1023
  • Szilvi00
    #543
    Sziasztok!

    Tudom, egy kicsit furcsa a kérés, de légyszíves írjátok meg, hogy mivel lehet írányítani a játékot. Egér vagy billentyűzet? Hagyományos point and click típusú vagy sem?

    Előre is köszönöm!
  • kofee
    #542
    Aaz irodában? Ált ha alkohol szagot érez, akkor használd az uv lámpát.
    Ott vagy ahol a térképre mutat az asztalon a szobor? V merre jársz?
  • kriszt
    #541
    Valaki válaszoljon már arra hogy mit kell azután csinálni hogy a csaj a szobában alkohol szagot érez.
  • Trucker39
    #540
    Inkább az a baj, hogy nem olvasol vissza.

    Az ilyen jellegű gondokat nagyon könnyen át lehet hidalni a #291 hsz. elolvasása után.
  • vmi00
    #539
    nem, a vacsora utáni map az hogy leszálsz a géprol és ott kell csinálnod vmit azt végul felrobbantod a rendorokat és elmentek a kocsival, és mennék be a templomba de nemtudok!:\ Van nálam egy kod amit megkell fejteni de halvány lila gozom sincs hogy mit kéne beirni! (csak igy tudtam elmondani holtartok) :)
  • vonaltyin
    #538
    THX!
  • hodex
    #537
    én se mindent
    olyan is van amire emléem mégse tette be.
    mondd neked mi van meg. összedobjuk. :)
    csak akkor lehet visszamenni rosslynba :(
  • kofi86
    #536
    Hali.
    Aki végigért, annak minden tárgy meglett???(mert én sajna 3at nem találtam meg)
  • hodex
    #535
    ha kicsit pontosítanál jó lenne. :)
  • hodex
    #534
    nem, középre be kell állítani h SION
    (az apácáknál vagy, ugye?)
  • kofi86
    #533
    Itt a végigjátszás(angolul).
    http://72.14.207.104/search?q=cache:cvFhbI9goucJ:faqs.ign.com/articles/709/709741p1.html+DA+VINCI+CODE+WALKTHROUGHT&hl=hu&gl=hu&ct=clnk&cd=3
    Hátha vkinek kell.
  • kofi86
    #532
    The End!!!
  • kofi86
    #531
    Megoldottam :) THX
  • kofi86
    #530
    Üdv!

    Elakadtam, nem tudja vki a Westminster abbey-ban a cryptex megoldását?
    Elég ha csak mondanátok vmit amiből rájöhetnék.

    THX!!
  • vmi00
    #529
    Sziasztok. Irtam nemrég egy gondomrol, de már megoldottam.most viszont a templomba kéne bejutnom, ez sehogy nem megy.Van nálam valami kod amit nem tudok megfejteni.aki tul van ezen irja meg mit csináljak.thx előre is.
  • zolo15
    #528
    cheteau pályán mit kell csinálni az elején lementem a pincébe ott felvett egy coint aztán kész fenn pofázott valamit a faszi mit csináljak
  • vmi00
    #527
    hali 2kryptexkod magdalene.most nekem is kéne egy kis segitség, a repteres pályán kéne áramot csinálni. Máregy jo ideje rakosgatom, de sehogy nem jo.Tudom hogy mellette van a rajz de igy sem sikerül.AKI TUD SEGITSEN KÖSZI
  • Don Csiccsi 13
    #526
    Meg tudnátok mondani, hogy a második cryptexnek mia megfejtése, köszi
  • Serpa
    #525
    az ágy alatt lévő széfet a Mona Lisa -s kóddal tom kinyitni?
  • kofee
    #524
    Megvan! :)
    Rájöttem, h nem kell annyi fogaskerék, mint amennyi hely van!
    Átvariáltam őket, műkszik!!
  • kofee
    #523
    Tényleg kezdek kétségbe esni!
    Csoffadtd fogaskerekek. Nem találom az összeset. Meg azt se tudom h előbb azokat kéne-e megtalálni v inkább a pajzs hiányzó részeire kéne koncentrálni. Az határozottan feltűnt, h csak 1 királynak van neve.
    Asszem kezdem újra onnan, h ki kell menni a cellából. Innentől megtaláltam 3 kicsi fogaskereket meg 1 nagyot de többet nem találok.
    Nem kicsit érzem magam bénának!
    :((
  • kofi86
    #522
    Ha kinyitottad a ládát, volt benne 1 kis dobozabból vette ki a críptex-et.
    Van a szobában 1 asztal, annak a fiókjában van bizotstű(vedd fel), és azz használd a kis doboznál ami a ládában van.
    Ha jól tudom ezután kinyílik az ajtó.
  • vonaltyin
    #521
    Úgy látszik nincs nagy érzékem ehhez a gemahoz... Hogyan jussak ki abból a szobából? (zárva van az ajtó, és nem tudom, hogy hogyan nyithatnám ki...)
  • vonaltyin
    #520
    Jah, akkor boccs, azt hittem, hogy vki másnak szántad azt az üzit... Elnézést, és THX!
  • hodex
    #519
    nem vetted észre a választ, v. nem sikerült beírni? a nulla nem a nulla hanem az "ö" volt nálam. nekem is beletet egy kis időbe. :P
  • hodex
    #518
    "21, 500, 521 ha ezek egy fibonachi sorozat elemei na mi lehet a következő? "
    "már írtam 1021"
  • vonaltyin
    #517
    Valaki választ legyen szives a #475-re plsplspls!!!!!
  • kofee
    #516
    Köszike!
    Mindent összeszedtem csak nem dugtam ki a kartont:
    Mindenáron kombinálni akartam! :)
    Még egyszer cöcciii!
  • hodex
    #515
    nekem elsőre megvolt :P
  • Trucker39
    #514
    Lehet hogy büntit kapok, de szerintem itt nézz szét:
    http://www.megagames.com/cracks/html/c919450_0.htm
  • Trucker39
    #513
    Ez igy van. Ha jól emlékszem az ajtótól jobbra lévő lomok közt találsz egy karton lapot. Az egyik dobozt felemelve találsz egy szöget ? talán.
    Karton lap kidug ajtó alatt, kulcs kipiszkál (animáció) Örül, hogy megoldotta.
    Ha már itt vagy a széket húzdd ke mert rajta van az egyik fogaskerék (mit össze kerestem az a nyavaját).
  • kofi86
    #512
    Hi!
    Elvileg fel kellett venni vmi papirt(karton), azt kell az ajtó alá tenni.
    Utána már kipiszkálhatod a kulcsot!
  • kofee
    #511
    Hy!
    Plíííz help!
    Templomos résznél Robert be van zárva egy cellába. Kulcslyukban vmi. Arra rájöttünk, h vmivel ki kell piszkálni de nem engedi semmivel. Eredeti ötlet az volt, h kis fémpilinckával kipiszkálni de nem engedi.
  • hodex
    #510
    egész végig szurkoltam, h a könyv szerint legyen vége. és öcsi él!!! :)
    tök ari volt a vége bár egy-két sztem jópofa mondatot lehagytak.
    nah, ha kell vkinek vmi okos dolog szóljatok. :)
  • kofee
    #509
    Rájöttünk! Azért köszi!!!
    :)))
  • kofee
    #508
    Na még lenne egy nagy kérdésem! Nem bírjuk lerakni a játékot! :)
    A repteres pályán amikor áramot kéne csinálni a nagy helyzet az, hogy nem találjuk az összes ellenállást... :(
    Kösszi ismét előre is a segítséget!!! :)
  • hodex
    #507
    nekem már csak egy pálya van. mivel ma kezdtem már nincs szívem abbahagyni :)
  • kofi86
    #506
    Köszi! De majd hnap +nézem, most megyek aludni!
    még1szer THX!
  • hodex
    #505
    vedd meg a játékot. ;) sztem nincs olyan ami nem dob le, néhányan írják h a felbontás lebutítása, megoldja néha a gondot. prósza szerenccse
  • hodex
    #504
    a restauráló szobában keresd meg william-et ;)