882
Blazing Angels Squadrons of WWII
  • reac15
    #682
    hello
    hol lehet megvenni?
  • edeleny
    #681
    Látom nem jártatok erre mostanában,de megprobálom.
    Tudnátok segiteni,mi a követendö taktika Rabulban,szétszedtem a repülöteret,de a bombázokat mindig lelövik,hiába mennék a felszállt repülök után védelmezni a támadokat,mindig a repülötérre teszi a célt.
  • Dexantreal
    #680
    ahamm, pech.
  • musha
    #679
    kipróbáltam, köszi, de sajna kipróbáltam xboxon is paddal és úgy sokkal-sokkal precízebben bírtam irányítani, mint egérrel/billel. utánanézegettem külföldi fórumokon is, sajnos ez az egyetlen mód úgylátszik ahhoz, hogy játszhassak vele: padot nem bírom peccs nélkül használni, peccsel meg nem indul a játék.
    így jártam :/
  • Dexantreal
    #678
    figy, van nekem is gamepdaom..egyedül eddig az NBA Live 2006hoz használtam és használom is, mert még mindig tolom a dymastit... a Blazinget engedte nekem gamepaddal, de tök szokatlan és furcsa volt, billel végig toltam simán, nemvolt nekem semmi gondom belőle...próbáld ki.
  • lammaer
    #677
    Hát nem tudom... ha akkor ereszted el a papirokat (mert nem bombázunk ám templomot te kis materialista :) ) amikor a célkeresztben van a templom, akkor nem lehet gond. Mindenesetre ha jól emlékszem, 2-3 alkalommal is meg kell ismételni a műveletet, mert annyira tetszik az instruktornak....
  • musha
    #676
    a padomat nem bírja...azt kilőttem és egyből jó lett
    pedig ezt nagyon paddal kéne...
  • Szabi1991
    #675
    vedd minimumra a grafot , felbontást , kidolgozást , mindent !
  • musha
    #674
    eddig 2 embernél láttam itt, de senki sem reagált rá:
    mit lehet tenni, ha a kampány legelső pályájának indulásakor csak a repteret látom, meg mászkáló embereket, de a repülőt nem? pedig rezeg a pad a kezemben, és ha lezuhantam, akkor átvált a gépemre pár másodpercre...

    peccsek megvoltak, de úgy nem működik sehogy a biztonsági másolatom.

    ötlet?
  • David8
    #673
  • David8
    #672
    Hi!
    Nekem eddig úgy tűnik megy a game, csak egy gondom van:
    A training pályán amikor kilőttem mindent akkor vmi olyasmi van hogy le kell bombázni a templomot?!
    Ebben szeretnék segítséget kapni, hogy hogyan is kell pontosan, mert hiába nyomom akkor a bombázást amikor a templom pont benne van a célzóba nem megy és azt írja próbáljam újra. Pls. segítsetek
  • lammaer
    #671
    Hé matek, végigtoltad már a játékot? Hiányolom a pályalistádat :)
  • bandika64
    #670
    Nemtom mióta de kijött a v1.02 -es peccs,úgy sem találtam szervereket :(
    De szentem sokkal jobban néz ki :)
    Valahogy úgy vettem észre,hogy a robbanások is nagyobbak és szebbek.X-fer -el töltöttem le.
    www.xfire.com regeljetek,aztán szedjétek le az x-fire -t és rákereshettek a pecs-re vagy a google :D
  • Dexantreal
    #669
    mondom,hogy nem tudok segíteni neked,nálam simán ment
  • matek24
    #668
    :D
    most vettem észre h végig a bátyám nevén irtam
    nem baj
  • matek24
    #667
    oszt két hét mulva megdumáljuk
    ok?
  • matek24
    #666
    vegyél fel msnre:[email protected]
  • Dexantreal
    #665
    nálam ment simán,szal passz
  • matek24
    #664
    lécci emailre írjátok vagy msnen vegyetek fel me holnap elköltözünk oszt nem lesz net két hétig:'(
  • matek24
    #663
    Help emberek!!Hogyan kell multizni?Csináltam ilyen felhasználót az ubisoftba,frissítettem a szerverlistát de nem ment,pedig eredeti a gém.Szal vki mondja el lécci hogy kell multizni!Előre is kösz!
  • Dexantreal
    #662
    én2-3napig szarakodtam vele,de sikerült..a légi csata is nehéz volt,de azt is legyűrtem
  • lammaer
    #661
    Akkor nem vesztettem sokat... amúgy tisztában voltam én azzal, hogy mit kell csinálni, de amikor megláttam, hogy nem is egy hanem mindjárt 4 (én négyre emlékszem) radarállomást kell kicsinálni, és gondoltam hogy addig végig a viz felett kell repülni... na akkor nyomtam az uninstallt. Tudom mikor kell abbahagyni :)
  • banános joe
    #660
    Az volt az utolsó. Nem könnyü az biztos de nem lehetetlen, a viz felett repülve kellett volna kilönöd 3 radarállomást és utána már repülhettél volna magassan is.Igaz a pálya hátralevö része se tul könnyü.
  • fishh
    #659
    KŐSZI
  • lammaer
    #658
    Jaja, tudom én azt. Az egyik a billentyűre (asszem a turn) a másik (roll) az egérre van konfigolva. Próbáltam már mindkettőt, de nem jött be.
    Igaz, mostmár mindegy, a Berlines pálya elején felnyomtam az agyam, és letöröltem az egészet a francba. A jó perverz nagymamáját a pályatervezőknek :)

    Amúgy volt még utána misszió, vagy ez lett volna az utolsó?
  • Dexantreal
    #657
    oké..annyira nem vagyok jártas ebbe...


    fishh: vedd meg...
  • fishh
    #656
    gyerekek valaki segicsen már rajtam
  • MerlinW
    #655
    Oké de azzal nem csak egy játékkal fogsz játszani hanem bármelyik SF-ossal:)
    Arról nem is beszélve mennyi előnye van egy mobil dvd írónak:)
  • Dexantreal
    #654
    5-6 000-hez hozzáadsz még1-t,2-t és megvetted a géjmet.
  • matek24
    #653
    kösz a tippet lammaer
  • MerlinW
    #652
    lehúzogatással kapcs meg leírtam párszázszor:) 5-6000 pénzért lehet kapni külső 5'25-ös USB-s rack-et. Belerakja az ember az olvasót, és onnantól csak vagy kihúzod az USB-t (hosszabbítóval még az alaplapot sem buzerálod) vagy szoftveresen választod le ha nem kell. Ennyi..:)
  • MerlinW
    #651
    hiren's boot cd 8.1
  • Bravoman
    #650
    A 'Roll left' és 'Roll right' nem ugyanaz, mint a kanyarodás! Nézd meg a billentyűkioszásban, hogy mire vannak konfigurálva és azokat nyomogasd.
  • lammaer
    #649
    Lőj szét gyorsan mindent, közben vigyázz hogy téged ne lőjenek szét.
  • lammaer
    #648
    Ez valami brutális bootcd, köszi a tippet. Megyek, leharácsolom valahonnan....
  • matek24
    #647
    bocs hogynem irtam de osztálykiránduláson voltamRabaulnál elakadtam HELP PLEASE!!
  • fishh
    #646
    kedves fijugg.
    remélem tudodk nekem segiteni mert van egy kis probélémám.lehuztam a meghajtot ujrainditotam a gépet és felpakoltam a játékot erre meg kéri a cd kulcsot,probáltam keresni de az jőt ki bellőle hogy nincs.ilyenkor mi van????????
  • Nashville
    #645
    Ez egy nagyon jó anyag, itt találsz bővebb infót: Ez mind rajta van egy CD-n!. Magyar nyelvű bill. támogatás csak a 6.0- ás verzióban van, de megszokható az angol is.
    Hogy honnan szerezheted meg? pl. mininova
  • lammaer
    #644
    Jó neked :) Szerintem egy jó órát eltöltöttem azon a pályán, mire végigvergődtem a kanyonos részen. Még jó, hogy vannak checkpointok, mert anélkül valószinüleg kivágtam volna a gépet az ablakon.

    Apropó, egy kérdés: van ugye ez a javitás funkció, amit ha bekapcsolok, akkor meg kell csinálni azokat a manővereket, amiket kiir a képernyőre és akkor "gyógyulok".
    Namost, akárhogy is próbálkozok, valamiért nekem a "roll left" "roll right" (ha jól emlékszem) valahogy nem értékeli a gép. Hiába döntök/fordulok, jobbra-balra, a gép szerint nem csináltam meg, és ezért nem is jön a javitás. Csak akkor vagyok sikeres, ha a speed up/slow down utasitások jönnek, azokat rendesen érzékeli a gép ha megcsinálom és már javitanak is.

    Más is tapasztalt ilyesmit (billentyűvel/egérrelnyomom) ?
  • lammaer
    #643
    "Hiren's CD" ez mi ez?