1023
  • nyulhun
    #423
    Na 1 jó hír ha nincsmeg az összes extra tárgy akkor b...tod. L kell kezdeni előről.
  • vonaltyin
    #422
    Elakadtam a 2. pályán, ahol a táblákat kell a mécsesnek az ajtajába rakni... Nem találom a jobb oldali mécses tábláját... Segítsetek plíííz!! Már naon idegesít
  • Trucker39
    #421
    Nem, nem a Cyptex-ben kellett kirakni. De nem is olyan régen már ...... kicsit gondolkozz csak, hány betűs a Cryptex kódja ? Mikor is felytettél meg ennyi betűs kódot ?? Tessék kicsit kreatívan gondolkodni. :)
  • Mandika
    #420
    Ne már.. Arra rájöttem hogy tudom az időt húzni, de a szóra nem!! Ugyanaz mint? Már ki kellett rakni ezt a szót egy cryptexben??
  • Trucker39
    #419
    Noh igen. Nem mindegy mit kérdez Sophie. Ez az első nehézség.
    A második, ha már rájöttél, hogyan lehet az időt húzni. Utána nincs más dolgod, csak jól begyakorolni a Cryptex forgatását. Igen rövid idő lesz rá, hogy kiforgasd a kódot. (a kódra meg már rájöttél, gondolom. ugyan az mint a .....)
    Sok sikert.
  • Mandika
    #418
    Hello! Valaki plíz help!! Eddig ment a fejtörés magamtól, de most naon elakadtam!! A Westminster Abbey-nál nemtom megfejteni a 4.cryptexet.Mindig lelő az a Tebaing:(( Valami ötlet vagy segítség jól jönne!!
  • MerlinW
    #417
    türelem, reflex, vagy vedd le a nehézségi szintet easy-re.
  • totyak
    #416
    Hogy a fenébe nyírjam ki a csuhás csávót az 5. pályán. Már vagy 30-szor megölt a szemét. Két ütés és padlót fogok. Egyszer eljutottam a 3. tárgyig, de megölt. Valami jótanács?
  • MerlinW
    #415
    Az asztalon van egy szobor. Nézd meg.
  • MerlinW
    #414
    Ki kell rakni. Kódtábla kint van a teraszon. Érdemes leírni azt az abc-t pairra mert többször is kelleni fog.
  • totyak
    #413
    Ha hiányzik néhány cucc akkor cseszhetem, nem lehet végigjátszani? Hát akkor én már szívom a f*szt, mert még csak az 5. pályán vagyok, de már hiányzik néhány tárgyam.
  • rvn
    #412
    A növér szobájába az ágy alatt van 1 tábla azzal mit kell csinálni? mit kell kirkni?
  • jedimarsi
    #411
    Helló.Nah megoldottam a kérdéses részt!!!! De utánna kész csőd!!!Eljutottam odáig hogy bent vok egy irodába azt asztalon van egy laptop meg ceruzák stb.. itt mit kell csinálni??Mert ha kimegyez az őrök megölnek!!!!!!!Segítsetek légyszi!!
  • kilyking
    #410
    A 2.pályán hogy kell kinyitni a földön az ajtót?
  • isotec
    #409
    ÁÁÁÁÁÁÁÁ...Idegesítő, hogy ennyi hiba van benne. Meg már amugy is elovastam a könyvet, úgyhogy tudom mia vége. NA hali. Akinem van hozzá türelme, az azért játsza csak végig.
  • jedimarsi
    #408
    Helló!! Kérlek segítsetek mert már az elején elakadtam!!!Nem vagyok valami észlény!!!Milyen szó a megfejtés ott ahol megvannak a betű és valamit ki kell rakni de mi ez a szó???Előre is köcce!!Külömben naon jó a játék!!
  • zolo15
    #407
    UV light-tal-Use az irodában a térképnél majd a csajt át kell rakni a szellőzőn
  • zolo15
    #406
    na szedtem fel valami coin-t is pls help?
  • rvn
    #405
    Valaki irjon már!
  • rvn
    #404
    sunier irodájában meg van az alkohol szag és kutatok továbbd e már semmi nincs! Ötlet? kezdek ideges lenni
  • zolo15
    #403
    mit kell csinálni a kriptában van két táblám kulcsom valami kis szobrom mit kell pls help!!!??????
  • zolo15
    #402
    mit kell kirakni és hogyan a sister ágyánál lévő valamiben?
  • nyulhun
    #401
    Én sem tudok csinálni semmit se a louvrban a végén. Nekem is hiányzik 1 2 dolog
  • Trucker39
    #400
    Angol billentyűzet!!!
    Ne ott keresd a nullát ahol eddig volt (általában Ö betű lesz)
  • totyak
    #399
    Köszi, de sajnos nem jöttem rá. Viszont erősen koncentráltam, hogy mit mond a csaj és én ezt hallottam:

    twenti one the first number the Fibonacci secrets
    five hundred the second
    next number five twenti one

    Na én ebből annyit értek, hogy az első szám a Fibonacci titokban a 21 (talán)
    az utolsó az 500
    a következő az 521

    Na de ha egy 4 jegyű szám kell és én összeadom az 500-at meg az 521-et az négyjegyű lesz, csak nullát nem enged beírni. Jól gondolkodok egyáltalán, vagy a számokat is rosszul értettem?
  • Trucker39
    #398
    Tedd már rá azt a szerencsétlen papírt, ami nálad van arra ami a fiókban van.
    (Ez egy gondolkodós játék. Tessék kicsit gondolkodni)
  • nyulhun
    #397
    Igen van papírom de ua van nálam is, a kockákat meg nem bírom operálni nem engedi.
  • Trucker39
    #396
    Akkor nem konkrét a segítség. :)
    A könyvet olvastad? Nem árt.
    Szóval a Zürich-i bank széfjének utólsó kódja is kell. Ha jól emlékezem, itt beszélnek a Fibonacchi számokról. Most nem tölteném vissza az állást. Jah már megsincs. Szóval valamit "buherálni" kell a számokkal. van az első szám, van a második szám a kettővel csinálunk valamit.... lesz belőle egy harmadik szám.
    Remélem rá lehet jönni.
  • Trucker39
    #395
    A "fél papír"-ra könnyű rájönni, hiszen egy ugyanilyennek lennie kell nálad is.
    A kockákat meg kikellene rakni. (Puuzle :) )
  • Flyboy
    #394
    köcce megoldódótt a dolog!!!! :-)))
  • Flyboy
    #393
    Helló mindenki!! Tudna nekem adni valaki egy kis útmutatás??? Egy kicsit sikerült elakadnom :-)))
    A bankban eljutottam odáig, hogy a Cyptexet megtaláltam, de nem tudok vele mit kezdeni, és nem bírok rájönni mi is lehet az az 5 betűs szó!!!
    Ha tudtok egy kis útmutatást adni megköszönném :-))))))
  • totyak
    #392
    Csá emberek! Most nem konkrét megoldást szeretnék kérni csak egy kis segítséget. A Cürihi (tudom hogy nemígy kell írni) bankban vagyok és egy kód kéne a csomag kiszedéséhez. Az ajtón nem lehet kimenni és a csaj mondja a segítséget. Valami szöveget meg számokat angolul, de én sajna németet tanulok úgyhogy nem értek belőle semmit. Az lenne a kérésem ha valaki emlékszik mit mondd a csaj írja be nekem én meg megfejtem, de ha nememlékeztek akkor viszont a kódot plíz. De a kód csak végső esetben kell. THX
  • nyulhun
    #391
    Visszamentem a Newton sírjához 2x kinyílt a fiók és benne 1 fél papír meg valami képkockák mit kell csinálni, csak 1 kis segítség kell nem a megoldás valaki pls
  • Trucker39
    #390
    Falon térkép? :)
    Enyhe alkoholszag ? :)
  • MerlinW
    #389
    asztalon szobor?
  • Száddi
    #388
    Helló az mért van ha ráviszem a start gamera akkor kivág az asztalra??
  • rvn
    #387
    Hy! Sunier irodájába kutakodom de semmi értelmeset nem találok mit kell csinálni?
  • Oszi
    #386
    Tovább jutottam de nem tudom hogy a kriptában a táblákkal mit kell csinálni?
  • Oszi
    #385
    Megcsináltam a kirakóst de viszont nem tudom hogy a templomban mit csináljak?Már végig néztem a jézus haláláról szóló képeket.PLZ HELP!
  • zolo15
    #384
    csá!
    nekem is ez lenne a kérédésem a sunier irodában mit kell csinálni?