71
A Spawn 2 eljövetele
  • Rotcsa
    #71
    Ó, basszátok meg, nézzétek meg a linkről! :D

    http://cinestar.hu/egyre-biztosabb-spawn-film/
  • Rotcsa
    #70
    Na, ez hátha jobb lesz! :D
  • Rotcsa
    #69
    Jó régen nem írt ide senki semmit....
    <div id="fb-root"></div><script>(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/hu_HU/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk'));</script><div class="fb-video" data-allowfullscreen="1" data-href="https://www.facebook.com/liketoddmcfarlane/videos/1133986049978809/"><div class="fb-xfbml-parse-ignore"><blockquote cite="https://www.facebook.com/liketoddmcfarlane/videos/1133986049978809/"><a href="https://www.facebook.com/liketoddmcfarlane/videos/1133986049978809/">Yes... The Spawn Movie Is Happening.</a><p>LIVE update on my Spawn movie script....</p>Közzétette: <a href="https://www.facebook.com/liketoddmcfarlane/">Todd McFarlane</a> – 2016. március 14.</blockquote></div></div>
  • bcrics
    #68
    nya,lesz vagy nem lesz 2,rész?..és az első nics meg vkinek?:D

    happibörzdély mcfarlane
  • konyec888
    #67
    Egy szó az előbbi párbeszédről. Az ízlés nagyon tág dolog minden embernek más. Egyik sem tudná meggyőzni a másikat a saját igazáról mert nem egyezik az ízlésük. tehát az előbbi vita kiindítója egy teljesen értelmetlen dolog. neki nem tetszik, neked meg igen. ezen kár megsértődni és durva szavakat dobálni. A captain america-ban összességében nincs annyi mondanivaló és elgondolkodtató dolog mint a spawn egyes számaiban, de lehet hogy közel sincs benne annyi izgalom és akció mint az előbbiben.
    Ezért nem lehet összevetni a két képregényt.

    A filmről:
    örülnék neki ha jönne egy a mai technikával készült film ebben a témában mert az első csak azért tetszett mert végre mozgésban láthattuk Spawnt. sajnos az akkori felfogás szerint készült ezért csak a szereplőkben egyezik a képregénnyel. A spawn nem arról szól hogy egy maszkos álruhás fószer megmenti a világot. Ha az új film (ha lesz egyáltalán) hozza a képregénytől megszokottakat akkor elégedett leszek

    Képregénye nincs valakinek gépen( jpg pdf)? lehetne cserélni, nekem megvan:
    A képregény.neten fennlévő összes.(sajna ott már nem lehet nézni)
    3évadból évadonként 10-10
    A vendetta
    egyéb nem összefüggő részek
    hellspawn 1, 3, 4, 5, 6,( A kettő nincs meg valaknek?)

    Esetleg ha vkinek megvan a Requiem valamelyik része (1.2. kívül) az írjon.
  • Jrex
    #66
    Lesz folytatása?Az 1. nekem nem tetszett,főleg a gonosz grafikája miatt,mert az béna volt,de a bohócokat,pedig szeretem a szuperhősös filmeket.Szóval ha jobban meg lesz csinálva mint az 1. akk jöhet:)
  • megalodon
    #65
    lesz 2.rész??? mikor??
  • arkkansas
    #64
    örülnék egy 2. spawn filmnek, már csak azért is, mert ebből a témából meg hangulatból többet is ki lehet hozni, mint ami az 1. részben volt... egyik legeredetibb figura
  • sanyx
    #63
    Hi vki vki tud vmi pontos infot Spawn 2 filmről,h egyentalán lesz-e vagy,h tervezik ako vki pls linkeljen be ide vmit,ahol ha lehet előzetest vagy képeket lássunk rola
  • TheBerzerker
    #62
    Egyszer említettem meg azt is, de ahogy látom nagyon szemet szúrt neked.
  • knightbali
    #61
    Ha a spawn 2 egy nagy költségvetésű dúrva film lenne, és ha még pár jó kis ellenséggel is megfűszereznék a filmet akkor aztán igazán jöhetne már.
  • icewolf
    #60
    mondtam... ha valami gondod van akkor privát... de itt ne off-oz pls... mellesleg nem én kapaszkodok Amerika kapitányba... Nem vagy szerencsétlen.. csak komolytalan.
  • TheBerzerker
    #59
    Hát még az okoskodó balfasz nem? Szerencsétlen....
  • icewolf
    #58
    Fogalmam sincs mikor ismertem volna el hogy hülyeségeket beszélek, belátni meg aztán végképp nem(Túl sok képregényt olvastam már ahhoz hogy te kioktathass engem)... de egyetértek veled, ez tényleg szánalmas emberi tulajdonság... meg az amit te művelsz. Ne offoljuk szét a topicot pls... ha akarsz vmit gyere privátba... ha nem érdekel a Spawn akkor meg takarodj innen... Nem tudom minek kell olyanhoz hozzászólni amihez nem tudsz építő kritikát hozzáadni... Túl sok az ilyen málészájú.
  • TheBerzerker
    #57
    Nem ajnározom magamat csak röhelyes, hogy belátod, hogy hülyeségeket beszélsz és mégsem ismered el. Ez az egyik legszánalmasabb emberi tulajdonság.
  • icewolf
    #56
    ... Ne ajnározd magad... nagyon nincs értelme. Csak már meguntam a hogy olyannal vitatkozzak akinek a fejét egy titán balta sem vinné szét...
  • TheBerzerker
    #55
    CSak arra próbáltalak rávezetni, hogy ne kötekedj olyannal, aki láthatóan jobban ért hozzá mint te. Én sem vitatkozom egy kvantumfizikussal, vagy egy jazz zenésszel.
  • icewolf
    #54
    Te tudod... -lesajnáló legyintés-
  • TheBerzerker
    #53
    ad 1 Ajánlom, hogy olvass New Avengers-t vagy, Captain America v5-öt, vagy Infinite Crisis dolgokat, Gotham Central-t, vagy akár Punisher-t, mert fingod sincs miről beszélsz.

    ad 2 Az összes Sin City-t olvastam, és rengeteg Hellblazer-t is, Invisibles-t, Preacher-t, Sandman-t, Lucifer-t, Transmetropolitan-t, Animal Man-t és még sorolhatnám. Úgy hogy te nkem ne dumálj arról, hogy milyen az általad felnőtteknek nevezett képregény.

    ad 3 A fekete-fehéret meg hagyjuk, mert szerintem egy rettenetesen hülyén megcsinált valami, mert olyan lépregényekből raknak be 2-3 oldalt (mint a hellblazer, vagy a sin city), amik sokkal összetettebb, igényesebb alkotások annál mint hogy negyed évente jelenjen meg belőle pár oldal. Arról nem is beszélve, hogy vagy 6-7 dolog van bnne, aminek a 90%-a nem sokat ér és felesleges. Akkor már inkább Pinkhell.

    ad 4 A hozzászólásod utolsó mondatából tisztán látható, hogy fingod sincs a képregényekről.
  • icewolf
    #52
    ad2. Különben meg: Garfield have FUN!!!!
    és vége az off-nak.
  • icewolf
    #51
    ad1. nem játszom meg magam... az hogy valaki a köjök képregényeket szereti, mint te hát az az ő baja. Én inkább az olyan ritkaságokat szeretem amiben megvana a kellő misztikum. Hellblazer... Sin City... Spawn... Ha ma igényes képregény, akkor csak a Fekete Fehér-t tudnám említeni mint igényes antológia. Bevalloma jelenlegi képregényekből talán egyet egyet veszek néha, és sajnálkozok hogy megint mennyire elbaszták. A régi Pókember sokkal jobb vilt, mint a mostani keverék szarok... ugyan ez igaz az X-menre, és a többire is. És ha neked ezek a jobbnál jobb címek... hát tudlak sajnálni.
  • TheBerzerker
    #50
    Arról nem is beszélve, hogy az is rohadt nagy hülyeség,a mit a gyerek korosztállyal kapcsolatban mondassz, mert pont az elmúlt 2 évben kezdék el a felsőbb 20-ön 30 éves korosztályokat megcélozni a képregényekkel, és sokkal komolyabbak lettek a régi címek is.

    Ha valamihez nem értessz nem kell kötelezően okoskodni.

    Szerintm a Spawn egy rakás szar, szerinted jó. Ennyire egyszerű, de azért nem kell megjátszanod magadat.
  • TheBerzerker
    #49
    Jézusom tudod te mekkora baromságokat beszélsz? Mostani képregények szarok? Látszik, hogy nem vagy benne a pörgésbe. Az elmúlt két év iszonyatosan pergős, és igényes volt a képregények világában. Jobbnál jobb címek futnak jelenleg is, és olyan hasznavehetetlen és szar karakterekkel (mint pl Captain America) csodákat műveltek. Mi sem bizonyítja jobban ezt mint az eladások, amik az elmúlt két évben iszonyatoan megnőttek, és a korábbi évekhez képest az egekbe szöktek. Pont, hogy a Spawn ideje alatt vol az hogy egy két kiadótól eltekintve (Vertigo, egy két Marvel cucc) szinte pangott a dolog, és sok volt s szemét. Hasonlítsd ösze a mostani eladások a régebbiekkel.

    Hidd el ha olyan dolgokat olvastam, amiket Garth Ennis, Grant Morrison, Alan Moore, és Warren Ellis írnak (vagy írtak) tudom mi az igényes és elgondolkodtató, összetett képregény.

    A Spawn szerintem egy unlmas középszerű képregény, ami az akkori pangásnak köszönhetően emelkedett ki a tömegből.
  • knightbali
    #48
    Bár interneten lehet még olvasni de az nem adja vissza azt az élményt.
  • knightbali
    #47
    A spawn az tényleg nagyon durca képregény.Kár hogy abbahagyták itthon a forgalmazását.
  • icewolf
    #46
    Mellesleg... a mostanában megjelenő képregények közül egyik sem éri el a régi színvonalat... 10 cipősdobozni képregényem van itthon, a legkülönbözőbb címekkel.. szóval nekem ne okoskodj! A mai képregények, amik itthon is megjelennek, kimondatlanul a 7-13 éves korosztályt célozzák meg...
  • icewolf
    #45
    Látom egy újjab észlény keveredett közénk... mond ki kérdezte a véleményedet? A sok szar, átlag képregényből talán pont a Spawn volt az egyetlen ami kiemelkedett, mert volt benne gondolkodnivaló, mert elég igényes volt. És aki olvasta az elejétől az tudja h mennyi emberi, etikai kérdést vet fel... nem beszélve a társadalmi, és a vallási dolgokról. Továbbá a barátság/hűség fogalma sem marad ki. Valszeg szellemileg nem vagy képes ezeket még felfogni... Hát ez van... Ez a képregény főleg a felnőteknek, vagy inkább az éretteknek szól... Nekik érdekes.
  • fifi
    #44
    megtaláltad azt akinek sztem nincs szüksége észosztásra ezen a téren...
  • TheBerzerker
    #43
    Olvastál te valaha képregény vagy Spawn-t? Én rengeteg képregényt olvasok a mai napig és a Spawn az egyik legunalmasabb legsemmitmondóbb képregény.
  • Bircsike
    #42
    Újból egy értelmes gyerek értelmes hozzászólása.
  • TheBerzerker
    #41
    Spawn-ból már maga a képregény is szörnyű volt és szar. Filmtől se kellett sokat várni...
  • knightbali
    #40
    Nekm csak 5 szám van meg, ami Amerikai viszonylatban 10.
    Én is kincsként őrzöm őket.Kár hogy későn kezdtem el gyüjteni.
  • icewolf
    #39
    Nekem is... és én is egy vagyonként kezelem őket!

    #37: azok a hírek elég régiek... De most már abba hagyom a kukacoskodást...
  • Bircsike
    #38
    Nekem megvan az összes képregény amit kiadtak, egészen addig amíg a kiadó fel nem hagyott a további kiadásokkal, ma is kincsként őrzöm őket, nagyon vigyáztam rájuk, egyszer még sokat fognak érni!!!
  • knightbali
    #37
    Nos találtam pár útmutatót ami utalhat a film elkészítésére:

    Spawn 2: Steve Nile új információkat árult el a Spawn képregény-megfilmesítés jelenlegi státuszáról: "A Spawn 2. hamarosan jön. A forgatókönyv átesett néhány finomításon, és épp azon dolgozunk Don Murphy-vel, hogy különlegessé tegyük. Azt hiszem a Spawn 2. több embernek fog tetszeni, mivel áttöri a műfaji határokat, amelyek a szuperhősök, a horror és a krimi között feszülnek.

    Spawn. Steve Niles író dolgozik a 2. rész történetén McFarlane-nel. Saját elmondása szerint ez teljesen különbözni fog az elÅ‘zÅ‘ résztÅ‘l.(2002)


    Spawn 2: Dark Justice - A beharangozók szerint jóval sötétebb és félelmetesebb, mint az első rész. Az Ivadéknak egy tömeggyilkost kell megállítania.(2002)

    Niles maga adaptálja képregényét, emelett pedig társ-íróként vesz részt Tod McFarlane-nel a Spawn 2 forgatókönyvének megírásában.(2002)

  • icewolf
    #36
    "Spawn: The Animation" (2006) [TV-Series 2006-????]
    Poster Not Submitted IMDbTVPhotos, News, & More

    Nem hinném... de tényleg remélem hogy lesz új film.
  • knightbali
    #35
    Nem mert amiről ti beszéltek az már 1998-ban elkészült
  • icewolf
    #34
    Az sem rossz... lehet hogy ez az anim lessz az...
  • knightbali
    #33
    De mondjuk infókat 2004- ből találtam tehát most nem tudom hogy hol tartanak a filmmel
  • knightbali
    #32
    Lesz második rész ezt elmondhatom. Egy kis kutatómunka és meg lehet találni a róla szóló infókat, csak nagyon gyér az a baj.A második rész címe az lesz hogy:
    Spawn 2:Dark of Justice
    Todd MCfarlane lesz a producer és Steven Nile (asszem így hívják)
    A rendezőt még nemtom ki lesz.