehézségek ellenére se adja fel.
    Vannak hibái, de összességében kevés játékot tudnék felsorolni, ami ennyire leköttötte volna a figyelmemet (hajnali kettőkor még a sakktábla kikódolásával agyalni... én se vagyok normális....).

  • M.A.D.
    #217
    Azért érdekes....egyszer lehetne a zsidókról is egy jó kalandjáték. Nem? :)
  • merilke
    #216
    Betölteni hogy kell??? mert van mentésem de nem tölti be!!! Betöltöm és Rámegyek hogy Resume Game és kezdi elöröl!!! Hogy kell??? Vagy mit kell??? Elöre is kössz!!!
  • Richard90
    #215
    köszi :)
  • totyak
    #214
    megnézed a névjegykártyát, előveszed a telót. Megjelenik a pult a számokkal, begépeled, hogy 454 és Enter. Elkezd telózni a csávó és megy tovább a történet.
  • Richard90
    #213
    beírom a telóba azt a kódot ami a névjegykártya hátulján van... de semmi (e betűt nyomok amikor beírom, kód:454)
  • MerlinW
    #212
    merilke ennél csak sokkal bonyolultabb kódfejtések lesznek, ugyhogy kezdd használni az agyad:)
  • totyak
    #211
    Szerintem ezen már 99% túljutott úgyhogy nyugodtan kiírhatom. A megfejtés The Mona Lisa
  • merilke
    #210
    Az elsö kód hogy hangzik mert Nem tom mi az??? Amikor az ablakon kidobta Chip-et akkor utána van egy videó és az után meg bedob egy ablakot Fölül szöveg és alulra kell beilleszteni de nem tom mit kell kirani belöle!!! Ez az elsö ilyen!!! Elöre is kössz!!!
  • MerlinW
    #209
    Engem Deviance crackfix ki-kidobál, Ritualos jó. De ez lehet rendszerfüggő is(?). Ki tudja..:)
  • MerlinW
    #208
    Valószínüleg az autorunhoz kell, azaz nem hiszem hogy károd lenne belőle:)
  • MerlinW
    #207
    Nézd meg az asztalon levő szobrocskát.
  • MerlinW
    #206
    csak az alsó 3 jegyű kódot kell beírnod a telóba
  • Richard90
    #205
    Hello műr az első pályán leakadtam
    nem tudok 3 számjegynél többet beírni a telefonba... hogyan kell megcsinálni ezt a pályát (legelső)
    előre is thx
  • totyak
    #204
    Ja tényleg azt el is felejtettem megkérdezni, hogy akinek a DEVIANCE féle verzió van meg annak is kiírja install után, hogy AutoRunGUI.dll file hiányzik vagy sérült? Mert nekem ezt írja és nem tudom ez mennyire akadály a játékban. Mire jó egyáltalán az a fájl? Várom a válaszokat.
  • totyak
    #203
    Nekem a DEVIANCE CRACKFIX-el tökéletesen fut és nem dobál ki rtartkor sem. Már csak tovább kellene valahogy jutnom. Tényleg mit kell csinálni miután megvertem a 2 őrt az irodában?
  • gamerman01
    #202
    Akkor melyik a működő crack???
    A Deviance DVD verzióhoz mellékelt vagy a DEVIANCE-CRACKFIX vagy ez a The.Da.Vinci.Code.WORKING.CRACK-RiTUEL???????????
  • totyak
    #201
    Asszem rájöttem mit kell csinálni, hogy ne dobáljon ki a játékból restartnál. Bárlehet,hogy ezt már más is leírta, de azért én is megteszem.
    1. A monitornak és a játéknak ugyanazon a felbontáson kell lennie. (Nálam 1024-ben nem dobál ki)
    2. Ne a lemezenlevő krekket használjátok,hanem a Deviance féle Crackfixet.

    Nekem így tökéletesen fut a játék. A Crackfixet gondolom ott találjátok ahol a játékot beszereztétek, vagy ezen a FIZETŐS oldalon: revenge.dox.hu
  • totyak
    #200
    Hát nem akarlak elkeseríteni, de ez a krekk pont uyanaz mint a Deviance féle.

    Egyébként mitkell csinálni miután összevertem a két őrt az irodában? Hová menjek?
  • gamerman01
    #199
    Nemtom volt e már de azé leírom.
    Innen letölthető a legújabb és 100%-osan működő crack!

    Neve:
    The.Da.Vinci.Code.WORKING.CRACK-RiTUEL

    Telepítési útmutató:
    * Install the game - Full Installation.
    * Replace the original <GameDir>\_BIN\SLAYER.EXE file with the one from the File Archive.
    * Play the Game!
  • KaLóZ14
    #198
    Hy
    Valaki megtudná mondani hogy a sauneri irodájában mit kell csinálni?
  • ACE
    #197
    Internetről :D
  • Gerbill
    #196
    Jelöld ki hogy el tudd olvasni, de már volt róla szó, nem ártana visszaolvasni
  • komlol
    #195
    Honnan lehet letölteni?
  • Sam87
    #194
    Bogyi már megvan!!! HEEEEE
  • Sam87
    #193
    Hello!
    Sajnos az első kódfejtésnél eleakadtunk a barátommal!
    A felső sorban azt hiszem ezt írja ki: OH LAME SAINT!
    Alulra mit kell írni????
  • MerlinW
    #192
    Olyan fahrenheites
  • streetracer
    #191
    Valamilyen furcsa hibaüzenetet kiír és kilép a játék és felvillan egy igen/nem ablak. Ez micsoda?
  • tosatt
    #190
    Mit kell csinálni a Normand Mansionnél (vagy hol) amikor a csajjal a Fibbonacchi kódot kell kirakni. Tudom hogy már Solid Snake leírt valamit de nem tom így se megfejteni. PLS. segítsen valaki
  • Trucker39
    #189
    Inkább olyan "mindent bele"
  • ThugEdge
    #188
    emberek,ez point and click? vagy vmi keverék?mert ha pnc akkor már nem is érdekel:)
  • mozesapo
    #187
    Ez a harc közben nyomd a 2 egérgombot, hogy milyen egy szemét megoldás. Jóformán soha nem sikerül egyszerre megnyomni.
  • Trucker39
    #186
    Szivesen
  • nyulhun
    #185
    Thx sikerült
  • nyulhun
    #184
    Ok tartani kell rajta a lámpát?