1023
  • vmi00
    #503
    hali all pls ha vki tud linket arra a patchre hogy nedobjon ki a játékbol?(lehetoleg mind 2 patchre) kösz elore is!
  • hodex
    #502
    nem greal? :S bocsi spanyolul grial volt, tippeltem. Nah szóval grál angolul :)
  • hodex
    #501
    amikor bent vagy abban az irodában ahol olyan kis fülkék vannak mint a mátrixban (asztal,szék, monitor :) ) ahogy belépsz az ajtón jobbra a leghátsóban a pavilon tetején van egy talán repülő, de erre esküdni már nem mernék.
  • hodex
    #500
    nah vajon? GREAL
  • kofi86
    #499
    Grail! Ez az 1.cryptex megoldása!
  • kofee
    #498
    Sziasztok!

    Nagy segítségre lenne szükségem! Sajnos nem találom a ZÜrich- i pályán a Da Vinci találmányát. Megvan a Mars és az érme.. PLÍÍÍZ HELP!

    Kösszi előre is
  • kofi86
    #497
    Hali!
    A Westminster abbey-ban vagyok. Most vettem ki a gyűrűt mit kell keresnem.
    PLZ mondjatok vmit.
  • Arany
    #496
    Kösz a segítséget!!
  • zolo15
    #495
    mit kell kirani az 1.cryptexben?
  • hodex
    #494
    próbáld meg így, bár lapon elég nehéz végiggondolni. :)
    (ahogy belépsz a terembe)
    felső
    felső jobb
    alsó bal
    felső
    alsó jobb
    felső
    felső bal
  • hodex
    #493
    nem nehéz megoldani. ha egyet meggyújtasz az arra a kettőre hat amikkel vonal köti össze.ha égnek akkor elaltatja őket, ha nem akkor meggyújtja
  • hodex
    #492
    teabingnél volt kód? akkor még nagyon nem csináltál meg mindent. :)a szekrényen van egy papír fecni azt nézd meg. rá van írva a bibliából melyik sor hányadik szava kell, egy másik szobába meg van egy biblia ott nézd meg melyik a szó
    elmondanám csak én spanyolul játszom ott rostro volt. "arc-ot" jelent
  • hodex
    #491
    már írtam 1021
  • hodex
    #490
    nekem az egyik egy idő után odébb állt és így külön-külön vertem el őket :)
  • zolo15
    #489
    Hogy a picsába kell megcsinálni azt a fáklyás izét a 3. pályán
    ??????????
    PLS HELP!!!!!!!!!!
  • Arany
    #488
    #476-ra válasz please!
  • vonaltyin
    #487
    #475-re választ pls!
  • Trucker39
    #486
    Egyszerre kell megverni őket, de talán az kis segítség (én igy csináltam), hogy jobb oldalról közelítettem és lopakodva odamentem a jobboldali fickóhoz. Ha lopakodsz és nem vesznek észre, jó nagyot oda lehet csapni elsőre, az legyengíti. Utána viszont kellő profizmussal kell kezelni az egeret. Az a faszi akit először fejbe vágtál, már nem nagyon tud közbe avatkozni (nincs rá sok ereje). A másikat kell lenyomni, majd a legyengített ürgét.
    Nem akarom elvenni a kedved, ezért csak halkan jegyzem meg, hogy ennél lesz egy kellemetlenebb rész is, ami még ennyire sem fog tetszeni (jah és menteni sem lehet ott ). :)
  • totyak
    #485
    A Temple Church-ben amikor össze kell szedni a fogaskerekeket és az utolsót akarom felszedni a két faszi mindíg megver. Hogyan lehetne őket kijátszani, hogy ne vegyenek észre, vagy hogy legalább az egyik elmenjen onnan? Vagy egyszerre kell megverni a kettőt mert az nekem nem sikerül?
  • hodex
    #484
    ha jól emléem az egyik amikor jézus vízszintben van, a másik vmelyik elesése
  • hodex
    #483
    nézd meg a szobrot és keresd meg a hozzáillő festményt. tedd oda le a szobrot és kinyílik az ajtó
  • zolo15
    #482
    mi a szart kell csiunálni a 2.pályán (Sulpice) van 2 szobrom 2táblám kulcsom kanna
    stb.
    mit kell csinálni valami ajtót kéne kinyitni a templomban a padlón de nem tom hogyxan
    PLS HELP!!!!!!!!
  • hodex
    #481
    ok, megvan. Azt az apróságot elfelejtették megemlíteni melyik lovagnál kell beírni (v. én ugrottam át :) )
  • hodex
    #480
    a richardot eddig kb 20x próbáltam, de nem jó
  • nyulhun
    #479
    Ennyire lámák nem lehettek. Bazz most raktam be a végig jáccást.
  • hodex
    #478
    21, 500, 521 ha ezek egy fibonachi sorozat elemei na mi lehet a következő?
  • hodex
    #477
    halihó! eddig tök simán ment minden, de most elakadtam. Ha vki tud segíthetne egy picit. Abban a tempolomban vaok ahol a telmplomos síremlékek vannak. A pajzsot összeraktam, és az egyik lovagot "megvizsgálva" kaptam a pajzson lévő betűkhöz egy rejtvényt. Nem jutok vele semmire, pedig a többi eddig könnyen ment. :(
  • Arany
    #476
    Helló, megint én!
    Most az 5. pályán akadtam el. Már mindent megcsináltam amit lehetett, de van egy kódzáras ajtó amit nem tudok kinyitni.
    Please help!
  • vonaltyin
    #475
    Figy: 4. pálya eleje... Ott vagyok ahol azzal a keeszt alakú akármivel belepiszkálltam 1 faszságba, és jött 1 film, hogy 1 doboz "igyekszik" felém. Ott kéne beírni vmi 4 számjegyű kódot. Vki mondja el pls, hogy mi az!!!!!!!!!
  • nyulhun
    #474
    Na jó tessék a gyengék kedvéért de csak a saját felelőségetekkel használjátok.walkthrough
  • kriszt
    #473
    Léccives ne talányokban beszéljél ne azért kérdeztem hogy talányokat fejtsek meg mond el hogy mit kell csinálni és kész.
  • Arany
    #472
    Köszi, most, hogy így a számba rágtad már meg tudtam csinálni!
    Köszi szépen!
  • Trucker39
    #471
    juszt sem adom fel. :)

    A könyv címe: Szent vér, Szent Grál.
    Fordítsuk le angolra és hurrá, kapunk egy megfelelő hosszúságú szót.


  • Trucker39
    #470
    Minek lehet alkoholszaga még azon kivül, hogy senki nem ivott (rajzolnak, irnak vele) :)
  • Arany
    #469
    Ott meg kell nézni a térképet, aztán észre kell venni valamit...
  • jedimarsi
    #468
    Sziasztok!!!! Még mindig nem jutottam tovább a második pályán/sajnos/!!!!Megvan a szobor ami a térkép felé mutat,autánna meg a csaj észreveszi az alkohol szagot és ezután megállt a tudományom!!!Kérlek segítsetek!!!!Lehet hogy a szellőzőt kell megbuzerni mert ha odamegyek kiír valamit...Előre is köszke!!!
  • Arany
    #467
    CSak mond meg a megfejtést, és nem zaklatlak többé ezzel!
  • Arany
    #466
    CSak mond meg a megfejtést, és nem zaklatlak többé ezzel!
  • Trucker39
    #465
    Feladom: nem vagy egy nagy rejtvény fejtő :)

    http://www.magyarhirlap.hu/cikk.php?cikk=103859
    Utólsó kisérlet :)
  • Arany
    #464
    Nem, még így sem megy!
    Lehet, hogy én vagyok hülye hozzá, de még így sem tudom megfejteni a kódot!