1023
  • rvn
    #383
    Hy! Sunier irodájába kutakodom de semmi értelmeset nem találok mit kell csinálni?
  • Oszi
    #382
    Hello!
    Valaki elmondaná hogy a saint sulpicei pályán milyen szót kell kirakni az elején?
  • Trucker39
    #381
    Igen, itt már mindenki megvette. :)
  • Trucker39
    #380
    oda méssz az ajtó elé (nem közelítesz rá) USE - KEY és már nyílik is.
  • littleNorbi
    #379
    Jó game, érdemes megvenni ?
  • streetracer
    #378
    #374 -re valaki pls!!
  • Barcaman
    #377
    Sziasztok! Ti hogyan tudtátok SILAS-t másodszor is legyűrni? Hiába azt a gombot nyomom az egéren amit kiír! Odavág kétszer a könyvespolchoz és meghalok!
  • nyulhun
    #376
    hali az 5 versnek kellene a fordítása kicsit gyenge az angolom ehez. vagy csak 1 kis kezdő lökést a megoldáshoz nem kell a megfejtés.thx
  • Denijel
    #375
    plz help! nem egy megoldás kell, csak olyan problémám van, h kilépett a játék és arról tudtam h nem ment csak chekpointnál, de a csaj a 3. pályán szükséges sőt kulcsfontosságú jelvényét -amit még asszem a louvreban kell megszerezni és egy négy nyílból álló kódhoz kell- "elvesztette". Már szinte a végére értem, de Venus szobrocska nélkül ami a kandallóban van nem lehet tovább menni.. van vkinek ötlete, esetleg történt hasonló? plz help
  • streetracer
    #374
    Hogy kell kinyitni a 2. pályán a nővér szekrényét? Van kulcsom meg mindenem, de az istennek se akar kinyilni...
  • totyak
    #373
    Ja így már értem. Hát ha azt tudtam volna hogy kétszámjegyes szám is lehet akkor meg tudtam volna fejteni (talán). Kösz hogy elmagyaráztad érthetően.
  • dronkZero
    #372
    Hm, kipróbáltam a másik cracket, de az meg load game, vagy load után start game-nél visszatesz windowsba. (Mondjuk még mindig kultúráltabb, mint a kikapcsolós cucc... :P) Úgy látszik, nem akar ez a játék engem... :)
  • Trucker39
    #371
    Segítenék, de lehetetlent kérsz.
    Ha megnézed a mentési lehetőségeket, azt veszed tajtuk észre, hogy fix mennyiségű helyre lehet menteni, vagyis, ha egyesével mentek, akkor is "körbe érek" a játék végére.
    Azért megnéztem a kedvedért, melyik a legrégebbi mentésem a játékban. Nos ez a Temple of Church, de annak sem az eleje. Ott tart a történet, hogy Langdon-nak sikerül a fogaskerek összeszedésével beengednie Sophie-t az alagsorba(pincébe).
    Ez kissé távol esik attól, amire neked szükséged lenne. Sorry.
  • Trucker39
    #370
    Kipróbáltad mind a kétféle crack-al ?
    Van akinek az egyik, van akinek a másik féle vált be.
    Nálam az "egyik" féle van fenn a kezdetek óta és átlagban három task-ba tétel (mivel közben készült a leírás) után dobott ki a játék. Fagyást egyáltalán nem okozott. (P4 2.9;ATI9600XT;1G RAM, Ati catalyst cc 1.2.2172 driver)
    Omega drivert egyszer próbáltam, de nekem valahigy nem jött be. Bizonyára képzetlen vagyok hozzá.
    Jahh amugy van valami Miniimage is már a neten. esetleg próbáld ki azt, valamelyik biztosan bejön.
  • Jambokee
    #369
    Trucker légyszi segíts! Örökre leköteleznél vele... Már xanax kiütésem van. :)
  • dronkZero
    #368
    Azóta megcsinálta még háromszor, és nem merek tovább kockáztatni. Kicsit féltem a gépem, meg a vinyóm... Visszatettem az Omega helyett a hivatalos drivereket, kilőttem minden háttérben futó szarságot, a tűzfalon nem engedtem ki... Nem tudom, mit tehetnék még. Egyáltalán nem is értem, hogy valami hogyan tehet ilyet a gépemmel... :(
    Úgy vettem észre, hogy jellemzően a bunyós részeknél zakkan meg...
  • MerlinW
    #367
    nem volt hasonló panasz, csak olyan hogy ki-kilépett a játék.
  • dronkZero
    #366
    Nektek nem fagyogat a játék? Nálam iszonyatosan durván. Nem csak szimplán lefagy, _kikapcsolja_ a gépem, és utána csak úgy tudom visszakapcsolni, ha előtte ki, majd újra bekapcsolom a tápot. Soha semmi nem csinált ilyet a gépemmel, ez meg most zsinórban kétszer is...
  • Barcaman
    #365
    Thanx
  • Trucker39
    #364
    Addig, amig elnem fárad Sophie :9

    Komolyra fordítva szót, mindig kiír egy feliratot, már nem emlékszem mit. No pontosan addig. Ne feledd öt szobor lessz.
  • Barcaman
    #363
    Sziasztok!
    Kérdés: mennyit kell forgatni a kertben a szobrokon?
  • Trucker39
    #362
    Válaszképpen itt egy másik egyszerű kód:



    :)
  • Trucker39
    #361
    A DA VINCI KÓD

    Nem volt bonyolult :)
  • Trucker39
    #360
    Elkapatott a magyar billentyűzet. :)

    Ö betüt próbáltad ??
  • dudlibond
    #359
    Tessék ezt fejtsétek meg

  • MerlinW
    #358
    1,1,2,3,5,8

    1+1=2
    1+2=3
    2+3=5
    3+5=8

    5+8=13
    8+13=21
    13+21=34

    tehát a hiányzó számok 13,21,34

    Értem?:)
  • MerlinW
    #357
    cc-cc
  • dudlibond
    #356
    5+8= 13; 8+13=21; 13+21=34; így jött ki leonaprofi-nak, mert nem új számsort kell folytatni, hanem ami a polcra a táblára ki van írva folytatni.
    Lenne egy kérdésem, illetve nem is kérdés csak segítséget szeretnék kérni.
    Az a helyzet, hogy be kellene ütni egy kódot, ám a játék nem ismeri fel, ha nullát nyomok, szerintetek mit csináljak. Így nem tudom beírni a helyes kódot, és nem tudok továbbjutni.PLÍÍÍÍÍÍÍÍZ HELP
  • totyak
    #355
    Csak azt nem értem, hogy a 132134-ben az első két számból hogy jön ki a harmadik. Mert szerény ismereteim szerint 1+3 az nem 2 és utána pedig 3+2 az nem 1. Tehát még mindíg nem értem a logikát, de azért köszönet neked leonaprofi.
  • leonaprofi
    #354
    Kedves tanult kolégák itt a megfejtés:132134,de csak szólok lesz még ilyen feladat ugyhogy egyszerübb lenne végre gondolkozni!
  • totyak
    #353
    Bakker én is itt tartok, de már a tököm kivan az egésszel. Azon a rohadt lakaton csak 6 hely van, minden helyen 0-tól 9-ig lehet számokat beállítani, de hiába. Én ezeket próbáltam és szerintem nincs is másik ami kijönne a Fibonacci szisztéma szerint: 011235/101123/112358/202246/303369/. Persze lehet, hogy csak én vagyok béna (vagy tök hülye), de ne szivassatok már minket. Aki tudja mi a szám az írja be aztán had játszon tovább mindenki. Köszönöm.
  • MerlinW
    #352
    1,1,2,3,5,8...

    hogy folytatnád a sort?
  • leonaprofi
    #351
    A lényege a Fibonacci kódnak,hogy a következő szám ez előző kettő összege.Tehát:5+8=13 8+13=21 és így tovább.
  • Denijel
    #350
    már megintén problémázok... a Fibonaccis feladatban milyen kódot lehet kirakni? már mindent póbáltam, vissza is olvastam a fórumban de egyszerűen nem értem :( nem írná le vki h mi a kód pontosan, mert egyszerűen megőrüök, másfélórát töltöttem ezzel a szarral
  • Denijel
    #349
    bocsánat a beírásért már meg is oldódott
  • Denijel
    #348
    hi! mint mindenkinek nekem is van egy problémám.. még az elején nem tudok kijutni a Louvreból... Elkúrtam h leütöttem mind a két őrt? mert vmi olyasmit olvastam ki az angol végigjátszásból h hagyni kell h befejezzék a beszélgetést és az egyik kinyitja és utána kell őt megtámadni... Ha chekpoint után újra betöltöm (Nike szobornál van egy) újra mozognak a már megvert őrök? vagy csak lámer vagyok és semmi köze ehhez, akkor viszont hol a kijárat? kössz előre is
  • Trucker39
    #347
    Nem hiszem, hogy túl sok jelentkező lenne. Nekem is belekerült néhány ősz hajszálamba a dolog. Viszont azt tanácsolnám, hogy a nehézségi fokot tedd a legkönnyebre. Semmi nem változik azon kívül, hogy a harc könnyebbé válik az által, hogy az egér gombok kezelésére több idő jut. Mondjuk még igy is készíts oda a gép mellé egy levél Xanax-ot :))
  • Jambokee
    #346
    Srácok!

    Tibing kastélyában vagyok, a ballistát kellene összeraknom. Ez nem is lenne gáz, de az a szemét Silast egyszerüen nem tudom agyoncsapni. Ha szépen kérlek bennetek valaki megcsinálná nekem? Elküldeném mélbe a mentésemet. Nagyon idegesítő hogy egy ilyen apróság miatt már napok ota nem tudok továbbjutni... Előre is köszönöm a segítséget! Bizom bennetek!
  • MerlinW
    #345
    Az elképzelhető, asszem megvolt az összes (tök véletlenül, nem is figyeltem). De ha jól emlékszem utána jön a sakktáblás feladat. S ha ez így van akkor sokan mások továbbjutottak. Kérdés hogy nekik is megvolt-e minden tárgyuk. Ha valóban ez a gond, akkor újra lehet játszani az előző szinteket külön, az episodes menüből.
  • Trucker39
    #344
    Sorry a duplázásért, vacakol a netem.