71
A Spawn 2 eljövetele
  • icewolf
    #31
    Egyébként kíváncsi lennék, honnan vesz a témaindító hogy lessz második rész? van valami.. de az egy animáció: (kimásoltam az imdb-ről.)

    "Spawn: The Animation" (2006) [TV-Series 2006-????]
    Poster Not Submitted IMDbTVPhotos, News, & More

    Add this title to MyMovies Add to MyMovies IMDbPro Professional Details
    Genre: Fantasy

    Production Notes/Status:
    Status: Active
    Comments:
    Status Updated: 20 August 2005
    Note:

    Since this project is categorized as being in production, the data is subject to change; some data could be removed completely.


    For expanded development & in production information on over 5,200 film and television projects from Pitch through Completed, including contact details, visit IMDbPro.com.
    Click here for a free trial!

    Series Credited cast:
    Bruce Boxleitner .... Ainge (voice)
    Clancy Brown .... (voice)
    Jesse Corti .... (voice)
    Keith David .... Al Simmons aka Spawn (voice)
    Mark Hamill .... Twitch (voice)
    Peter Jessop .... Lucas Bright (voice)
    Miss Kittie .... (voice) (as Kittie)
    Phil LaMarr .... (voice)
    Jon Polito .... Sam Burke (voice)
    Cree Summer .... Marie (voice)
    Carl Weathers .... Captain Edwards (voice)
    Michael Jai White .... Barabbas (voice)
    (more)
  • Sheva
    #30
    akkora lol volt az első rész h csak na
  • Rage47
    #29
    Elsö rész már nem a legjobb film az biztos, de régebben nagyon tetszett volna. A második meg mai technikákkal szuper lesz sztem...
  • knightbali
    #28
    Az első részben vannak jó jelenetek,de már egy kissé elavultak.Remélem a második rész egy nagy költségvetésű látványos film lesz, és na persze jó lenne ha vinné a képregény és rajzfilm feelingjét, ami az első résznek nem sikerült.
  • REALista
    #27
    Juj de szar film vót!
  • neuro
    #26
    Todd McFarlane szerint azért lett ilyen gyenge mert a stúdió ragaszkodott hozzá, hogy ne legyen korhatáros. Amerikában az ilyet eléggé komolyan veszik.

    Bezzeg ha a Curse of the Spawn #5-8-ot csinálnák meg filmben az nagyon ütne :)
  • Broafka
    #25
    uncsinak nem mondanám, csak ellehet rajta aludni :D
    túl sok baromság van benne!!!!!
  • sweech
    #24
    uncsi film :\
  • Sephi
    #23
    A kepregeny/ rajzsfilm naon utosek ajanlom figyelmetekbe. A film is szerintem naon jol megvan csinalva.
  • neuro
    #22
    Hát a film a képregényekhez képest elég bénára sikerült. Remélem a másodikban, ha lesz egyáltalán, nem a 12-es karikát célozzák meg.
  • tigeroo
    #21
    respawn
  • icewolf
    #20
    A képregény, amiből a film készült, az fényévekkel igényesebb, durvább. Rengeteg etikai, filozófiai kérédést feszeget. Al Simons végig kétségek közt gyötrődik... nem tudja mit tegyen. Valójában sosem tér jó útra... mindíg is a saját útját járja... ha többet akarsz tudni rólla, regisztrállj itt aztán pedig rendelkezésedre áll egy csomó lefordított képregény egészen a kezdetektől... a második résznek én is tudnék örülni... bár az elsőn a hajamat téptem... a rajzfil sokkal jobb, főleg McFarlane monológjaival...
  • knightbali
    #19
    Igen úgy hívják.Jól mondod
  • [Walaki]D`Lair
    #18
    Malebolgia ;)
  • knightbali
    #17
    mert a film halványan mutatja be a történetet,de azért az is jó
  • knightbali
    #16
    olvastad a képregényt?
  • grebber
    #15
    Lesz 2. rész király az egy jó volt!
  • hen-tes
    #14
    "Spawn néhány megpróbáltatás árán a jó útra tér.. "

    De miért?! :C
  • knightbali
    #13
    Elég régóta abbahagyták itthon forgalmazni a Spanw képregényeket, ezért nincs más lehetőségem hogy neten olvasom pár számát.
  • knightbali
    #12
    Na persze nekem képregényben és rajzfilmben is tetszett.
  • knightbali
    #11
    Én is ezen csodálkozom, hogy hogy lehet ilyeneket kitalálni,de nekem nagyon tetszik a film és a többi képregény átirat.
  • Broafka
    #10
    jézusom, ezt a sok baromságot ami az első filmben volt.
    emberek hogy képesek kitalálni ilyeneket? :-/
  • knightbali
    #9
    Mondjuk remélem hogy az első részhez képest a második rész kicsivel már dúrvább lesz.Mert az első csak 12-es karikával futott.Ez remélem 18-as lesz szóval lényegesen dúrvább és sötétebb hangulatú.
  • knightbali
    #8
    Al Simons egy szuper bérgyilkos akit a pokol magának akar, hogy Simons vezesse a pokol seregét,amivel legyőzék az angyalokat.Így megkaparinthatják maguknak a Földet. Simonst a pokol bohóca megöleti a főnökével.Simons mivel bérgyilkos volt a pokolba kerűl. A pokol 8 bugyrában lévő ördögkirály Melbolgia azt akarja, hogy Simmons Spawnként vezesse a pokol seregét a menny elleni végső küzdelemben az Armageddonban.Spawn elvállalj, hogy újra láthassa szerelmét.5 évvel később a halála után visszatér a pkolból felruházva emberfölötti képességekkel.Vegyes érzelmekkel tér vissza, részben felesége iránti szerelme,és a bosszú hajtja régi főnöke Jason Wynn ellen.Spawn néhány megpróbáltatás árán a jó útra tér és elkezd küzdeni a pokol ocsmány tervei ellen.
    Nos kb ennyi az első rész.
  • Dying Soul
    #7
    Még imdb-n sincs fent a filmről semmi. Felmerül a kérdés: lesz-e ilyen?
  • Istencsászár
    #6
    Hú már régen láttam de valami ilyesmi volt

    cia ügynökről szól akit megölnek és a sátán feltámasztja, hogy őt szolgálja a földön. Spawnak gonosz lelkeket kell szereznie vagyis megölnie amik a sátán seregét gyarapítják majd hogy a végén ütőképes serege legyen, de lassan rájön hogy ez rossz és megprobál a sátán ellen fordulni.....
    Ő az:)
  • el bruja
    #5
    ...köráály:DD
  • NEOreg3
    #4
    voltbenne bohóc, meg pokolserege, meg saját akarattal rendelkező palást, de lényegében fingom sincs:D
  • el bruja
    #3
    helloo..miről szolt az 1. film?
  • knightbali
    #2
    Én nagyon várom már, de sehonnan se tudom kinyomozni,hogy mikor lesz már a mozikban.Ha valaki tud ezzel kapcsolatban valamit az írjon.
  • knightbali
    #1
    Ezt a topicot azért hoztam létre hogy infókat cseréljünk és beszéljünk a Spawn 2-ről.Bátran írjatok ha tudtok valamit a filmel kapcsolatban.