1023
  • Karlos7907
    #463
    Köszi megoldottam, a vicc az egészben hogy már próbáltam kinyitni a Cryptexet, még a kódra is rájöttem csak rosszul írtam be. Megspórolhattam volna magamnak pár óra ideget:)
  • vonaltyin
    #462
    Ohh THX, már sikerült, de ahogy nézem, most nehezebb helyyre jutottam
  • Trucker39
    #461
    Ha már a rejtvényeknél tartunk:
    Az első betűt nem én fogom megmondani, hanem Langdon. Kérdezdd csak meg tőle!
    (az "Y" nem csak egyszer szokás lenyomni)
    Rejtvény további hiányzó része a következő: Ez a "tárgy" szerepel egy könyv címében amit Dan Brown nag lelkesedéssel olvasott, valamikor '83 körül jelent meg és többek között ezen mű alapján irta meg a Da Vinci Code című nagysikerű regényét.
    Igy menni fog? :)
  • Trucker39
    #460
    Igen. Kés a kézben. (én se jöttem rá, csak ha megnézed a "mini lexikon"-t, abban benne van)
    Utána is várni fognak, de már nem arra, hogy a képet nézd, hanem, hogy kinyisd a Cryptexet. Nagyon koncentrálj és a hangszóró hangerejét jól tekerd fel, mert alig hallható részletek jönnek ezután ! :)
  • Arany
    #459
    Köszi szépen, de így még mindig nem tudom a megfejtést.
    Lécci csak mond meg az első betűt.
    Kösz !
  • Trucker39
    #458
    Sajnos az én verziómban sem volt ott semmi, de szerencsére többen játszottuk "online", így volt akinek, megvolt és tovább segítettük egymást. :)
  • totyak
    #457
    Köszi szépen megcsináltam és tényleg jó, de amúgy mit kellett volna megUVzni, mert én a kapcsolási rajzon nem találtam semmi jelet? Azért mégegyszer THX.
  • Karlos7907
    #456
    elvileg a nyomok rajta magdolna kétszer, kehely kétszer, péter, a v betű, az m betű. Kihagytam valamit?
  • Karlos7907
    #455
    Valaki segítsen lécci!

    Ott tartok hogy nézem az utolsó vacsorát elvileg megtaláltam minden nyomot rajta de ezek még mindig nézik a képet és lövésem nincs mit csináljak.
  • kriszt
    #454
    ez érdekes kép.
  • kriszt
    #453
    [IMG]C:/Krisztián/hát ez lol.png[/IMG]
  • kriszt
    #452
    meglep hogy ilyenkor fent vagy
  • kriszt
    #451
    többször is végimentem a szobán de nem tudom minek lehet alkohol szaga.
  • Trucker39
    #450
    Azt a választ olvasod, amit neked irtam ?? :)
  • kriszt
    #449
    Nem nem találtam a helységben semmi dobozt.
  • Trucker39
    #448
    Ezek szerint a dobozt sikerült megszerezni és ki is nyitottad. Gondolom a dobozak fedlapja alól is kevetted a levelet.
    No vajon mi lehet az 1. Cryptex kódja?
    Többek között e "tárgy" körül forog a történet és magyarul leírva akár még inni is lehet belőle ?
    :)
  • Trucker39
    #447
    A szobor mutat valahová, nézdd csak meg.
    ha már megnézted közelről, Sophie mond valamit (alkohol szagot érez)
    Minek lehet még alkohol szaga, ha senki nem ivott a helyiségben ( már találkoztál vele)
    :)
  • Trucker39
    #446
    Gondolkozz csak egy kicsit:
    Ha valaki valakinek az apja volt, akkor csak hol lehet?
    Ha valakik, valakinek a barátai voltak, vagyis durván egykorúak, akkor hová tennéd?
    Ha valakik, valakinek a gyermekei, akkor hová tennéd?
    Nem olyan bonyolult ez, csak kicsit oda kell figyelni.
    Jah van még egy dolog:
    Mit szeretnek a nők, ha már egyszer középen vannak? (figyelmet.....)
    :)
    Igy már biztosan menni fog.
  • vonaltyin
    #445
    Igen, ez már segitség, és most ezennel meg is köszönném is. De sokat nem haladtam vele... Csak annyit, hogy Venus van középen. Ennyire rossz a felfogásom??
  • kriszt
    #444
    és utána
  • Arany
    #443
    Helló!
    Elakadtam a Bankban ott amikor meg kell fejteni az 1. cryptexet.
    Lécci help!
  • Trucker39
    #442
    Megvan mindegyik szobor?
    Ha igen, akkor egyszerű a dolog:
    Apollo Venus apja, Mars meg Vulcanus "udvarolt" Venus-nak.
    Aenas, Mars és Venus gyermeke.
    Cupido meg Venus gyereke. Apja ki is volt? nem tudom.
    Sophie szerint Venus "szeret" a középpontban állni.
    Remélem, segítettem.
  • Trucker39
    #441
    Asztal megnéz, erősen koncentrál a szoborra. Mutat valamit.... tessék kicsit elgondolkodni.
  • kriszt
    #440
    Miután leütöttem mindkét őrt a múzeumban miután kihalgattam őket mit kell csinálni a szobában?
  • vonaltyin
    #439
    Megint elakadtam... A szobrokat kéne betenni abba a szarba... Hogyan tegyem be őket?
  • vonaltyin
    #438
    THX!!!!!!!
  • Trucker39
    #437
    LE JOBBRA FEL BALRA !
  • vonaltyin
    #436
    Figy kéne help a 3. pályán vagyok, ahol a disk-et kell betenni a kandalló fölött lévő izébe... Hogyan állítsam be őket?? Milyen irányba??
  • Trucker39
    #435
    Mint már néhányszor le lett írva:
    1. hagyd abban a felbontásban, ahogyan elindul először. (ha jól tudom 800x600)
    2. Nem nagyon szereti a game, ha tálcára akarják lerakni (nálam minden 3-ik lerakás után biztosan kilé)
    3. Van hozzá kétféle crack is a neten, próbáldd ki mindegyiket (van akinek az "egyik", van akinek meg a "másik" működik stabilabban. Ezenkivül van még egy Miniimage file is, azt is kipróbálhatod
    +1. Az Angol-Magyar meccs 3-1 eredménnyel fejeződött éppen be, jól játszottak a magyarok (pedig nem vagyok foci rajongó).
  • Trucker39
    #434
    Ki kell menni abból a teremből. Kinn keredd meg a gyűrűt.
  • kriszt
    #433
    Próbáld meg azt hogy újratelepíted és ha akkor is azt csinálja akkor sztem a játék xar.
  • PeeTeR
    #432
    nekem nem tud valaki valami okosat mondani?
  • kriszt
    #431
    Hi amiután megfejtettem a mona lisa festményen lévő kódot utána mit kell csinálni?
  • Trucker39
    #430
    Az Uv-val megvizsgált kapcsolótábla alapján
    300 300 - 300 300
    300 300 - 300 300

    alul bal alsó kettőbe pedig 50 50, kapcsolókat mozgásba, kimegyünk a szabadba, erővágóval megnyitjuk a benzintankot majd a tetőről a fáklyával begyújtuk és elmenekülünk!
  • Száddi
    #429
    Azokat a táblákat hova kell rakni mármint hanyas számokhoz?? És csak 2db tábla kell??
  • totyak
    #428
    A repülőteres pályán a kapcsolószekrényben mit kell beállítani? Van 8 300 mA-es és 4 50 mA-es biztosítékom. Milyen sorrendbe kell betenni őket, hogy jó legyen?
  • vonaltyin
    #427
    Már rájöttem segitség nélkül is . De azért THX!
  • PeeTeR
    #426
    mi a szartol van hogy magatol minden szo nelkul kilep a jatek, meghozza ugy mintha nem is futott volna?
  • MerlinW
    #425
    egyik fent az orgonánál van (lakatot letöröd a teremajtóról, bemész) másik meg asszem a nővér ágya alatti izében
  • Trucker39
    #424
    Majd ha kinn lesz a magyarosítás, újra végig játszom. Addig biztosan nem.