1023
  • Hones
    #1023
    Üdv.!
    Nem tudom valaki fogja-e még ezt olvasni. Feltettem a játékot a gépre, és magyarosítottam. Elindul a game, de az irányítás veszett gyors és a dialógusok is lemennek 1 pillanat alatt. Így képtelenség játszani vele. Valakinek ötlete?
  • more79
    #1022
    Sziasztok tudom hogy régebi játék de én csak most játszok vele.Valaki tudna segiteni mert elakatam magyarositva játszom mit kell magyarul be irni ahová angolul ezt kellene be irni DaVinci painted those that knew between bacchus and uriel lies the clue.Segitséget elöre is köszönöm.
  • mama 2
    #1021
    köszönjük Emese
  • Zsolt95HUN
    #1020
    Mert tudja a játék és hogy milyen hülye vagy,tehát azt is hogy nem neked való!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Zsolt95HUN
    #1019
    Nem tudja valaki hogy mit kell beírni az 1. pályán a monalisa előtt lévő kód megfejtéseképpen?
  • mama 2
    #1018
    Szívesen máskor is
  • Marci 97
    #1017
    Köszi mama2 SIKERÜLT!!!
  • mama 2
    #1016
    az 0-t azt asszem az ö-vel kell a játékban beírni.
  • Marci 97
    #1015
    Sziasztok! Most segítsen valaki Ilyen nincs,(és mégis van!!) bennt vagyok a Zürichi bankban,de a gépem se az "o" betűt,se a 0(nulla).-át nem hajlandó beütni,mikor be kéne írnom a kódot ami ugye 1021
  • Neo8
    #1014
    Szívesen.
  • Marci 97
    #1013
    Köszi Neo8!
  • Neo8
    #1012
    Van egy erkély az van ott egy tábla amin rajta vannak azok a betűk lekódolva amiből ki kell rakni a Jerusalem szót.
  • Marci 97
    #1011
    Helló! Elakadtam a 2.pályán,a kriptánál. Segítene valaki?
    Mit csináljak a sírfelirattal?,hogy írjam a kövekre a Jerusalem szót?
    Hiába néztem meg a végigjátszást,nem jöttem rá.Magyarul kéne a segítség,mert magyarositva van a játékom.
  • ChuckyHUN
    #1010
    boltban
  • mama 2
    #1009
    Hello. Ha ír még valaki ide, kérnáém segítségét. Letöltöttem a játékot(elvileg deviance vagy milyen verzió), jó is, el indul, viszont figyelmeztetés nélkül, kb. 5 percenként kidob vissza az asztalra. Semmi hiba üzenet, semmi, csak visszadob. Nos próbáltam a deviance crack fix-el, semmi, ugyan az. Viszont hallottam hogy van Reloaded-os crackfix is.
    Nos kerestem de nem találtam sehol. Ha valaki esetleg tudja hol lehet, az belinkelné ide, vagy privátban elküldené a linket?
    Köszönöm szépen előre is! Vagy ha esetleg van valami más megoldás is rá, azt is szívesen fogadom:).
  • balaskov
    #1008
    Hello mindenkinek. Laptopra telepítettem fel a játékot minden flottul működik kivéve azt az apróságot leszámítva hogy az irányítás veszet gyors a kisvideókkal együtt és nem tudok semmit csinálni h lelassítsam.
    Van valakinek valami ötlete hogy mi lehet a problem és hogyan lehetne ezt orvosolni.Előre is köffff.
  • KOLLI890406
    #1007
    Sziasztok.Elakadtam a temle churc-ös páján, össszeraktem a pajzsot de a halott lovagoknál nem tuddom a megfejtést!! Se a cryptexét!(magyarul van meg) segítenétek??
  • elijahwood
    #1006
    hali mindenkinek! a játéknak magyarositása van-e? előre is köszi.
  • ketya1975
    #1005
    sziasztok!én nemrég vettem meg a játékot,de már az elején nem találom az uv lámpát.hol van???
  • Robi22
    #1004
    Megtaláltam
  • Robi22
    #1003
    Sziasztok tudna nekem valaki segiteni elakadtam már az elején ott ahol Mona Lisa képét kell UV lámpával világitani ott nem tudom megfejteni.Ide küldje már el valaki előre is köszönöm: [email protected]
  • DaVinci Betti
    #1002
    Sziasztok!!!Ha segítségre lenne szükségetek írjatok ERRE az email címemre: [email protected]
    Énis végigjátszottam nagy' nehezen és megéri végigjátszani!!
  • piros52
    #1001
    MÉG VALAMIT: AKINEK KIBORITÓ A SOK VEREKEDÉS - ÉS SZERINTEM TLEJESEN ELRONTJA A JÁTÉK HANGULATÁT - ANNAK LEÍROM A KÓDOT, AMI AZT JELENTI, HOGY HA ELLENSÉG JÓN CSAK EGY POFON ÉS MÁRIS A FÖLDÖN VAN. MONDJUK EZT SALISNÁL NEM MONDHATOM EL.
    JELSZÓ. Phillips Exeter

    REMÉLEM SOKAT SEGÍTETTEM AZÉRT ÍRJÁTOK MEG, HOGY TUDTÁTOK-E HASZNÁLNI.
  • piros52
    #1000
    ADOK NEKTEK EGY REMEK SEGÍTSÉGET.
    ITT MINDENT MEGTALÁLTOK - KÉPEK SEGÍTSÉGÉVEL.
    http://www.candiedskull.com/dvc/ EGY KICSIT GÖRGESSÉTEK LEJEBB A LAPOT
    ÉS OTT TALÁLHATJÁTOK FEJEZETENKÉNT KÉPEKBEN A MEGOLDÁSOKAT.

    jó játékot!!!!
    azért adtam meg ezt a megfejtést, mert van amikor én is 2 napot töröm a fejem a megoldáson. SOK SIKERT!!!!
  • adry1130
    #999
    köszi de már kivittem
  • Neo8
    #998
    Miben akadtál el?
  • adry1130
    #997
    valaki tudna nekem segíteni???????????elakadtam a repülőtéren,
  • modified
    #996
    HA már senki nem küldi el, kérdezném a témaindítót, hogy miért van az ha játszok pl.: újra akarom indítani a pályát kilép, mennék a következő pályára kilép!!!!!Miért van ez???!!!!!!!!!Rossza crack???Vagy mi rossz mert nem tudok rájönni!Rem erre válaszol vki!!!!!
  • modified
    #995
    CRC error: The file F:\Davinci\engine\movies\english\Opening.bik doesn't match the file int the setup's.cab file. The medium from which you are running the setup may be corrupted; contact your software vendor!!!!!!

    Ezt írja ki mikor rakom a gépre és ez az OPening.bik fájl kellene nekem nagyon!!HA vki elküldené nekem e-mailbe vagy msn-en az vegyen fel vagy küldje el a: [email protected] ez az e-mail címem és az msn címem is!!!!!!!!!100000 kösz!!Hi
  • modified
    #994
    Hi!!!!!!!!Ezt a fájlt szeretném ha vki elküldené e-mailben nagyon megköszönné[email protected] erre várom a fájlt!!!!!!!!!!!!!!!!!Köszi előre is !!!!!!!!!!!Hi
  • ricsoo
    #993
    JUPITER IS
    ABOVE VULCAN
    AENEAS IS BELOW
    MARS MARS IS TO
    VULCANS RIGHT
    ennek mi a megfejtése????????
  • eden93
    #992
    Sziasztok!
    Segítség kéne!

    Sikerült jól kiraknom a THE MONA LISA-t megszereztem azt a kéken világító lámpát a szekrényből(őrt leütve) bementem a MONA LISA-hoz, hogy megfejtsem az alatta lévő rejtvényt, ami mindenféle szimbólumból áll, de sehogy sem sikerül a dolog, légyszíves seítsetek, légyszi.
    Próbáljátok leírni a sorrendet vagy küldjetek nekem E-Mail-re valami segítséget!

    [email protected] Előre is köszi, még jelentkezem!!!
  • Burkuscica
    #991
    Sziasztok.Segítsetek nekem abban,hogy a Monsen házban a tűzhelynél hogy kell forgatni a disc-eket.Merre álljanak a nyilak???Köszike
  • UTE1
    #990
    nem tudtok olyan végig játszást ami magyarul van elöre köszike4
  • MrLATEX
    #989
    Heló, aki nemszeretné látni az ne olvassa tovább mert a temple church első rejtélyét írom le annak aki nemtudja...tehát:ODAKINT LÁTHATÓ KÖNNYED VÍZ FOLYÁSA, SZENT ÚTON LELHETŐ KULCSÁNAK NYOMÁSA!!! (nem biztos hogy teljesen ugyanez lehet egy két végződés nem jó vagy egy kötőszó hiányzik;-)
  • howard13
    #988
    nézd meg, és azt mondja, hogy alkohol ilat van ott.
    Sejted, mit kell csinálni?
  • suadam
    #987
    hello!
    help!elakadtam az elso palyanal mert ott vagyok saunier irodajaban es valamilyen nyomot kell keresni de en nem talalom azt a nyomot mert eddig csak annyira jottem ra hogy a szobor a terkepre mutat de onnan hogyan tovabb?
    pls help!
  • adocsokkente
    #986
    Hello!

    Magyarosítva a temple churchnél mi a kódolt üzenet megfejtése?

    Kérlek segítsetek!
  • adocsokkente
    #985
    HELLO!
    ELAKADTAM A 3. PÁLYÁN A SZOBROK BERAKÁSÁNÁL. hOGYAN KELL ŐKET SORRENDBE RAKNI? LÉGYSZI SEGÍTSETEK!!!!!!!!!!
  • lewus
    #984
    Hello az 1.pályán a wc ublukot hogy kell kinyitni?
    Már ezerrel nyomkodom az E-t de nem oké
    HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!