1023
  • hodex
    #583
    ne próbáld bemesélni :P
    szépen egyenként mondjuk fentről le. egyenként, megvárva h mindegyiknek élesebb legyen a színe. nekem is idő volt mire egyiken sem ugrottam át. kitartás! :)
  • norbw
    #582
    Végigvittem az összes betűn de nem történik semmi utána...
  • hodex
    #581
    anyi h végigviszed az egeret az összes betűn
  • kriszt
    #580
    A festmény után miután azzal a rongyal megcsinálja utána mit kell csinálni?
  • norbw
    #579
    hogyan tudom az összeset megvilágítani?
  • hodex
    #578
    én is utálok visszaolvasni. világítsd meg az összes(!) betűt, aztán kapsz egy titkos írásos feladványt. sztem bazi könnyű
  • Trucker39
    #577
    Segitek.
    Olvass vissza. Ez legalább háromszor, de lehet, hogy többször is le lett írva.
  • norbw
    #576
    Halle emberek, most kaptam meg a Da Vinci kód játékot, elakadtam a Mona Lisa festménynél, átkutatom UV lámpával de nemtudom mit kell csinálni, segítsetek. Léci
  • Trucker39
    #575
    Részlet egy Tanult kollégám leírásából:
    "A szoborhoz vissza, szappan kefe kombó letakarítjuk! vissza a letakart szoborhoz nagyterembe, fent 4 díszes tárcsa olvassuk el, alul pajzsos kirakó! Középre helyezzük a Newton sírjáról származó Sun golyót, majd tegyük ki a PARDONER szót, jutalmunk egy újabb gyűrű és egy mentési lehetőség!"
  • Skinner
    #574
    Amit kaptál gyúrűt a Shakespeare szobornál azt rá kell húzni Shakespeare ujjára amelyik rámutat a TEMPLE szóra.
  • totyak
    #573
    Köszi végülis túljutottam rajta nagynehezen, de most újra gondban vagyok. A Westminster apátságban vagyok és csak bolyongok össze-vissza. A lakatoka már sikerült feltörni, már jónéhány ellent is megvertem. Megvan a kefe is meg a tisztítószer is. Megtisztítottam vele a szobron az írást és itt elakadtam. Vagyis nem teljesen, mert be tudok menni egy terembe, ahol az egyik szobron van egy golyó. Azt felveszem, de mindíg jön egy manus aki összever. Ráadásul ebben a teremben a kamera is frcsán mozog, mert nem tudok megfordulni. Remélem ennyiből már tudjátok hol tartok és tudtok segíteni, hogy hova tovább. THX
  • Skinner
    #572
    1,2 asszem a 4-est 1es és 2es biztos utánna ki kell hagyni 1et. Ja és balról indítsd. utánna +kaptad az lötyit és rakd rá a törlőruhára, majd a tőrlőruhát használd a képhez.
  • kofee
    #571
    pontosan hol tartasz?
  • kofee
    #570
    nem azt mondtam:)
    csak honnan tudtad melyiket kell felhasználni a 4 lötyiből?
    körbejártad ezek szerint a szobát és akkor ellmentél a kép mellett is.
    egyébként néha én is olyan dolgoknál akadok el, ami így utólag vicces.
    nem megbántani akartalak
  • Skinner
    #569
    Nemtok továbbjutni a "Westminister Abeey" pályán!
    Ez lenne a feladat: FEJTSED MEG A MÁSODIK TEKERCS VERS JELENTÉSÉT!
    de nemtom h. mit kéne csinálni már mindent bejártam, +van a gyúrű is.
  • kriszt
    #568
    Azért anyira nem vagyok hülye
  • vonaltyin
    #567
    THX!
  • kofee
    #566
    tisztítsd meg vele a képet. egyébként ha nem tudod mit kel csinálni, akkor honnan tudtad, h mit kell összeönteni?
  • hodex
    #565
    egymást követő lépéseket kérdeztél. és egy napon belül :)
  • kriszt
    #564
    Csak azért mert 2 napig bajlódok azokkal a dolgokkal meg amúgy is csinálok egy sajátkészítésű végigjáccást.
  • hodex
    #563
    kicsit kitartóbb is lehetnél, ezeknél a játékoknál pont az a lényeg h magattól találd ki a dolgokat, hisz errő szól az egész. persze ha nagyon megakad vki kérdez vmit, bár arra is rájönne előbb-utóbb de nem kell h a hajáttépje. de te eddig lépésenként írtál. :)
  • hodex
    #562
    szavakat? nem csak egyet?
    egyébként GRAIL - grál, angolul (csak azé írom hátha rosszul írtam, mert én azt hittem angolul greal de múltkor vki kijavított. nem vagyok egy nagy angolos)
  • kriszt
    #561
    És utána mit kell csinálni?
  • vonaltyin
    #560
    Figy a 4. pályán a cryptext-be (az elsőbe) milyen szavat kell írni?? PLS HELP!!
  • Skinner
    #559
    thx. már továbbjutottam
  • hodex
    #558
    ha még aktuális: a falon körülötted vannak számok megdöntve. azok szerint kell sorba az I-t,II-at,III-at, IV-et
  • hodex
    #557
    asszem ez a kalnad kategória
  • hodex
    #556
    Lehet h túl romantikus alkat vagyok de rosslynba vártam h majd Robert nyakába borul Sophie és mindenki boldogan él míg meg nem hal. erre elég lapos az extra pálya és nem is értem mit blokkolt ki, ha már a pályához is mindent össze kellett gyűjteni...
  • hodex
    #555
    nem mind1 melyik lovagnál írod be. a "sötét" lovagnál kell
    v ha az megvan, beírtad már a cryptexbe? :P
  • szoltan
    #554
    használd a festményen!
  • Skinner
    #553
    A Temple Church-ben vagyok a síroknál már +fejtettem a sírnak a kódját "Richard"-ot és utánna nemtom h. mit kellene csinálni! Már vagy 2óra hosszát killódok de semmi.
    pls help!
  • kriszt
    #552
    és miután összeöntöttem azokat a bigyókat és megtaláltam valami rongy darabot és kombináltam mit csináljak?
  • joe1980
    #551
    Ez a játék milyen stilust képvisel?
  • totyak
    #550
    Valaki segítsen. Nemtom most hirtelen hanyadik pályán vagyok, de egy alagútban megyek. Szétvertem a sok semmirekellő ellent és összeszedtem a 4 db templomos lovagos korongot. Az a bibi, hogy nemtom merre kell őket forgatni. Jólenne ha hamar megmondanátok, mert már rég nem volt mentési pont és nem akarom elölről kezdeni a verekedést. THX
  • kofee
    #549
    akkor uv-zd meg a térképet, az alján kb a közepe felé látsz majd egy karikát, oda kell menned
  • kriszt
    #548
    Igen az irodában vagyok ahol a szobor a tértképre mutat.
  • hodex
    #547
    FUERA VERAS EL AGUA CRISTALINA Y BELLA. ENCONTRARAS LA LLAVE CON BUENA ESTRELLA
    = OUTDOORS THE GRACEFUL WATER YOU WILL SEE THROUGH DEDICATION YOU MUST FIND THE KEY
    nah mostmár legalább tom, h nem szószerint fordítják (meg kellett keresnem az angolt), próbáld meg ezt ha jól sejtem itt vagy most.
  • Szilvi00
    #546
    köszönöm
  • hodex
    #545
    melyik pálya? szám, név bármi, de vagy te meséled rosszul v én kavarodtam bele. :)
  • hodex
    #544
    w,a,s,d,plusz egér :)