1023
  • hodex
    #623
    öntőminta :S na olyanom még nincs
    a füstölőt már megtaláltam
    a szökőkút tervrajza is ok
    a kód? SALAI (Da Vinci nőének neve)-jah! továbbra is sapnyolul játszom ha nem ez lenne csináld a következőt:
    (gondolom már rájöttél-ha olvastad a Da Vinci kódot akkor tuti-a titkos feliratokat tükörrel kell olvasni)
    a polc felet van egy sor azt elolvasod,aztán talán mégegyszer(?)nah a lényeg h rájön h ő lakik a fal mögött és ki akarja találni kié a szoba.
    odamész a nénihez akinek lantoltál és beszélgetsz vele, ő elmondja a nevet.
  • Trucker39
    #622
    A könyvespolcra még nem jöttem rá (esetleg megoszthatnád az infót).
    Csreébe leírom a füstölőt: A füstölő ott van a a méhek mellett, de:
    1. kell hozzá avar(lehullott falevél galambdúc melett) és megis kell gyújtani (lighter)
    2. Szükség ven védő csukjára és kesztyűre (malomban a munkapadnál)
    A papírgyártáshoz valami régi ruhanemű kell (még nem találtam).
    A réz öntés nem olyan vészes:
    1 nem rezet kell önteni, hanem bronzot !!!!
    2. a olvasztótégelybe tegyük a réz köcsögöt (vagy mit) és egy ón kupát (már nem emlékszem, hol találtam.
    3. Tüzhely ajtaját vegyük le, vágjunk hasábfát a tuskónál, gyújtsuk be a tüzhelyet,
    4. Emeljük be a tégelyt a tűztérbe, ajtót tegyük a helyére.
    5. Kicsit várjunk, majd vegyük le az ajtót (vigyázat forró), emeljük le az asztalra.
    6. Készitsük elő a kulcs öntömintát és öntsük bele a bronzot.
    Voilá! Máris van egy bronzkulcsunk.

  • kriszt
    #621
    Ja ok azt hittem hogy nem játék de senki sem tökéletes.
  • hodex
    #620
    nah közben magtaláltam, most a papírrak vacakolok(gyártani kéne), meg a rézöntős cuccal mert a füle nem záródik rá, ah meg nem tom mivel kell kifüstölni a méheket füstölőt nem tok levenni az asztalról.
  • hodex
    #619
    ma kezdtem eddig egy órát játszottam vele, már reggel van rohangálok ide-oda, szedek fel cuccokat, most az a problémám még nem tom' mivel lehet nagyobb lyukat fúrni a kerekekre. kicsit csalódtam amikor rájöttem h nyílik a könyvespolc erre áttett a szobámba. :)
  • Trucker39
    #618
    Nappal van, lanton már játszottam a ház úrnójének, de sajnos berekedt. Kevertem neki gyógy italt de sajnos a lepárlóból nem jön ki. Sajnos még nem jöttem rá, mit sikerült kihagynom.
    S' te ?
  • hodex
    #617
    nah én már nyomom a secret-et, naon teccik' :)
    hol tartasz?
  • Trucker39
    #616
    Ezt nem gondolod komolyan, ugye?

    Természetesen két egymástól különböző játékról van szó.
    Az egyik, amiről a fórum szól, a másik meg a Secrets of the Da Vinci játék.
    Az elsőt már néhány hete sikerült végigjátszonom, a másodiknak meg most készitgetem a végigjátszását.
    Ezért vetődött fel bennem #611 ez a gondolat.
  • kriszt
    #615
    Dehogyis te buta :) a Secret of the Da Vinci azt jelenti hogy a Da Vinci titkai vagy valami ilyesmi és ott kapnánk infót róla gondolom.
  • Richard90
    #614
    Tehát most kétfajta Da vinci-s játék van?
  • Skinner
    #613
    kijátszottam teljesen!
  • Trucker39
    #612
    Mármint kedve ... :)
  • Trucker39
    #611
    Lassan lehetne nyitni egy: Secrets of the Da Vinci topicot is. Hátha van valakinek (rajtam kivül) azt is végig vinni.
    Szépen haladok vele. :)
  • kriszt
    #610
    Ha kivitted lécci segíts a 2. pályán abban az oltár szerűségben mit kell csinálni?
  • Cyrus666
    #609
    Hi!Már végigtoltam a storyt, most gyűjtöm össze az elmaradt cuccokat. De a IV. pályán nem akar előkerülni a Ballista. Írja meg vki h merre van, h ne kelljen még1x körbejárnom az egész pályát!!!
  • nagykispeter
    #608
    Én pedig megfogadom hogy addig nem is játszom,míg kész nem lessz.Ahogy látom nemis sokat kell rá várni
  • maffioso
    #607
    én ott tartok hogy kivettem a gyűrűvel a cuccot niké kezének vitrinjéből és jön 2őr és felébreszti a 3dikat de midnig megölnek vki plz
  • hodex
    #606
    grat, bár el nem tudom képzelni a rejtvényeket h oldod meg...
  • kriszt
    #605
    Hi all az oltárban mit kell csinálni a második pályán?
  • Trucker39
    #604
    Köszi!
    Várjuk nagy nagy szeretettel! :)

    Megfogadtam, akkor újra játszom, ha kész lessz a honosítás.

  • Solid Snake GH
    #603
    The Da Vinci Code honosítás állapota: 50%
  • hodex
    #602
    egy: az rosslyn, kettő:igen, hamár meg van az annagramma akkor vége...
    csak tudod mit nem értek? amikor megfejted a kockás rejtvényt(király, királynő meg a többiek) akkor kiírja h mindent kiblokkoltál, de eleve csak úgy jutsz be,hogy minden megvan, nem?
  • vmi00
    #601
    most a lurvba vagyok minden képet átnéztem és meg fejtettem. de aztán semmi,ez lenne a játék vége?vagy csak nem tudom mit csináljak.?!!remélem valaki tud majd segiteni.
  • Szabyka
    #600
  • hodex
    #599
    -CAPS LOCK :)
  • hodex
    #598
    2.? AZ EZ ELŐTT VOLT MÁR :p
  • Don Csiccsi 13
    #597
    Sziasztok, próbáltátok már a 2.Da Vinci-s játékot(The Secrets of Da Vinci), az sem rossz, csak még nem jöttem rá semmire
  • vmi00
    #596
    köszönöm de már megoldottam.
  • vmi00
    #595
    csá mindenki. kéne egy kis segitség ott tartok ahol egy vaskapuhoz kell összeszedni cumot. de csak egy rozsát meg egy liliomot találtam,most már csak megyek körbe-körbe sehol semmi.aki tudja mit kell csinálni irjon remélem valaki olvassa ezt és válaszol. még ma lesz aki ir.
  • hodex
    #594
    nm :D
  • Lyna
    #593
    hodex köszönöm
  • hodex
    #592
    nah most nézem így se hozza be, szóval: menj a linkre kiírja h error fönt van egy pc fül, azon az oldalon amit behoz keresd meg a d betűt ott lesz egy da vinci, aztán menj a "guides" és ott vmelyiket válaszd ki.
  • hodex
    #591
    ez az inglis verzsön' :) :
    SoS
    de nemá' h végigjátszással játszatok! simán végig lehet vinni nélküle, csak gondolkozni kell egy picit
    és a bonus pályán is elég egy filmes oldal ha nem emlékeznél (érthető módon) Remy vezetéknevére
  • hodex
    #590
    jaj! télleg nem emléxel? közvetlenül a jelenet előtt fejtetted meg a kirakóból. :P PAYENS (remélem angolul is, de gondolom mert fogalmam sincs ez mit jelent. :P)
  • hodex
    #589
    még csak angol v spanyol nyelvű van, és amit lentteb megadtak az is jó csak azon az oldalon belül kell még egy-kettőt nyomkodni...
  • Lyna
    #588
    Sziasztok!Szeretnék egy kis segítséget kérni valakitől.Mit kell kirakni a cryptexen amikor Teabing fegyvert fog ránk?Már egy csomó variációt kipróbáltam,de semmi sem jó.Légyszí valaki segítsen.Köszke
  • szoltan
    #587
    LOL ez milyen linkelés:c:/Kriszti%C3%A1n/ABC.jpg ??
  • maffioso
    #586
    vki tudna adni egy végigjátszást ? amit lejjeb találtam az nem volt jo vagy vki segitsen a monalisa-nál köszi előre is
  • kriszt
    #585
    Egy kis segítség a megfejtéséhez.


  • kriszt
    #584
    különös és sorról sorra mentem és egyből sikerült